Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ay telaşım yüzünden iğne krizi çıktı sitede aferin bana kaydirigubbakcemile
vala tamamen reisidevrimin güzel bilgilerini bizimle paylaşması bu krize yol açtı sanırm... harika bilgilendirmiş kendini bravo
Gelevera canım sağol :)
Açıkçası ben iğne konusunda birşey diyemeyeceğim, çünkü benim kiloya göre değil değerlere göre iğne dozunu belirledi doktorum.
Hatta bana iğneye gerek yok, sadece aspirin de yeterli olur diyen doktorda çıkmıştı ama kendi doktorum önlem olarak 0.2 clexane başlattı.
Sen de doktoruna güven canım, ben ayrıca hemetoloğa da gitmedim ama buradan böyle okudukça acaba bi gitsem mi ki diyorum sonra vazgeçiyorum bilemiyorum yani ben de...
canım benim rica ederim fıstıksın sen
canım mthfr senin değerin zaten mthfr çok yatkın değil pıhtılaşmaya...
maşallah hep güzel gitsin herşey
vallahi bak bacım kız hoca gibi oldum ben sana dedim dimi 0,6lık keser ancakseni diye:lepi: canım o güvensizlik sadece sende değil hepimizde var. ama böyle oldukça kendimizi daha huzursuz ediyoruz ve tam bir psikopata sarıyoruz. aslında işi şansa bırakmak istemiyoruz ve haklıyız kendimize göre. bazen hocalar dalgın olabiliyor gözlerinden kaçanda olabiliyor yinede uyanık olmakta ve sorduğumuz sorularla onları derinnnnn uykularından uyandırmakta fayda var diye düşünüyorum. bolca sorularımızı sorucaz gayet eminlerse söylediklerine çokta kurcalamıycaz sanırım takdir allahtan canım. ondan sonra dua edicez napalım elimizden bu geliyo. önce allah sonra hocalar inşallah sonundada mutlu sonnnnn:emir_bebek::ecrin_bebek:
harikasın vala paylaş hep böyle bildiklerini vala kesmez dimi beni haklısın valla çok katı bayanım anca sulanır kanım kaydirigubbakcemile3 neyse meseleyi fazal sulandırmıyayım... sen öğren böyle herşeyi paylaş burdan bende öğrendiklerimi paylaşırım tatlım...
Haklisin bitanem valla artik burdaki doktorlara ben tüp falan teslim edemem.
KK da bit tüp bebegi uzmani var onunlada görüstüm saolsun oda bana labaratuarda kesinlikle yanlislik yapilmistir dedi.
Bana dediki düsün seker iyi un iyi su iyi eee helva iyi olmassa bu kimin hatasi diye.
Ben doktora sormustum sperm ve yumurtalar iyiymis ama neden olmadi cevap veremdi bana. Ben cektigim maddi ve manevi sikintiya üzüldüm neyse bundada vardir bir hayir.opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile2 oley herşey güzel olacak canım yaaa inanıyorum sen geçmişte üç düşük yapmışın borumu yaniiiiiiii sen o doktora varya :mymeka: gitsin... :emir_bebek: :emir_bebek: gel sana burda iki tane turkhis delight :emir_bebek: :emir_bebek: yaptır ohhhhhh mis gibi koksunlar onlar öyle amanda aman yesin teyzesiiiiiiiiiiiii :ecrin_bebek:

zeynocum sen kaç yaşındasın vala biraz araştırdım bayağı başarılı oluyorlarmış doğu fertilde.. sen netten tlf nu bul ara bi konuş durumunu izah et.. bakalım hakkında hayırlısı olsun inş.

SORU REİSİDEVRİMCİM sen böyle çok şey bilirsen bende sanaaaa çoooooook soru sorarım..... zemuszemus kaydirigubbakcemile
canım 06 ve 04 iğnelerde miktarından dolayımı 6 ve 4 diye belirleniyor... yani 06 nın içindeki ilaç miktarımı daha fazla... yoksa etki bakımındanmı farklılık gösteriyor... ama 06 ml dediğine göre ondaki ilaç miktarı daha fazla olduğundandır herhalde..???????????

