Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

lokumcuk kızım sen bu güzel yürek ve enerjiyle en kısa alırsın Allahın izniyle bebişini kucağına....dış gebelik olduğunu sanmıyorum ben çok yükselmediğine göre..

inş canım ya.. inş.. hamile kalayım artık... burda bu kadar teyzesi var bekleyen de mi.. eşek çocuk kandırıp kaçtı yine bizi.. celenin dediği sırayı bozdu... sen de iyisin inş canım..

arkadaşlar herkese merhaba uzn süredir sadece paylaşdıklarınızı okyodum gerçekten iletişiminiz çok hoşuma gitti bende kısa bi özgeçmişimi yazayım beni tanıyabilmeniz için 26 temmuz 2008 de evllendim eşimle ben 2009 ocak da bebek yapmaya karar verdik ama önce gidip bi kontrol olmak istedim sonuçlar kötüydü polip vardı ve baya büyüktü bebek için ameliyat olmak gerekiodu oldumm baya zor bi 15 gün geçirdim sona 4 ay sona hamile kaldım 7+4 çok zor bi 3 günde kaybettim sona doktorum araştırmak istedi rahim azında yara ayrıca enfeksiyon gördü ama ayrıntılı incelemek istedi genetik testler yaptı
ilk oldugu için yapılmıomuş özelde baya maliyetli oldu sona kan pıhtılaşması çıktı şimdi tekrar bebek istioruz 1 aydır korunmuozruz ve her gün bi bebek asprini içiorum işte hikayem bölee..allah bebek isteyen herkesin kucagını doldurur inşallahhh

canım değerlerin nedir bilmiyorum ama folic asit gebe kalmadan önce çokk önemli....

iyiyiz tatlım. nolsun çalışmaktan gözüm döndü. senin ve diğer arkadaşların güzel haberlerini bekliyorum inan . Limburg için çok üzüldüm..Allah yardımcısı olsun..sizde ikinci öğretim var mı akşam derse gidiyorum yazmışsın

iyiyiz tatlım. nolsun çalışmaktan gözüm döndü. senin ve diğer arkadaşların güzel haberlerini bekliyorum inan . Limburg için çok üzüldüm..Allah yardımcısı olsun..sizde ikinci öğretim var mı akşam derse gidiyorum yazmışsın

var canım.. dersi bekliyorum zaten ben de... 7-9 arası...
sunumlarını falan hazırladın mı*? ay sen şimdi ne streslisindir...Allah yardımcın olsun... biliyorsun tezini senden iyi başka kimse bilmiyor, rahat ol.. hocalarda abuk subuk konuşurlarsa sıkma canını, hepsi aynı bunların Çok üzgünüm çoook ben rahat bi savunma geçirmiştim, inş seninki de öyle olur..vereliniortak
efeyi de götür, savunmaya.. çok hoş bir anı oluyor.. bize de resimleri gönderirsin...başarılar canım...

çalıkuşum bu saate kadar çok iyiydim ama kötü heberi alınca birden geriye döndüm kendimi yaşadıklarımı bebeğimi kaybettiğim an aklıma geldi ve inan bana teniden yıkıldım bu acı çok zor arkadaşıma yüce rabbimden sabır ve dayanma gücü istiyorum allah yardımcısı olsun

kahvelokum sen nasılsın canım testin negatif değil bu sevindirici ama kanamam var demişsin üzülme bacım önümüzdeki aya olur işallah çok iyi bi insansın yüce rabbim seni bir an önce meleğine kavuştursun

kahvelokum canım şu an seni zor bi görev daha bekliyo canım listeden bi kişi daha çıktı allah sana kolaylık versin

çalıkuşum bu saate kadar çok iyiydim ama kötü heberi alınca birden geriye döndüm kendimi yaşadıklarımı bebeğimi kaybettiğim an aklıma geldi ve inan bana teniden yıkıldım bu acı çok zor arkadaşıma yüce rabbimden sabır ve dayanma gücü istiyorum allah yardımcısı olsun

