Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

cnm insallah gelme durumum olursa senden yardim isterim muhakkak tesekkürler öperim cnm evet allahima sükürler olsunki o var bebisinde sende allaha emanet olun cnm a.s.

Geleveracım , teşekkür ederim canım. İnan hamile kalmakla da iş bitmiyor . Hamilelikte kullanacağın iğne dozuna karar verinceye kadar bi sıkıntı yaşıyorsun . Sonra ilk 3 ayı atlatayım , düşük riskim kalmasın endişesi oluyor gün sayıyorsun . Bi de benim gibi düşük tehlikesi geçirdiysen hepten endişeli gün sayıyorsun . Sonra Allah korusun erken doğum olmasın endişeleri başlıyor . Bu arada gebeliğe bağlı şeker tansiyon filan çıkarsa onu kontrol altına almaya çalışıyorsun. Benim hep gün saymakla geçti . Yani zor bi süreç gerçekten. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Canım ben iğne kullanıyorum. Sabah 100 lük coraspin alıyordum , akşam da tek doz günde bi kere 0,6 fraksiparin yapıyordum. Kan akımım son derece iyi şükürler olsun. 34. haftada aspirini bıraktım.Yalnız ben sabah aspirin alıyordum ya , bu defa Allah korusun akşam iğneye kadar pıhtılaşma olmasın diye endişelendim. Osman hocayla görüştüm. O da sorun olmaz dedi , ben tedbir olarak sabah 3 akşam 3 uygulasak deyince olabilir , içiniz rahat edecekse öyle uygulayın dedi. Bir de D-Dimer diye bi tahlil istedi. Onu yaptırdım , sanırım pıhtılaşma düzeyiyle ilgili bi tahlil. Canım iğneyi doğumdan 2 gün önce bırakıcam. 3-4 hocayla görüştüm , hepsinin görüşü de böyle. Erken bırakmayı hiç istemiyordum zaten . Risk almak istemiyorum. Doktorum doğumdan önce kan temin edicez dedi. Kanamayı durdurmada sorun yaşamayız dedi. Böyle işte canım.

Sen nasılsın ? Senin için hayırlı bi zamanda hamile kalırsın sağlıcakla hamileliğini geçirirsin inşallah. Artık bizler de sizlere yardımcı olucaz , biraz tecrübeleniriz o zamana kadar. Çok öpüyorum canım.

kızlar kk da sorun var alıntıları yayınlamıyorum.
papatyacığım az kalmış doğuma allah yardımcın olsun canım.sağlıkla gelsin bebişin.

kizlar 3 gündür problem var ya takili kaliyor mesajlarda birikmis umarim herkes iyidir hepinizi öpüyorumm

Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.şu günler vatanımıza bayrağımıza sahip çıkacağımız günlerdir.sevgiler

ozpor evet okudum.canım ben homozıgotum proteın c ve s lerde sorun yok sadece homozıgot olmam nedenıyle dusuklerım oluyormus.benım de gebelıgım 11 .hafta kalp atıslarının durmasıyla sonlandırıldı.fraxıperıne 0,4 ml kullandım gunde bır tane.aspırıne ben bır sure kendı ıstegımle devam ettım.dr gerek yok deyınce bıraktım ama dusukten sonra konustugum hemotolog aspırıne devam etmem gerektıgını soyledı.ben suan once ıyı bır kadın dogumcu bulmak ıstıyorum cunku kurtajdan bu yana hala regl olmadım ılac da kullanmama ragmen.onun ıcın ıyı bır dr bulup once regl ıcın ardından da bebek ıcın tedavıme devam etmek ıstıyorum.

iyi akşamlar arkadaşlar ben bugün bir markette bayıldım ve kustum normalmidr sizde de oldu mu hiç

ravzacım, canımmm.... senin iyi olduğunu gördüm ya içim rahatladı biraz... topiğe girmeyi hiç sitemiyordu canım... iyi ol canım... Rabbim inş mükafatını verecek, sabrının karşılığını alacaksın..

Gelevera,kahvelokum,ozpor,papatya nasılsınız kızlar?

merhaba aslıhan ben iyiyim canım, sende iyisindir umarım..
arkadaşlar yalnız bir şey dikkatimi çekti.. ben bugün hiç nete girmedim.. ama sen ve çalıkuşu 17.30 civarı beni sormuşsunuz, demek ki ben online görünüyordum.. Allah Allah tuhaf geldi bu bana...

ravzacım, çok geçmiş olsun.. Allah babana salık versin..

iyi akşamlar arkadaşlar ben bugün bir markette bayıldım ve kustum normalmidr sizde de oldu mu hiç

canım geçmiş olsun... umarım şimdi daha iyisindir...

