Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kahvelokumummmm ne yaptin canim

Kahvelokum kız hamılemısın?Insallah ınsallah hadı müjdelı haber yaz.Cok öpüyorummmm

Kahvelokum,nasılsın?Durumunda bir değişiklik var mı?

merhaaaabbaaaaaa..
kızlar 3 gibi beni sormuşsunuz ama ben yine sayfayı açık bırakıp gitmişim o yüzden online görünsem de burda değildim..o saatte kan testinin sonucunu almaya gittim..
he he... benim hipofiz bezi hakkaten cimri ya... beta hcg sadece 11.8 yükselebilmiş, peh... salak doktora da göstermedim sonucu.. bu değerle dış gebelik olmaz değil mi?
hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim... bir kaç gün sonra yeniden test yaptırırım.. herhalde sıfırlar değil mi?
heyecanlandık ama anlaşamadı demek ki bizim sperm beyle yumurta hanım... ee napalım.. anlaşacak bir çift buluruz bizde.. değil mi?

Kahvelokum hayırlısı olsun canım,birkaç gün içinde sıfırlar kendini beta hcg. Gelecek ay sperm bey ile yumurta hanım arasından su sızmaz inşallah :) .

Canım ya ne kadar pozitif sin keşke biraz böyle olabilseydim. Umudunu kaybetme umarım çok güzel tatlı bir bebişin olur. Allah herkesin gönlüne yüreğine göre mutluluklar versin

Kahvelokum ben tüp bebeğe karar vermiştim,uzun protokole başladık.6 kasımda doğum kontrol haplarım bitiyor.dr ye gidicem bakalım ne diyecek?

Kahvelokumcum , canım sonucunu almışsın , hayırlısı olsun bitanem...En kısa zamanda göbüşün bebişlerle dolsunn...
Geleveracım , inşaallah problemsiz kürtajını olmuşsundur canım...Haberlerini bekliyoruz..
Arkadaşlar ezan okundu şimdi...Hepimiz için şöyle bir dua etmek istiyorum...Allah en kısa zamanda hepimizi kucağını sağlıklı yavrularla doldursun , hepimizin gönlüne göre versin , bu topikte artık kimse acı haberlerle gelmesin...Amiiiiiiinnnnnnnn...

Aminnnnnnnnnnnn canım,duaların kabul olur inşallah. Acılarımız son bulur inşallah.

Ozpor bak bu sari kafa senin adetin icin, aferin ona seni dah fazla üzmeden geldi.
[/URL][/IMG]
Ay sanki bebekten bahsediyoz.
[/URL][/IMG]
Insan oglu ne tuhaf bazimiz adetim gelsin diye bekleriz bazilarimizda gelince
[/URL][/IMG]

canım şimdi girdim eve ay!msjnı görünce gülme krizine girdim.canım,allahta seni sana sağlıklı sıhatli bebek vererek güldürsün.:lepi:

Canım ya ne kadar pozitif sin keşke biraz böyle olabilseydim. Umudunu kaybetme umarım çok güzel tatlı bir bebişin olur. Allah herkesin gönlüne yüreğine göre mutluluklar versin

teşekkür ederim canım... umudumu yitirmedim, aksine umutlandım.. bir yıldır deniyorduk ve bir türlü olmuıyordu, tam ümidi kestiğim sırada böyle oldu, aksine umutlandım daha çok...iyi dileklerin için saol canım, hepimiz için amin diyorum bende..

Kahvelokum ben tüp bebeğe karar vermiştim,uzun protokole başladık.6 kasımda doğum kontrol haplarım bitiyor.dr ye gidicem bakalım ne diyecek?

ah canım hayırlısı, inş ilk denemende başarılı olur.. kolay gelsin..

saol melekcim..amin..amin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…