Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çalıkuşu bu arada benim bebeğim düşmediki düşse evet bulamazlardı ama kalbi durdu kürtajda bebekten doku örneği aldılar o dokudan hücrelerini çoğaltılar o şekilde ölüm nedenini bulacaklar.
büsracim cnm iyisin cok sevindim okudum mesajlarini insallah su perdedende kurtulursun cnm,:Saruboceq: benim bebegimde karnimda ölmüstü parca aldilar ama saglikli raporu verildi bilmiyorum sorunu bu alman doktorlar bilmiyor diyorum ben isimiz allaha kalmis

dokrotunu aradınmı canım?
bazı durumlarda aksayabiliyor ama stres yaparsan daha kötü olur. stres de geciktirebiliyor..<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<.
<<aramadim cnm bilmiyorumki birau daha bekliyim olmassa doktora giderim dedgin gibi kafam karmakarisik bu stresle normal öptüm cnm sagol

aminnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:
inşallah tatlım inşallahhhh...

kızlar progestan kullanan varmı aranızda yha?
ben hic kullanmadim ama kullanan var galiba okumustum burda cnm

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:23 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........1 aylık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 4haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... 2 haftalık (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................39 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................39 haftalık (kız)
sılaya..........................38 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............34 haftalık (kız)
smmm06.....................30 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................22 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........21 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........20 haftalık (kız)
nilüfersahh....................19 haftalık (erkek)
kardelen86.....................15 haftalık
simge............................15 haftalık
aslgkh...........................15 haftalık
gulsummm....................14 haftalık
_beray_.........................13 haftalık
göbete.........................12 haftalık
umutluyuz ....................12 haftalık
gülay30........................11 haftalık
melek76.......................11 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................10 haftalık
kelebek01.....................9 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................7 haftalık
hummu85......................7 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
sülal.............................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

canderyacim 24 eylülde oldum kürtaj kanamamda 8 ekime kadar sürdü bilmiyorum belkide normaldir sen nslsn pazartesiyi bekliyorsun 4 gözle hayirlisi olsun ins

kızlar 2li tarama testi için ultrasona girdim sonucum iyi maşallah,,,,,haftaya bugün de laboratuvar sonucunu alacağız
cok sevindim cnm insallah laboratuvar sonunclarinda olumlu cikarda icini rahatlatir herseyin hayirlisini versin rabbim yüzümüzü hep güldürsün ins :1hug:

canderyacim 24 eylülde oldum kürtaj kanamamda 8 ekime kadar sürdü bilmiyorum belkide normaldir sen nslsn pazartesiyi bekliyorsun 4 gözle hayirlisi olsun ins

normal canım o kadar kanama olması.
ben pazartesiyi sabırsızlıkla bekliyorum...

ben 1 sabah 1 akşam kullanıyorum canım. bu bile sarhoş etmeye yetiyor kafamçokkarıştı
ama hamiş olursam o dozajlarda almam gerekebilir.
dr um ben hamile olana kadar günde şunları kullanmamı söyledi;
1 sabah 1 akşam folic plus
1 sabah 1 akşam progestan
günde 1 defa bebe aspirini

ya ben etrafta sarhoş gibi gezdim hep :bbo:

günaydınlar....
canderya şeker yaa sen gece niye uyumadın mesaj yazmışın hııııı niye uyku tutmadı böyle...

günaydınnnn canlarım benim dün gittim keseyi gördüm allaha çok şükür ayrıntıları yarın anlatırım hepiciğinizi öpüyorum zemuszemus

ya kızlar en azından 10 kez su sayfaya farklı zamanlarda yazdım 2 kısının dısında cevap yazıp dıkkate alan bıle olmadı;bırbırınızle konusuyorsunuz cevap yazma geregı bıle duymuyorsunuz sız de aynı dertten muzdarıpsınız lutfen en azından kendı drunuzun ısmını onerın memnun kalmıssanız ya da kalmamıssanız belırtın
ya da deyın kı bu sayfada ısım verılmıyor.hıc dıkkate bıle almıyorsunuz.
ben bu acıyı 4 kez yasadım bebeklerımı kaybettım doktorlardan canım fena yandı ve care arıyorum
halbukı ben bu sayfayı farklı sıtelerde belkıde onlarca kısıye onerdım...
kım kıme dum duma olmusuz galıba...

