Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

eminecim resmi albüme eklediginde üstüne iki kere tiklayip resim acildiginda altta resmin url si yaziyor orayi kopyaliyorsun yarali linkler kismindan profilimi düzenleyi acip alta kadar inip kilo dogum takip kismina ekleyip degisiklikleri kaydete basiyorsun insallah yardimci olmusumdur kolay gelsin

Son düzenleme:

seydammmmm
yaptım oldu oldu
sağol sağol
mutlu oldum.oh .kafama birşey takıldımı rahat edemiiyom.neyseki yaptım .mutlu son.

benim dört tane meleğim var.onları çok özledim.şimdi ilki yaşasaydı.4 yaşında olacaktı.
cnm o günleride görürsün insallah dogurursun saglikla ins o yaslarinida görürsün rabbimin izniyle ins bak bunlarda meleklerin seni izliyolar cnm:1hug:

Son düzenleme:
ahhh kafayı takınca herşeyi yapıyorum ama birde çocuk yapabilsem.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sağol canım iyiyim yeni gördüm resmi forma yerleştirmeye uğraşıyodum neyseki oldu seydam sağolsun.
sen napıyonnn.

iim bende canım saol
my tickersten yaptım bende senin gibi sonra beğenmedim liypieden yaptım orada cok güzel şeyler var tatlım bide oraya bak istersenn ama benim cıkmadı nedenseeeeeCADIARZU

iim bende canım saol
my tickersten yaptım bende senin gibi sonra beğenmedim liypieden yaptım orada cok güzel şeyler var tatlım bide oraya bak istersenn ama benim cıkmadı nedenseeeeeCADIARZU

hemen bakıyom.

oda olur ins cnm hic yokmu cocugun?

yok seydamcığım.çoook istiyorum allahım hayatımın hiç bir evresinde beni sıkıntıda bırakmadı inşallah bebişsizde bırakmaz.:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

EMINECIM ins rabbim gönlüne göre versin kucagini bos birakmasin ins ben ciktim arkadaslar belki sonra yine ugrarim kendinize iyi bakim öptüm hepinizi

zeyno bak senin dediğin yerden aldım resmi daha güzel gerçekten sağol arkadaşım.opuyorumnanaktan

seydam canım ne yapıyon.benim kociş gece12 gelecek
benimde başım çok dönüyo.hiç iyi değilim.bide adet olmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…