Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ya bana accayip dokunuyo progestan.sarhoş oluyorum resmen.
ama ben günde 2x3 şeklinde kullandım hep.
ama bizim zaten o dozlarda kullanmamız gerekli.

ben 1 sabah 1 akşam kullanıyorum canım. bu bile sarhoş etmeye yetiyor kafamçokkarıştı
ama hamiş olursam o dozajlarda almam gerekebilir.
dr um ben hamile olana kadar günde şunları kullanmamı söyledi;
1 sabah 1 akşam folic plus
1 sabah 1 akşam progestan
günde 1 defa bebe aspirini

canim benim cok tesekkür ederimopuyorumnanaktan bebisimizin durumu cok sükür iyiye gidiyor :Saruboceq: Annecikte düzeldi, kaydirigubbakcemile2 , ay tek onlarin cani sagolsunda inan kacgünden beir cok üzüldüm.:çok üzgünüm:
Sen nasilsin neler yaptin canikom

Dualarin icin cok saol umut sevgim cok sükür moralim düzeldi, kocisten tüp bebege izin cikinca bende sevindim tabi.
Ben cok üzüldügüm icin oda e tamam üzülme artik birde türkiyede deneyelim dedi.
Bakalim hayirlisi bu birazda doktor hatasi oldugu icin ben bunu olmamis sayiyorum mecburen, kafaya takacak olursam sinirleniyorum bana okadar aciyi bosu bosuna cektirdiler diye ama demekki bundada bir hayir vardir.
Sen nasilsin canim bebis nasil? opuyorumnanaktan

evet cnm ama hic belirti yok belki diyorum kanamam 15 günü bulmustu bu kez ondanmi acaba uzadi 24 eylüldü kürtaj tarihim 8 ekimde bitti ayni gün doktor kontrolune gitmistim hayirlisi stres oldum vallahi

canım ben de sende dört gün sonra kürtaj olmuşum bende 28 eylül deoldum doktor bana20 yada 40 gün içiin de adet olursun demişti bekle olursun güzelim..

merhaba kızlar nasılsınız
Sayfalar epeyce ilerlemiş onun için geçmişi okuyamadım umarım herkes iyidir
Benim bugün kontrolüm vardı dr. gittim
Yine rahmimde pıhtı kalmış doktor ilaç verdi
Tekrar kürtaj yapmaya gerek yok dedi
Kalanlarıda adetinde atarsın dedi
Birde adetim bitmek üzereyken gel histereskopi ( yada onun gibi bişey işte) yapıcam dedi
Yani rahimdeki perdeyi kaldıracak
salı günüde bebeğimin genetik testinin sonucu çıkacak
bugün dr. konuşduk hücreler çoğalmış
salı günü çoğalan hücrelerden ölüm nedenini bulacaklarmış :gitme:

Canim Merhaba,
Benim görümcemdede vardi bu perde onunkinide aldilar ve bir ay sonra o hamile kaldi simdi oglu var. Yani düsüklerin sebebi bazen bu perdeler olabiliyor.
En azindan yine gectete olsa farkina vardilar perde oldugunu.
Ben düsüklerde bebeklerin neden ödügünü bulmari hemen hemen imkansiz diye biliyordum.

çalıkuşu kocam da şimdi çıktı evden maçı var halı sahada ay deli oluyom kudurmuş maç diye adamın dünya umrunda değil bide demez mi bana doğurtcam seni karıcım diye güldüm valla..

Canım benim doktorum ve bir çok doktor daha bu şekilde bebeğin ölüm nedeninin %98 ortaya çıktığını söyledi. Ama hiç bir şey çıkmayada bilir dedi. Bu konuda tıpbın açıklayamadığı bir çok şey var dedi. Bakalım sonucu salı günü öğrenecez çıkacakmı bakalım. Bu arada görümcen anestezi alarakmı bu operasyonu geçirdi canım benim doktorum anestezi olmadanda yapılabilir dedi ama ben çok korkuyorum

iyiym canım ya!güzelim geçmiş sayfaları okudum da sen epey bi düşüğün var galiba

canım benim ilk bebeğimin 5haftalık düştü. 2.bebeğim 10haftalık kalbi durdu 3.bebeğimde 10haftalık kalbi durdu yani 3tane kaybım var.

çalıkuşu bu arada benim bebeğim düşmediki düşse evet bulamazlardı ama kalbi durdu kürtajda bebekten doku örneği aldılar o dokudan hücrelerini çoğaltılar o şekilde ölüm nedenini bulacaklar.

slm kızlar.. nasılsınız?
meryemcim bebişin nasl? sende 2saat önce forumdaymışsın heralde karsılasamadık. nası gidiyo ?

çalıkuşu kocam da şimdi çıktı evden maçı var halı sahada ay deli oluyom kudurmuş maç diye adamın dünya umrunda değil bide demez mi bana doğurtcam seni karıcım diye güldüm valla..
:roflol: dogurtsun dogurtsun iyidir.
Benimkide evden uctu canim. Arkadaslariyla bulusacakmis.
Camlari birlikte sildik ee artik bir is yaptiya. Havasindan gecilmez yandim ben

Büsracigim ona genel anestezi yaptilar, bence en iyiside bu zaten ohhh hic birseyin farkina varmiyorsun uyuyon uyaniyonki hersey bitmis.

canım peki nedeni bulunmadımı bebekten doku örneği alınmadımı nedenini bulmak için
Canim hepsinden alindi ama sonuc hep temiz dediler.
Aslinda tam olarak neyi arastirdilar onuda bilmiyom ya ben sordugumda bazi seylere bakabiliyoz ancak dediler yani 90 % bebekte ölüm nedeni bulunamiyormus bana öyle demislerdi.

büşram nasılsın bitanem ay özledim seni biraz daha iyisin değilmi canım.

Canım benim bende sizi çok özledim ama bu ara evde olmadığım için yazamadım size hiç inşallah bugünden sonra evde olcam artık bol bol sohbet ederiz.
Her geçen gün biraz daha toparlıyorum kendimi.
Sen nasılsın canım benim

Canim hepsinden alindi ama sonuc hep temiz dediler.
Aslinda tam olarak neyi arastirdilar onuda bilmiyom ya ben sordugumda bazi seylere bakabiliyoz ancak dediler yani 90 % bebekte ölüm nedeni bulunamiyormus bana öyle demislerdi.

Çok ilginç canım ya banada tam tersini söylediler %98 ölüm nedeninin bu testte belli olacağını sölediler bakalım doğru çıkacakmı salı günü belli olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…