Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canderya geçmiş olsun doğrubir kara almışsın canım hakkında hayırlısı olsun inşallah..
krizantem sende canım ya inşallah önümüzdeki ay bebiş haberleriyle dolar burası
elif hoşgeldin ve geçmiş olsun...

sülalim, canım sağol güzel dileklerin için, aminn, allah tüm bebekleri anababalarına bağışlasın inşallah...

kızlarrr sizi yeni gördüm herkeslere günaydın hg elifim65 bende üç bebek kaybettim bende 2,5 yıllık evliyim ve 4. bebeğime hamileyim rabbim inşallah onu bağışlayacak bakalım daha 5+4 üz büyüyeceğiz inşallah :Saruboceq:

sülalcim, ananas suyu alıp içiyosun di mi, defalarca söyledim yazdım buraya ama unuttuysan hatırlatayım, tutunmayı kolaylaştırıyo tam bulunduğun haftalarda, %100 olanını al ama, ben çok içmiştim...

sülalcim ben iyi çalışıyorum dersimi :kedi: canım sen neler yapıyorsun iyimi kızımız aaa pardon yaa valla öylesine geldi içimden kız demek bak aklında bulunsun kız dedim olursa kutlarız.... bu arada senin pıhtılaşma değerin neydi canım... sen şu d-dimer testini ve kan sayımını yaptırıyormusun... hadi bakalım hayırlısıyla gelsin minik kuzu...

şeeenn ananas suyunu gözden kaçırmışım ben ne kadar süre içtin... sadece tutunmaya mı faydası oluyor... şen sen sadece ilk haftalarda bi kanama yaşadın birdaha herhangi bir sorunla karşılaşmadın dimi... :lepi:

aaaaaaaaa delikafadulden hiç duymadım canım yaaaa anananas suyu hıııııı ay hemen almam lazım hangi markayı alsam kine hangisi daha az katlıdır ayyyy tşk ederim canım yaaaa hemen başlayım bari :sm_cool:

geleveracım ben aslında mthfr heterezigotum ama çok kadersiz bi heterezigotum malesef çünkü ben ikinci gebeliğimde 0,4lük iğne yaptığım halde olmadı malesef dozu az gelmiş çünkü onuda gebelikten hemen sonra yeni çıkan bi testle öğrendik kayseride yaşıyorum ankaraya gitmişti numune antifaktörxa die bi test ve bana tık bile dememiş 0,4 lük boşuna vurulmuşum malesef bu sefer 0,8 lik başladık yine aynı test ve pıhtılaşma değerim üst sınırdaydı baya bi sulanmışım bu sefer yani bu drimeri bende duydum 7 kasımda randevum var kadın doğumcumada soracağım hemotoloğada aynı yerdeler çünkü bakalım ne diyecek ama benim testimde ona benzer bişi heralde hemotoloğum sürekli yaptırıyor tam kan sayımı pıhtılaşma değeri ölçümü ne bileyim bisürü bişiler bakalım bu sefer başaracağız inşallah ayrıca bu antifaktor xa internetten araştırdım birazda heparin etkinliğini ölçmek için yapılıyo diyor bilmiyorum bu sefer çok umutluyum. Bu arada karnımdaki kızçe teyzesi bende öyle hissediyorum pelincik kadar güzel olur inşallahhhh :)

şennnnn seni çok zor buluyoruz ananas gibi bildiğin ne varsa yaz canım sen çok badireler atlatttın ve çok bilgilisin artık... metioninden yoksun diyetti homozigotlara özel bir diyetmi ben önceki testim yanlıştı homozigot biliyordum ama şu an en kötü değerim yani ona göre iğne ve tedavi verilecek değerim protrombin heterezigot... ama ben yinede metioninden yoksun diyete uyarım faydası olur zararı olmaz... cikilota,balık,brokoli,kahveyi hayatımdan çıkarırım hiçte önemli değil...

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ayyyy kızlar herkes burda ne güzel çaya gelsem birinize iş çıkışı ama kısır yapcekse :)

özporcum, günaydın, yeni gördüm, iyiyim alışmaya çalışıyorum yeni durumumuza, umarım sende iyisindir canım...sevgiler

şencim bende ankarada oturuyorum hep doktor konusun da sıkıntı çektim bende dört düşük var.acaba hangi doktora gittin canım bana tavsiye edeceğin doktor varmı.ayrıca hastalığın mthfr heterozigotmu.iğnenin dozajı kaçtı.anlıycan herşeyi merek ediyorum canım yazarsan sevinirim...a.s

canım ya bana da 0,2 azgeldiği için bebeğimi kaybettim.bende bebeğimde bu iğnenin faydasını görmedik tekrar hamile kalırsam dozaj yükselecek zaten 0,2 olanda pek yok hatta piyasada bile kalkmış.anlamadım neden bana bu kadar azdozaj yazdı doktor.

evet canım tutunmaya yardımcı oluyor, bi nevi östrojen görevi görüp rahim iç tabakasının kalınlaşmasına yardımcı olup bebişin yerini sağlamlaştırıyomuş, ben ilk 3 ay içtim günde 1-2 su bardağı içebilirsiniz, bunu daha çok tüp bebek ve aşılama tedavisi görenlere uyguluyormuş hekimler, benimkisi doğal yoldan oldu çok şükür ama sonuçta bizim bebelerin de tutunma problemleri olabiliyor diye normal yoldan gebe kalanlarada tavsiye ediliyor...
5+1 iken yaşamıştım kanama sorunu çok hafifti, bir daha hiç yaşamadım çok şükür....

iyi çalışcokacimcoookŞeniz tembellik yok hadi bakiima.s.

canım şen geçmişi okuyor galiba ama o ve yaşadıkları bizim için çok önemli yani biz ondan öğrendik doktorları .... sinan beksaç ve lütfü önderoğluna gitti ikisininde ayrı ayrı faydasını gördü... geçmişi okuduysan görmüş olmalıydın... zemuszemus

sülalcim, sadece tek markada var %100 olan zaten, markete gidince bak, ön yüzünde yüzde yüz ananas suyu yazar..

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Düşükten sonra bebek sahibi olan varmı acaba. Şen cim allah yavrunu sana bağışlasın. Nasıl bir tedavi yolu izlediniz. Kısada olsa yazarsanız sevinirim. Ben şuan aspirin ve folik asit kullanıyorum. Gebe kalıncada 0,4 lük clenax iğne vuruyorum. Acaba diyorum tedavimde eksik olan birşeyler mi var

şen ben kocişe aldırıcam canım yafff oda bu katkısız işini kıvırabilir gibi gelmiyor bana yaaa marka ismi yazmak sorunmu oluyorkine beceremez kız o adını sanını söylemem lazım

şennn haha haha haha kaç şen sen valla başka türlü kurtulaman gel bakimmmmmm buraya Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…