Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

emine rahimde problem yok ama bahsettiğin karyotip genetik testlerse yapıldı... ayrıca antikor testi yapılmadı... CADIARZU

cnm gecmis olsun hepimizin durumu aslinda senin gibi benimde 5 oldu bak sebebini öyle kolay bulamiyorlar bana ignede vermiyorlar deneyeceksin tutana kadar senin kac oldu bilmiyorum ama simdi esimdende sperm alindi belkide ondan bisey cikacak bilinmiyor dedigin gibi sebebsiz olmasi cok aci allah yardimcin olsun keske bilsekte birbirimize yardimci olsak olmuyor iste

ozporcum lütfen kusuruma bakma.kk sorunlu sanırım.on defa gir cık yapıyorum msjını görmemişim :gitme: bitanem seni cok ii anlıyorum..dualarımdasın vcanım bnm :1hug:
celen ,nergis,ravza, sen sizelr nslsiz?
saol seydam.ticker ına bakmaktan bi hal oldum :1closedeyes: coook tatlılaar :Saruboceq:

kahvecim lokumum bazı merkeezleri ölçümleri farklı olabilio kiminde hamilelik değeri 5 ten baslarken diğer bir merkezde sınır 400 den baslıo.bi test daha alsaydın keske.inşallah aklımızdan gecen basımıza gelir delikafadulden :Saruboceq:

celencim özelden mesaj yollamistim acaba okudunmu?evet cnm cok tatlilar allah isteyen herkese nasip etsin

emine rahimde problem yok ama bahsettiğin karyotip genetik testlerse yapıldı... ayrıca antikor testi yapılmadı... CADIARZU

canım antikor testini de yaptır.benimde iki bebeğimin kalbi durdu.doktorun bir tanesi bana bu testide yaptırmamı hep gözden kactığını ama önemli olduğunu anlattı.ancak antikor oluşturuyorsa vücudun bu da kanla ilgili olduğu için yine iğne ve aspirin tedavisi yapılıyor bildiğim kadarıyla.sen yine de doktoruna sor canım.

galevera, sana mesaj yazabilmek için 1 saattir kk daki problemin hallolmasını bekliyorum.. çok geçmiş olsun canım, çok üzüldüm..
ben hamileliğin vucud için çok farklı bir süreç olduğunu düşünüyorum.. bu sürece alışması her kadında aynı olmuyor.. kimi hiç sorun yaşamıyor, kiminin ise 6-7 kez hamile kalıp alıştırması gerekiyor vucudunu.. antikorlar ve diğer faktörler ancak tanıyor bebği... bu yüzden tek sorun kan pıhtılaşması gb düşünmemek lazım... iğne tedavilerden biri... burada bir çok arkadaşta yanlış bir anlama görüyorum... sanki iğne kullanınca bütün her şey hallolacakmış gb düşünüluyor.. oysa ki iğne sadece bir tedbir... aslında ağır kaldırmamaya dikkat etmek gb... çünkü hiç bir doktor düşüklerinin kesin nedeni budur diyemiyor.. elbette bir nedeni var düşüklerimizin.. ama buna kafa yormak yerine tekrar denemek ve tedbirlerimizi almak en güzeli sanki... celen diyor ya bebişleri sıralarını bozup geliyorlar diye.. seninki de sırasını bozmuş yine anlaşılan... ama inş en kısa zamanda sırası gelir ve Rabbim bebeğini kucağına almayo nasip eder...

canım geçmiş olsun. son 1 haftada neden 0.6 lığa çıkardınız dozu? sana düşüğün sebebi şu olabilir diyemiycem ama bir arkadaşımın doktolra konuşmasını paylaşmıştım geçmiş sayfalarda....dr diyorki: sebebini bilmediğimiz düşük oranı %40. ama şöyle bir durumda var bu düşüklerin bir dur noktası var.o dur noktasına gelince artık düşük olmuyo.çiftin sağlıklı bebeği oluyo diyor.o dur noktasının sebebinide bilmiyoruz diyor.
kısmet ten öteye yol gitmez.... ALLAH tüm kısmetlerini açık etsin geleveracım.

KAVELOKUM canım hemen kötü düşünme belki yeni döllenmedir daha miniciktir belki meleğin 24 saatde bi bakıtsan belki bi artış olur canımya işallah hamişsindir sana dua ediyorum
GELEVERA canım geçmiş olsun biz artık üzülmekten çok neden sorusuna yönelmeliyiz acaba ters giden ne hata yada sorun nerde ama canım idrarda protein ve albüminin yüksek olmasıda düşüğe sebep olabiliyormuş bakıtmışmıydın bu sebepsiz düşükler bazen açıklanamıyor ama her şeyin iyisini hayırlısını düşün canım işallah derdinin dermanını bir an önce bulursun tabi bende benimde senden bi farkım yok allah yardımcın olsun
SEYDAM canım saol gün geçtikçe daha iyi oluyorum sen nasılsın senin hayat nasıl gidiyor işallah sende gönlünün muradına kavuşursun

canım benim de bi karabam kadın doğumcu aynı oda senin dediklerini diyor.oda diyorki bebekte ters giden bişeyler varki vücut bunu kabul etmiyor diyor.ve bi örnek veerdi.ağaçtaki sağlam elmalar.fırtınaya ,rüzgara dayanırlar dedi.ama çürük elma bunlarla mücadele edmez dedi.ve hemen kendini yere bırakır dedi.bu hayatda herzaman sağlıklar hayatda tutunur dedi.aslında biryönden şanslı oldığumuzu söylüyor.vücut sağlıksız birşeyi kabul etmiyor diyo.bende diyorum ki neden hep sağlıksız bebekler bizi buluyor.o kadar önlemlerimizi almamıza rağmen.acabalar insanı çok yoruyo.

