Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

allah razı olsun canım ınsallh rabbım tum bebek ısteyenlere hayırlı saglıklı sıhhatlı sekılde versın yavrularını cokkk zor gunler gecırdımm halada acısını cekıorum ama rabbım daha buyuk acılar göstermesınn....
ben yarın kan testı yapsam cıkar mı acabaaa bılgın var mı
sat 10 hazıran ondan öncekı 7 mayıs

gününün geçmesini bekle bencede biliyorum beklemsi çok zor ama mantıklı olanda o Rabbim şu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul etsin hayılı evlatlar nasip etsin

amiiiiiiinnnnnnnnnnnnn:Saruboceq: canlarımm hepınıze tesekkur ederımmmm
KANDILINIZ MUBAREKK OLSUN RABBIM HEPIMIZIN GÖNLUNE GÖRE HAYIRLI SAGLIKLI SIHHATLI EVLATLAR NASIP ETSINN...

arkadaşlar yardım edermisiniz lütfen fikre ihtiyacım var. salı günü doktora gittim muayenede rahim kalınlaşmış dedi kan testinde değer 37.1 çıktı büyük ihtimal hamilesin ama cumartesi gel yeniden bakalım değerler yükselecekmi dedi. ben dayanamadım çarşamba günü iki tane idrar testi yaptım ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı ben şimdi hamilemiyim değilmiyim fikriniz varmı ....? forum da kimyasal hamilelik gibi şeyler okudum ve kafam takıldı offf aklım çok karıştı ..
kandiliniz kutlu olsun bu arada dualarınız kabul olsun inş.

arkadaşlar yardım edermisiniz lütfen fikre ihtiyacım var. salı günü doktora gittim muayenede rahim kalınlaşmış dedi kan testinde değer 37.1 çıktı büyük ihtimal hamilesin ama cumartesi gel yeniden bakalım değerler yükselecekmi dedi. ben dayanamadım çarşamba günü iki tane idrar testi yaptım ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı ben şimdi hamilemiyim değilmiyim fikriniz varmı ....? forum da kimyasal hamilelik gibi şeyler okudum ve kafam takıldı offf aklım çok karıştı ..
kandiliniz kutlu olsun bu arada dualarınız kabul olsun inş.

idrara göre hamilesin ama kimyasalmı değilmi emin olmak için idrara deilde kana baktırsaydın cnm kan değerin iki ye katlarsa sorun yok zaten eğer düşüşe geçerse boş gebelik oluyo bende yaşadım boş gebeliği inş normal gebeliktir

idrara göre hamilesin ama kimyasalmı değilmi emin olmak için idrara deilde kana baktırsaydın cnm kan değerin iki ye katlarsa sorun yok zaten eğer düşüşe geçerse boş gebelik oluyo bende yaşadım boş gebeliği inş normal gebeliktir

saol zeycane inş öyledir peki senin kan testinde çıkmışmıydı kaç gün sonra boş gebelik olduğunu anladın?

saol zeycane inş öyledir peki senin kan testinde çıkmışmıydı kaç gün sonra boş gebelik olduğunu anladın?

cnm bende guatır varmış boş gebeliğim olduğunda öğrendim kan testimde 200 olmuştu ama hızla düşmeye başladı değer bi kaç gün sonra 0 olmuştu daha sonra guatır ilacına başladık doktor artık düşmez dedi senin kan değerin cumartesi 600 lerde olursa korkma boş gebelikte değer çok yükselmiyo diye biliyorum

cnm bende guatır varmış boş gebeliğim olduğunda öğrendim kan testimde 200 olmuştu ama hızla düşmeye başladı değer bi kaç gün sonra 0 olmuştu daha sonra guatır ilacına başladık doktor artık düşmez dedi senin kan değerin cumartesi 600 lerde olursa korkma boş gebelikte değer çok yükselmiyo diye biliyorum

geçmiş olsun bende de vardı hamile kalmaya karar verdiğimde öğrendim hamile kalmaya engel dedi doktor yavaş çalışıyordu ilaç kullandım iki ay sonra kontrole gittim düzelmişti inş senin de düzelir ilacı düzenli kullanmak önemli

