Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çalıkuşu canımm... sen tüp bebeğe bile gerek kalmadan alacaksın bebeğini kucağına.. ben öyle hissediyorum.. inş...

arkadaşlar çok teşekkür ederim beni ne çok sormuşsunuz... mutlu oldum.. sizleri merakta bıraktım kusura bakmayın.. ancak gelebildim. hastane deli etti beni..
bir sürü sıra vs.. ay sinir oldun... kendini beğenmiş bir doktor.. adama durumu anlattım.. havasından yanına yaklaşılmıyor zaten.. nefret ediyorum poliklinik doktorlarından.. hem bir şeyden anlamıyorlar hem de kendilerini bir şey sanıyorlar..
testler yanılmaz... kan testinin değeri yanlış çıkmıştır dedi..ee dedim bir daha yaptıralım işte kan testini.. gerek yok ultrasonda bakarım, varsa zaten görünür dedi.. olsa da görünmez ben biliyorum ya neyse... ultrason sırasının gelmesi için bir sürü bekledim.. tabi ultrasonda bir şey görünmedi... kimyasal gebelik olabilir mi dedim.. ukala şey, o ne ben öyle bir şey görmedim de duymadım da dedi salak salak.. ben uyduruyorum sanki.. dış gebelik olabilir dedi.. sinirlerimi bozdu, çok tedirgin oldum ya... kızlar dış gebelik oolmaz de mi.. olmasın lütfen...
yine benim dediğime geldi tabi, yarın kan testi yapılacak... ay sinir oluyorum doktorlara...
hepinize tekrar teşekkür ederim.. iyi ki varsınız kızlar... kimseyle paylaşamamak çok sıkıntı veriyor insana.. burda bunca yüreğinin seni düşündüğünü görmek, hissetmek çok rahatlatıyor insanı... hepinize teşekkür ederim.. sizleri de umutlandırdım, kusura bakmayın artık... çalışmalar devam, telefi edeceğim inş..
hepinizi sevgiyle öpüyorum.. iyi ki varsınız...

Canım hayırlısı neyse o olur inşallah,dr de nesine hava yapıyo daha kimyasal gebelikten haberi yok.Bizler neredeyse çoğu dr den daha dr olduk yaşadıklarımızdan dolayı. Dış gebelik ihtimali düşük bence. Seninde dediğin gibi kimyasal gebelik olabilir yada hiçbiri değildir ve gayet güzel hamilesindir. Dularımız o yönde. Allah yardımcın olsun.

kahvelokum bu arada dışgebelikte bildiğim kadarıyla kan değeri düşük çıkmaz aksine çok yüksek olursa dış gebelikten şüpheleniliyor o yüzden o konuda endişe etme... hem gebelik olsa ultrasonda sende biliyorsun 5. haftada çıkıyor :dilcikar: ... ayrıca şu da var bebek yoksa neden regl gecikmesi olsunkiiiiiiiiiiiii. :dilcikar:

Canım hayırlısı neyse o olur inşallah,dr de nesine hava yapıyo daha kimyasal gebelikten haberi yok.Bizler neredeyse çoğu dr den daha dr olduk yaşadıklarımızdan dolayı. Dış gebelik ihtimali düşük bence. Seninde dediğin gibi kimyasal gebelik olabilir yada hiçbiri değildir ve gayet güzel hamilesindir. Dularımız o yönde. Allah yardımcın olsun.

teşekkür ederim aslıhan.. kısmet değilmiş napalım... çalışmalara devam..

hayırrrrr lokumlu şey derken sevdiğimdennnnnn tamamen....

zemuszemus tamam o zaman... ben de dedim kırdım mı yoksa geleverayı... sevindim kötü bir şey olmadığına... kaydirigubbakcemile5

Şeydam 5 düşük yapmışsın çok geçmiş olsun. Bende 3 tane yaptım. Burada birbirimize güçlü bir şekilde destek oluruz umarım. Allah yardımcımız olsun. Senin sorun pıhtılaşmamı kesin.
evet cnm 4 tanesi karnimda öldü 1 taneside kendiliginden düstü evet sonuncusunda protein s degerim düsük ciktigi icin pihtilasma olabilir diye aspirin kullandim ama yine kalp atimi alamadik bebisimden simdide yine detayli bir arastirmadan geciyoruz esim ve ben bakalim hayirlisi bu arada benim 1 tane saglikli yavrum var cnm belki onu dogurdugumda vücudumda antikor olusmus olabilir diye daha yeni bu taniyi koyup arastiriyorlar bakalim sonucu bekliyorum 17 kasimda cikacak sonra ins yine deniycem cnm sana gecmis olsun cnm

çalıkuşum sağol canım ... Allah sana da nasip etsin inşallah en kısa zmanda resimlerini görelim :))
:Saruboceq:

çalıkuşu canımm... sen tüp bebeğe bile gerek kalmadan alacaksın bebeğini kucağına.. ben öyle hissediyorum.. inş...
Canim Kahvelokumum,Şeniz
Hakkinda hayirlisi neyse o olur Insallah.:Saruboceq: O doktorda ayibiyla utansin.
Sinir oluyom böylelerine.

