Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

arkadaşlar çok teşekkür ederim beni ne çok sormuşsunuz... mutlu oldum.. sizleri merakta bıraktım kusura bakmayın.. ancak gelebildim. hastane deli etti beni..
bir sürü sıra vs.. ay sinir oldun... kendini beğenmiş bir doktor.. adama durumu anlattım.. havasından yanına yaklaşılmıyor zaten.. nefret ediyorum poliklinik doktorlarından.. hem bir şeyden anlamıyorlar hem de kendilerini bir şey sanıyorlar..
testler yanılmaz... kan testinin değeri yanlış çıkmıştır dedi..ee dedim bir daha yaptıralım işte kan testini.. gerek yok ultrasonda bakarım, varsa zaten görünür dedi.. olsa da görünmez ben biliyorum ya neyse... ultrason sırasının gelmesi için bir sürü bekledim.. tabi ultrasonda bir şey görünmedi... kimyasal gebelik olabilir mi dedim.. ukala şey, o ne ben öyle bir şey görmedim de duymadım da dedi salak salak.. ben uyduruyorum sanki.. dış gebelik olabilir dedi.. sinirlerimi bozdu, çok tedirgin oldum ya... kızlar dış gebelik oolmaz de mi.. olmasın lütfen...
yine benim dediğime geldi tabi, yarın kan testi yapılacak... ay sinir oluyorum doktorlara...
hepinize tekrar teşekkür ederim.. iyi ki varsınız kızlar... kimseyle paylaşamamak çok sıkıntı veriyor insana.. burda bunca yüreğinin seni düşündüğünü görmek, hissetmek çok rahatlatıyor insanı... hepinize teşekkür ederim.. sizleri de umutlandırdım, kusura bakmayın artık... çalışmalar devam, telefi edeceğim inş..
hepinizi sevgiyle öpüyorum.. iyi ki varsınız...

çok geçmiş olsun... inş güzel haberler alırsınız

Limburgcum, ben ne diyeceğimi bilemiyorum....başın sağolsun, allah sabır versin eşine de sana da....iyi ki alıp koklamışsın, iyi ki yapmışsın bacım....sadece zaman...Allah yardımcın olsun kardeşim :Saruboceq:
BU ARTIK SON OLSUN YARABBıM, HEPıMıZ YALVARIYORUZ, son acısı olsun Limburgun da ravzamın da diğer arkadaşlarımın da hepimizin de Yarabbim :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Allah hepınızden razı olsun kızlar keske dıyoruz ama olmuyor ıste gerı gelmez yavrum karnımda benımle olan yavrumu kara topraga verıcekler bugun daha evlat sevıncını yasayamadan evlat acısını tatdık cok zormus ama rabbımın bıldıgı vardır mutlaka o herseyın hayırlısını bılır ve yapar buda bızım sınavımız kaderımızde varmıs ınsallah en kısa zamnda rabbım guc kuvvet sabır verıcek gececk atlatıcaz ınsallah

Allah hepınızden razı olsun kızlar keske dıyoruz ama olmuyor ıste gerı gelmez yavrum karnımda benımle olan yavrumu kara topraga verıcekler bugun daha evlat sevıncını yasayamadan evlat acısını tatdık cok zormus ama rabbımın bıldıgı vardır mutlaka o herseyın hayırlısını bılır ve yapar buda bızım sınavımız kaderımızde varmıs ınsallah en kısa zamnda rabbım guc kuvvet sabır verıcek gececk atlatıcaz ınsallah
Tatlım inanki bu durumda ne söylenir bilemiyorum. Başın sağolsun. Allah başka acı göstermesin . Senin ve Eşinin canına sağlık versin. Ama böylede düşün bi, analar evlatlarını büyütüyor koskoca oluyor ve bir kurşuna feda ediyorlar binlerce şehit oluyor. N e bileyim bunlar insana bir teselli gibi. Umarım tekrar hayırlısı ile güzel bir yavrun olur kucağına alırsın.

