Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çalıkuşum bu saate kadar çok iyiydim ama kötü heberi alınca birden geriye döndüm kendimi yaşadıklarımı bebeğimi kaybettiğim an aklıma geldi ve inan bana teniden yıkıldım bu acı çok zor arkadaşıma yüce rabbimden sabır ve dayanma gücü istiyorum allah yardımcısı olsun

ravza canım, hemen sen geldin aklıma zaten.. yeniden üzüleceksin diye.. canım, sen çok güçlü davrandın, tevekkül ettin ben eminim ki, bunun mükafatını alacaksın. üzme kendini sakın. lütfen...
senin haberini aldıkta sonra keyfim çok kaçmıştı, sen ne zaman iyi olduğunu söylemeye başladın o zaman toparladım kendimi.. şimdi de limburg... aklıma geldikçe çok kötü oluyorum.. Rabbim sabır versin sizler...

Ravza, Limburg... rabbim size bundan sonra çok güzel günler yazmıştır umarım.. oöyle güzel şeyler yaşarsınız ki inşallah bu acılarınızı unutturur.... AMİN....

kahvelokum sen nasılsın canım testin negatif değil bu sevindirici ama kanamam var demişsin üzülme bacım önümüzdeki aya olur işallah çok iyi bi insansın yüce rabbim seni bir an önce meleğine kavuştursun

ben iyiyim canım... kanamam başladı.. hemen bitsin de çalışmalara başlayayım diyorum :kedi:

kahvelokum canım şu an seni zor bi görev daha bekliyo canım listeden bi kişi daha çıktı allah sana kolaylık versin

hiç sorma ravza.. listeyi güncellemekte çok zorlanmıştım zaten.. şimdi yine elim gitmiyor.. hiç içimden gelmiyor..dursun bugün de :gitme:

çalıkuşum birazda deiliğe vurmak lazım hayat başka türlü çekilmiyo her şeyi bu kadar ağır yaşamak insanı çok yoruyo hafife almak en güzeli bu gün baş sağlığına geldiler gelenlerin arasında bebeği olanlarda vardı görünce mahvoldum ama yapacak bişey olmuyo napacaksın bazen boş vereceksin

canım geçecek bu günler.. ben çok inanıyorum.. lütfen bozma moralini.. siz kötü olunca ben de çok üzülüyorum...

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım kötü bişey mi var pek anlayamadım ve forumu kullanmayı çok iyi bilmiyorum

Kahvelokum,
Canım yanlış hatırlamıyorsam sendede romatızmal hastalık olan sjögren sendromu vardı.Bende doktor baslangıcı ılerde yakalanma rıskımın cok yuksek oldugunu söylemıstı.aGebe kaldıktan sonra ben hıc romatolojıye gıtmedım bı bılgın varmı gıtmem gerekır mı?Lütfü beye demıstım sonuclarımıda görmüstü ama bısey demedı.Yanı ne gıt ne gıtme demedı.

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım kötü bişey mi var pek anlayamadım ve forumu kullanmayı çok iyi bilmiyorum

Canım ögrenırsın abone olur bır daha bırakamazsın.Burası bagımlılık yapıyor.Herkes bırbırının üzüntüsünü,mutlulugunu paylasıyor.En altta sag tarafta sayfa numaraları var ordan gerıye dogru tıklayıp sayfaları gecmıste yazılanları görebılırsın.

iyiyim canım işten geldiğimden beri ağlıyorum... ravza daha yeni yaşadı bu acıyı... şimdi limburg. Allahım kolaylık versin.
Evet benimde moralim bozuk kocis hemen anladi ne oldu niye moralin bozuk diye sordu. Uffff yaaa

Canim Hosgeldin , arkadaslarimizin kaybi oldu onun icin herkesin morali bozuk

seydamcım nasılsın kız.bende seni soruyodum çalıkuşuna acaba adet oldumu diye ben,bugün oldum canım.

baharplt.aramıza hoşgeldin canım,inşlh bu bebeğini sağlıklı bişekilde dünyaya getirirsin de bizede umut ışığı olursun.

Benı merak eden soran herkese cok tesekkur ederım oncelıkle
bır pazar sabahıydı uykudan kalkınca bır sızıntı akıntı hıssettım su gıbı bısıydı tum gun aralıklı devam ettı ertesı gunde oglene kadar devam ettı pazartesı oglen 12 olmadan aradım dru belkı ıdrar kacırıorsundur farkında oladan dedı bende ıdrar gıbı degıl dedım gel test yapalım dedı gıttık baktıkı amnıon sıvısı neyse ogunden berı hastanedeyım karnına kramp yada agrı gırerse bebek gelebılır deıdler hıc kalkmadan hep yattım ıdrarı bıle surgu koyuyolardı cumartesı gecesı agrım basladı pazar oglen 3 de sancılarım geldı 4cmlık acılmıs dedıler 4de sancı odaına goturduler tam 16 saat sancı cektım cooooooook zordu allahım normal dogumla pazartesı sabahı 6:52 oglum dogdu herseyı tamdı hıcbır eksıgı yoktu tam bır bebektı 650gram 31 cm cok guzel bır bebektı yarım saat kalbı attı kucagıma aldım dokundum kokladım tam 4 kez ayrı ayrı zamnalrda ıstedıkce getırdıler bugun ssat gec oldu ama oglen cıktım hastaneden yarın sabah yanı salı sabahı ogle namazına kılınıp gomulecek yavrum acım cok buyuk tarıfı mumkun degıl baktıgım heryerde o var kokusu burnumda ellerımde hala daha yıne haberdar ederım sızı
:sinifsinif:mafoldumbenmafoldumbencnm benim uff cok kötü oldum yemin ederim allah sabirlar versin basin sagolsun bitanem söyleyecek söz bulamiyorum cnm cok aci mafoldumbenmafoldumben

çalıkuşum,kahvelokumum,ve diğer arkadaşlar sizler neler yapıyosunuz.benim koca maç var dedi.beni bilg.odasına sepetledi.

X