canım benım bebıs yok ben aralıkda sezeryanla dgm yaptım ve kızım öldüüüüü....sımdı adet gunumu beklıorum ınsallh olmam rabbım hayırlısını nasıp etsın ınsllh

allah sabır versin üzülme allahın izniyle inş saglıklı evlat versin inş duacıyız sana kandilin mubarek olsun arkadaş dua edecem sana hep

evett canımm amin canımm hepimize inlşallahhh bütün isteyenlerede en kısa zamanda nasib etsinn inşalahhh kalb atışını dinledin mi canım

cumartesi dinleyecez siz dinledinizmi kandiliniz mubarek olsun allah bebişlerimizle nice kandinler nasip etsin dr dan gelince yazarım sizinki kalbini dinledinizmi dinlediginde yazarsan sevinirim bebişlerimiz aynı bu yüzden cok ilgileniyorum sizin gebelikle hani aynı lunca birde hafta gün aynı cok hoşuma gitti böle bi arkadaş buldugumuza burdan tşk ederim ayrıca görüşürüz ben burada takılıyorum calıştıgım için ancak 18 30 da
giriyorum 12 kadar acık kalır girersen görürüm arkadaş görüşürüz

zeycanem nasılsın canım neler yapıyorsun

ben hiç iyi deilim kalbim. hayat durmuş gibi gece gündüz 4 gündür hiç bitmeyen bi baş ağrım var böyle giderse acile gitcem uyku desen hiç yok ağrı uyutmuyo bebeğimi bile düşünemez oldum ağzıma bi lokma yemek girmiyo tadım tusum yok hiç ne yaparsam yapıyım ağrıyı bi dk bile geçiremiyorum artık korkmaya başladım acaba başımda bişeymi var yoksa hamileliktenmi oluyo anlamadım sen nasılsın cnm iyisindir inş gözdede görünmüyo

ben hiç iyi deilim kalbim. hayat durmuş gibi gece gündüz 4 gündür hiç bitmeyen bi baş ağrım var böyle giderse acile gitcem uyku desen hiç yok ağrı uyutmuyo bebeğimi bile düşünemez oldum ağzıma bi lokma yemek girmiyo tadım tusum yok hiç ne yaparsam yapıyım ağrıyı bi dk bile geçiremiyorum artık korkmaya başladım acaba başımda bişeymi var yoksa hamileliktenmi oluyo anlamadım sen nasılsın cnm iyisindir inş gözdede görünmüyo

canım bendede var o baş agrısı hiç durmayan bi şekilde ama yemek olayını düzelttim artık midde bulantılarım hafifledi normale döndüm sayılır geçmiş olsun canım benim kıyamam dr gitmeni tavsiye ederim tehlikeli olabilir kendine dikkat et canım

canım bendede var o baş agrısı hiç durmayan bi şekilde ama yemek olayını düzelttim artık midde bulantılarım hafifledi normale döndüm sayılır geçmiş olsun canım benim kıyamam dr gitmeni tavsiye ederim tehlikeli olabilir kendine dikkat et canım

saol cnm hafta sonuda düzelemezsem eğer gitcem bakalım inş bişey çıkmaz

slm kızlar ben tatiilde olduğum için pek giremiyorum nete zeycane çok geçmiş olsun canım bende de migren var valla tutmasın diye dualar ediyorum hep kalb sen nasılsın pazar günü senin oralara geliyoruz umarım orda havalar iidir istanbulda feci yağmur var.bebişler nasıl benim 2 gün önce hafif kahverengi akıntım geldi hemen doktora gittim bişi yok dedi.kardeşim hemşire benim burda çok ii bi doktor olduğunu sööledi gittiğim doktorun şimdi geçti zaten bebşimide büyümüş hatta bi gün ilerden gidiyo ufaklık :)şimdi sizlerin ne kadar oldu crl bizim 2,8 cm olmuş

gözde saol cnm inş senin tutmaz migrenin tatil iyi gelmiştir valla benimde öyle bi fırsatım olsa ne iyi olurdu benim en son gittiğimde 2.5 cnm di bu ayın 20 sinden sonra randevum var bakalım minik ne kadar büyüdü gidince cinsiyetinide sorcam şu an 11 haftalık oldu inş belli olur