haklısın canım,benim koca bazen benim durumuma gülüp geçiyo,adamın dünya umrunda değil,çok sabırlı birisi hiç stres yapmıyo.hatta bebeklerimi kaybettiğim debile diyoki.bu olmadı.herşey allahtan kendini toparlayınca yine deneriz diyo.nasıl olsa biz buna denemek için para vermiyoruz .diyo.millet tüp bebek için milyarları harcıyo diyo.aslında böyle olmak lazım ama ben olamıyorum.her bebek kaybettiğim de dünya başıma yıkılıyo.aylarca kendime gelemiyorum.inanın üzüntüden kilo veriyorum.en son bebeğimi kaybedeli 35 gün oldu.ve ben farkında olmadan 4 kilo vermişim.ama aartık alıştık.

ee erkek milleti.dünyayı takmaz.bizim toparlanmamız ise en az bir ay.her defasında insan alışıyor ama hiçbir zaman boşver diyemiyor.çünkü istemesekte hayaller kuruyoruz.
off offff işimiz zor allah hepimize yardım etsin :Saruboceq:

kızlar çok iyiyim sizi çooookk özledim kusuruma bakmayın uzun zamandır girmedim giremedim ama artık elimden geldiğğince yine sizlerleyim herkes nasıl bakalım

bahar cım nasılsın biraz anlatsana seni çook merak ettik hepimiz :1hug:

Benı merak eden soran herkese cok tesekkur ederım oncelıkle
bır pazar sabahıydı uykudan kalkınca bır sızıntı akıntı hıssettım su gıbı bısıydı tum gun aralıklı devam ettı ertesı gunde oglene kadar devam ettı pazartesı oglen 12 olmadan aradım dru belkı ıdrar kacırıorsundur farkında oladan dedı bende ıdrar gıbı degıl dedım gel test yapalım dedı gıttık baktıkı amnıon sıvısı neyse ogunden berı hastanedeyım karnına kramp yada agrı gırerse bebek gelebılır deıdler hıc kalkmadan hep yattım ıdrarı bıle surgu koyuyolardı cumartesı gecesı agrım basladı pazar oglen 3 de sancılarım geldı 4cmlık acılmıs dedıler 4de sancı odaına goturduler tam 16 saat sancı cektım cooooooook zordu allahım normal dogumla pazartesı sabahı 6:52 oglum dogdu herseyı tamdı hıcbır eksıgı yoktu tam bır bebektı 650gram 31 cm cok guzel bır bebektı yarım saat kalbı attı kucagıma aldım dokundum kokladım tam 4 kez ayrı ayrı zamnalrda ıstedıkce getırdıler bugun ssat gec oldu ama oglen cıktım hastaneden yarın sabah yanı salı sabahı ogle namazına kılınıp gomulecek yavrum acım cok buyuk tarıfı mumkun degıl baktıgım heryerde o var kokusu burnumda ellerımde hala daha yıne haberdar ederım sızı

Canım benimmm , çok üzgünüm...Allah bir daha kimseye böyle acı yaşatmasın :KK43:
Bebeğini öpüp koklamışsın , ne kadar güçlü bür kadınsın sen....Ben bebeğimi görememiştim , bebeğim şu anda nerde diye bile soramamıştım :KK43: Allah sana ve eşine sabır versin...

Canım çok teşekkür ederim , ben de Celen i Şen i , Lal i , Nazlıyı diğer arkadaşları takip ederek moral buluyordum. Ben de sana moral olabildiysem ne mutlu. Hiçbir zaman umudunu kaybetme , sabırlı ol , Allahım gönlüne göre versin , darısı başına olsun inşallah.

Canım bu arada Adanadan doktor ismi sormuşsun. Ben de Mersindeyim. Ben 5. ayda bir de 6. ayda ayrıntılı organ taraması için Prof. Cüneyt Evrüke ye gitmiştim. Takip ettiysen LAL arkadaşımızın doktoruydu ve çok memnun kalmıştı. Ben de çok beğendim. Bi kere çok pozitif , esprili biri. Uzmanlık alanı perinatoloji yani bebeğin organsal gelişimini ultrasondan takip etmek üzerine sanırım. Ayrıca çok sayıda pıhtılaşma hastası var bizim gibi. Bilgili bi hoca. Mersinden de çok gidip gelen hastası var. Önerebilirim. Çok sevgiler , görüşmek üzere..

