Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Umutluyuz canım benim, darısı 3 lü taramalara sağlıkla kucağına almaya inşallah, gözün aydın

Sülalciğim çok tebrik ederim, allah sağlılla devam ettirsin :Saruboceq:

Limburgcuğum sana da iyi pazarlar tatlım, selam ve sevgiler :1hug:

Şenciğim bacım kızçen çok tatlı allahım esirgesin :Saruboceq:
o ne güzellik o ne gülüşler öyle
darısı bizlerin ve tüm isteyenlerin başına, dualarını esirgeme bitanem :1hug:

ravzayı çok merak ediyorum, nerdeyse doğum yaptığı hastaneyi falan ariycam geçmiş sayfalara bakıp o derece yani

allahım iyi haberlerini tez zamanda duymayı nasip et :Saruboceq:

Büşracığım daha iyi olmana çook sevindim tatlım opuyorumnanaktan

zamanla daha daha da iyi olup bebişine kavuşacaksın allahın izniyle, isteyen herkese bizlere de naip etsin yarabbim :Saruboceq:

Kocis ise gitti.
Bende canim SIKILDIIII pasta yapiyorum. Ay yarin is var iki hafta iyi dinlemdim valla.

benim de kociş tv karşısında hoorrr horr sesler çıkarıyor, ben de gülüyorum ona kıs kıs.
ben de yan koltukta uzanıyorum sizlerle hasret gidereyim dedim biraz.
akşama büyük gs-fener maçına kocişin tüüm arkidişleri gelcek burda izlicekler, ben de mi pasta yapsam ki???ama olmaz sonra herkesten çok kociş yer ) doktor diyet verdi çok kilo ladı diye, uymuyor ay çıldırcam ama yiyor da yiyor yahu :icecream:

[
bak canım herşey yoluna giriyor .bizim dr düşük materyalini genetiğie göndermedi bizde bilmiyorduk.bak sen sanslısın.güzel arastırılıyor.sonucuda iyi olacak inşallah.

kızlar 2li tarama testi için ultrasona girdim sonucum iyi maşallah,,,,,haftaya bugün de laboratuvar sonucunu alacağız

gözün aydın canım darısı tüm testlerinin başına:Saruboceq:

Lidyacigim demek mac var eyvahhhhakannehir Tv bana yine yasak desene.:çok üzgünüm:
Kocis kesin bakar acaba onun icinmi bana bugün pasta yapmiyormusun diye sorduCADIARZU vay hinzir kocis vay gizli gizli planlari varmis demek

canderyacim 24 eylülde oldum kürtaj kanamamda 8 ekime kadar sürdü bilmiyorum belkide normaldir sen nslsn pazartesiyi bekliyorsun 4 gözle hayirlisi olsun ins
kanaman çok aşırı uzun olmamış.benşm 4-5 gün olmuştu oda lekelenme gibi.ama senin kim yaptı kürtajı bilemiom ama benim doçent yaptı.
neyse yarın sabah size sonucu söylerim.sol kolu felaket morarmış kızlar.devlet hastanesinde soldan kan aldırmıştım.bu sabah kocam bi gördü "kangren mi oldu kız kolun" doktora gidelim dedi.şok olduk kırmızı mor olmuş dirseğime kadar.:bbo:

günaydınlar....
canderya şeker yaa sen gece niye uyumadın mesaj yazmışın hııııı niye uyku tutmadı böyle...

kuzum ben tatil akşamları geç yatıyorum.filme falan yakılmışımdır. kesin sırnaşık şey

yok canım öyle değil.ilgilenirir.
gerçi biriki kişi bizden önce oldu diye forumukendine ait zannediyor ama,genelde arkadaşlar çok ilgilidir.
muhtemelen gözden kaçmıştır canım.
aramıza hoşgeldin.Şeniz

ravzayı çok merak ediyorum, nerdeyse doğum yaptığı hastaneyi falan ariycam geçmiş sayfalara bakıp o derece yani

allahım iyi haberlerini tez zamanda duymayı nasip et :Saruboceq:

bende çok merak ediyprum ravzayı... tekrar girmedi.. keşke numarasını alsaydık...
lidya sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…