Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar çok geç oldu yarın iş var ben nen nen yapıyom soruma cevapları yarın alırım artıkımmmmm:..herkese iyi geceler

ebrar cım bundada vardır bir hayır :Saruboceq: su kisti bi hallet sonra sıkı bir calısma seni bekliyor :CüvCüv:

öyle canım hayırlısı zaten tahmin ediyodum bişeylerin yolunda gitmediğini adetim gecikince .neyse sağlık olsun şu kist erisinde başlarız hayırlısıyla .öptüm senide celencim ..

kızlar KIŞ MASALI diye bi dizi var ATV de
ayyy ne ağladım ya bu akşam ki bölümünde :gitme:
seyreden var mı bilmiom ama.benim izlediğim tek dizi bu dizi.
ay çok ağladım.allahım.çok duygusal oldum ben bu ara ya:gitme::gitme:

Canım benim yanlış hatırlamıyorsun malesef rahmimde pıhtı kalmış doktor pıhtıları düşürmem için ilaç verdi dün sabaha kaadr hiç uyumadım sancıdan ve belimin ağrısından ama az bişey kanamam oldu okadar pıhtı falan düşmedi
cumartesi tekrar bakacak pıhtılar duruyosa kürtajla temizliycek ama bu sefer anestezi olmadan yapacak
Birde bende rahimde septum yani perde olduğunu görmüştü doktorum onun için 1ay sonra operasyon geçircem

Sen nasılsın canım

ah canım allah kolaylıklar versin.bilirim o sancıları .banada kürtajdan sonra 7 gün kalan pıhtılar düşsün diye vermişti.ne çektim o pıhtıları düşürene kadar.
bende dün 50 günün ardından adet oldum.sancıdan kıvranıyorum.biter bitmez dr.gidecem.önceden gittiğim dr.rahim filimi istemişti bakalım bu yeni dr ne diyecek.çok korkuyorum.bıktım valla kurcalanmaktan ,acı çekmekten.
allah bu yaşadığımız sıkıntılara karşılık bebiş yollar inş.
kendine cok iyi bak .bu dönemde sakın üşütme canım.kendini de cok yorma.kimse için değmez.olan sana olur.kimse umursamaz.bu dönemde önce kendini düşün.

merhabalar
ben uzun zamandır takip ediyordum bu siteyi fakat yeni üye oldum :) bende de kan pıhtılaşması var. ayy ilk defa yazıyorum ne yazacağımı tam bilemedim. tekrar merhaba herkese[/Q

hoşgeldinnn.
geçmiş olsun.sendeki pıhtılaşma durumu nedir acaba.paylaşırsan sevinirim.

çıkıyordum ama söyle canım.işim yok.

birkaç sayfa önceki yazılarını gördüm.biraz umutsuzluğamı düşüyorsun nedir.sakın ha.seninde benimde çaba gösteren herkesin bebeği olacakkkkkk.
sakın olmaz diye düşünme.üzülüyorum valla.pozitif düşünce olayına inanırrım ben.sana iyi geceler.:a015:

birkaç sayfa önceki yazılarını gördüm.biraz umutsuzluğamı düşüyorsun nedir.sakın ha.seninde benimde çaba gösteren herkesin bebeği olacakkkkkk.
sakın olmaz diye düşünme.üzülüyorum valla.pozitif düşünce olayına inanırrım ben.sana iyi geceler.:a015:

canım çook saoll.
diğer arkadaşlarda saolsun.
arada umutsuzluğa kapılıyorum tabi.ama maalesef hayat devam ediyor.allah beterinden saklasın.
napalım.
hiç olmayabilrdi de...

canım çook saoll.
diğer arkadaşlarda saolsun.
arada umutsuzluğa kapılıyorum tabi.ama maalesef hayat devam ediyor.allah beterinden saklasın.
napalım.
hiç olmayabilrdi de...

OLACAKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

günaydın kızlarr
saat 03;30 dan beri ayaktayım Hakan'ı daha yeni uyutabildim benim uykum kaçtı şimdide..yapacak bişey bulamadım hemen buraya koştum :))

herkese bir günaydın demek istedim
güzel,mutlu,sağlıklı,herşeyin gönlünüzce olduğu,müjdeli haberlerle dolu bir gün diliyorum herkesee

günaydın kızlarr
saat 03;30 dan beri ayaktayım Hakan'ı daha yeni uyutabildim benim uykum kaçtı şimdide..yapacak bişey bulamadım hemen buraya koştum :))

herkese bir günaydın demek istedim
güzel,mutlu,sağlıklı,herşeyin gönlünüzce olduğu,müjdeli haberlerle dolu bir gün diliyorum herkesee

günaydın canım sanadaopuyorumnanaktan

canderyaaaaaa meraklandım şimdik bende görmek istiyorum resimleri bi yerim şişer bak karışmam valla :roflol:

web sayfamın adresini özelden atarım canım kaydirigubbakcemile2

X