ya kızlar en azından 10 kez su sayfaya farklı zamanlarda yazdım 2 kısının dısında cevap yazıp dıkkate alan bıle olmadı;bırbırınızle konusuyorsunuz cevap yazma geregı bıle duymuyorsunuz sız de aynı dertten muzdarıpsınız lutfen en azından kendı drunuzun ısmını onerın memnun kalmıssanız ya da kalmamıssanız belırtın
Ben bu acıyı 4 kez yasadım bebeklerımı kaybettım doktorlardan canım fena yandı ve care arıyorum
Kım kıme dum duma olmusuz galıba...

cok gecmıs olsun canım ama ben yurt dısındayım yazını gordum ama bu nedenle bır cevap veremedım ben san ayrdımcı olamıycam ne yazıkkı en kısa zamnda sana ıstanbulda olan arkadaslarımız cevap verırler

ben bu acıyı 4 kez yasadım bebeklerımı kaybettım doktorlardan canım fena yandı ve care arıyorum

canım gecmıs olsun bende ıstanbulda olmadıgım ıcın sana dr adı oneremedım ıgne falan kullandınmı hamıllelıklerınde burdakı arkadslarda kan pıhtılasması oldugu ıcın bebeklerını kaybetmısler sen test falan yaptırdınmı
[

kizlar herkese slm ya ben kürtajdan sonra daha adet olmadim diger kürtajlarimda hic bukadar gecikmemistim nolacak simdi!!CADIARZU

arkadaşım bende kürtajdan 52 gün sonra adet oldum.olmadan önce doktorumu aramıştım o da bana gebeliği 3 aylıkken sonlandırdık.yani ileri haftalardaki kürtajlardan sonra adet gecikir dedi.bir hafta daha bekle 60 günü geçerse konusuruz demişti.ben 5 gün önce adet oldum.darısı sana.senin kac gün gecti.

inan canım gözümüzden kaçmıştır bazen eski sayfalarıda okuyoruz sayfalar biriktikce okumadan geçtiğimizde oluyor.durumuna çok üzüldüm büyük geçmiş olsun bende dört bebek kaybettim.en azından başımdan geçenleri yazayım sana ben mthfr heterozigot hastasıyım bide aktif protein c rezinsansı düşük.ankarada oturuyorum.2 kimyasal düşük yaşadım diğer iki bebeğiminde kalp atımları durdu.üçüncü bebeğim de bu hastalık teşhisi kondu.enson bebeğimi kaybedeli daha biray oldu.bu bebeğimde clexene 0,2 iğne kullandım.buna rağmen bebeğimin kalbi durdu.bende de hatalar vardı normal polikilinikte kontrol oluyodum.riskli gebelik doktoruna gitmedim.ama şimdi çok araştırdım.ve burdaki arkadaşların çoğu da lütfü önderoğluna gidiyor.kendisi ankarada ve prof.riskli gebelik doktoru.2 ay sonra bende ona gidicem.bakalım ne diyecek canım benim yazacaklarım bunlar.öğrenmek istediğin herşeyi yazabilirsin elimden geldiği kadarıyla yanıtlarız.allah bir daha yaşatmasın..:Saruboceq::Saruboceq:

iyidir canım hasta oldum bitti.moralim düzeldi.haftaya doktora gidecem şimdiden heeyecan çöktü.
kürtaj olalı 2 ay olmuştu yeni hasta oldum.belki dr 1 ay sonra denemelere başla der.cok umutluyum hadi hayırlısı.senden ne haber?

kızlarrrrrr
bu soğan kurü nedir allah aşkına.ne işe yarıyor.
bana söyleyin .tarifi yazın lütfen.

kızlar 2li tarama testi için ultrasona girdim sonucum iyi maşallah,,,,,haftaya bugün de laboratuvar sonucunu alacağız

günaydınnnn canlarım benim dün gittim keseyi gördüm allaha çok şükür ayrıntıları yarın anlatırım hepiciğinizi öpüyorum zemuszemus

gözünüz aydın arkadaşlar....

istanbulla ilgili tavsiyemiz yoksa sana nasıl cevap verebiliriz????
ben bu tavrı anlamıyorum... sorunuza cevap alamadıysanız bir daha yazın... bize böyle ithamlarda bulunma hakkına hiç sahip değilsiniz!!!!

Son düzenleme:
X