Umutluyuz canım bayılmayı hiç yaşamadım ama kusmalar normal canım benim.
Biliyorum çok zor ama benim de nerede ne yapacağım hiç belli olmuyordu, dışaı çıkmaya korkar olmuştum..Neyseki 16. haftadan sonra normale döndüm umarım senin de bir an önce geçer mide sorunların..
Gerçi mide derdi hamilelik boyu bitmiyor sanırım, kusmalar bitti şimdi de yanma başladı, hamilelik reflüsü dedi doktorum, şimdi de bu çıktı başıma...Ama neyse gene de şurupla falan idare ediyoruz yanmayı.
Baş dönmelerinden dolayı belki bayılmak da nomaldir ama genede doktoruna bir sor canım...

Melek76 sağol tatlım aşı ile ilgili paylaşımın için. Sanırım şimdilik kişisel önlemleri almak en mantıklısı.
Bu arada kızın olacağını tahmin etmiş doktorun, biraz erken ama doğru çıkması da muhtemel..Gerçi kız erkek fark etmez inşallah sağlıkla gelir kucağına...

Özpor adet için şimdiden stres olma henüz erken, kürtajdan sonra zaten 40-45 günü buluyor adet olmak..Benim doktorum 45 günü geçerse haberim olsun, 45 güne kadar beke demişti kürtaj olduğumda.

Reiscim canım karşılaşamadık, Ankaraya gidiyormuşsun, inşallah güzel haberlerle gelirsin tatlım:)

Ravza gerçekten sana hayran kaldım...Metanetin, duruşun öyle güzel ki allahım bu güzelliğinin olgunluğunun karşılığını versin sana inşallah :Saruboceq:
Babacığına da çok çok geçmiş olsun.

kızlaaarr bacılaaar 2 gündür KK bir garip girmiyor çok geç sürüyorrr.

ay krizantem bacım benim de 5-6 Kasım gibi adetim, ama korunmadığımızı zamanlar oldu, günleri saymadım, çzellikle saymıyorum oluruna akışına bıraktım gitti...faakaaaat şu akıntıyı ben de soracaktım sen sormuşsun. aynen bende de kokusuz ama bol bol akıntı var resmen ıslatıyor iç çamaşırımı CADIARZU

ravzam canım benim, babanı allah sana bağışlamış, sevgili kuluymuşsun gerçekten....tabii pes etmek yok, yüce Rabbim güç ve ömür verdiği sürece inanmaya denemeye beklemeye devam vee KAVUŞMAYA hayırlısıyla inşallah :Saruboceq:

umutluyuz çok geçmiş olsun tatlım.

Dinamiss canım bebişle sana da boolca sevgi ve selamlar hayatım opuyorumnanaktan

valla kahvelokumcum ne yalan söyliyim ben de okuyup okuyup yazmıyordum bi türlü. hem internet garipti hem de canım ravza bacımı iyi göreceğim zamanı bekledim içten içe...ama çok şükür metanetli inançlı güçlü ve imanlı canım ravza....zaten bunlar hayat boyu ihtiyacımız olan en önemli şeyler değil mi...gerisi zaten olur rabbimin izniyle :Saruboceq:

kızlar bu arada yarın anneciğime gideceğiz kocişle, şehirdışında olucam pazar dönücez allhın izniyle, sizi unuttum sanmayın haaa :1shok:

Sağol Lidyacım canım bizden de Lidya teyzesine çokk çokkk öpücükler gelsinopuyorumnanaktan
ıyi yolculuklar tatlım, görüşürüz dönüşte:)

Güzelliğin büyük sanatçısı yüce Allah insanlığa biçer değer
Sanatçılar ölürse yolculuklarına özgürlüğü geçit över
Allah aşkıyla nurlu düşünürler, şehitler o yolları şeref gezer
Göz yaşımla yıkanan yüreğimi seriyorum onurunuza, uğurlar olsun...

Tarih, her günü belirten tazeliktir ve henüz
Bugünün tarihi yine sıcak hür bir geleceğe dolu umut...
turkbayragi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…