Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

KAVELOKUM canım hemen kötü düşünme belki yeni döllenmedir daha miniciktir belki meleğin 24 saatde bi bakıtsan belki bi artış olur canımya işallah hamişsindir sana dua ediyorum
saol ravzacım..yarın tekrar yaptırcağım test ama sanmam ki bi değişiklik olsun :)

canım adetın kac gun gecıyokı boyle bı karara vardın ıns degıldır rabbım haklkında hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın....

canım 4. gün bugün. :) benim hormonlarda çok cimri canım...8.9 da değer mi yani, pehhh!!!

Canim farkina varmadan bir sürü kadin kimyasal hamilelik geciriyor.
Bazen adet günü biraz geciyo yada fazla geliyo ozaman bizler farkina varmadan oluyormus. Insallah bir dahaki sefere bhcg tavan yapar canim benim :1hug:

evet canım haklısın... ben de farkına vararak geçirmiş oluyorum kimyasalı... ama dediğin gb inş en kısa zamanda hcgnin tavan yapacğı bir gebelik gerçekleşir.. hepimiz için...

nazlıcım saol canım... ben sabah bi tane daha yaptım.. banyo dolabının önüne koydum.. gidip gidip bakıyorum test çubuğuna... bir yıldır o ikinci çizgiyi beklemekten helak olmuştum.. kimyasal da olsa testte çıktı ya, o bile mutlu etti beni opuyorumnanaktan
sen nasılsın... bebişimiz nasıl..umarım her şey yolundadır..

Kahvelokum , meraba canımm...
Canım inşaallah kimyasal gebelik değildi...Beta hcg nin idrarda çıkabilmesi için bir sınırı vardı , testlerin üzerindede yazıyor...50 değilmiydi...Yaptırdığın kan tahlilinde bir problem olabilirmi acaba...ınşaallah yanlışlık vardır ve bebişin göbüşündedir canımm...

gobete , canım lütfü beye gitmeden önce buradan mutlaka konuşalım...Haftalarımız yakın , lütfü beye soracağımız soruları karalaştırırız birlikte...
Senin ikili testinin sonuçları elindemi , düzende yaptırdıkların...Benim sonucum elimde,karşılaştırırdık...Orada hcgb değeri var , sende kaç çıkmış mesela...Genelde 50 nin altı erkek , üstü kız bebek oluyormuş...Benimki 67 :)

Kızlar , bu arada ikili testimin sonucunu aldım...Lütfü bey Ankara dışındaymış , gösteremedim ama düşük risk grubunda çıkmış...Sonuçlar güzel çıkmış anladığım kadarıyla...
Yalnız , testimi 11+0 da yaptırmıştım , sonuçlara göre ve ultrasona göre 12+2 çıkmışım...Not düşmüşler sonuna , sat ile ultrason bilgileri arasında 9 günlük bir fark olduğu dikkat çekmektedir diye...Bişey olmaz heralde dimi...

geleveracım , nasılsın canım ? Sana özelden bu sabah mesaj yazmıştım , geldi değilmi?KK da problem varya , gönderdiğim mesajlar gidiyormu , gitmiyormu hiç anlayamıyorum...

kızlar ben geldim. 1.5 saat önce geldik kocişle şehirdışındaydık annemi ziyarete gitmiştik. bu sefer çok zor ayrıldım annemden. bütün yol boyunca dönüşte ağladım durdum :-(( neyse, buna da şükür, gördüm ya hasret giderdik az da olsa...şimdi ben geçmişi okuyup hemen gelicem geri, umarım herkesler iyidir canlarım.

geçmiş cumhuriyet bayramınız kutlu ve mutlu olsun turkbayragi

bkale hayatım tebrik ederim, allah analı babalı büyütsün.

limburgcum allah seni ve bebğini korusun inşallah, dualarım seninle.

gelevera çok geçmiş olsun tatlım, bir dahakine inşallah güzel allahın izniyle tatlım...

sizlerin de yazdığı gibi evet kızla<r bazen vücut ancak alışıyormuş hamişliğe, denemeye devam çalıkuşumun dediği gibi hayat çocuk üzerine kurulu değil, nasipse sağlığımız ve gücümüz elverdiği sürece denemeye devam, gerisi Allahtan...

kahvelokum canım, dur bakalım bacım hiç belli olmaz. öyleyse de canın sağolsun, bu bir başlangıç olsun devamı daha daha yüksek betalarla gelsin inşallah.