:gitme: hoşcakalın

Canim kendine iyi bak senin icin dua edicem.

canım mrb bende aynı dileklerine katılıyorum.bu arada hangi antikor testi yapılıyor sana.yazarsan sevinirim. herşey gönlünce olur inş....
cnm antikorpa deniliyor burda benim bir tane saglikli yavrum oldugu icin bana kesin sudur denilmiyor ve bundan önce kanpihtilasma olabilir diye aspirin kullandim tabi alman doktorlara kalsa onuda vermiyorlardi ama suanki doktorum türk o yönlendiriyor genis bir arstirma istedi esiminde spermlerine bakilacak nasil bir arastirma kesin bi bilgim yok ama kürtajdan sonra hic adet olmadim daha oldugumdada kan alinmasi lazim bu arastirmanin geregi bilmiyorum herseyin hayirlisi:1hug:

calikusu cnm saan yazdigim mesajlarda nedense bi problem oluyor yollanmiyor cnm bende yeni gördüm gecmisi cnm iyiym 17 kasimda sonuclarim cikacak onu bekliyorum ins hayirlisi sen neler yapiyorsun okuyorum ins tüp bebege gerek kalmadan rabbim kucagina verir bebegini bende denemistim sogan kürünü düsük yapmadan önce ama ben 20 gün yapmistim allah yar ve yardimcin olsun kucagini bos koymasin ins

resicim canım hiç sıkma kendini üzme boş yere, bişey olmaz. sen sadece önlem amaçlı kurtul gitsin.

kahvelokumum bacım dış gebelik değildir tatlım sen merak etme, kimyasalı da duymamışsa o doktor ne diyim ben ona....hadi tatlım önümüzdeki aylarda bbool şans hepiciğimze inşallah.

Simgecim güzel haberler vermişsin oh ne güzel tatlım.

Dinamiscim çalıkuşum anneciğime güzel dilekleriniz için çok sağolun, daha daha iyiydi bugün ses. yaşasın!!!

ayın 5inde regl olmayı bekliyorum ben de, korunmadığımız günler oldu bu ay ama hangi günler saymadım bilemeyecğim.ama renksiz kokusuz bir akıntım var. bir de sağ ve sol yumurtalığıma ağrı giriyor arasıra...ama sinirlerim tepemde maaşallah, tam regl öncesi gibi :-))))

LıDYACIM canım nasılsın adet gününe az kalmış hakkında hayırlısı olur işallah sende güzel heberi versin bize allahım gönlünün muradını versin bu arada annen gripti nasıl oldu iyileştimi
NERGıZ canım sen nasılsın neler yapıyorsun

KAHVELOKUM canım bacım dış gebelik olasılığı düşük bence çünkü değerlerin düşük ama hemen kötü düşünme belkide hamilesin boş yere evham yapıyorsun belkide meleğin şu an seninle dualarım seninle yüce rabbim hakkında hayırlısını versin seni bir an önce meleğine kavuştursun

yaa azıcakta aşklarımızdan konuşup neşelenelim dimi... işte kocişimin bana aşık olduğu dönemlerde hergün aşağıyukarı 20- 30 defa dinlediği şarkı
--------------------------------------------------------------------------------

beni benden alip giden
gozlerin yar
yuregimi delip gecen
sozlerin yar

kesme aska dalisimi
sana dogru akisimi
yuregimden nakisini
gel sokme yar

nefesim kesildi birden
geceye dustum gunduzden
kayip gidiyor elimden
ellerin yar
gozlerin yar

gozlerime yuzun sinmis
gel silme yar
gece tirtillari cikmis
gel ezme yar

sonu yok mu siteminin
beni boyle bitirmenin
ayri ayri gecirdigim
gunlerim yar

nefesim kesildi birden
geceye dustum gunduzden
kayip gidiyor elimden
ellerin yar
gozlerin yar...

ravzam amin canım. allah hepimizin gönlünün muradını kendi bildiği zamanda hayırlısıyla versin inşallah :Saruboceq:

anneciğimle konuştum bugün allahıma bin şükür sesi daha daha da iyiydi. sağol tatlım sorduğun için opuyorumnanaktan

sen de iyisin değil mi ravzam?

bu da benim dinlerken onu düşündüğüm şarkıııııı ayyyyyyyyy ne romantikim bugün
Işıklı bir ağaç gibi
Bakışıyor gözlerin
Öyle nazlı... Öyle sıcak
Sevecen......

Bir başka dünyasın sen
Bağrında milyonlarla
Öyle büyük... Hoşgörülü
Sevecen......

Bembeyaz bir dünyada
Senle yaşamak varken