Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Ahanda reis geldi güldür kis bizi hepimizin morali cok bozukkk.
Kis dün evde baktinmi sari kafalara.
Istemisin yine

aynı moral bozukluğu bendede var be gülüm:umursamaz:güldürükcümüyüm kız ben:kedi:valla dediğin gibi kötü haberler peş peşe geliyo ya offff içim daralıyo yemin ederim gögsüm sızlıyo ya. hem sende öyle çok bakma internete araştırma artık yaalmaz:ben sana birşey söyleyeyimmi araştırdıkça ve önemsedikçe bu işi b...ku çıkıyo kızım:umursamaz:takmıycam ben artık hamileliği çocuğu falan. zıçmışım içine bebeğininde hamileliğininde. sağlığımız gidiyo yaa:umursamaz:

Limburg öncelikle başın sağolsun. çok üzüldüm. lütfen kendini çok yıpratmamaya çalış biliyorum yaşadığın çok büyük bir acı...söyleyecek kelime yok...üzülmemek mümkün değil seni çok ii anlıyorum..Allahım sana en kısa zaman bir evlat nasip etsin inşallah onun için en kısa zamanda toparlanmalısnki bebeğin sana gelebilsin.. Alla sabır versin..

çalıkuşummm okuma öyle abuk sabuk şeyler. insanın psikolojisi etkileniyor sonra psikolojik olarak olmayacağı varsa da oluyor.. kötü şeyleri okumak yasak sana..sen bebeğine konsantre ol. unutma hastalık yok hasta var. yani kimin ne olacağı belli olmaz. onda olan sende olmaz.. kısaca karamsarlık yok ok....

bişi sorucam dün sordum kimsecikler cevap vermedi doğum kontrol hapı bittikten kaç gün sonra kanama başlıyor benim 11 gün oldu ara kanamalar var ama tam anlamıyla kanamam olmadı gerçi anestezi alınca da etkileniyor mu acaba?!!

normalde doğumkontrol hapı bitince adet olunur. ben ilk evlendiğimde 6 ay kadar kullanmıştım. ve hap biter bitmez bir kaç gün sonra adet oluyodum yanlış anlamadıysam. zaten bu hap adeti düzene koyan bir hap.kullandığın sürece adet olmuyosun bitince adetin geliyo. ama biz sana hap kullanma bu pıhtılaşma olanlarda tehlikeli demedikmi. kızım sen niyebizim sözümüzü dinlemiyosunnnnlmaz:

:çok üzgünüm: iyide güzelim dr kanamalarımı düzene sokmak için kullanmamı istedi yoksa 15 günde bir kanamam oluyor o zamanda istediğim kadar kocişle haşnafişne yapayım hamiş kalamıyorum yumurtam sağlam olmuyor ki yoksa 2 ay duphaston ve serophone kullandım işe yaramadı

hımmmmm pardon o zaman gülüm yaa:kedi:eee şimdi bu haplada düzene girmedimi yani. kaç aydır kullanıyosun

bilmiyoruz canım.eee nasıl gidiyo hayat.ya!seydam adet oldumu biliyomusun.oda ben gibi adet olamıyom diye üzülüyodu.
Seydamdami bekliyodu ben kacirmisim valla bimiyom oldumu acaba:uhm:

çalıkuşu çalıların ardındamı kaldın canım sesin soluğun çıkmaz oldu.
Kiz yemek yemege gittimcokacimcoook ama geldim eee simdide sen yoksun
Evet nazlim okumayacagim artikin ne olursa olsun :umursamaz: banane insan okudukca kafasi karisiyo:1shok:

canim ben de evlendigimde 6 ay falan kullandim sonra zararlarini görünce kocis isi ele aldi. Ayy cokmu acik oldu kizzz:kedi:
Ama benim 4-5 gün sonra basliyordu kanamam.:tomato:
Bazilarinda canim daha uzun sürdügünüde duymustum buyrunnnnnnnnn ama
doktoruna sor bi olmassa degistir hapi cünkü haptan hapa fark var mirmirmirmir

Sana aynen katiliyorum opuyorumnanaktan
(Güldürükcüsün evet)
[/URL][/IMG]

ha şöyle kafanı dağıt canım ya... rahat ol.. emin ol en iyi ilaç bu olacak..

Kahvem lokumum ne tatlısın sen ya...
Senin bu azmin ve pozitifliğin hepimize örnek gerçekten de iyi ki varsın :))

canım benim ya.. teşekkür ederim.. ama sizlerin sayesinde böyle rahat olabiliryorum, bunu itiraf etmeliyim.. kimseyle paylaşamayınca insanın içi daralıyor.. ama burda sizlerle konuşmak, size danışmak gerçekten çok rahatlatıcı.. bir de burda herkes benim kadar merak etti, heyecanlandı, ümit etti... bunu yaşamak hissetmek çok güzel gerçekten.. hepinize teşekkür ederim.. iyi ki varız...:dance:

oh be.. hadi gözümüz aydın... sen stres yaptıkça ben üzülüyordum.. bundan sonra kafaya takmadan çalışıyoruz tamam.. öptüm...

resdevrim katılıyorum canımmm benim sağlık gidiyo elden bu iğneler kemik erimesi yapıyormuş ben bide 0,8 lik vuruluyorum maşallah bana zemuszemus

gelevera ne yaptı acaba inşallah güzel geçmiştir iyidir yarın bize yazar allahım sen hepimize yardım et :Saruboceq: sorunsuz sıkıntısız bi kürtaj geçirsin inşallah

selam kızlar temızlık yaptım geldım ama cok yoruldum ayatyım bıraz dedım yatamadım aklım burda hep.

ya ben tam 7 aydır folık asıt ve coraspin kullanıyorum sıkıldım ıcmekten artık acaba aspirinin bır faydası olmusmudur 7 ay cok uzun bı sure cunku ınsallah olmusdur dıye dua edıyorum.

Ozpor bak bu sari kafa senin adetin icin, aferin ona seni dah fazla üzmeden geldi.
[/URL][/IMG]
Ay sanki bebekten bahsediyoz.
[/URL][/IMG]
Insan oglu ne tuhaf bazimiz adetim gelsin diye bekleriz bazilarimizda gelince
[/URL][/IMG]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…