[ canım burada verdiğin bilgiler çok güzel... kan dolaşımı ile ilgili test nasıl yapılıyormuş onu tam olarak anlamadım yani koldan alınan bir kan örneğiylemi yoksa başka bir yöntemlemi yapılıyor.... biliyorsun büşra iğnesine rağmen bebeğini kaybetti o testi yapabilmek çok iyi olurdu onun içinde.... paylaşımın için teşekkürler... kaydirigubbakcemile5

]
GELEVERACIM ; bahsettiğim test, kan tahlili şeklinde . Bu sabah verdim ben . 1 tüp yeterli oluyor. Daha önce de Hacettepede vermiştim. Bulunduğun yerde Tıp Fakültesi Hastanesinde yapılıyor olabilir. Çok öpüyorum canım..

offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff kimseee konuşmuyor yaaaa ben bugün yalnızım konuşmak istiyorum ama herkes aşk-ı memnuya hazırlıkyapıyor galiba :dilcikar: :dilcikar: küstüm gidiyorum işteee :çok üzgünüm:

[ ]
GELEVERACIM ; bahsettiğim test, kan tahlili şeklinde . Bu sabah verdim ben . 1 tüp yeterli oluyor. Daha önce de Hacettepede vermiştim. Bulunduğun yerde Tıp Fakültesi Hastanesinde yapılıyor olabilir. Çok öpüyorum canım..

iyi canım kolaymış teşekkürler bilmekte fayda var belki doktorların aklına gelmez ama gerekirse hatırlatırız.... sevgilerrrr...

CELENCİİMM ; Bu nazarlıklar Cemre tatlişkosu için ..:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::n
( 41 kere ) Canım Allah esirgesin tatlı kuşunu, doğumgününde daha ayrı bi güzel olmuş. Ona baktıkça kızım olacağı için daha bi heveslendim.hihoyyyt Nice senelere inşallah , Allahım güzel kaderler yazsın inşallah. Öpüyorum canım...:1hug:

kahvelokumcumm
canım bitek sen diilsin bende komplexe giriyorum valla benimde boyum 1.67 kilomm 60

ayy zeynomm kızz hemen hemen senle aynı boydayız.benimde 168-169 civarı normalde 53-54 kiloyum ama bu ara şişkinliğim var yaa-tatlicadiarzu- 3 gündür kabızdım bugün biraz rahatladım.

deryacımm azz önce siteni gezdimm tatlımm maşallah sen neymişsin öle kızzzzz fotolarını hayranlıkla baktımmm nazar değmesin canımmmm başarılarının dewamını diliyorumm bu arada ben senden 20 gün önce evlenmişim canımmm inşalh senden 20 gün öncede bebişim olurrrrrkaydirigubbakcemile3

canım saol herşey vatan için.turkbayragi

anam yok o kadar erken yumurtlamış olamam dimi-tatlicadiarzu-relax davrandım biraz ama şimdi tırsıyom. kız hayırlısıda adam bana kasıma kadar korun dedi. ben ekimde gidersem doktora:CüvCüv:hamileyim diye kızar vallahi hoca bana bilmiyorum yani:eek:

kız koyver gitsin anammm gelsin bebişin:emir_bebek::emir_bebek: kaydirigubbakcemile3

merhabalar
ben uzun zamandır takip ediyordum bu siteyi fakat yeni üye oldum :) bende de kan pıhtılaşması var. ayy ilk defa yazıyorum ne yazacağımı tam bilemedim. tekrar merhaba herkese

hoşgeldin canım aramıza a.s..allah saanada en kısa zamanda bir bebiş versin :emir_bebek:

