Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım faturanın üzerinde ,adının yanında bir numara olacak...o numarayı giriyorsun , birde annenin kızlık soyadının ilk iki harfini istiyor...O gün benden annemin kızlık soyadını da almışlardı...Düzenin sayfasına gir istersen , ilk sayfasında sonuçları göster bölümü var...İstersen düzen lab. ı ara , nasıl görebilirim diye , için rahat eder...

ay deliricem kısmet kızlar bu artıkın onu anladım benim değerim mthfr c677t heterezigot doktar bile şaşırdı bana hiç işe yaramamış bende 0,4 lük clexane pıhtıma bile değmemiş kaydirigubbakcemile3 şimdi 0,8 lik vuruluyorum 72 kiloyum şuanda ay ne bilem hayırlısı artıkın

Canim benim,:teselli: Insallah senin bebisinin Mevlüdünüde bizlere burdan anlatirsin :Saruboceq:

Canim daha senin yasinda ne var yerimseniben. Bende 31 yasindayim kaydirigubbakcemile2 ama kendimi 18. citir hissediyom valla. Kizim herkesler kac yasinda doguruyo.lmaz: Resimlerine baktimda demin valla kuzum bence hicde öyle 28. gibii gürünmüyon. Yukarda yazdigin gibi sen herseyden daha kiymetlisin onun icin üzülme gec kaliyom diye :teselli:

Demek benim hastaligima göre 0,3 ml fraxiparin normal CADIARZU. Kiloma bakarsan oooo 0,8 ml o bile az gelir herhalde akannehir

Evet aynen benimde böyle oluyodu hicbiri haftalarca kendiliginden düsmedi. senağlama

Kahvelokumum Insallah iyi heberlerle dönersin .:Saruboceq: Olmasada üzülme sakin. :teselli: Bidahaki aya olur Insallah

Aminn canım , inşaallah...
Senin kürlerin nasıl gidiyor ? Az kalmıştır bitmesine...Bitkinin gücünü hep birlikte görücez inşaallah...
Evet 3 gün sonra bitiyo canimcim.opuyorumnanaktan Sonra Prof Saracoglunun gönderdigi caylara baslayacagim 21 gün sonra yine 15 sogan kürü :sinifsinif: sonrada hertaraflarimin acildigini umuyorumkaydirigubbakcemile3 . Kocise Sogan kürüne baslayacagim dedigimde herif gidip kocaman bir cuval sogan getirmisti.:1shok: Ay ne gülmüstüm:roflol:

Canim benim cok gecmis olsun.:teselli:
Gercektende insan artik doktor yüzü görmek istemiyo demi. Biraz kafani dinle sonra yine istersen baktirirsin Şeniz

herkese günaydın 10 gündür olmadığım için geçmişi okumak biraz sürdü :)) ravza canım inan seni çok hemde çok iyi anlıyorum benimde kızım bekleyemedi ve senin gibi hastane hastane gezdim elim karnımda. 10 ay oldu şu an içim çok huzurlu çünkü kızımın sahibine kavuştuğunu ve benimde bir meleğim olduğunu düşünüyorum Allah soğukluğunu verdin başka acı göstermesin
reiscim canım yaa yapma ama bak ben sırf hamilelikte canım daha çok acımasın diye dötümü gösterdim öyyle herkese :))) madem 6 yıldır bir rahatsızlık vermiyor demekki kötü değil o zaman neden içinin rahatlamasına izin vermiyorsun ki

roselendacım ben evrükeye gidiyorum çok çok seviyorum onu
cansun demirin iyi olduğunu duydum ama gitmedim acıbademde de çalışıyor sanırım muayene ücreti 250 olunca gitmedim evrükeye marttan beri gidiyorum mayısta hamile kaldım temmuzda sollandı muayene ücreti 150 evrükenin onu da dene eğer dr karşı bir güvensizliğin varsa

