Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canderya, gelevera yanıtlarınız için sağolun kızlar:)
Sanırım ben de yaptırmayacağım ama işte insan gene de ikilemde kalıyor.

Canderya her işte bir hayır var derler ya, belki de erken olduğu için sonuç çıkmayacaktı, sen de üzülecektin umarım bu senin 2-3 gün daha beklemen ve müjdeli sonucu alman için gelişmiş bir aksiliktir canım benim:)

Bkale tatlım ne güzel inşallah seni uğraştırmadan zorlamadan bir avazda geliverir kollarına bebeğin :Saruboceq:

Limburg sen nasılsın tatlım? Sizin orada ne durumda bu aşı işi, yapılıyor mu yapılmıyor mu, hamileler için ne diyorlar bu domuz giribi aşısı için?

canım daha çok küçükmüşsün.kıyamam ben sana:teselli:
şuan hamişmiydin canım?

yok kuşum şu an hamile değilim. ama çalışmalara başladık kaydirigubbakcemile2

canim cok gecmis olsun ama emin ol onlar duracaksa duruyor zaten nasipte varsa sagliklilarsa ben ilk zamanda ne kanama gecirdimparcalar dusurdum afedersin adet kanamasi gibiydi o zamanlar her hafta bazeN 3 4 gunde bi muayne oldum hep de vajinadan suan 22 haftaligim duracak olunca bisey olmuyor hayirlisi degilmis canim boyle teselli et kendini insallah en kisa zamanda hamile kalirsin sende bende 24 yasindayim ama dedigin gibi insan evlata hasret kaliyor bu ya

teşekkürler canım benim...
evet duracaksa duruyor...
ama ben hiçbirzaman hamile oldugumu anlayamadım bile:KK43:
bebişimi hissedemedim. :çok üzgünüm:
inşallah bu ay farklı olucak. sağlıklı bir hhamilelik olucak inşallah.
yani önce bi hamiş olim de kaydirigubbakcemile3
rabbim senin de bebişini sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

kızlar herkese günaydın. sabah saat 7 buçuk gibi doğumun başladığının göstergesi olan nişan diyorlarya o geldi. şimdi de hafif hafif geliyor. kasıklarımda da sancılanma başladı bugün yarın doğum gerçekleşecek galiba . kızlar çok korkuyorum ve heyecanlıyım benim için dua edin çok ihtiyacım var öptüm hepinizi.

canım benım rabbım cabucak hayırlısıyla dogurmayı nasıp etsın dualarımız senınle bebeısını cabucak dogur eve gel guzel haberlerını beklıyoz canımmm......

CALIKUSUM SEN NASIL OLDUN MORALIN IYI DEGILMI VALLA HEP DUALARIMDASIN KENDINE COK IYI BAK TEZ ZAMANDA BEBISINIE KAVUSMAN DILAGIYLE.......

kizlar herkese slm ya ben kürtajdan sonra daha adet olmadim diger kürtajlarimda hic bukadar gecikmemistim nolacak simdi!!CADIARZU

BKALE allah kolay dogumlar nasip etsin ins leke gelmis cnm bence cok sürmez hadi allah yardimcin olsun saglikli sihatli ins

NERGIS60 rüyanda erkek cocuk görmek müjdeli haber derler insallah ne umuyorsan rabbim o dilegini versin insallah

canım seydam bekle bakalım...
bende mecburi kürtaj oldum. parça kalmıştı.
ama kanamam kürtajdan sonra kesilmişti. yani 1 gün az az oldu ve bitti.
daha sonra normal adet döngüme devam ettim. yaklaşık bi 20 gün sonra adet olmaya başladım...

Canderya her işte bir hayır var derler ya, belki de erken olduğu için sonuç çıkmayacaktı, sen de üzülecektin umarım bu senin 2-3 gün daha beklemen ve müjdeli sonucu alman için gelişmiş bir aksiliktir canım benim:)

Bkale tatlım ne güzel inşallah seni uğraştırmadan zorlamadan bir avazda geliverir kollarına bebeğin :Saruboceq:

Limburg sen nasılsın tatlım? Sizin orada ne durumda bu aşı işi, yapılıyor mu yapılmıyor mu, hamileler için ne diyorlar bu domuz giribi aşısı için?

canim iyiyiz bugun 22 haftalik olduk cok sukur kipir kipr oglum bilmiorum daha erkenmidir ama ben iki gundur karinimda inip kalkmalar goruyorum yani hareketlerini hissetmekten ziyade gozumle goruorum icim icime sigmior ALLAHim hekese tatdirsin bu duyguyu

canim asi konusunda hic duymadim yaptiran drumlada hic konusmadim hatta bize tetenoz asisi bile oladi ve burda hicbir hamileye de olmamis bilmiorum artik baska bir sekildemi oluyor anlamadim

canim DENIZcim nasil iyimi annesini uzmuyor dimi bizde iki isimde kaldik esim ALPEREN ben ise EFE dioyorum ikimizde iki ismi de begendik esim ikiside olsun diyor bende tek isim istiyorum kararsisiz bakalim simdilik bizden bu kadar opuyorum canim

canım seydam bekle bakalım...
bende mecburi kürtaj oldum. parça kalmıştı.
ama kanamam kürtajdan sonra kesilmişti. yani 1 gün az az oldu ve bitti.
daha sonra normal adet döngüme devam ettim. yaklaşık bi 20 gün sonra adet olmaya başladım...
evet cnm ama hic belirti yok belki diyorum kanamam 15 günü bulmustu bu kez ondanmi acaba uzadi 24 eylüldü kürtaj tarihim 8 ekimde bitti ayni gün doktor kontrolune gitmistim hayirlisi stres oldum vallahi

