Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

idararda çıkacağını sanmam ama kanda bthcg yaptırabilirsin herhangi bir özel hastanede yaparlar fazla maliyetli bi test değil kan alıyorlar açlık tokluk farketmiyor sonuç bir saatte çıkar hadi bakem hayırlısıııı opuyorumnanaktan

kuşum ses var sen napıyosun ufss ya Şen tam öğle arası geldi yakalayamadım yinede sorayım bir hayır sever cevaplar artıkın :) biliyosunuz ben 0,8 lik iğne vuruluyorum şimdiiii bu iğneyi sabah 7'de vuruluyorum bu benim yaramazıma akşama kadar yetermi acep yoksa 0,4 lükten günde iki keremi vursam ay ben ne yapsam kafamçokkarıştı

Arkadaşım hoşgeldin. Öncelikle yaşamış olduklarından dolayı çok geçmiş olsun. Allah bir daha yaşatmasın. Ben de burada yeni üyeyim. Ama buradaki insanların sorunu hemen hemen aynı. Allah herkesi istediği mutluluğa erdirsin.

kürtajtan önce 28 günde bi oluodum 1 agustosda kürtaj oldum sona 4 eylülde adet oldum sonrada 5 ekim de oldum en son şimdi bekliorum inşallah gelmez çok merak ediorum bebek varmı die:Saruboceq:

Canim gecmis olsun dimanisin dedigi gibi folik asit cok önemli zarai yok bencede kulllan canim, degerlerini yazarmisin tam olarak nasil bir kan pihtilasmasi var sende

Canikom burdayim limburga moralim cok bozuldu ay Allahim yardimcisi olsun.
Geleverada Insallah iyi gecmisdir kürtaji.
Sülal pozitif düsüüüün canim sen hangi zigotlardansin

kürtajtan önce 28 günde bi oluodum 1 agustosda kürtaj oldum sona 4 eylülde adet oldum sonrada 5 ekim de oldum en son şimdi bekliorum inşallah gelmez çok merak ediorum bebek varmı die:Saruboceq:

henüz varsa sadece kanda çıkar canım çok erken.ama folik asit ve aspirine başla ,pıhtılaşma düzeyin ne?

yavrukuş benim kendime faydam yokkiakannehiryaşam koçlugu kim ben kimim kızım bu aralar olsa olsa depresip olur benden:umursamaz:neyse bari sende bana bir güzellik yapıp çöküntü anlarımda yanımda olursan teklifini kabul ediyorumkaydirigubbakcemile5

Kahvelokumum ne yapti acaba.:çok üzgünüm:
Ayyyy ne oldu bize yaa valla kötü haber tek basina gelmezmis diye bosuna dememisler.
Eminim birisi güzel bir haberle gelince geriside gelecek.
Leyn yalanciktan hamileyimmi desem CADIARZU ayagimi sürükleyeyim bakarsiniz tutarda benim pesime bekleyen herkeslerde hamile kalir tek tek.yerimseniben
Ufff canim SIKILIYO:çok üzgünüm:
Dün internette kapali yumurta yollari hakkinda bir sürü olumsuz seyler okudum yine moralim bozuldu.
Biryerde yaziyodu yok efendim yumurta yollari eger kapali olursa onun icindeki suda tüp bebekle hamile kalinca bebege zarar verip düsüge sebeb oluyormus onun icin önce ameliyatla o suyun cekilmesi lazimmis.
Ufffff yaaaaaa mafoldumben

Ahanda reis geldi güldür kis bizi hepimizin morali cok bozukkk.
Kis dün evde baktinmi sari kafalara.
Istemisin yine

Ay papatyasüreyya bugünlerde girmese buraya limburgu okuyunca yine morali cok bozulucak.
Gecen Ravzadada cok kötü olmustu.
Hamisler sözüm sizlere , sizin yerinize bizler üzülürüz, bundan sonra size üzüntüyü yasakliyorum.
[/URL][/IMG]

onları bilmiorum canım test sonuçlarım evde yarın getirimde yazıyım ama aklımda kalan mhtrfr heterezigot galiba 2 tane heterezigot yazıodu birini hiç hatırlamıom yarın tam olarak yazarım cnm

canım bana sorarsanda bencede bu ovulasyon testlerini alma derim. insanı daha çok gerer bence. yumurtladımmı yumurtlamadımmı falan diye kafayı yiyeceğine dediğin gibi 2 günde bir ful çek sen. bak gör bu ay gelicek kafayıda dağıtmışsın ne güzel artık güzel haberler alıcaz inanıyorum buna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…