Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

KAHVELOKUMcum
inşallah en kısa zamanda girerim.
bence de ovulasyon testi falan almıyayım ben.
iki günde bir olursa olur artık...
ama inan bu ay sitresli falan değilim ve zaman daha çabuk geçiyor.
okuluma öğrencilerime daha bi ilgiliyim.evimde artık yemek falan yapmaya başladım.
sitresliyken yapmıyordum hiçbişey.
ama şimdi iyiyimopuyorumnanaktan

Kahvem lokumum ne tatlısın sen ya...
Senin bu azmin ve pozitifliğin hepimize örnek gerçekten de iyi ki varsın :))

Canderya canım ben de hiç kullanmadım o testi ama bence de almamakla iyi edersin...Alırsan sanki daha bi stresle beklersin gibime geliyor..
Boşver rahat ol biraz, sen böyle evinle ilgilen o melek de ummadığın anda geliverecek göreceksin:)

Canim Insallah sonuclarin iyi gelir, benimde yarin bitiyo sogan kürüm sonra caya geciyom, hayirlisi Allahimdan ümidimi kesmiyom.
Rabbim verecegi zamani bilir. O ne mucizeleri veriyorda onun icin bu kücücük sey.
O yoktan var edendir. Elbette bizlerinde yüzünü güldürecek Insallah. Öptüm canim kendine iyi bak

çalıkuşum anneciğime güzel dilekleriniz için çok sağolun, daha daha iyiydi bugün ses. yaşasın!!!
)))
Canim düzeldigine sevindim.

dua edin kızlar yarın kürtajım sorunsuz geçsin. hassas bir bölge malum korkuyorum birde dr vakumla yapmıycakmış o yüzden birazdaha endişeleniyorum.. dualarınızı eksik etmeyin... sevgiler

Canim geleveracigim, dualarim seninle Insallah agrisiz birsekilde olursun kürtajini.
Rabbim yardimcin olsun

canim yaa Allahim yardimcin olsun Insallah birdahaki sefere Rabbim ona uzun ömürler verir. Insallah seninde diledigin olur Ravzam

inşallah.artık eskisi gibi ısrarcı değilim.yeterki sağlıklıca doğsun.:Saruboceq:

ya!kızlar dün akşam giremedim .yine bebek kayıpları şimdi de erken doğumdan kaybediyoruz bebeklerimizi.ay çok üzülüyorum ya!buarada kürtaj sonrası beklediğim adetti sabah oldum.inanın adet oldum diye seviniyorum.eşim de diyoki zaman geçince adet oldum diye üzüleceksin diyo.kadın olmal çok zor.

limburgcum çok üzüldüm canım ya!yazdıklarını içim sızlayarak okudum.ne desek boş.bu bir sınav güzelim ya!allah bir daha yaşatmasın.başın sağolsun canım.

ayy iyi hadi adet olmuşsun...
yaa kadın olmak çok zor valla.
herşey bizim omuzlarımızda.erkekler neeerdee bunların yarısını kaldıramazlar.

kahvelokumum sen nasılsın bitanem canım dediğin doğru çıktı.adettimi oldum.ben de diğer arkadaşlar gibi düşünüyorum.kimyasal gebelik dışgebelik değil yaşadıkların.biz de en son bebeğimde dış gebelikten şüpeleniyoduk ama dış gebelik çıkmadı.canım dışgebelikte boyun ağrısı çok olurmuş birde karın çok kötü ağrırmış.böyle şikayetlerin varmı canım.

kızlar çok iyiyim sizi çooookk özledim kusuruma bakmayın uzun zamandır girmedim giremedim ama artık elimden geldiğğince yine sizlerleyim herkes nasıl bakalım

ayy iyi hadi adet olmuşsun...
yaa kadın olmak çok zor valla.
herşey bizim omuzlarımızda.erkekler neeerdee bunların yarısını kaldıramazlar.

haklısın canım,benim koca bazen benim durumuma gülüp geçiyo,adamın dünya umrunda değil,çok sabırlı birisi hiç stres yapmıyo.hatta bebeklerimi kaybettiğim debile diyoki.bu olmadı.herşey allahtan kendini toparlayınca yine deneriz diyo.nasıl olsa biz buna denemek için para vermiyoruz .diyo.millet tüp bebek için milyarları harcıyo diyo.aslında böyle olmak lazım ama ben olamıyorum.her bebek kaybettiğim de dünya başıma yıkılıyo.aylarca kendime gelemiyorum.inanın üzüntüden kilo veriyorum.en son bebeğimi kaybedeli 35 gün oldu.ve ben farkında olmadan 4 kilo vermişim.ama aartık alıştık.

Ozpor dur kahve icmeye gidiyom gelince sana istedigin kadar sari kafa gönderecem.
Cok sevindim kirmizilari gördügüne canim

Ben iyiym aslında Baharcım..24 haftalık olduk kızımla..
Ama maalesef bugünlerde üzücü haberler aldık..
ınşallah bundan sonra bu forumda herkesin başına güzel şeyler gelir, bunlar son üzüntülerimiz olur..

Sen nasılsın? Neler yaptın uzun zamandır görünmüyorsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…