gelevaracım çok geçmiş olsun canım bende tüm önlemlere rağmen bebeğimi kaybettim.kalbi durdu.allah birdaha yaşatmasın..

merhaba arkadaşlar... az önce kanda beta hcg ye baktırdık sanırım kimyasal gebelik geçiriyorum

canım adetın kac gun gecıyokı boyle bı karara vardın ıns degıldır rabbım haklkında hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın....

canım benım gecmıs olsun bu ne ya topıgımıze nazar degdıı arka arkaya haberler.. canım valla banımkılerınde kalp atısları alınmıyodu ankarada ıkı profa gıttım ıkısıde hem esımı hem bana tahlıller yapıldı ve sonuc yok yanı sebebeı bulunamadı saglıklı bır bebek elde edene kadar denemeye devam edeceksınız dedıler rabbım yardımcımız olsunnn

UMUT_SEVGİM de gelmiş sen nasılsın canım hamişlik nasıl gidiyor

canım benımmm hosbulduk valla gecelerı ertık yatamıyorum sırt agrılarım cok fzla onun dısında sımdılık yolunda hersey sukurler olsun...sen nasılsınn ravzammm

canım antikor vücudun bebeği yabancı madde sanıp onu dışarı atmasıymış banada yapıldı o test ama temiz çıktı.ama onun tedavisi farklı sanırım kortizon ilaçları veriyorlar vücu da bu hastalıkta ablmda var ablamınkide genetik.allaha şükür o beni bulmamış.lmaz:

herkese selamlar çalıkuşummmm kuşum benim profildesi resim sen misin yoksam hıııım ? kaydirigubbakcemile2

Ahhh Nerdeeeeee Sülalcigim opuyorumnanaktan

Canim gözün aydin Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin.
Ebrar gecmis olsun canim neyin var.:1hug:

Insallah bebiscik gelmez onun birazdaha icerde kalmasi lazim, Rabbim yardimcisi olsun.mafoldumben
iyiyim canım saol sen nasılsın
Sonuç yok daha canım salı günü çıkacaklmış
bir haftaya daha ihtiyacımız var dediler bakalım bekliyoruz
İnşallah kötü bişey çıkmaz
Büsracigim Insallah sonuclar temiz gelir bitanem:teselli:
çalıkuşu nerelerdesin?
Dün bütün gün annemdeydim canim ona ev isinde yardim ettim yemeklerini falan yaptim, ben sadece hafta sonu evde oldugum icin ancak ona yardim edebiliyorum.
Canim Annecigim nasil dua etti banamafoldumben Insallah senin yavrularinda sana yardima gelir dedi

Canim farkina varmadan bir sürü kadin kimyasal hamilelik geciriyor.
Bazen adet günü biraz geciyo yada fazla geliyo ozaman bizler farkina varmadan oluyormus. Insallah bir dahaki sefere bhcg tavan yapar canim benim :1hug:
Canim benim cok gecmis olsun :teselli:
Hersey kismet bitanem zamani gelince o sana tipis tips gelecek.
Rabbim bu yolda hepimize sabir versin
ÇALIKUŞUM hoşgeldin canımcım nasılsın
Ravzaaaammm canim nasilsin opuyorumnanaktan
çalıkuşum,ravzam ve diğer arkadaşlar
hepinize slmlar olsun.
Ozpor kisss sendemi gece yanliz kalmaya korkuyon benim ödüm kopar kaydirigubbakcemile3

evet canım bende yaptırdım benimde sonuc temiz.tedavi ile ilgili çok bilgim yok genetikçiye sormustum o da bana iğne,ilac demişti ama kadın doğumcu bilir diye eklemişti.
hayırlısı bakalım.

kızlar,aslında herşey bahane annem beni düşürmek için neler yapmamış ki.ilaçlar kullnmış,kaç kiloluk çuvallar kaldırmış okadar kanamalar geçirmiş.hatta geçirdiği o kanamalarla beni düşürdüğünü sanmış.ama ben yine de ölmemişim hayata sımsıkı bağlanmışım sözüm ona allah bir insanın yaşamasını istiyorsa bu dünyada o bebeklerin yiyecek ekmeği varsa kimse önüne geçemiyo.ama benim bebeklerim ben gibi değiller.o kadar dikkat etmeme rağmen yinede öldüler.demekki allah böyle öngördü böyle oldu.allah inşlh bundan sonra hiçbirimize bu acıları yaşatmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…