Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

ya ben bu doktorları anlamıyorum senin değerin 4 haftalık gebelik zaten boş gebeliktir belki diye bişey dememiştir ama boş gebelikte değer bu kadar yüksek çıkmıyo zaten bence hayırlı olsun

sonuna kadar katılıyorum daha en baştan gereksiz yere bu kadar moral bozmaya ne gerek var. destek olucaklarına :eek:lmaz:

sende sağol canım. burdaki herkez bebeği için endişeleniyor. oyüzden birbirimizi çok iyi anlıyoruz. daha 2-3 hafta önce senle aynı şeyleri bende yazdım buraya. sağolsun arkadaşlar benimde içimi rahatlattılar. kasığında ağrı olması şiddetli olmadığı sürece normal. rahmimizin büyümesi gerekiyor bebişlere yer açıyor.

Evet scuba. Doğru diyorsun haklısın. Miniklere yer açmak lazım da acaba bu ağrı normal mi? Karnım o kadar şiş ki pantolon patlayacak gibi duruyor. İş yerinde de şimdilik kimse anlamasın diye dimdik yürüyorum ama yine de çok şiş. :1ninca:

benim bugün 13 hafta oldu sağ kasığımdaki şiddetli ağrım yeni geçti bebek karna doğru çıkınca ağrı gidiyo

Evet scuba. Doğru diyorsun haklısın. Miniklere yer açmak lazım da acaba bu ağrı normal mi? Karnım o kadar şiş ki pantolon patlayacak gibi duruyor. İş yerinde de şimdilik kimse anlamasın diye dimdik yürüyorum ama yine de çok şiş. :1ninca:

ağrı çok şiddetli değilse normal canım.ben pantolon giymiyorum artık. Allahtan yazlık yerdeyim elbise bol şort ve taytlarla idare ediyorum. pantalon giyersem anca hamile pantalonu korkuyorum sıkar diye. onun içinde erken

ağrı çok şiddetli değilse normal canım.ben pantolon giymiyorum artık. Allahtan yazlık yerdeyim elbise bol şort ve taytlarla idare ediyorum. pantalon giyersem anca hamile pantalonu korkuyorum sıkar diye. onun içinde erken

arkadaş aydının neresinden hemşeri cıktık bak

Arkadaşlar benim hcg beta değerim 47.14 çıktı sizce hamile miyim? off ya bugün laborant bayan 50% dedi doktora göstermedim bilmiyorum 1 hafta sonra tekrar doktora gidecem test yaptıracam tabi eğer adet olmazsam :emir_bebek:

canım adetın kac gun gectı... gunun gectıyse degerın daha yuksek olması beklenır ya da bu deegerın katlanarak artması gerekır... ondan yuzde 50 demıstır cnmm

canım gözüm aydın hamilesin benimde adetime 10 gün kala 21.47 cıktı yükselcek adetimde artık 1000 i geçmişti

cnmm ya inşallah doğrudur çok teşekkür ederimmm :))
Ama bilio musun bugün biraz korkuyorum çünkü hafif leke gibi bişey geldi kahverengimsi ve kasıklarım çok ağrıyor karnımda agrımaya başladı sanırım regl olacağım :KK43:

cnmm ya inşallah doğrudur çok teşekkür ederimmm :))
Ama bilio musun bugün biraz korkuyorum çünkü hafif leke gibi bişey geldi kahverengimsi ve kasıklarım çok ağrıyor karnımda agrımaya başladı sanırım regl olacağım :KK43:

bende oldu kahverengi ama son zman kana döndü şükür şimdi kesildi aynı sne gibi sanırım yerleşme kanı diyorlar içini ferah tut inş hamişsin şükür biz 8 haftalık olduk kanamada kesildi bebekte cok ii kese bozulmamış kanamada durdu inş sende hamişsin ve burada bize müjdeyi yazarsın üzülme

cnm adetim henüz geçmedi adet olmama 1 hafta var daha .. ama ben dayanamayıp yaptırdım

canım henuz gunun bıle gecmemıs degerın ıyı bence cnm ama gunun gectıgınde doktora gıt cnm tekrar kan testı yaptır ve ultrasonda doktorun zaten bakacaktır,kese gorunurse gozunaydın :) sıkıntı yapma cnm hayırlısı olsun

ben 14 haziran 2010 da en son adet oldum ve 17 temmuzdada idrar tahlili yaptım pozitif çıktı bir kaç gün sonra kanamam oldu ve azda olsa devam ediyor ultrosonda kese görünmedi kan tahlili yaptırdık betahcg 277 çıktı kaç haftalık hamileyimdir haftaya kese oluşmuşmu diye ultrosona giricem ama doktor bilgilendirmedi tam olarak beni.bilgisi olan cevap verirse çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

X