canım iyi dileklerin ve ilgilendiğin için teşekür ederim.bende cüneyt beye gidiyorum ilk kaybım olmasına rağmen şansa bırakmayalım inceleyelim dedi sağolsun ki ilkinde ne sorunum olduğu anlaşıldı inşallah tedavimde böyle hızlı olur ve bebişime kavuşurum.lal i sayende öğrendim canım gerçekten iyiki varsınız görüşmek üzere kendine ve bebişe çok ii bak

[QUOTE=1emine1;9868canım benim .ben aslen adanalıyım.papatyacığım iki sayfa önce yazmış ama ben tekrar edeyim adanada cüneyt beyin üstüne doktor yoktur.sakın başkasına gitme.o çok iyi bir dr.aletleri çok gelişmiş.

canım çok sağol.ben cüney beyin hastasıyım ,cüneyt beyin iyi bi dr olduğunu duyduğum için gittik ama sizlerden bunları duymak içimi rahatlattı en iyisi olsun istiyoruz canım inşallah hepimiz bir an önce sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz ilgin için teşekürler görüşmek üzere

dua edin kızlar yarın kürtajım sorunsuz geçsin. hassas bir bölge malum korkuyorum birde dr vakumla yapmıycakmış o yüzden birazdaha endişeleniyorum.. dualarınızı eksik etmeyin... sevgiler

canım dualarımız seninle umarım kolayca olur ve biter.haberlerini beklicez inşallah Allahım böle bişeyi bi daha hiçbirimize yaşatmaz

Allah hepınızden razı olsun kızlar keske dıyoruz ama olmuyor ıste gerı gelmez yavrum karnımda benımle olan yavrumu kara topraga verıcekler bugun daha evlat sevıncını yasayamadan evlat acısını tatdık cok zormus ama rabbımın bıldıgı vardır mutlaka o herseyın hayırlısını bılır ve yapar buda bızım sınavımız kaderımızde varmıs ınsallah en kısa zamnda rabbım guc kuvvet sabır verıcek gececk atlatıcaz ınsallah[/QU

canım benim yaa inan seni çok iyi anlıyorum ben bebeğemi kucağıma alamadım 10 gün küvözde kaldı ve biz hep dua ettik Allah ım onu korusun diye değil allah ım onu biranönce yanına alsın diye çünkü yaşasa dahi yaşamdan tat alamayacaktı 2-3 gün besin gitmediği için gerilik olmuş ve hastalanmış kesinlikle dediğin gibi bu bizim sınavımız eninde sonunda başarıyla tamamlayacağız ama önemli olan ayakta durabilmek ve umutsuzluğa kapılmamak

Benı merak eden soran herkese cok tesekkur ederım oncelıkle
bır pazar sabahıydı uykudan kalkınca bır sızıntı akıntı hıssettım su gıbı bısıydı tum gun aralıklı devam ettı ertesı gunde oglene kadar devam ettı pazartesı oglen 12 olmadan aradım dru belkı ıdrar kacırıorsundur farkında oladan dedı bende ıdrar gıbı degıl dedım gel test yapalım dedı gıttık baktıkı amnıon sıvısı neyse ogunden berı hastanedeyım karnına kramp yada agrı gırerse bebek gelebılır deıdler hıc kalkmadan hep yattım ıdrarı bıle surgu koyuyolardı cumartesı gecesı agrım basladı pazar oglen 3 de sancılarım geldı 4cmlık acılmıs dedıler 4de sancı odaına goturduler tam 16 saat sancı cektım cooooooook zordu allahım normal dogumla pazartesı sabahı 6:52 oglum dogdu herseyı tamdı hıcbır eksıgı yoktu tam bır bebektı 650gram 31 cm cok guzel bır bebektı yarım saat kalbı attı kucagıma aldım dokundum kokladım tam 4 kez ayrı ayrı zamnalrda ıstedıkce getırdıler bugun ssat gec oldu ama oglen cıktım hastaneden yarın sabah yanı salı sabahı ogle namazına kılınıp gomulecek yavrum acım cok buyuk tarıfı mumkun degıl baktıgım heryerde o var kokusu burnumda ellerımde hala daha yıne haberdar ederım sızı