yok kuşum şu an hamile değilim. ama çalışmalara başladık kaydirigubbakcemile2

teşekkürler canım benim...
evet duracaksa duruyor...
ama ben hiçbirzaman hamile oldugumu anlayamadım bile:KK43:
bebişimi hissedemedim. :çok üzgünüm:
inşallah bu ay farklı olucak. sağlıklı bir hhamilelik olucak inşallah.
yani önce bi hamiş olim de kaydirigubbakcemile3
rabbim senin de bebişini sağ salim kucagına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

saol canim amin cumlemiz o guzel gunleri yasariz insallah insallah sende tez zamanda saglikla hamile kalir ve bebegini kucaklayip doya doya koklarsin canim

evet cnm ama hic belirti yok belki diyorum kanamam 15 günü bulmustu bu kez ondanmi acaba uzadi 24 eylüldü kürtaj tarihim 8 ekimde bitti ayni gün doktor kontrolune gitmistim hayirlisi stres oldum vallahi

dokrotunu aradınmı canım?
bazı durumlarda aksayabiliyor ama stres yaparsan daha kötü olur. stres de geciktirebiliyor...

saol canim amin cumlemiz o guzel gunleri yasariz insallah insallah sende tez zamanda saglikla hamile kalir ve bebegini kucaklayip doya doya koklarsin canim

aminnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:
inşallah tatlım inşallahhhh...

kızlar progestan kullanan varmı aranızda yha?

kızlar bugün film gibi bir gündü.
neyse tahllerimi heycanla almaya gittim.
kız kardeşimle eyer hamiş isem halay çekcez dedik delikafadulden
neyse bir gittik benim isimimi bulamıyolar sonra bir baktılar benim doktor benim barkotu başka hastanın barkotunun üstüne yapıştırmış ben diye akannehir o kadına yazılan bir iki kan tahlili çıktı.
neyse benden kan alan stayjer hemşire
kızı çağardılar.
biraz kızdı ordaki sorumlu kız hemşireye :mymeka: çünkü benim adımın tüpün üstündeki parkot olduğunu benim adımı sorarak doğrulaması gerekiyormuş.
neyse bende önemli değil dedim.kızcaaz çok korkto çünkü doçent yada prof.lar duysa çok kötü olurmuş onun adına.:mymeka:
ayyy kıyamadım bende kızcaza yazık çoook korktu zaten.
"bende hiç önemli değil dedim"
sorumlu kız gene gene özürdiledi.hemşireye "eyer hanfendi bu kadar anlayışlı biri çıkmasaydı çok kötü olurdu senin için" dedi.kız ezildi de ezildi.
bende hiç önemli değil üzülme kızım dedim.
neyse p.tesi sabah 8'de hcg'me bakıcaklar ve yarım saatte çıkartıcaklar.
sorumlu kız beni arayıp haber verecek sonucu.
işte böle kızlar kafamçokkarıştı

canım benim vardır her işte bir hayır inşallah pazartesi güzel haberler alırsın bir kutlama yaparız burda hadi bakalım..

evet canim ahh ahh bi olsunlarda herseye raziyiz biz o gunleri bizde goruruz dimi canim

tabiki göreceksiniz canım..bizde bir zamanlar ne hasret ne acılar çektik ..allahım tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebekler versin

kızlar herkese günaydın. sabah saat 7 buçuk gibi doğumun başladığının göstergesi olan nişan diyorlarya o geldi. şimdi de hafif hafif geliyor. kasıklarımda da sancılanma başladı bugün yarın doğum gerçekleşecek galiba . kızlar çok korkuyorum ve heyecanlıyım benim için dua edin çok ihtiyacım var öptüm hepinizi.

canım benim sağlıklı sorunsuz doğumlar dilerim sağlıkcakla kucağına al bebeğini..dualarımız seninle

limburg1985, tubiloshh meryem slm arkadaslar

selam canım nasılsın..

ben çok yorgunum yaa,bugün misafirler gelecek hem bebekle uğraşmak ev işleri birde misafir için bişeyler hazırlayacaktım vallahi gözüm kesmedi bu kadar yorgunlukla...
eşimi aradım dışardan bişeyler getirticem ne yapayım misafirlerde beni hoş görsün artık daha lohusa dönemim bile bitmedi senağlama

bugün fazla giremem fırsat bulamam ..şimdiden öpüyorum herkesiii..

dokrotunu aradınmı canım?
bazı durumlarda aksayabiliyor ama stres yaparsan daha kötü olur. stres de geciktirebiliyor...

aminnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq:
inşallah tatlım inşallahhhh...

kızlar progestan kullanan varmı aranızda yha?

ben kullandım canım yanlış hatırlamıyorsam hamilelikte 4.ayıma kadar kullandım..

bende geçen ay dan kullanmaya başladım. 5 gün erkenden geldi kırmızılar...
eger bebiş varsa tutunmasını sağlıyor yoksa adet oluyormuşun deilmi...

hamilelik öncesi ilacın etkisini bilemem canım ama ben hamilelikte kullandım evet dediğin gibi bebişin daha iyi tutunmasını sağlıyor..düşük ve kanamayı önleme gibi etkileri var..

kizlar herkese slm ya ben kürtajdan sonra daha adet olmadim diger kürtajlarimda hic bukadar gecikmemistim nolacak simdi!!CADIARZU

kaç gün oldu kürtaj olalı canım.

inşallah.:Saruboceq:

yok kuşum şu an hamile değilim. ama çalışmalara başladık kaydirigubbakcemile2 :Saruboceq:

hadi hayırlısı

ya bana accayip dokunuyo progestan.sarhoş oluyorum resmen.
ama ben günde 2x3 şeklinde kullandım hep.
ama bizim zaten o dozlarda kullanmamız gerekli.

X