Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

sllmlar ... bende yeni gördüm topiğinizi.. ben tüp bebek yaptırdum.. 5 günlükken trasfer edildi
trasferin 10. günü sonuç 350.. 13. günüde 1600 çıktı kızlar. normal değerlerden yüksek denildi sizce nasıl?

kızlar ya bide bugün azda olsa kahverengi leke geldi.. krkuyorum bişi oçlmaz değilmi.. sizlerdede oldumu?

kızlar ya bide bugün azda olsa kahverengi leke geldi.. krkuyorum bişi oçlmaz değilmi.. sizlerdede oldumu?

cnm tutunma lekesi o dikkat et kendine iş falan yapma bol bol dinlen bildiğim kadarıyla değer yüksekliği ikiz olduğunu gösteriyo hadi hayırlıısı yanılabiliyoda olabilirim tabii

cnm tutunma lekesi o dikkat et kendine iş falan yapma bol bol dinlen bildiğim kadarıyla değer yüksekliği ikiz olduğunu gösteriyo hadi hayırlıısı yanılabiliyoda olabilirim tabii

tşkler canım yaaa inşlh tutunma lekesidir.. ne kadar devam eder bu leke acaba çok az geliyo

yaa kan tahliline göre beta hcg 4 çıktı nasıl oluyor.3 gün önce 13 çıkmıştı.nasıl düşer anlamadım.mafoldumben

yani benimde tutunamamış çıkıyor sonuca göre.neyse bakalım hakkımızda hayırlısı.inşallah gelecek aya:)

Arkadaşlar,
Benim daha adet günüm gelmedi. Henüz 4 gün var. Dün ( adete 5 gün kala) önce idrar tahlili yaptım. Önce bir şey yok diye önemsemedim. Sürenin bitiminde bir de baktım ki silik bir çizgi var. Heyecandan elim ayağım titremeye başladı. Sonra hemen eşime söyledim. gittik kan testi yaptırdık. O da 10.1 çıktı. Bazıları evet hamilesin diyor. bazıları bekle henüz belli olmaz. Değer çok düşük diyor. Ben çok arada kaldım. Şimdi ne zaman bir daha test yaptırsam bilemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?
Şimdiden teşekkürler

aynı benim gibi olmuşsun canım endişelenme 5 gün kala idrarda çıkmıştı. 4 gün kala 38 çıktı 7 gün sonra 945 olmuştu. biz karından ultrasonla keseyi gördük yani 6000 i geçti bile. kalp atışı için bekliyoruz. sen de görüceksin inşallah. şimdiden hayırlı olsun daha çok küçük meleğin kendine çok dikkat et. için rahat etsin diye istersen 2 gün sonra tekrarla testi yada 1 hafta bekle 1000 e yaklaşsın o zaman alttan bakınca gözükebiliyor.

aynı benim gibi olmuşsun canım endişelenme 5 gün kala idrarda çıkmıştı. 4 gün kala 38 çıktı 7 gün sonra 945 olmuştu. biz karından ultrasonla keseyi gördük yani 6000 i geçti bile. kalp atışı için bekliyoruz. sen de görüceksin inşallah. şimdiden hayırlı olsun daha çok küçük meleğin kendine çok dikkat et. için rahat etsin diye istersen 2 gün sonra tekrarla testi yada 1 hafta bekle 1000 e yaklaşsın o zaman alttan bakınca gözükebiliyor.

Ayyy çok heyecanlandım! Bugün yine test yaptırıyorum. Umarım yükselmiştir. 10.1 şimdi 20.2 olmalı değil mi?
Allah bebeğinizi sağlıkla mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin. Bana da minicik bir yavru nasip etsin lütfeen!!!!!:Saruboceq:

Ayyy çok heyecanlandım! Bugün yine test yaptırıyorum. Umarım yükselmiştir. 10.1 şimdi 20.2 olmalı değil mi?
Allah bebeğinizi sağlıkla mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin. Bana da minicik bir yavru nasip etsin lütfeen!!!!!:Saruboceq:[/) yok canım biraz daha yükselmesi lazım zaten doktora testlerini göster

Allah bebeğinizi sağlıkla mutlulukla kucağınıza almayı nasip etsin. Bana da minicik bir yavru nasip etsin lütfeen!!!!!:Saruboceq:

amin cnm hepimizin arzusu bir. endişelenme tutunucaktır meleğin sana. gördüğünda bana özelden yaz merak ederim. çok sağlıklı bir dokuz ay ve doğum diliyorum

merhaba kızlar..bende az önce kan testimi yaptırdım.adetim geçeli bugün 4. günüm değer 1845...doktora yetişip soramadım,nasıl szce?

tebrik ediyorum özpar :) haberini ilk ben aldım, dilerim uğurlu gelirsin bana a.s.
nazar değmesin sana ve bebişine, tebrikler :nazar:

merhaba kızlar..bende az önce kan testimi yaptırdım.adetim geçeli bugün 4. günüm değer 1845...doktora yetişip soramadım,nasıl szce?

X