Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar bu yöntem şu an benim için bana en yakını ama biraz riskli bu dikiş nasıl atılır bilmiyorum denemediğim yöntemde kalmadı dedğim gibi dikişde atılmıştı ona rağmen doğum olmuştu hiç kıpırdamadan yattım sağımdan soluma dönmedim sıcak suyla banyo bile yapmadım acaba sıcak su belimi açarmı diye ve bunun gibi pek çok şey ve sonuç sıfır neden erken doğum olduğu bulanamıyor buda beni çok korkutuyor ama bacılar şölede bi durum var ben erken doğumu ilk 19 haftada yaptım ve şu anki doğumum 7 aylıktı her gebeliğimde 3 yada 4 hafta eklendi ve ilerlemeler oldu böle böle doktorun dediğine göre ayımı tamamlayacakmışım ama dikiş olayı olursa şans dahada yükseliyormuş işte böle kızlar anlayacağınız korkuyorum

saol lidyacım ümdimi kaybetmedim ama yoruldum tam yolun sonuna geldim derken böle olması yeni heyacanlara hazırmıyım bilmiyorum ama 6 ay sonra yeniden denemeye başlıycam
nergizcim diğer bulduklarım genelde bilindik şeyler tansiyon rahim açıklığı idrarda yüksek protein olması kordon dolanması gibi ama beni en çok ilgilendiren yazdığım dikiş olayı allah yardımcımız olsun kızlar

ravzacım demek her seferinde bir ileriye taşıyorsun aylarını,bunu bilmek de güzel.bu yöntemle daha da yüksek hem ihtimaller.
allah hepimizin yardımcısı olacaktır :Saruboceq:
iyi uykular herkese

kızlar benim kociş bilgisayarı istiyo birazdan gelirim ama burdayım çıkmıycam topikten birazdan görüşürüz kızlar

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:2 Kasım)
(celen35)........ CEMRE'MİZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........1 aylık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 4haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............Ecrin Naz... 3 haftalık (kız) (8 Ekim)
bkale (bahar)..........Doğa aramızda gözümüz aydın..Rabbim güzel bir ömür versin.. (27 Ekim)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................39 haftalık (erkek) (fundadan haberiniz var mı arkadaşlar, meraktayım)
sılaya..........................39 haftalık (erkek) (sılayadan haber var mı?)
papatyasüreyya............35 haftalık (kız)
smmm06.....................31 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................23 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........22 haftalık (erkek) (limburga dua edelim arkadaşlar, hastanede imiş)
umutsevgim.[sibel]........21 haftalık (kız)
nilüfersahh...................20 haftalık (erkek)
kardelen86...................16 haftalık
simge...........................17 haftalık
aslgkh..........................16 haftalık
gulsummm....................15 haftalık
_beray_.........................14 haftalık
göbete...........................13 haftalık
umutluyuz .....................13 haftalık
gülay30..........................12 haftalık
melek76.........................12 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666......................11 haftalık
kelebek01.......................10 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76..........................8 haftalık
hummu85.........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
sülal.................................5 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

canım ya ben listeden çıkayım artık.çünkü hamile kalmadan uğursuzluk mu vardır ne! 2aydır tutmuyor.bu ay bakalım olursa tekrar listeeye alırsınçok saolasın opuyorumnanaktan

arkadaşlar çok teşekkür ederim beni ne çok sormuşsunuz... mutlu oldum.. sizleri merakta bıraktım kusura bakmayın.. ancak gelebildim. hastane deli etti beni..
bir sürü sıra vs.. ay sinir oldun... kendini beğenmiş bir doktor.. adama durumu anlattım.. havasından yanına yaklaşılmıyor zaten.. nefret ediyorum poliklinik doktorlarından.. hem bir şeyden anlamıyorlar hem de kendilerini bir şey sanıyorlar..
testler yanılmaz... kan testinin değeri yanlış çıkmıştır dedi..ee dedim bir daha yaptıralım işte kan testini.. gerek yok ultrasonda bakarım, varsa zaten görünür dedi.. olsa da görünmez ben biliyorum ya neyse... ultrason sırasının gelmesi için bir sürü bekledim.. tabi ultrasonda bir şey görünmedi... kimyasal gebelik olabilir mi dedim.. ukala şey, o ne ben öyle bir şey görmedim de duymadım da dedi salak salak.. ben uyduruyorum sanki.. dış gebelik olabilir dedi.. sinirlerimi bozdu, çok tedirgin oldum ya... kızlar dış gebelik oolmaz de mi.. olmasın lütfen...
yine benim dediğime geldi tabi, yarın kan testi yapılacak... ay sinir oluyorum doktorlara...
hepinize tekrar teşekkür ederim.. iyi ki varsınız kızlar... kimseyle paylaşamamak çok sıkıntı veriyor insana.. burda bunca yüreğinin seni düşündüğünü görmek, hissetmek çok rahatlatıyor insanı... hepinize teşekkür ederim.. sizleri de umutlandırdım, kusura bakmayın artık... çalışmalar devam, telefi edeceğim inş..
hepinizi sevgiyle öpüyorum.. iyi ki varsınız...

