Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar herşeyimi apaçık bilionuz artık yauvvvvvv
valla bende sizleri merak ediom.
toplanın gelin ayol çanakkaleye kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

oooo oooo maşallah başarılarının devamını dileriz hihoyyyt
ayy çanakkalede güzel memleket ben çok gelirim kıyıboyunda akol otel var orda kalırız..akşam o kıyıda oturup kahve içeriz..ayy özlemişim yaw

Günaydın kızlar:))

Bu konuda takdir etmek bana düşmez zaten alacağım ödülleri almışsın ama kocamannn bir tebrikelr de benden olsun canderyacım, başarıların artarak sürsün arkadaşıma.s.

Son düzenleme:
canderya çıkarırsan beşizi hiç şaşırmam yani bu performansla:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: ahanda ben sana çıkarıverdim burayazemuszemus

canderya kırkbir kere maaşallah. ne dereceler yapmışsın öyle gerçekten hayran kaldım canım.alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

bu başarılardan sonra hiiiç şaşırmam canderya olurmu olur kıs başarıların madalyaların rekorların insanı delikafadulden

ayyyy ne güzel yaaaaaaaaa hersezler burdaaaaaaaaaaaaa:lepi:

reisdevrim37, canderya200, Dinamiss, meryemmeryem, Sülal, tulun çok güzel bir listeeeeeeeee:lepi:

tulunum pıhtıdaşım meslektaşımmmmyerimsenibenseninde amirin yok galiba geziyon internetteeeeeeeekaydirigubbakcemile vallahi bizimki cezaevinde şuan.

ayyy kızlar yaaa gece yatarken aklınıza gelirse ne olur aminn diyin benim için ya yarın kese görmeye gidicem hem sizin hep 0,6 lıkmış bana 0,8 verdi bu doktorlar ay bişi olmasın kuzucuğuma yarın sağ salim kesemizi görelim inşallah size yazarım akşam gelince randevum taaa 5'te çünküm hadi hayırlısı

reiscim bizimki yanımıza arada uğrar çıkar onun için rahatım işim olmazsa hep netteyim.napalım canım sıkılıyor yoksa.hihoyyyt

anacım biz ne kadar menşurrrr biriyle yazışıyomuşuzda farkında değilmişiz saygılar ablaaaaaabuyrunnnnnnnnn

yok be kızzz ben bildiğin normal bi insnım işte çanakkalede çok tanınırım dalış camiasında çok tanınırım.o kadar kaydirigubbakcemile3

oooo oooo maşallah başarılarının devamını dileriz hihoyyyt
ayy çanakkalede güzel memleket ben çok gelirim kıyıboyunda akol otel var orda kalırız..akşam o kıyıda oturup kahve içeriz..ayy özlemişim yaw

ay kızz sen bizim buraları bilion yauvvv.
valla bak bidaha gelirsen ara lütfen.
ne zamanları geliosun buraya tanıdık falan var mı
yoksa da artık ben varım.kalcak yerinizde varrrrvereliniortak
:lepi::lepi:

ayyy kızlar yaaa gece yatarken aklınıza gelirse ne olur aminn diyin benim için ya yarın kese görmeye gidicem hem sizin hep 0,6 lıkmış bana 0,8 verdi bu doktorlar ay bişi olmasın kuzucuğuma yarın sağ salim kesemizi görelim inşallah size yazarım akşam gelince randevum taaa 5'te çünküm hadi hayırlısı

şimdi kalemi elime alıyorum ve elimin içine not yazıyorum dua için. en sağlam yer orası olacak. ve inşallah akşam sana dua edeceğim.canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin.:Saruboceq:

kızlar ben hcg yaptırmaya gidiommm
akşama gelirim.
ama umutlu değilim.
bugün 22 günüm.
bakalım artık nolcak.
öptüm kızlar by by
kaydirigubbakcemile5

ayy canım yaaa :)))
reis yine aynı reis pozitif enerji fışkırıyo senden ne güzel.. senin yazılarını okuyunca sana sarılıp öpmek geliyor içimden:1hug: dostane dostane :))

:)))

ayyyy canım benimmmm sende çok tatlısın kız vallahi bir tanışsak dimi şurdaki arkadaşlarla ne güzel olurdu dostane dostane sarılırdık birbirimize:1hug:

canım içini ferah tutu dualarımız seninle olacak emin ol
güzel haberlerle döneceksin inşallah

ay kızz sen bizim buraları bilion yauvvv.
valla bak bidaha gelirsen ara lütfen.
ne zamanları geliosun buraya tanıdık falan var mı
yoksa da artık ben varım.kalcak yerinizde varrrrvereliniortak
:lepi::lepi:

:))) ee turizmciyiz biz her yeri biliyoz çok şükür
canım bizim turizm acentamız var kültür turlarımız oluyor ya bazen onlarda rehberlik felan yapıyoruz o sayede gezip görüyoruz heryeri..genelde bahar sonbahar aylarında çanakkale turlarımız çok oluyor bebiş biraz büyüsünde gelicem yine çanakkaleye
saol canım ilgine,gelirsem ararım inşallah yüzyüze görüşmüş oluruz..

X