Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ÇALIKUŞUM kendiliğinden kalabiliyosun bence kapalı değil sen soğana devam et ardındanda incire başla inşallah işe yarar canım .biz elimizden geleni yapalımda gerisi allahın takdiri.herşey çok güzel olucak inanıyorum canım..

yaaaa birsürü mesaj toparlamıştım cevap vermek için... yanlış bir tuşşş hoppppp gitti hepsi neyse yeniden dönüp toparlıyamıycam... ilgili arkadaşlar ilginizden dolayı sonsuz teşekkürler...
bi de limburgu sormuşsunuz eşi msn i açmadı hiç cevap yazmadı... bende meraktayım...

nazlıcım çok tatlı oğluşun maşallah .allahım size bağışlasın hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin..:nazar::nazar:

selamlar herkese,
ben 27+4 günlük hamileyken ilk bebeğimi kaybettim. kalp atışları durdu ve ileri derecede gelişme geriliği vardı. hacettepe hast. sinan hoca tahliller istedi ozaman anlaşıldı kan pıhtılaşması olduğu.
şimdi tekrar hamileyim fakat 6 haftalıkken iğne ve aspirini başlandı ama kalp atışı yok ve kesesi gelişmedi. şu an 9+4 gün ama hiç umut yok.. kürtaj için gün vereceğiz dediler hastaneden... hacettepe hastanesinde kürtaj olan var mı acaba ... genel anestesi istersem uygularlar mı acaba...

kızlar lokumlu birşey vardı topikte kahvelokummuydu kimdi ne yaptı tahlil sonucu nasıl... kuşlokumu geliyormu yoksa ne alemde hadi hayırlısı... ama ben ümit vermekten yana değilim... 50 nin altı umutsuz değerlendiriliyor adet günü ve sonrasında... yineeeede kuşlokumu :emir_bebek: gelecekse gelir herhalükarda hemde çifte kavrulmuşundan...

kuşum benim okudum mesajını sen benden daha iyi özetlemişsin herkesi öpüyorum kızlar herkese iyi akşamlar yarın harikaa bi gün olucak inşallah limburgda gelir inşallah biz iyiyiz der de rahatlarız öptüm herkesleri opuyorumnanaktan

selamlar herkese,
ben 27+4 günlük hamileyken ilk bebeğimi kaybettim. kalp atışları durdu ve ileri derecede gelişme geriliği vardı. hacettepe hast. sinan hoca tahliller istedi ozaman anlaşıldı kan pıhtılaşması olduğu.
şimdi tekrar hamileyim fakat 6 haftalıkken iğne ve aspirini başlandı ama kalp atışı yok ve kesesi gelişmedi. şu an 9+4 gün ama hiç umut yok.. kürtaj için gün vereceğiz dediler hastaneden... hacettepe hastanesinde kürtaj olan var mı acaba ... genel anestesi istersem uygularlar mı acaba...

canım çok geçmiş olsun Rabbim birdaha yaşatmasın .seni iyi anlıyoruz hepimiz yaşadık bunları zor mafoldumben
genelde kürtajı genel anesteziyle yapıyolar ama hacettepede prosedür nasıldır bilmiyorum canım..

Gelevera canım benim yeniden geçmiş olsun.
ınşallah kürtajın kolay geçer, arkasından adetin zamanında gelir bir de bu sorunları yaşamazsın umarım tatlım.
Öpüyorum seni çok

Son düzenleme:
ankara hacettepe hastanesinde herhangi bi doktorun özel muayenesine gitmiyorum henüz... polikinliğine başvurdum şimdiki ve önceki hamileliğimde.. o yüzden o hastanede kimseye fazla soru sorulamıyorr.. gerçi sorsamda cevap alınamıyorum çoğu zaman... çok yoğunlar her zaman...

GELEVERACIM canım iyi ol herşey yoluna gircek canım .sen güçlüsün bunuda atlatıcan .inşallah sorunsuz geçer kürtajın canım .dualarım seninle ...

selamlar herkese,
Canim cok gecmis olsun :çok üzgünüm:

kızlar lokumlu birşey vardı topikte kahvelokummuydu kimdi ne yaptı tahlil sonucu nasıl... kuşlokumu geliyormu yoksa ne alemde hadi hayırlısı... ama ben ümit vermekten yana değilim... 50 nin altı umutsuz değerlendiriliyor adet günü ve sonrasında... yineeeede kuşlokumu :emir_bebek: gelecekse gelir herhalükarda hemde çifte kavrulmuşundan...
hosgeldin canikom.Şeniz
Kahvelokumum hala yok gelmedi :1no2:

kuşum benim okudum mesajını sen benden daha iyi özetlemişsin herkesi öpüyorum kızlar herkese iyi akşamlar yarın harikaa bi gün olucak inşallah limburgda gelir inşallah biz iyiyiz der de rahatlarız öptüm herkesleri opuyorumnanaktan
Bizde seni öpüyoruz :gitme:

canım çok geçmiş olsun Rabbim birdaha yaşatmasın .seni iyi anlıyoruz hepimiz yaşadık bunları zor mafoldumben
genelde kürtajı genel anesteziyle yapıyolar ama hacettepede prosedür nasıldır bilmiyorum canım..

çok teşekkürler sizlerede çok geçmiş olsun. yarın sormaya çalışıcam inş hacettepeye...

arkadaşlar hepinize iyiakşamlar .umarım hepimiz için hakkımızda hayırlısı neyse o olsun .öpüyorum sizi.
kahvelokumda inşallah güzel haberle öner ..

X