slm kızlar ben tatiilde olduğum için pek giremiyorum nete zeycane çok geçmiş olsun canım bende de migren var valla tutmasın diye dualar ediyorum hep kalb sen nasılsın pazar günü senin oralara geliyoruz umarım orda havalar iidir istanbulda feci yağmur var.bebişler nasıl benim 2 gün önce hafif kahverengi akıntım geldi hemen doktora gittim bişi yok dedi.kardeşim hemşire benim burda çok ii bi doktor olduğunu sööledi gittiğim doktorun şimdi geçti zaten bebşimide büyümüş hatta bi gün ilerden gidiyo ufaklık :)şimdi sizlerin ne kadar oldu crl bizim 2,8 cm olmuş

canım biz iyiyiz 10+2 olduk canım burdada yagmur var hava serin yagmurda vardı bizim kontrolümüz salı günü bakalım ne olucak

herkese merhaba ben burada yeniyim dolayısıyla pek fazla bilmiyorum.benimde 2. mikroı denemem oldu 12.gün değerim 46 çıktı sonradan 2 gün arayla değerlerim sırasıyla şöyle:50,130,277, daha sonra son tahlilden 1 gün sonra lekelenmem oldu baktırdım 357 çıktı ama ertesi gün kanamam oldu tekrar baktırdım 218 e düşmüştü hemen dotorumu aradım ilaçalrı bırakma ve dinlen dedi ben şunu sormak istiyorum bu şekilde olupta sonradan hcg değeri yükselen oldumu doktorum olabileceğini söyledi ama ben pek zannetmiyorum kanamam durdu zaten çok az olmuştu

herkese merhaba ben burada yeniyim dolayısıyla pek fazla bilmiyorum.benimde 2. mikroı denemem oldu 12.gün değerim 46 çıktı sonradan 2 gün arayla değerlerim sırasıyla şöyle:50,130,277, daha sonra son tahlilden 1 gün sonra lekelenmem oldu baktırdım 357 çıktı ama ertesi gün kanamam oldu tekrar baktırdım 218 e düşmüştü hemen dotorumu aradım ilaçalrı bırakma ve dinlen dedi ben şunu sormak istiyorum bu şekilde olupta sonradan hcg değeri yükselen oldumu doktorum olabileceğini söyledi ama ben pek zannetmiyorum kanamam durdu zaten çok az olmuştu

seni korkutmak istemem ama değerin düşmesi boş gebelik oluyo diye biliyorum benimde değerim düşmeye başladığında tekrar yükselişe geçmedi ama bi umut tutunma kanaması olmuştur umarım yarın kana tekrar baktır inş bişey olmaz

allah razı olsun canım ınsallh rabbım tum bebek ısteyenlere hayırlı saglıklı sıhhatlı sekılde versın yavrularını cokkk zor gunler gecırdımm halada acısını cekıorum ama rabbım daha buyuk acılar göstermesınn....
ben yarın kan testı yapsam cıkar mı acabaaa bılgın var mı
sat 10 hazıran ondan öncekı 7 mayıs

bak tatlım benim sat 26 mayıs ve eşim asker 8 de geldi hazifranda inanırmısın 3 gün sonra hastalandım idrar yolu enfeksiyonu tesadüf dr gittim ve hcg belirli bi miktar artmıştı tam eşim geldi 3 gün sonra ve tam 5 gün gecti eşimin gelmesinden ve adetime daha cok var bak 8 de geldi adet 26 olmam gerekirken hcg 0.889 tam eşimin gelmesinden 12 gününde yaptık bi baktım 21.37 şu hıza bak inan oldugunda bebek aynı burada yazılanlar gibi 12 günde kesinlikle kana düşüyo ve ben adetime 9 gün kala 116 cıktoı artık sen hesapla ve şu an6 haftalık olduk rabbimden diliyorum inş hamilesindir

benim adetime 2 gün kala kahverengi akıntı gördüm ve dr yerleşme olabilir düşükte olabilir dedi ama hcg hep cıktı hiç düşmedi innaırmısın wc korkuyla gidiyorum bi şey görcem die cok şükür artık yok merak etme kesilio progestan bu konuda ii bi ilaç inş bi şey olmaz arkadaş

X