o doktor bence biraz bizim foruma girsin belki bişeyler öğrenir.yazıkkkk nasıl doktor olmuş bilmem.ukala şeyÇok üzgünüm çoook
sen takma onu.bende devlet hastanesine falan hiç gitmiom.hep ünv hastanesine gidiom.en iyisi...

ben iyiyim canım,18 haftalık olduk,kızım olcakmış onu öğrendim.:CüvCüv:

ayy ne güzel.inşallah sağlıklıca kucağına alırsın

KIZLAAAAAAAAR.
BEN OVÜLASYON TESTİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
KULLANAN VAR MI??
GEÇEN AY Kİ GİBİ KASMICAM GER4K YOK.TAHLİLE GÖRE OVÜLASYON GÜNÜNDE ÇALIŞMALARI YAPICAMopuyorumnanaktan

ya kızlar üstteki yazıma bir cevap lütfen kımse bişey yazmamış :gitme:

:ecrin_bebek: canderyacım bende bir ara kullanmayı düşünmüştüm ama o ay hamile kaldığımı öğrendim... yani ben hiç kullanmadım bilmiyorum. gülay30 kullanmıştı o ay hemen hamile kaldı ikizlerine...

canım ben ameliyathanede olucam... sürekli gittiğim doktorum mayenehanesinde yapacağını söyledi ben korktum problem olur diye.. o yüzden hastaneye gittim ameliyathanede olucak mafoldumben

canım ınsallah hersey yoluna gırer ve bu yasadıgın son acı olur ben 3, kurtajımı muanesınden yaptırdım sonunda pısman oldum hastanede yaptıracam demekle ıyı yapmısın rabbım hepımızın yardımcısı olsun...

LİDYACIM bende iyiyim kendimi oyalamaya çalışıyorum bi yandanda neden erken doğum olduğunu internetten araştırmaya çalışıyorum neler bulduğumu tahmin bile edemezsiniz kafam iyice karıştı ne yapacağımı bilmiyorum

ravzamm ıns rabbım sanada ısteyen herkesede o melegı nasıp edecek ınsallahh sen elınden gelenı yap dıger kısmını rabbıme bırak rabbım kısmet edecek ıste yoksa hepsı bahane rabbım hepmızın yardımcısı olsun......
[

:ecrin_bebek: canderyacım bende bir ara kullanmayı düşünmüştüm ama o ay hamile kaldığımı öğrendim... yani ben hiç kullanmadım bilmiyorum. gülay30 kullanmıştı o ay hemen hamile kaldı ikizlerine...

ayyy ne güzell ya.
keşke benimde ikizlerim olsa da bir seferde aradan çıksa hepsiopuyorumnanaktan

ben yarın bir eczaneye girip sorayım bariCADIARZU

simgecimeğerki hatırlıyorsan seninle aynı haftalarda vermiştik hamile olduğumuzun haberini.. benimki düştü. senin kızın olcakmış.çok sevindim ve düşündüm acaba düşmeseydi benim ki ne olurdu?... işte kısmet

KAHVELOKUM.... valla ben sunu ogrendım yasanınca bıseylerı tecrube edıyosun ınsllah dr yanılmıstır hemde daha gozukmezkı bebek dr sacmalamıs... dıs gebelık olması ıcınde tahlıl sonuclarına bakıyolar canım benımkı once normal seyırınde yukseldı sonra bı dustu yukseldı dr prof. olmasına ragmen tahlıllerı getırınce anladı sen tahlıllerını yaptır bı rabbım gonlune gore versın canımmm

canderyam canım merhaba.yukarıda ovülasyon testini sormuşsun ama ben bilmiyorum.adını duymuştum ama cahillik işte gözümden kacmış hiiç araştırmadım.bu yüzden yardımcı olamyacağım.başka soru sor bak bilirim o zaman.
hiç denk gelipte konuşamıyoz ha.
elime bilgisayarı aldım ya benim adam istiyor.çıldırtıyor beni yaa.
ne zamann kk ya gelsem bilgisayarı istiyor .offf.offff.
ben çıktım kızlar .halbuki yeni gelmiştim.
herkese iyi geceler.