canım Allah sabır versin bi daha yaşatmasın inşallah.çok zor bi durum ne diyeceğimi bilemiyorum ama lütfen kendini bırakma güçlü ol

arkadaşlar herkese merhaba uzn süredir sadece paylaşdıklarınızı okyodum gerçekten iletişiminiz çok hoşuma gitti bende kısa bi özgeçmişimi yazayım beni tanıyabilmeniz için 26 temmuz 2008 de evllendim eşimle ben 2009 ocak da bebek yapmaya karar verdik ama önce gidip bi kontrol olmak istedim sonuçlar kötüydü polip vardı ve baya büyüktü bebek için ameliyat olmak gerekiodu oldumm baya zor bi 15 gün geçirdim sona 4 ay sona hamile kaldım 7+4 çok zor bi 3 günde kaybettim sona doktorum araştırmak istedi rahim azında yara ayrıca enfeksiyon gördü ama ayrıntılı incelemek istedi genetik testler yaptı
ilk oldugu için yapılmıomuş özelde baya maliyetli oldu sona kan pıhtılaşması çıktı şimdi tekrar bebek istioruz 1 aydır korunmuozruz ve her gün bi bebek asprini içiorum işte hikayem bölee..allah bebek isteyen herkesin kucagını doldurur inşallahhh

limburg ; canım benim üzüntünü acını çok iyi anlıyorum allahım başka acılar yaşatmasın.ne diyeceğimi bilemiyorum..
bebek ağlıyo fazla vaktim yok ..sonra giricem yine

arkadaşlar herkese merhaba uzn süredir sadece paylaşdıklarınızı okyodum gerçekten iletişiminiz çok hoşuma gitti bende kısa bi özgeçmişimi yazayım beni tanıyabilmeniz için 26 temmuz 2008 de evllendim eşimle ben 2009 ocak da bebek yapmaya karar verdik ama önce gidip bi kontrol olmak istedim sonuçlar kötüydü polip vardı ve baya büyüktü bebek için ameliyat olmak gerekiodu oldumm baya zor bi 15 gün geçirdim sona 4 ay sona hamile kaldım 7+4 çok zor bi 3 günde kaybettim sona doktorum araştırmak istedi rahim azında yara ayrıca enfeksiyon gördü ama ayrıntılı incelemek istedi genetik testler yaptı
ilk oldugu için yapılmıomuş özelde baya maliyetli oldu sona kan pıhtılaşması çıktı şimdi tekrar bebek istioruz 1 aydır korunmuozruz ve her gün bi bebek asprini içiorum işte hikayem bölee..allah bebek isteyen herkesin kucagını doldurur inşallahhh

Sirius06 geçmiş olsun canım, umarım bir dahaki hamileliğin sağlıkla sonuçlanır.
Elbette önce doktoruna danış ama bence madem korunmuyorsun aspirinin yanısıra hergün folic asit de kullan.
Ben hamile kalmadan 3 ay öncesinden başlayıp hem folic asit hem bebe aspirini kullanmıştım, doktorum bu şekilde önermişti, burada çoğu arkadaşımız da folic asit kullandı, sen bir araştır istersen canımcım.

Sirius06 geçmiş olsun canım, umarım bir dahaki hamileliğin sağlıkla sonuçlanır.
Elbette önce doktoruna danış ama bence madem korunmuyorsun aspirinin yanısıra hergün folic asit de kullan.
Ben hamile kalmadan 3 ay öncesinden başlayıp hem folic asit hem bebe aspirini kullanmıştım, doktorum bu şekilde önermişti, burada çoğu arkadaşımız da folic asit kullandı, sen bir araştır istersen canımcım.

canım teşekkür ederim ilk gebeliğimden önce kullanmıştım ama bunda kullanmadım adetime 3 gün kaldı inş hamiş imdir hemen başlayım ben bugun folik asite hiç bi zararı yokmuş zaten bildigi kadarıyla

ArkadaŞlar son bıe daha sormak ıstıorum adet gÜnÜm 5 kasım bugun ıdrar testı yapsam Çıkarmı sızce?

X