Hoşgeldin canımm...Benim annemde yakında gelecek inşaallah , yaz boyunca memleketteydi , annelerin yeri bir başka , çok özleniyor...

Lidyacım , Osman hoca sanada iğnenin yan etkisinden bahsetmişti değilmi?Gelevera için soruyorum , kalp atımının nedenleri neler olabilir diye sormuşta...ığnenin yan etkisinden olabilirmi acaba?...Yan etki kanda pıhtılaşma yapması demişti yanlış hatırlamıyorsam ( iğne kendi kendisiyle çelişiyor demişti hoca )...

LıDYACIM hoşgeldin canım nasılsın annende iyidir umarım
MELEKCıM sen nasılsın sonuçların güzel çıkmış işallah hamileliğin sonuna kadar böle güzel heberler verirsin bize allahım bebişini sana ve eşine bağışlasın

Amin ravzacım , hep birlikte inşaallah...
Canım sen sezeryan olmuştun değilmi?Bende sezeryan olmuştum , doktorum bana en az 6 ay demişti , ben 5 ay sonra hamile kaldım...Bebeğimi 15 martta kaybettim , şimdiki hamileliğimde sat 11 ağustos...Bu tarihler için lütfü bey problem olmaz dedi canımm...Bilgin olsun istedim...

ravzam canım bacım hamdolsun iyiyim, anneciğim de iyi sağol sorduğun için bitanem.
sen nasılsın hayatım?

melekcim evet bana da demişti ki kanda trombosit yığılması yapıyor, ama bu da düşük sebebi deyip demediğini net hatırlamıyorum ne yalan söyliyeyim.

ben de bu kan pıhtılaşmasının buz dağının bir kısmı olduğunu tek sebebin bu olamayacağını düşünüyorum. mesela benim hamişliklerimin ilkinde kalp atımı durdu, 2. de hiç kalp atımı yoktu, yani belki de 2. de tamamen kötü şanstı yani, kötü bir yumurta ve sperm birleşmişti demek ki...kısmet neyse o oluyor galiba...allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah...

ravzam canım bacım hamdolsun iyiyim, anneciğim de iyi sağol sorduğun için bitanem.
sen nasılsın hayatım?

melekcim evet bana da demişti ki kanda trombosit yığılması yapıyor, ama bu da düşük sebebi deyip demediğini net hatırlamıyorum ne yalan söyliyeyim.

ben de bu kan pıhtılaşmasının buz dağının bir kısmı olduğunu tek sebebin bu olamayacağını düşünüyorum. mesela benim hamişliklerimin ilkinde kalp atımı durdu, 2. de hiç kalp atımı yoktu, yani belki de 2. de tamamen kötü şanstı yani, kötü bir yumurta ve sperm birleşmişti demek ki...kısmet neyse o oluyor galiba...allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah :Saruboceq:

kızlar kusura bakmayın üçer beşer yazmışım )

sana da teşekkürler melekcim, vallahi yerleri çok ayrı çook :gitme:

aslında anneciğim çok hastaydı, grip olmuş, hali yok, sesi çıkmıyor...onu öyle bırakıp gelmek çok koydu bana çook mafoldumben demin de kayınvalidem aramış aman ateşi yoksa iyi iyi falan diyor, yaw ne farkeder ben onu öylece bırakıp gelmişim içim yanıyor, ateşi olmuuş olmamış ne farkeder kadın hasta işte.tabii onlara bişey olsa hemen kızları pervane ne anlar ki o mafoldumben

Doğru öylüyorsun lidyacım , kısmetinde varsa oluyor yoksa kimsenin elinden bişey gelmiyor...

calikusum banada senin gibi kesinlikle igneyi önermiyorlar bu alman doktorlarin elinde nereye ilerleyebiliriz bilmiyorum allah yardimcimiz olsun ins herseyin hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…