canderyacım canım iğnelere o kadar erken başlamanın bir önemi yokmuş hocalar öyle söylüyolar. hem ben son hamileliğimde 3. haftada başladımda ne oldu. önce keseyi rahimde görmek ve dış gebelik falan olmadığnıdna emin olmak lazım diye bizim hoca. zaten aspirin kullanıyosunuz diyo. allah korusun farklı bir gebelik olursa müdahale sırasında sorun yaşayabiliriz diyo. artı hemetoloji uzmanıda bebeğin plesantasının 7-8. haftalar arasında oluştuğunu dolayısıyla kan alışverişinin ancak bu dönemde yoğun olarak başladığı söyledi. erkenden öğrenip bence boşa iğne oluyoruz ve boşa stres yapıyoruz gibi geliyo. inan bana sana samimiyetle söylüyorum korunmayı bıraktıktan sonra allah nasip ederse eğer kesinlikle adetim geçtikten 3-4 gün sonra gidip kanda baktırıcam hamile olup olmadığıma. ondan önce erkenden strese girmek istemiyorum. sonuçta çoğu kadın kimyasal gebelik yaşıyo biliyosun. ya kimyasalsa erkenden öğrenip onu bile düşükten sayarak bebeğimiz gitti diye ağlamıyomuyuz günlerce. rahat ol canım biraz allah nasip ettiyse ve bu dünyada yiyecek ekmeği varsa (büyükler böyle der ya:)) ) o iğneye 3. haftada başlamışsın 5. haftada başlamışsın dinlenmez gelir.

anladım arkadaşım kullanmıycam tamam vereliniortak...

cnm bende senin gibi oluyorum bakamiyorum bile sen kaldir bence onlari hic olmamis gibi say cünkü kaptirinca icinden cikilmiyor allahim acimizi azaltacak zamanla insallah döktügümüz göz yasi sevinc göz yasina döner insallah sabir edelim cnm:1hug:

kızlar yapmayın ya :gitme:.kızcaksınız belki ama atın onları kuzularım.:teselli:
allah sağlıklı bebişlerimizi kucağımıza aldığımız zamanları nasip ederse onları çıkartır bakarız.:1hug:

kızlar benim bugün 21.günüm dayanamadım test yaptım çıkmadı.
nolur bana erken daha sabırsızsın deyipte kızmayın :eek:lmaz:
bir umut işte :Saruboceq:
yarın hcg için çağarmıştı doktor yarında çıkmazsa artık
ümidimi yitiricem :1no2:
zeynom sen ne durumdasın kaçıncı günün

selam kızlar..
yaa ben yazıları çok takip edemiyorum umarum herkes iyidir..
birkaç sayfaya baktım iğne dozları ve kilo boy ile ilgili konuşmuşsunuz..

yaa ben bu konuda bakın ne diyecem
benim hamileliğimde 2 doktorum vardı biri uzman doktor diğeri prof.
hamile kaldığım anda doktorum clexane 0.4 başlattı ve doğuma kadar hep aynı dozu kullandım
iki doktorumda hiç boyumu bile sormadı,
ve doktorumle konuşmayı çok severdim yani en ufak bir şeyi bile tüm detaylarına kadar konuşurduk ve hiç bıkmadan bana anlatım yaparlardı bu boy konusunda dediğim gibi bana bişey dememişlerdi..
bilemiyorum nedenini ama bende durumlar böyleydi....

Canderya200 ; canım neden öyle karamsar konuşuyorsun ümidimi yitiricem felan yapma lütfen..
bizde hep ne umutlarla test yapardık neler neler..hatta ben eve testlerden o kadar fazla almışımki aklım estikçe denerdim.. hamile kaldıktan sonra elimde kaldı testler :)
neyse ama lütfen karamsar olma relax olmalısın canım.

canderya bacım yanlış siteye girmediysem fotolarını gördüm gııııııııııııııııııı delikafadulden

ülkem adına seninle gurur duydum, hele o türk bayraklıo olanlar var yaaaaa

demek dalıyor yüzüyorsun sen, kız bravo valla :1shok:

reisdevrim bacım demek adamı yumurtlatan sendin delikafadulden

deli muamelesi yaptılar accuk evet ofiste bana :-))ama olsun kendi kendime pek bi güldüm :içelim:

çalıkuşum canım arkadaşım inancına imanına hayranım senin, hayal etmeye başlamış bile benim güçlü arkadaşım a.s allahımın izniyle olacak :Saruboceq:

selam kızlar..
yaa ben yazıları çok takip edemiyorum umarum herkes iyidir..
birkaç sayfaya baktım iğne dozları ve kilo boy ile ilgili konuşmuşsunuz..

yaa ben bu konuda bakın ne diyecem
benim hamileliğimde 2 doktorum vardı biri uzman doktor diğeri prof.
hamile kaldığım anda doktorum clexane 0.4 başlattı ve doğuma kadar hep aynı dozu kullandım
iki doktorumda hiç boyumu bile sormadı,
ve doktorumle konuşmayı çok severdim yani en ufak bir şeyi bile tüm detaylarına kadar konuşurduk ve hiç bıkmadan bana anlatım yaparlardı bu boy konusunda dediğim gibi bana bişey dememişlerdi..
bilemiyorum nedenini ama bende durumlar böyleydi....

