Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ravzacım, bitanem rabbim eşine ve sana bol sabır versin...ben eskisi kadar sık giremiyorum canım, yeni öğrendim şok oldum, zor yazıyorum şu anda...sözün bittiği yer malesef ne desek tesellisi yok biliyorum ama tek tesellimiz şu an senin iyi olman canım...rabbim elbet çektiğin acıların mükafatını verecektir hem bu dünyada hem öbür tarafta...her zaman dualarımdasınız...minik yağmurumuz nur içinde uyusun...

şencim canım saol şimdi daha iyiyim toparlamaya çalışıyorum işallah daha iyi olacam işallah bi gün bende anne olacam
gelevera canım ben iyiyim sen nasılsın neler yapıyorsun senden ne haber bebiş durumları nasıl işallah sendende mutlu haberi alırız yüce rabbim herkesin gönlünün muradını versin

ya siteye zor giriyorum kızlar.kaç gündür giremedim.problem var.
ben adet oldum.
inşallah bu ay kasmıycam ve hergün yapmıycam:)))

günaydın herkesee
canderyacım bende adet oldum bakalım aynı gıdıyoruz senle ınsallah aynı zamandada guzel ahberler verırız bu ay gun asırı calıscam kafaya takmak belırtı aramak yok kendıme soz verdım tabı sozumde drabılırsemmm
lidyacım canım bendede akıntı cok vardı ama bı baktım adet olmusum hemde gunumden 4 gun once demekkı neymıs akıntı kesınlıkle hamılelık belırtısı degılmıs ole olsaydı ben su anda hamıle olmam gerekırdı napalım umutlar gelecek aya ınsallah senden guzel haberler alırız.

Günaydınnn kızlar napıonuz canlarım benim ne var ne yok keyifler nasıl Ravzacım iyi olmana çok sevindim canım bu arada babana çok geçmiş olsun rabbim şifasını versin, Papatyasüreyya canım inşallah sağ sağlim kucağına alıcaksın meleğini vakitlice hayırlısıyla inşallah biliyosun seninle gönül bağım bi başka teyze olucem inşallahhh opuyorumnanaktan kızlar bu sıralar topik acık tembel mi ne :mymeka: sankim bana çok çalışmıyonuz gibi geliyo krizantem lidya gelevera çalıkuşu canderya yok yok siz yeterince çalışmıyonuz kız baştan anlattırmayın bana yumurtlama döneminden üç beş gün önce başlayın anacım bi gün durup bi gün işbaşı :kedi:

gunaydın canım benım zaten benım bu ay ıyı calısma olmadı son anda karar verdık calsımaya oda tutmadı sanırım ama ınsallah bu ay bı aksılık cıkmazsa bır gun durup bır gun calıscaz ınsallah bu sefer tuttururz dıyorum sankı tututrunca hersey ıyımı olcak bır suru stres sıkntı baslıycak hergunum ayrı bı stres ııcınde gececek ama yınede ıstıyorum abakalım ınsallah olur.

bugün tatilim ben, eşimi işe postaladım, kızçeyi uyuttum, biraz geçmişe bakimm fırsat bulamıyorum bu ara pek...

Arkadaşlar herkese merhaba. Buraya bi arkadaşın tavsiyesi üzerine buldum. ısmim ELıF.. 2,5 yıllık evliyim . Kan pıhtılaşmasından dolayı 3 tane düşüğüm oldu. 4. için doktorum tekrar hazırlık yapıyor. Ama ben çok korkuyorum. Umarım bu konuda birbirimize yardımcı oluruz. Tavsiyelerde bulunuruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

ravzacım, tabii ki inşallah anne olucaksın birgün elbet rabbimin izniyle...bizler kaybettiğimiz meleklerimizinde anneleriyiz bitanem, bu topikteki doğmuş bebeciklerin manevi annelerisiniz sizler, aynı heyecanı korkuyu telaşı sevinci hüznü yaşıyoruz birlikte...tez vakitte rabbiim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin tüm isteyen kardeşlerimize...sabret canım benim...

özporcum, günaydın, yeni gördüm, iyiyim alışmaya çalışıyorum yeni durumumuza, umarım sende iyisindir canım...sevgiler

günaydınlar...

şencim nasılsın yaaa sen karabüktesin dimi yaa sabah tv açar açmaz karabükte öz kızına tecavüz eden baba haberini duydum ayyyy iğrendim yani sözün bittiği yer ne hakaretler ne küfürler az kalır öylelerine... allah hep iyilerle karşılaştırsın bizi ve gelecek nesillerimizi... ( karabük yenicedeymiş oku bi netten gir berbat birşey.... )

elifim65, aramıza hoş geldin öncelikle...
çok geçmiş olsun, rabbim tekrar yaşatmasın aynı acıyı inşallah...benim tavsiyem, fırsat buldukça bu topiği baştan ilk sayfalardan itibaren okuman, konuyla ilgili o kadar çok paylaşımda bulunduk ki yararı olacağına inanıyorum...
benimde 2 kaybım oldu ama doğru hekim ve tedaviyle ve tabiiki öncelikle allahın izniyle şimdi 11 aylık bir kızım var şükürler olsun, darısı tüm isteyenlere inşallah...
soracağın birşey olursa arkadaşlar ve fırsat buldukça bende yardımcı olmaya çalışırız ..sevgiler

geleveracımm,günaydın canımm...ıyyk iğrenç hakkaten ne insanlar var ya poff( nedense ben böylelerinin o çocukların öz babaları olamayacağını düşünüyorum yaa

günaydın şencim sana ve melekine de güzel bir gün geçen gün albümünüze baktım reklamlardaki bebekler giibi 41 maşallah süphanallah allah sana ve eşine bağışlasın sağlıklı bir ömür geçirmeniz dileğiyle opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…