Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım aramıza hoşgeldin bizimde sen gibi kayıplarımız var ben tam dört tane kaybettim.bu site sayesinde moral buluyoruz.inan ben eşimden alamadığım morali burda buluyorum.çünkü hepimiz aynı acıları yaşadık o yüzden birbirimizin dilinden anlıyoruz.eski sayfalarda herşeyi bulabilirsin.inşlh hepimiz en kısa zaman da anne oluruz...Şeniz

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Size nasıl bir tedavi uygulanıyor. Bana hergün aspirin kullan dedi. vede folik asit. Onun dışındada gebe kalınca clenax 0.4 lük iğne vuruluyordum. Ama iğne songebelikte kafi gelmedi gene düşük oldu.Acaba benim tedavimde eksik olan bir şeylermi var. Size nasıl bir tedavi uygulanıyor arkadaşlar kısada olsa yazarsanız sevinirim.

canım ben sinan beksaça gidiyodum ama onda sorularımın hiç bi yanıtını bulamadım.zaten tedavisi de bi işe yaramadı.ve bazı testlerimi bile yapmadı .git başka yerde yaptır dedi.defalarca odasından ağlayarak çıktım.anlıycan hiç memenun kalmadım.:gitme:

özporcum, geleveracım yazmış sağolsun, ben hacettepenin iki riskli gebelik uzmanına da gittim ama yola prof.dr. lütfü önderoğlu ile devam ettim, lütfü hocanın ilk hastası benim buradaki arkadaşlar arasında, benden sonra çok arkadaşımız gitti genelde memnunlar, benim fikrimi sorarsan çokk memnun kaldım ben , pelinimi önce allaha sonra hocaya borçluyum...benim pıhtılaşmaya sebep faktörlerim bir hayli fazla canım, bir kısmını yazayım: mthfr homozigotum, protein c düşük dolayısıyle faktör v heterozigotum, antikardiyolipin antikorlarım pozitif, hipotroidim var vs. vs. iğne dozum günlük 0.6 lık fraksiparin idi, sabah 0.3 akşam 0.3 uygulandı doğuma kadar...günde 1 coraspin,1 becozyme, 1 folbiol...gebelikten önce coraspin ve folbiole başlandı, folbiole aylar öncesinden başladık ama coraspine gebelik planladığımız aydan 1 ay önce başladık, günüm geçer geçmez 5+1 iken iğneye başlandı...karıışık mı yazdım, anlamazsan daha açık da yazarım canım...

canım ben de son düşükte 0,2 iğne kullandım banada yarar sağlamadı.zaten genelde doktorlar 0,2 başlatıyorlar bu tedavi basamak basmak uygulanacak tedaviymiş bana doktorum öyle demişti.banada tekrar hamile kalırsam 0,4 clexene iğne vurulacak inşlh ben ve bebeğim o iğneye yanıt verebiliriz.canım senin bebeklerin ne kadarlıkken ölüyo,kalpleri atıyomuydu.ayrıca her ölüm nedenini pıhtılaşmaya bağlamamakta gereklymiş.bu hastalık karışık ama iyi bir tedavi ve doktor bulununca bebek sahibi olan çok kadın var...:tomato:

canım lütfü önderoğlunun özeline gidicen o zaman bak ben malatyadayken gelip ankaraya ona bi göründüm rahim muayenemi yaptı herşey yolunda dedi... onun dışında o sıra hamile olmadığım yapacağı birşey yoktu... yani giden herkes memnun canım 230 lirayı göze alıp en azından bir defa gitmeni tavziye ederim... yok hamile kalınca gideyim dersende hamile kalana kadar coraspirin 100 ve folbiol kullan hamile kalınca hemen git... zaten hamilelik önce sadece bunları veriyor herkese... yinede sen bilirsin... kaydirigubbakcemile5

bitanem gayet açık yazmışsın çok tşk ederim.bizde lütfü hocayı düşünüyoruz.bayramdan sonra gidicem.inan keyfimi yerine getirdin.alkisalkisalkis

Benim en sonki bebeğim 6 haftalıktı kese görünmedi. Diğerleride 4 ve 5 haftalıktı kendiliğinden düşük oldu kanama ile beraber. Çok test yapıldı hiç bir şey çıkmadı . Sadece kan pıhtılaşma çıktı oda çok fazla değil dedi doktor ama. ben genede düşük yapıyorum

tamam canım yazdıklarını hepsini yapıyorum zaten ben kürtaj olalı bugün tam 33 gün oldu .şu adetimide bi olayım gidicem..ilgin için tşkler...a.s

canım ya senin bebeklerinin hiç kalbi atmamış sanırım.sanırım sen hep kimyasal gebelik yaşamışsın.özellikle kalp atımı durduktan sonra doktorlar.kanpıhtılaşması üzerinde duruyorlar.:a015:

Konuyu Toplam 13 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 5 Misafir)
gelevera, Dinamiss+, ELıFıM65, meryemmeryem+, NURYUS01, ozpor, Sülal, şen+

buyrunnnnnnnnn alkisalkisalkis

ananas suyunu araştırdım aynı zamanda kan incelticiymiş anacım valla hiç duşmamışım iyiki duydum hem gebelikte mutlaka yensin çok faydalı bi meyve diyor hem tutunmayı çok olumlu etkiliyormuş tüm tüp bebekçiler içiyor kızzz ÇALIKUŞU sende iç anacım bol bol, iyi varsın şenn sağoll opuyorumnanaktan

Canın ben Dimes inkini içmiştim bolca..Yüzde yüz meyve suyu yazıyordu üzerinde.
Tadı pek hoş değil ama zorlayınca içiliyor işte:)

kızlar benim karnım acıktı inanın burayı okumaktan kahvaltıyı bile unutttum.biraz karnımı doyurayım zaten en son bebeğimi kaybettiğim günden beri 4 kilo verdim.biraz kendime bakayım hadi hepinizi kocaman öptm...

elifim, pıhtılaşma seviyen düşük bile olsa malesef bu sebeple defalarca düşük olabiliyor, celen arkadaşımız var burada 8 kaybı var , mthfr heterozigot sadece, yani çok düşük pıhtılaşmaya sebep faktörü ama olabiliyor işte, ama şimdi şeker mi şeker bi cimcimesi de onun var...inşallah sizlerinde olacak..

sülalll, dimes canım ya, hep pc başında değilim görmemişim, 1 litresinde 3 kg. ananas var...
yalnız dikkat dikkat!!! günde 2 bardağı geçmek yok tamam mı?? doğal kan inceltici görevide olduğundan ve bizler aynı zamanda kan sıvılaştırıcı iğne ve haplar kullandığımızdan fazlası zarar, aman deyim!!!
günlük en fazla 2 bardak şifa için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…