Çalıkuşum , canım yaaa güldür den beni :))) Demek koca bir çuvalla geldi eşin...
Soğan kürünü bende yaptım , kolay bişey...Gerçekten o kürü uygulayınca , akıntı oluyo bayağı , sanki içini temizliyomuş gibi...ınşaallah iyi gelir kürler canımmm...

bidenem yazilari okuyordum o resim benim.

reiscim sen bıraz fazla kafana takmısın bu nodulu tatlım eger kotu bır sey olsaydı 6 yıl boyunca o sana bı rahatsızlık verırdı senı hastakardı ama demekkı ıyı huylu bı nodul annemınde bogazında kucuk kucuk noduller var ama bı rahatsızlık vermedıgı ııcn test falan yapılmadı dokotru oyle soyledı kı senın 6 yıl boynca mutlaka ama mutlaka senı rahatsız ederdı etmedıgıne gore ıcını ferah tut cıksaydısımdıye kadar cıkardı dıye dusun uzme kendıını.

Melekcım ben düzen laboratuvarı dıye yazıp gırıyorum.Sag tarafta sonuclarla ılgılı bölüm var.Orda hasta kayır no,Hasta adı soyadı,Hasta hangı subede test oldugu soruluyo gırıyorum ama sonuc bulunamadı dıyor.Annemın kızlık soyadını bendende almıslardı.

ya bişey soracağım ben bi de klomen kullanıyorum o da pıhtı yapıyormuş oooo ooooo bi de kanımı sulandırıyorum yazık valla vücüdümaa bir yerde pıhtılaşıyor bir yandan sulanyorr

Evet valla melegim bu adetimde acayip seyler geldi benden:kedi:
Insallah iyi gelirde bebisim kendiliginden gelir bana

loveliyim_ben mrb,
öncelikle bende adanadayım. bende burdaki birçok arkadaşımız gibi 2 defa kötü sonuç yaşadım.bende mtfhr 677 heterezigotum.bunun yanında troid var.anlayacağın yok yok.benim dr umda prof.dr. cansun demir oda iyi.ama ben bu formda hiç ismini duymadım şimdi kafamda şüphe oluştu.senin bilgin varmı? şimdi gebelik için uğraşıyorum ama içimde korku var.inş. yine aynı şeyleri yaşamam. allah herkesin gönlüne göre versin....forma yazmasam bile bende alışkanlık oldu hergün boş zamanlarımda girip sizleri takip ediyorum bana moral oluyor.yalnız olmadığımı anlıyorum. hepinizi öpüyorum...inşallah birgün anne olacağız...

İki fatura vermişlerdi canım...Hasta kayıt no , birinin üzerinde var , diğerinde yoktu galiba...Hasta kayıt no.sunu yanlış girmiyorsan eğer görebilmen lazımm...Bende aynen anlattığın şekilde yapıp gördüm sonuçlarımı...

canım cevap verdiğin için teşekkür ederim.msj görmedim diye tekrar yazdım.kusura bakma...bende cansun hocaya 150 veriyordum en son. cansun hocada iyi.bakarım artık hamile kalınca karar veririm.senin son durum nasıl.ben 2 aydır deniyorum olmadı.bu ay bekliyorum artık haftaya belli olur hakkımıza hayırlı olsun.bende ceyhanda çalıştım geçen sene.ceyhanı bilirim öğretmensin galiba...kendine iyi bak.....

roselendacım ben evrükeye gidiyorum çok çok seviyorum onu
cansun demirin iyi olduğunu duydum ama gitmedim acıbademde de çalışıyor sanırım muayene ücreti 250 olunca gitmedim evrükeye marttan beri gidiyorum mayısta hamile kaldım temmuzda sollandı muayene ücreti 150 evrükenin onu da dene eğer dr karşı bir güvensizliğin varsa evrükeyi tavsiye ederim

canım ben temmuzda düşük yaptım 2 ay ara verdik eylülden beri bekliyoruz bakalım hayırlısı olsun
evet öğretmenim canım umarım meleklerimizi bekletmez sağlıkla kucağımıza alırız

evet canım pıhtılaşma değerimiz düşük olduğu için kilomuzun önemi olmayabilir bizim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…