Allahim yardimcisi olsun.
Kolay degil tabiki. Hayat onlarsizda olsa devam ediyo. Bende karmakarisik duygular icerisindeyim. Demin Arabada gelirken durup dururken agladim.
Ben hep icime atarim dertlerimi beni taniyanlar ay bu kiz cok mutlu saniyo ama ben bunu kimseye belli etmeden icimde yasarim. Halbuki icimdeki kopan firtinalari bir ben birde Rabbim bilir ama iste birazda vurdum duymazliga veriyorum kendimi yoksa bi battimmi tam batiyom ve kolay kolay cikamiyom.

var canım.. dersi bekliyorum zaten ben de... 7-9 arası...
sunumlarını falan hazırladın mı*? ay sen şimdi ne streslisindir...Allah yardımcın olsun... biliyorsun tezini senden iyi başka kimse bilmiyor, rahat ol.. hocalarda abuk subuk konuşurlarsa sıkma canını, hepsi aynı bunların Çok üzgünüm çoook ben rahat bi savunma geçirmiştim, inş seninki de öyle olur..vereliniortak
efeyi de götür, savunmaya.. çok hoş bir anı oluyor.. bize de resimleri gönderirsin...başarılar canım...

canım çok sağol umarım kolay geçer bakalım. pps hazır. kısaca özet çıkardım hayırlısıyla bitse ii olcak. oğlanı ünv götürmek istemiyorum ya çok kalabalık malum grip davası nedeniyle.. hadi sana ii dersler canım kolay gelsin akşam akşam zor valla

çalıkuşum birazda deiliğe vurmak lazım hayat başka türlü çekilmiyo her şeyi bu kadar ağır yaşamak insanı çok yoruyo hafife almak en güzeli bu gün baş sağlığına geldiler gelenlerin arasında bebeği olanlarda vardı görünce mahvoldum ama yapacak bişey olmuyo napacaksın bazen boş vereceksin

slm arkadaşlar benimde pıhtılaşma sorunum var üç düşük yaşadım dördüncüye 11 haftalık hamileyim iğneler çok işe yaradı tabi aspirin de alıyorum aranızda bu işi sonuna kadar götürüp doğum yapan var mı

Melek 76
Canım sen folbıol kullanıyormusun?Vıtamın kullanıyormusun?Hanı folbıolu 3 ay kullansan yetıyor dıyolar.Hocaya bı öncekı kontrolümde sordum devam dedı.Sen hangı ılacları kullanıyon?Ben gunde 1 tane coraspırın 100,1 tane folbıol 5mg bırde 0,2 ml clexan ıgne kullanıyom.

slm arkadaşlar benimde pıhtılaşma sorunum var üç düşük yaşadım dördüncüye 11 haftalık hamileyim iğneler çok işe yaradı tabi aspirin de alıyorum aranızda bu işi sonuna kadar götürüp doğum yapan var mı

Hosgeldın aramıza.Burda Şen,Celen ılk hamıle kalıp saglıkla doguran arkadaslarımız.Tabı bunların dısındada bıcok arkadasımız lısteye eklendı.Daha öncekı sayfaları gezın göreceksın.Bebegın hayırlı olsun rabbım sag saglım dogmayı nasıp etsın.Icın rahat olsun.a.s

Melek 76
Canım sen folbıol kullanıyormusun?Vıtamın kullanıyormusun?Hanı folbıolu 3 ay kullansan yetıyor dıyolar.Hocaya bı öncekı kontrolümde sordum devam dedı.Sen hangı ılacları kullanıyon?Ben gunde 1 tane coraspırın 100,1 tane folbıol 5mg bırde 0,2 ml clexan ıgne kullanıyom.

evet canım günde 3tane folik asit aspirin ve 0.4 faksiparin iğne kullanıyorum 12. hafta içindeyim folik asiti bıraktık elevit vitamin alıyorum

Hosgeldın aramıza.Burda Şen,Celen ılk hamıle kalıp saglıkla doguran arkadaslarımız.Tabı bunların dısındada bıcok arkadasımız lısteye eklendı.Daha öncekı sayfaları gezın göreceksın.Bebegın hayırlı olsun rabbım sag saglım dogmayı nasıp etsın.Icın rahat olsun.a.s

çok teşekkür ederim allah herkese hayırlısıyla nasip etsin

X