Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Benı merak eden soran herkese cok tesekkur ederım oncelıkle
bır pazar sabahıydı uykudan kalkınca bır sızıntı akıntı hıssettım su gıbı bısıydı tum gun aralıklı devam ettı ertesı gunde oglene kadar devam ettı pazartesı oglen 12 olmadan aradım dru belkı ıdrar kacırıorsundur farkında oladan dedı bende ıdrar gıbı degıl dedım gel test yapalım dedı gıttık baktıkı amnıon sıvısı neyse ogunden berı hastanedeyım karnına kramp yada agrı gırerse bebek gelebılır deıdler hıc kalkmadan hep yattım ıdrarı bıle surgu koyuyolardı cumartesı gecesı agrım basladı pazar oglen 3 de sancılarım geldı 4cmlık acılmıs dedıler 4de sancı odaına goturduler tam 16 saat sancı cektım cooooooook zordu allahım normal dogumla pazartesı sabahı 6:52 oglum dogdu herseyı tamdı hıcbır eksıgı yoktu tam bır bebektı 650gram 31 cm cok guzel bır bebektı yarım saat kalbı attı kucagıma aldım dokundum kokladım tam 4 kez ayrı ayrı zamnalrda ıstedıkce getırdıler bugun ssat gec oldu ama oglen cıktım hastaneden yarın sabah yanı salı sabahı ogle namazına kılınıp gomulecek yavrum acım cok buyuk tarıfı mumkun degıl baktıgım heryerde o var kokusu burnumda ellerımde hala daha yıne haberdar ederım sızı

canım ne diyceğimi bilemiyorum ALLAH sabır versin mafoldumben
başın saolsun canım .ALLAHIM birdaha yaşatmasın .kelimeler yetersiz kalıyo aslında ama güçlü olmaya çalış canım .umarım enkısa zamanda sağlıklı bir bebişin olurda acını hafifletir .

arkadaşlar saolun bende unutmuşlardır beni diyodum ama unutmamışsınız ben iyiyim kürtaj olduktan sonra iyice işlerime adapte oldum vee çok yoruldum çocuk yapamadım barim kariyer yapem dedim birkaç tahlilim var yaptıracağım homosistein felan dediydi dr uzun zamandır bakmadım onlara bile şimdi onları yaptırıp tekrar başlıycam hayırlısıyla

limburgcum nasıl üzüldüğümü anlatamam ama güçlü olduğunu biliyorum buda geçicek bi tanem unutmıycaksın belki ama inanki ilk günkü kadar acımıycak canın ne izler var hepimizin kalplerinde üstü kabuk tutmuş yaralar ama zamanla daha az acıyorlar rabbim bir daha yaşatmasın hiçbirimize

dinamiscim geçmişi çok okuyamadım canım kusuruma bakma hayırdır köt haber demişsin ?:uhm:
alkisalkisalkisalkisalkisalkis
bak sen baharım gelmiş .tatlım hoşgeldin nasıl sevindim burda olduğunu görünce .herşey yolundaymış çok güzel.dahada güzel olcak buna inanıyorum bitanem .ŞenizŞeniz

kahvelokumum test yine şaşırttı seni galiba .çok ilginç bir durum acaba geç döllenmemi ?farkındaysan düşmüyo çokda yükselmiyo .sonu hayır olur inşallah .ama gerçekten helal sana çok pozitifsin .hep böyle ol canım senin gibi pozitif arkadaşlara ihtiyacımız var .herşey gönlünce olsun .bide unutmadan arkadaşın biri aşılama yapmıştı testleri hep düşük çıkıyodu doktor kimyasal filan diyodu .oda iki günde bir tekrarladı ve inanmıycaksın ama 1 hafta kadar sonra bhcg öyle bir yükseldiki doktorda şaşırdı ve üçüzlerine hamile olduğunu öğrendi ..inşallah seninde süpriz olur canım..

geleveradan haber yok galiba umarım herşey yolundadır .sağlıkla dönmüştür evine ...

merhaaaabbaaaaaa..
kızlar 3 gibi beni sormuşsunuz ama ben yine sayfayı açık bırakıp gitmişim o yüzden online görünsem de burda değildim..o saatte kan testinin sonucunu almaya gittim..
he he... benim hipofiz bezi hakkaten cimri ya... beta hcg sadece 11.8 yükselebilmiş, peh... salak doktora da göstermedim sonucu.. bu değerle dış gebelik olmaz değil mi?
hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim... bir kaç gün sonra yeniden test yaptırırım.. herhalde sıfırlar değil mi?
heyecanlandık ama anlaşamadı demek ki bizim sperm beyle yumurta hanım... ee napalım.. anlaşacak bir çift buluruz bizde.. değil mi?
Vay cimri Beta hcg vayy:mymeka:
kiz senin bu pozitifligin beni cokkkk mutlu ediyoopuyorumnanaktan
Tatliskom dis gebeligin yanindan bile gecmiyo bu hcg kesinlikle degil :1no2: HAYIR , CIK, DEGIL,

