Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

her türlü ilaç cnm ben doktorumun dediğine göre hareket ediyorum valla folikplus içiyimmi dedim yok dedi erken başlanıyo şu an demir ve vitamin içmen lazım dedi başka bişey içmiyorum migrenim var günlerdir ağrıdan ölüyorum ama ilaç yasak sadece parol iç dedi ama oda kesmiyo

canım benim Allah yardımcın olsunnn şifa versin Rabbimm
kıs kafam karıştıı panik oldumm yaaa

arass10 cevap için tşk ederim bana deger düşük gibi geldi zaten kahverengi akıntım vardı tam 4 haftalıkken progestan kullanıyorum çok şükür kesildi inş allah bebegini saglıklı bi şekilde elimize almayı nasip etsin eşim doguda görevde devamlı arasada cok moralim bozuk iiki varsınız arkadaşlar cok seviyorum bu siteyi seninki benden küçük olmasına ragmen hcg yüksek cıkmış acaba bi sorun mu var cok üzüldüm keseyi gördük cumartesi kaşlbini dinleyecez sizin kese gözüktümü arass10 selamlar cevap bekliyorum arkadaşlar ben gibi olan varmısenağlama

betahcg ye gore deılde gebelık haftana göre kalp atıslarını duyuyorsun cnm... Ben 6+5 haftalıkken duydum kalp atıslarını miniğimin...

kızlar benım sat 10 hazıran bu ay full calıstık umıdım var belırtılerde car gıbı kan tahlılı yaptırsam cıkar mııııı bıde ac karnınamı yaptırmak gerekıyoo

kızlar benım sat 10 hazıran bu ay full calıstık umıdım var belırtılerde car gıbı kan tahlılı yaptırsam cıkar mııııı bıde ac karnınamı yaptırmak gerekıyoo

bence bekle cnm benim geç döllenme olmuş o yüzden adet geçtikten 7 gün sonra kanda çıktı aç tok farketmiyo

sağlıklı sıhhatlı sekılde kucagınıza alırsınız ınsallh tabııı ben ve benım gıbı anne olmayı isteyenlerde....

sağlıklı sıhhatlı sekılde kucagınıza alırsınız ınsallh tabııı ben ve benım gıbı anne olmayı isteyenlerde....

saol seninde inş senin bebiş ne kadarlık kızlar benim sat gectiginde kahverengi akıntı gördüm kesildi progestanla bunu yaşayan varmı önceki gebeligimde olmadı böle şeyler

canım benım bebıs yok ben aralıkda sezeryanla dgm yaptım ve kızım öldüüüüü....sımdı adet gunumu beklıorum ınsallh olmam rabbım hayırlısını nasıp etsın ınsllh

canım benım bebıs yok ben aralıkda sezeryanla dgm yaptım ve kızım öldüüüüü....sımdı adet gunumu beklıorum ınsallh olmam rabbım hayırlısını nasıp etsın ınsllh

canım çok büyük geçmiş olsun bir bebeği bu kadar arzularken onu yitirmenin ne büyük acı olabileceğini tahmin edemiyorum ama Rabbim inşallah sana en kısa zamanda meleğini gönderir gecenin bu saatinde dualarım senin için

allah razı olsun canım ınsallh rabbım tum bebek ısteyenlere hayırlı saglıklı sıhhatlı sekılde versın yavrularını cokkk zor gunler gecırdımm halada acısını cekıorum ama rabbım daha buyuk acılar göstermesınn....
ben yarın kan testı yapsam cıkar mı acabaaa bılgın var mı
sat 10 hazıran ondan öncekı 7 mayıs

canım cok buyuk gecmıs olsun cok uzuldum rabbım bır daha yasatmasın kımseye yasatmasın...

adete 3-4 gun kala cıkabılıyor cnm kanda ama sana tavsıyem gunun gecınce yaptır kan testını...

bizimde 5+4 bebegimiz aynı süper benimle aynı bi hamiş allah bebegini kucagıına saglıklı almayı nasip etsin hamilelerin duası kabul olurmuş
evett canımm amin canımm hepimize inlşallahhh bütün isteyenlerede en kısa zamanda nasib etsinn inşalahhh kalb atışını dinledin mi canım
Rabbim yaşadıklarını bi sdaha yaşatmasın hiç bi kuluna yaşatmasın inşalahh Rabbim sabır versimm

X