Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ÇALIKUŞUM tüp değil canım benim ilk hamileliğim bu tedaviyle olmuştu .iğneyle yumurta çoğaltılıcak sonra çatlatma olucam sonra doğal yolla( yani anlamışsındır) deniycez .ilkinde öyle kaldım bidaha yapalım dedik .bakalım nasip busefer tutturabilcezmi?
soğan kürünüde adetim düzene girsin diye içmiştim canım .geç adet oluyorum 40 günde filan .işe yaradı aslında .seninde yarar umarım canım..

bilmiyorum canım vallah ne yapacağımızı şaşırdık.benim doktorumda buna kesinlikle karşı.ama ben deniycem.

RAPUNZELıM saol bitanem yaa inşallah burda bekliyen tüm arkadaşlarım ve ben yaşarız o mükemmel duyguyu .
canım endişelenme sende inşallah bişey olmuycak bebişine .bu belirsizlik insanı çok yıpratıyo ama doktorların dediğinede uymak durumundayız .benim değerlerim biraz daha kötü oyüzden bana hamile kalınca iğne dediler .senin heterozigot olduğu için sadece aspirin dediler galiba .inşallah sorunsuz geçer canım.herşey gönlünce olsun..

Rapunzel canim bu igne konusu zaten bayafi bir karisik.
Bazi doktorlar heterzygotlara gerek yok diyor bazisi önlem olarak kullanilmasi gerek diyo.
Bence tekrarlayan düsüklerde mutlaka kullanilmasi lazim cünkü benimde 4. bebegimde hem yüksek dozda folik asit hemde aspirin kullanmama ragmen olmadi ama bu 4. bebegim sanki aspirin kullandigimdanmi yoksa baska birseydenmi bilmiyom digerlerine göre daha gelismisti.
Dozuna gelince oda ayri bir hikaye tabi.
Bence Homolarda mutlaka kiloya göre verilmeli cünkü onlarin gercekten pihtilasmalari bizden cok fazla.
Allah yardimcimiz olsun

Hülyaaaa canim nasilsin.
Birseyler belli oldumu

Arkadaşım evet sonuç bu gün kesin belli oldu.İlk deneme gibi bu da biyokimyasal gebelik olarak gerçekleşti canım.Korktuğum başıma geldi yani.Dr'um zaten demişti bu kadar kaliteli embriyo yine tutunamazsa histeroskopi şart dedi.Bugün yarın adet olurum artık.En kısa zamanda histeroskopi olmak istiyorum.Sen nasılsın nasıl gisdiyor soğan kürü?Benim de belki rahimde birşeyler vardır.Çünkü ben 4 kez kendiliğinden hamile kaldığım halde 2 tüp bebek de biyokimyasal gebelik oluştu.Histeroskopi de olayım ben de kürleri deniycem senin gibi en azında birkaç ay.

hülya 59 geçmiş olsun canım inşallah hiçbişeye gerek kalmadan enkısa zamanda kendiliğinden kalırsın .

Çalıkuşum canım,nasılsın?görüşemiyoruz seninle , öpüyorum seni.Kendine iyi bak.
Ben iyiyim cok sükür , senden ne haber canim.Şeniz

Anladim canim.:jeyyar:
Allah hepimizin yardimcisi olsun. Benim Adette problem yok , tüpcükler kapali diyor doktorlar.:çok üzgünüm:

canım ya ne olur üzülme sen,nezaman dan beri korunmuyosun belki öbür ay kalırsın.

