Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canım Allah babanı sizlere bağışlasın ,çok çok geçmiş olsun.

Bu ülkenin sonsuza dek Cumhuriyet ile, laik anlayışla, demokrasi ile yönetilmesi dileği ile hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun. turkbayragi

turkbayragi birileri bedel öder birileri sefa sürer... sarıkamışta 120 canımızı kaybetmesek, çanakkalede kaybetmesek milyonlarca askerimizi subaylarımızı, sakaryada son nokta konmasa yine verilen canlarla şehitlerimizle... mafoldumben biz böyle mutlu yaşayabilirmiydik... hepimiz yeri geliyor burnumuzu kıvırıyoruz önümüzde birsürü yiyecek varken, bunu yaptığımız zaman durup bu ülkeyi bizlere bağışlayanların açlıktan deri çarıklarını yediklerini, bir parça yavan ekmek yiyerek savaşa çıktıklarını lütfen unutmayalım... mafoldumben

Günaydın kızlar cumhiriyet bayramınız kutlu olsun
Nasılsınız
benim ilk defa bugün misaifirm yok dinlenicem inşallah akşama kadarzemuszemus

Sevgili umutluyuz , geçmiş olsun. Kaçıncı haftadasın bilmiyorum ama , ben 4.- 5. aylarda birkaç kez tansiyon düşüklüğü nedeniyle tam bayılma değil de bayılma gibi kendinden geçme gibi şeyler yaşadım. Tansiyonum sürekli 8/5 , 7/4 tü. Son 3 ayda yavaş yavaş düzeldi. Önce sürekli 10/7 , 10/8 oldu. Şimdilerde 11/6 civarında. Düşük olduğu sıralar bol maden suyu tüketiyordum , faydası oluyor . Bi de ayağını yükseltince hemen geçiyor. Başka da yapacak hiçbişey yok canım. 4. , 5. ayda normal diye biliyorum , endişelenme. Sevgiler.

ayyy canım ya bu paylaşım 25.03.2009 tarihinde 23:51 de papatya süreyya tarafından yazılmış.şu an 35. haftada..............hihoyyyt saplıklı doğum hikayelerinide okuyacam inşallah.........:lepi:

iyi akşamlar arkadaşlar ben bugün bir markette bayıldım ve kustum normalmidr sizde de oldu mu hiç

canım gecmıs olsun ılk baslarda benımde kendınden gecmelerım oldu ama hep evde oldugu ıcın hemen uzandım falan bayılmadım dıkkat et kendıne fazla ayakta kalıp yorulma kıb canımm

canım benım gecmıs olsun dun bu sayfayı okurken tesaduf esım basıma gelmıs o da okumus rabbım sabırlar versın ravzaya zor gunler atlatmıs dedı duygulandık bız ne yaparsak yapalım RABBIM bıseye OL DERSE OLUYO elımızden bısey gelmıyokı canı verende o alanda rabbım hakkımızda hayırlısını ve saglıklısını nasıp etsın mevlam goturemeyecegımız yukler yuklemesın.....canım yaranı tazelemek gıbı olmasın ama dıger bebeklerı nekadrlıkken kaybettın acaba rahıme dıkıs falanmı atılması gerkıyo yaa....

[

slm arkadaşlar bu gün bi sorun var galiba giremedim bi türlü buraya
seydam canım saol iyiyim
sizler nasılsınız arkadaşlar umarım herkes iyidir yeni hamile varmı aramızda doğum yapan arkadaşım varmı yeni heberlerin hepsini kaçırdım umarım hep güzel haberler veririz burdan hepinizi çok öpüyorum

çalıkuşum kahvelokum nasılsınız bacılar sizdede sorun varmı yoksa benim bilgisayarmı kafayı yedi

ravzacım, canım... merhaba.. ben de son bir haftadır problem yaşıyorum kkya girerken.. kk ya saldırı var sanırım o yüzden problem çıkıyor... sen nasılsın..
ben bu hafta listeyi güncellemedim.. hiç içimden gelmemeişti.. ama madem sen artık daha iyisin listeyi güncellemek istiyorum.. sen de merak ediyorsun sanırım son haberleri..

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:29 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....2 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........1 aylık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 4haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... 3 haftalık (kız) (8 Ekim)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................39 haftalık (erkek) (fundadan haberiniz var mı arkadaşlar, meraktayım)
bkale (bahar)................39 haftalık (kız) (baharı da merak ediyorum)
sılaya..........................39 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............35 haftalık (kız)
smmm06.....................31 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................23 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........22 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........21 haftalık (kız)
nilüfersahh...................20 haftalık (erkek)
kardelen86...................16 haftalık
simge...........................16 haftalık
aslgkh..........................16 haftalık
gulsummm....................15 haftalık
_beray_.........................14 haftalık
göbete...........................13 haftalık
umutluyuz .....................13 haftalık
gülay30..........................12 haftalık
melek76.........................12 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666......................11 haftalık
kelebek01.......................10 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76..........................8 haftalık
hummu85.........................8 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
sülal.................................5 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…