Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

CALIKUSUM ıyı olmana sevındım bızde ıyıyız canım sukur pazartesı kontrolumuz var bakalım opt kıb canımm

büsrammm neyapıyon kız bende hıstereskopı olmustum anestezıyle hıcbısey anlamıyosun zaten kıb opt canım

benim bebeğimnden de aldılar.10 gün sonra sonuç açıklandı.bana dedikleri şu canlı hücre yok bisonuç alınamadı diye bide okadar para verim 150 milyon.

canım bana dün doktor hücrelerin canlı olduğunu söledi.
Birde ben bu test için hiç para vermedim bi tanıdığımız genetik labaratuarında çalışıyor şuanda testide o yapıyor zaten. yerimseniben

gelgitcim selam nasılsın oğlan nasıl biz 2.5 aylık olduk şükürler olsun. sen neler yapıyorsun

iyi ol canım ya bak zaman su gibi geçiyor daha dün gibiydi kürtaj günlerimiz benim dört gün sonra bir ay olacak..hayat işte sonra iki ay sonra yine deniycez laf aramızda benim koca hemen yapalım diyo oha dedim..:dance:

büsrammm neyapıyon kız bende hıstereskopı olmustum anestezıyle hıcbısey anlamıyosun zaten kıb opt canım

Canım benim hergün daha iyi oluyorum sen nasılsın kontroller nasıl gidiyor
Ya benim doktorum anestezi olmadan yapılabiliyor ama istersen anestezi ile yaparız dedi
Ama ozamanda fiyat farkı olur dedi
ama ne yapalım benim canım tatlıdır valla mafoldumben
fiyat farkı olursa olsun ben dayanamam anestezi olmadanakannehir

CALIKUSUM ıyı olmana sevındım bızde ıyıyız canım sukur pazartesı kontrolumuz var bakalım opt kıb canımm
Hayirli haberlerle dönersin Insallah canikom :Saruboceq: öptümmm opuyorumnanaktan

Çok ilginç canım ya banada tam tersini söylediler %98 ölüm nedeninin bu testte belli olacağını sölediler bakalım doğru çıkacakmı salı günü belli olacak.
Hayirlisi büsracigim. opuyorumnanaktan

nazlıcım senin kaç düşük vardı.sanırım anne olmuşsun biraz anlatırmısın canım..

[canım lokal anstezı demıstır belkı cunku bı kamerayla ıcerı gırıp baska bı sorun varmı dıye bakıyolar bı de senın perden alınacak dımı benı dınlersen anestezıyle yaptır sen ozel hastaneyemı gıdıyosun belkı ondan fıyat farkı ıstemıslerdır arastırma hastanelerınde fıyat farkı almıyolar o fıyat farkını zaten dr muanesıne verıyoruz:) o ayrı bırsey....

slm kızlar uzun zamandır giremiyorum girsemde yazamıyorum.yeni doğumlar olmustur cok merak ediyorum hayırlı olsun onlara.geçmişi okuyacak zamn bırakmıyor bizim oğlan.

gelgitcim selam nasılsın oğlan nasıl biz 2.5 aylık olduk şükürler olsun. sen neler yapıyorsun

iyiyim nazlı biz de iyiyiz çok şükür.3 gun sonra 3.ayımızı dolduruyoruz.iyiyiz çok şükür.büyüyüruz işte.

Evet canım özel hastaneye gidiyorum kürtajıma 200tl verdim bundada fiyat farkı olacak dedi ama fiyat konuşmadık bakalım bunda ne kadar alacak.
Dediğin gibi araştırma hastanesinede gitsek doktora zaten 125tl para veriyosun onun için en iyisi yine kendi doktorumun yapması

canım atlatıcaksın ınsallah sonucalrda guzel cıkacak hayırlısyla perdeden de kurtulacaksın sonra tertemız yere bebısın gelıcek ınsallah

kızlar herkese iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum. ama evdeyim yalancı sancı olmuş galiba bizim kız kandırdı bizi ama eli kulağında bakalım hayırlısı inşallah çabucak doğururum. öptüm hepinizi.

bkalecim, canımm sağlıkla gelsin bebişimiz inşallah, dualarımız seninle...rabbim yardımcın olsun...öptüm

kızlar 2li tarama testi için ultrasona girdim sonucum iyi maşallah,,,,,haftaya bugün de laboratuvar sonucunu alacağız

Umutluyuz canım gözünaydın..ınşallah hep böyle sağlıkla gider hamileliğin:)

Limburg canım bence de Efe ismi çok güzel, ama olmadı ikisini de koyun, ikinizin de dediği olsun bence.

Bkale canım inşallah sağlıkla ve de kolaylıkla alırsın bebeğini kollarına.

kızlar bana ıstanbulda bu konuda uzman bır dr ısmı onerır mısınız?
sıtede dr ısmı yazılabılıyor mu bılmıyorum ama cok acıl lazım lutfennn

merhaba canim nasilsin ben iki kez kurtaj oldum ikisinde de ikiser ay olmadm ucuncu ayda adet olmustum bence herkesin bunyesine gore degisiyor ama istersen bi druna danis yinede canim
iyiyim cnm cok sagol dogru söylüyorsun galiba fark oluyor kisiye göre en iyisi biraz daha bekliyim sonra doktora giyerim :1hug: paylastigin icin sagol cnm benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…