Canderya200 ; canım neden öyle karamsar konuşuyorsun ümidimi yitiricem felan yapma lütfen..
bizde hep ne umutlarla test yapardık neler neler..hatta ben eve testlerden o kadar fazla almışımki aklım estikçe denerdim.. hamile kaldıktan sonra elimde kaldı testler :)
neyse ama lütfen karamsar olma relax olmalısın canım.

YA NEBİLEYİM ARTIK HAMİLELİK BEBEK BANA ÇOOOK UZAK GİBİ GELİYOR.
BELKİ DE HİÇ BEBİŞİM OLMIYCAK :gitme: :gitme:
ALLAHIM KİMSEYE Bİ KÖTÜLÜKTE ETMEDİM.İSYAN ETMEK İSTEMİYORUM.AMA DÜŞÜNMEDENDE DEMİYORUM :gitme: :gitme:

canderya gülüm aşkolsun yaf. 1. si var say olmadı allah beterinden korusun kader kısmet. 2. si nerden çıkarıyorsun bunları, daha hepimiz genceciğiz. tek ihtiyacımız olan sabır. biliyorum zaman zaman hepimiz umutsuzluğa kapılacağız, olacak elbet çok normal. ama birbirimizi kaldırmamız lazım, burdaki iyi ve güzel örnekleri unutmamamız lazım.ne güne varız bizler ve bu site o zaman...yaşadıklarımız hiç kolay değil, ama biliyorsun inanmak beklemek bizden takdir allahtan.herşey çook güzel olacak

meryemcim oğliş nasıl?gaz probleminiz vardı, ama geçer zamanla inşallah. derler ya bi kırkı çıksın diye....sizin ne kadar kaldı?

YA NEBİLEYİM ARTIK HAMİLELİK BEBEK BANA ÇOOOK UZAK GİBİ GELİYOR.
BELKİ DE HİÇ BEBİŞİM OLMIYCAK :gitme: :gitme:
ALLAHIM KİMSEYE Bİ KÖTÜLÜKTE ETMEDİM.İSYAN ETMEK İSTEMİYORUM.AMA DÜŞÜNMEDENDE DEMİYORUM :gitme: :gitme:

yapma lütfen bizde öyle diyorduk bi zamanlar ..neler neler yaşayıp bebeklerine kavuşan bir sürü arkadaşlarımız var biliyorsun canım..
lütfen kendini bu kadar kasma bunaltma ki bebeğin geldiğinde annesini böyle görmesin..

allahım en kısa zamanda tüm isteyenlere sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin

canderya bacım yanlış siteye girmediysem fotolarını gördüm gııııııııııııııııııı delikafadulden

ülkem adına seninle gurur duydum, hele o türk bayraklıo olanlar var yaaaaa

demek dalıyor yüzüyorsun sen, kız bravo valla :1shok:

Saol LİDYA cım benimdir baktığın :kedi:
benede TÜRK olmaktan gurur duyuyorum. turkbayragi

çok teşekkürler.herşey ülkem için.turkbayragi
hele hele bu günlerde çok depreşik duygularım.turkbayragiturkbayragiturkbayragi

meryemcim oğliş nasıl?gaz probleminiz vardı, ama geçer zamanla inşallah. derler ya bi kırkı çıksın diye....sizin ne kadar kaldı?

yok canım yaa gaz sancısı geldimi bebeğim nasıl çığlıklar atıyor ,susturmak için neler neler yapıyoruz..şimdide bacağımda sallıyorum bu biraz rahatlatıyor.
doktorumuz mecburen çekeceksiniz birkaç ay dedi bir damla verdi o biraz rahatlatıyor
yakşalık 2 hafta sonra kırkımız çıkacak bakalım dört gözle şu gaz sancılarının bitmesini bekliyorum bebeğim ağlayınca dayanamıyorum yaa çok zor geliyor..

senden ne haber nasılsın canım

X