Kahvelokumcum , canım sonucunu almışsın , hayırlısı olsun bitanem...En kısa zamanda göbüşün bebişlerle dolsunn...
Geleveracım , inşaallah problemsiz kürtajını olmuşsundur canım...Haberlerini bekliyoruz..
Arkadaşlar ezan okundu şimdi...Hepimiz için şöyle bir dua etmek istiyorum...Allah en kısa zamanda hepimizi kucağını sağlıklı yavrularla doldursun , hepimizin gönlüne göre versin , bu topikte artık kimse acı haberlerle gelmesin...Amiiiiiiinnnnnnnn...
Aminnnnnn burda ben ezan sesine bile hasretim:gitme:
canım şimdi girdim eve ay!msjnı görünce gülme krizine girdim.canım,allahta seni sana sağlıklı sıhatli bebek vererek güldürsün.:lepi:
Aminnn :Saruboceq:

Kızlar bende çıkıyorum,iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Asli yaaaavrum nereye gidiyon ben geldim opuyorumnanaktan

Gelevera gelmedi henüz demi??? Insallah acisiz bir sekilde atlatmistir ya.
Ufff Limburg aklimdan cikmiyor, telefonu olsa arardim.

kahvelokumum test yine şaşırttı seni galiba .çok ilginç bir durum acaba geç döllenmemi ?farkındaysan düşmüyo çokda yükselmiyo .sonu hayır olur inşallah .ama gerçekten helal sana çok pozitifsin .hep böyle ol canım senin gibi pozitif arkadaşlara ihtiyacımız var .herşey gönlünce olsun .bide unutmadan arkadaşın biri aşılama yapmıştı testleri hep düşük çıkıyodu doktor kimyasal filan diyodu .oda iki günde bir tekrarladı ve inanmıycaksın ama 1 hafta kadar sonra bhcg öyle bir yükseldiki doktorda şaşırdı ve üçüzlerine hamile olduğunu öğrendi ..inşallah seninde süpriz olur canım..

ama benim kanamam da başladı canım ya..ah keşke dediğin gibi olsaydı, valla bizim herif sevinçten kafayı yerdi....olsun devam çelışmalara...

Vay cimri Beta hcg vayy:mymeka:
kiz senin bu pozitifligin beni cokkkk mutlu ediyoopuyorumnanaktan
Tatliskom dis gebeligin yanindan bile gecmiyo bu hcg kesinlikle degil :1no2: HAYIR , CIK, DEGIL,

Aminnnnnn burda ben ezan sesine bile hasretim:gitme:

Aminnn :Saruboceq:

Asli yaaaavrum nereye gidiyon ben geldim opuyorumnanaktan

değil mi canım çok düşük.. aman iyi öyşe olmasında ..

Ben su soganimi iceyim:sinifsinif:

canım, burnunu sık da iç, kokusunu almazsan tadını da almazsın :lepi: şifa olsun.. ohhh...

Kahvelokumum zaten aynen öyle yapiyom.
Baslarda tadi cok hosuma gitmisti seve seve iciyordum ama insan bal yemektende bikiyormus gercekten simdi kokusu bi acayip geliyo. Yarin son 21 gün cay sonra yine sogan sonrada Insallah bebisler gelecek tek tek

1a5c9f017e380007b556559e9f201c96.gif
[/url][/IMG]

Kocisin isten gelmesinede az kaldi ay ne pisirsem bugün canim yemek yapmak istemiyo.

yaaaaa bir önce ki mesajlarım gitmedi görünüyordu... bağlantı kopuyordu hep... meğerse gitmiş... pardon kalabalık yaptım böyle.. silebilirsen sileyim bari...

lokumcuk kızım sen bu güzel yürek ve enerjiyle en kısa alırsın Allahın izniyle bebişini kucağına....dış gebelik olduğunu sanmıyorum ben çok yükselmediğine göre..

LıMBURG canım denecekte çok fazla bişey yok aslında yüce rabbim sabır ve dayanma gücü versin başın sağolsun demek istemiyorum çünkü bizim meleklerimiz ölmedi biz yaşadığımız sürece onlarda yaşayacaklar ve işallah bize şefaatçi olacaklar cennete bizi almadan girmeyecekler bacım sabır iste rabbimden dayanma gücü iste rabbim sana ve eşine dayanma gücü versin allah yardımcın olsun

X