Canım 3.düşüğümü haziran ayında yaptım. Gebeliklerim çok küçük olduğu için kalp atışları bile duyulmadan sonlandığı için doktor ara vermemi istemiyor. Yani Ağustostan beri korunmuyorum. Çatlatma iğnesi kullanıyorum bu arada. Oda bana çok umud veriyor aslında bilemiyorum kafam karmakarışık umarım herkesin gönlündekini verir Allahım:çok üzgünüm::

yaaaa hülya59 ne yapıyoruz korkmuyoruz korktukça kötü düşünceleri çağrıyoruz iyi düşünüyoruz ki iyi olsun kızlar acık güzel şeyler düşün yaffff :) histereskopide ben eminim hiçbişeyin çıkmayacak o doktor doğru düzgün yapmayı becerememiştir hülyacım yoksa minikin sana tutunmaz mı baktın histereskopide bişecik çıkmıyor kendine başka bi doktor bul canım benim bide kızlar her zaman televizyonda görüyorum başarı hikayeleri filan ıstanbulda Ferjitin die bi tüp bebek merkezi var hatta daha enteresan tedavile bile bakıyolar baya iyi bi yer sanırım bi orayı denesenize kuşum bu öneri sanada

ÇALIKUŞUM hepimizin rabbim yardımcısı olsun .peki senin açılma gibi bir durum yokmu canım ?yapışıklık varsa açılıyo diye biliyorum ..

Ahh hülyacigim gecmis olsun canim.:teselli:
Inan hep aklimdaydin. Insallah Hülyaninkiler tutar diye dua ettim.
Hayirlisi bitanem, gün dogmadan neler doguyo.
Bakarsin histeroskopiden sonra bebisin kendiliginden gelir sana.
O kadar kadin varki kac defa tüp bebek yapmislar ama olmamis sonra herseyi biraktiklarinda kendiliginden hamile kalmislar.
Canim Sogan kürü simdilik iyi gidiyo.
Sanki bu defaki adetim cok degisik geldi bana.:kedi:
Aferdersin böyle parca parca birseyler geldi benden. Insallah tüpcüler acilmisir.

Arkadaşım ben 2 denemeyi farklı merkezlerde yani farklı dr'larda denedim ama ikisi de aynı sonuç canım.Zaten benim de 3 tane kürtajım var.3'ünde de kalp atışlarını alamadık.8 haftalık kürtaj oldum hep.Ben histeroskopi de birşeyler çıkabilir diye düşünüyorum canım.Belki de çıkarsa benim için daha iyiy ya onun için öyle istiyorum arkadaşım.

İnan ki arkadaşım benim de sen hep aklımdasın.İnşallah kendi kendine hamile kalıcaksın diye geçiriyorum içimden.İnşallah dediğin gibi tüplerin açılmıştır.En kısa zamanda hamile haberini alırız canım.

nazlı bende baktım efe beye cok tatlı masallah allah nazarlardan sakınısn allah ona hayrlı saglıklı uzun omurler nasıp etsın.pekte guzel kokuyodur sımdı:ecrin_bebek:

Sülal kiz bende orda istiyordum kaydirigubbakcemile2 TV de bakiyom hep daha degisik seyler uyguluyorlar Dr. Seval Tasdemir hatta onunla bile görüstüm oda buraya gel dedi.
Kiz Kitabin hakkinda yazilanlari ekledim okudunmukaydirigubbakcemile5

ÇALIKUŞUM hepimizin rabbim yardımcısı olsun .peki senin açılma gibi bir durum yokmu canım ?yapışıklık varsa açılıyo diye biliyorum ..
Canim aslina bakarsan gercekten kapalimi degilmi onu bile yüzde yüz diyemiyorlar doktorlar.
Yani ben simdiye kadar 4 defa kendiligimden hamile kaldim sonra gecen sene bir Miyom ameliyati oldum sonrada hamile kalamayinca tüplere baktirdim ve onlardan tüpler siviyi kabul etmiyor demekki kapali ama acikta olabilir yani bazen tüpler yabanci birseyi görünce kendiliginden kapanip sonra tekrar acilabiliyormus.
Ameliytlada acabilirler ama ben önce böyle tüp bebekle soganla deneyeyim dedim.
Hayirlisi

:Saruboceq: Insallah sende kalirsin canim benim

çalıkuşum ekledim resimleri profilimde var:))
yenilerinimi hemen bakiyomdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…