Benı merak eden soran herkese cok tesekkur ederım oncelıkle
bır pazar sabahıydı uykudan kalkınca bır sızıntı akıntı hıssettım su gıbı bısıydı tum gun aralıklı devam ettı ertesı gunde oglene kadar devam ettı pazartesı oglen 12 olmadan aradım dru belkı ıdrar kacırıorsundur farkında oladan dedı bende ıdrar gıbı degıl dedım gel test yapalım dedı gıttık baktıkı amnıon sıvısı neyse ogunden berı hastanedeyım karnına kramp yada agrı gırerse bebek gelebılır deıdler hıc kalkmadan hep yattım ıdrarı bıle surgu koyuyolardı cumartesı gecesı agrım basladı pazar oglen 3 de sancılarım geldı 4cmlık acılmıs dedıler 4de sancı odaına goturduler tam 16 saat sancı cektım cooooooook zordu allahım normal dogumla pazartesı sabahı 6:52 oglum dogdu herseyı tamdı hıcbır eksıgı yoktu tam bır bebektı 650gram 31 cm cok guzel bır bebektı yarım saat kalbı attı kucagıma aldım dokundum kokladım tam 4 kez ayrı ayrı zamnalrda ıstedıkce getırdıler bugun ssat gec oldu ama oglen cıktım hastaneden yarın sabah yanı salı sabahı ogle namazına kılınıp gomulecek yavrum acım cok buyuk tarıfı mumkun degıl baktıgım heryerde o var kokusu burnumda ellerımde hala daha yıne haberdar ederım sızı

bır pazar sabahıydı uykudan kalkınca bır sızıntı akıntı hıssettım su gıbı bısıydı tum gun aralıklı devam ettı ertesı gunde oglene kadar devam ettı pazartesı oglen 12 olmadan aradım dru belkı ıdrar kacırıorsundur farkında oladan dedı bende ıdrar gıbı degıl dedım gel test yapalım dedı gıttık baktıkı amnıon sıvısı neyse ogunden berı hastanedeyım karnına kramp yada agrı gırerse bebek gelebılır deıdler hıc kalkmadan hep yattım ıdrarı bıle surgu koyuyolardı cumartesı gecesı agrım basladı pazar oglen 3 de sancılarım geldı 4cmlık acılmıs dedıler 4de sancı odaına goturduler tam 16 saat sancı cektım cooooooook zordu allahım normal dogumla pazartesı sabahı 6:52 oglum dogdu herseyı tamdı hıcbır eksıgı yoktu tam bır bebektı 650gram 31 cm cok guzel bır bebektı yarım saat kalbı attı kucagıma aldım dokundum kokladım tam 4 kez ayrı ayrı zamnalrda ıstedıkce getırdıler bugun ssat gec oldu ama oglen cıktım hastaneden yarın sabah yanı salı sabahı ogle namazına kılınıp gomulecek yavrum acım cok buyuk tarıfı mumkun degıl baktıgım heryerde o var kokusu burnumda ellerımde hala daha yıne haberdar ederım sızı

canım benim ya bilgisayarın başına geldiğimden beri inşallah güzel haberler verirsin diye dua ediyordum yazını okuyunca şok oldum inan ellerim titriyo yazmakta bile zorlanıyorum allahım sabır versin başka bişey yazamıycam :gitme::gitme::gitme:

kızlar günaydın ya arkadaşlar bu nedir allahaşkına peş peşe kötü haberlerle sarsılıyoruz bu aralar. nazarmı değdi nedir bilemedim. ya allahım başka bir kötü haber almak istemiyorummm artıkkkkkka:KK43:(((

Ne diyeceğimi bilemiyorum..
Limburg canım en azından yanında olmayı, destek olmayı öyle isterdim ki birtanem..
İnşallah yaşadığınız son acı olsun bu..
Allahım sabırlar versin inşallah sana da eşine de...

Kahvelokum canım benim inşallah sen güzel bir haberle gelirsin bugün..
Aklım sen de, umarım pozitifitr sonucun, dualarım seninle.

günaydın kızlar. reisdevrim inşallah böyle haberler almayız canım. sabah sabah görünce kötü oldum bende rabbim sabır versin.

limburgcum

ne dıyecegımı bılemıyorum allah bol sabır versın ne kadar uzuldugumu anlatamam daha baska ne denır bılmıyorum

kızlar noluyo ya bu ay nıye boyle kotu haberler alıyoruz ıyıce uzulduk artık valla cocuk yapmaktan vazgecıcem

X