Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

allah bize güç versin.çok üzülüyorum:gitme: inanın kendim kadar sizlere de üzülüyorum.
ben duygularımı çok iyi bastırabilen bir insanım.
tek kötü yanım sabırsız oluşum.
allah o erdemi benden biraz kısmış ta dünyaya getirmiş.
ama gene de azimli olmam beni bira olsun bu durumdan kurtarıyor.hepinize teşekkür ederim.desteğiniz için.beni en iyi anlayanlar sizlersiniz.gerçekten benim iç,in çok değerlisiniz kaydirigubbakcemile5

inşallah meryem cim.
artık bebiş çoook istiyorum ya!!!
allahım acaba saplantı mı yaptım diyorum.
bi pskoloğa ihtiyacım var sanırım :sinifsinif:
ama hep kendini bilen bilinçli,farkında ve problemlerimi çözüme ulaştırmaya çabalıyan bir insan olmaya çalışmışımdır.
ama artık tıkandım sanırım.
artık bir bebeğe ihtiyacım vaaaaaaaaaaaarr
hatta 3 tane
:lepi::lepi::lepi:

kıyamam ben o yaramaza
allah sağlık sıhhat versin!

meryemcim hadi az kalmış kırka....ay kıyamam be ona, dili yok ki anlatsın :ecrin_bebek:
ben de iyiyim canım, çalışmalar başladı kazara da olsa. kasımda başlicaktık, bu ay sonunda başlamış gibi bişey oldu, kazara işte :kedi:
oğlişini allah saklasın ve tüm bebişleri

canderyacım seni çoook iyi anlıyorum, ben de TÜRK olmaktan guru duyuyorum...hele bu günlerde...içim sızlıyor, allah şehit analarına sabır versin :Saruboceq:

olacak tabiki üzme kendini
saplantı değil de ..kafanı biraz dağıtmayı bebek fikrinden biraz uzaklaşmayı tavsiye ederim ben öyle yapmıştım..
sürekli bebek istemek bunaltıyo karamsarlığa itebiliyo insanı..

oğlişim ağladı acıktı kızlar hadi öpüyorum hepinizi dikkat edin kendinize

canderya lütfen kendini üzme ..bir sonraki gelişimde inşallah daha neşeli görürüm seni

selam arkadaşlar bugün doktora gittim hem adetim gecikmişti hemde tedaviye başlıycaktım ama umduğum gibi olmadı nur topu gibi bir kist çıktı karşımıza .hatta doktorum çok ümitliydim hamile olabilirsindir diye dedi bende nerde hocam dedim .neyse şimdilik söktürücüyle adet olucam 3. gün hormon tahlilleri eğer kist erimişse tedaviye start vericez yoksa biray daha bekliycez.buarada beklerken orda birbayanla muhabbet ettik ondada pıhtılaşma varmış 3 düşük yapmış sonra iğneyle birkızı olmuş şimdi ikinciye hamile yine iğneye başlıycaktı .insan böyle örnekler görünce ümitleniyor .
neyse biraz uzun konuştum bende durumlar böyle umarım hepimiz için hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.öpüyorum sizleri...

saol merkemcim.buakşam oğlişin ve benle epey uğraştınŞeniz.
inşallah tekrar geldiğinde güzel habeler veririm.

canım geçmiş olsun...

ebrarcım çok geçmiş olsun.
benim kuziş de 8 aydır bebek deniyordu yok yok yok.yaw kızım dedim sen nie test mest yaptırmıyorsun hormon genetik...ya da rahim filmi falan..yok efendim biraz daha beklicekmiş, yok efendim şuymuş buymuş...en sonunda sözüme geldi veeee onun da iki tane nurtopu gibi kisti çıktı...ama doktor ilaçla attırmaya çalışacakmış olmazsa laparoskopi ile yok edeceklermiş...diyeceğim o ki eskiden dert olan şeyler şimdi ne de basit halloluyor değil mi bacılar...kist mist hiç endişe etme ebrarcım, artık çocuk oyuncağı allahın izniyle...sebebini bilmek çok öenmli sağlık işinde..gerisi tedaviyle halloluyor zaten çok şükür...güzel zamanda yaşıyoruz aslında..

yaw bir de bu düşük hikayeleri aslında hep var...bizim ofiste 50 li yaşlarda iki bayan 3. de kavuşmuş evlatlarına. biri iki tane kaybettim 3. de oluverdi, bişey yapmadım özel olarak diyor. 2. bayan da aynen öyle....yani içimizi ferah tutalım, bazen denk geliyor işte olmayıveriyor..sonra tutuveriyor allahın izniyle :Saruboceq:

canım çok haklısın artık herşeyin çaresi var nediyelim sağlık olsun demekten başka elimizden bişey gelmiyo .bide bu kistler bende bağımlılık yaptı küçükler ama sürekli oluşuyo .pko yok diyolar ama kistsizde olamıyorum .inşallah bizde bu sorunları halledip hayırlısıyla kavuşuruz bebişlere .bugün doktorumda diyor sorun yok ama senin bebiş inat ediyo gerçektende öyle pıhtılaşmanın haricinde sorun bulunamadı ama hamilede kalamıyorum.anlamadım gerçekten çok inatcı bizimkiler
güzel dileklerin için saol arkadaşım umarım hepimiz için herşey güzel olur..

canım geçmiş olsun...[/QUOTE]

çok saol canım .
sende lütfen kendini üzme ve umutsuzluğa kapılma herşey güzel olucak inşallah...

ebrar cım bundada vardır bir hayır :Saruboceq: su kisti bi hallet sonra sıkı bir calısma seni bekliyor :CüvCüv:

canım afıyetle ye yemegını yarası denız'ıme de dınlen annesı sen gunduzlerı karsılasırız opuyorum ıkınızı de canım

CANDERYACIM BENDE ISTIYORUM SUN SITENIN LINKINI BANA NE BANA NE:umursamaz:

canım o pıhtılar duser ınsalllah RABBIM yardımcın olsun ınsalllah gecırecegın amelıyatta bebegıne senı bı adım daha yaklastırır valla hp dua edıyorum sıze rabbım kımseyı evladıyla sınamasın yasayan bılır.....

canım senın degerler kac cıkmıstı ben hamıle kalamdan once kafayı herseye takmıstım endrkolojı uzmanına gıttım dr yuksek troıd hamıle kalamamaya veyea dusuge bıle sebebp oluyo demıstı dr mutlaka ılac yazacaktır sanaaa opt canımm

kızlar ogun bı soru sordum kımse cevaplamadıı kımse benı sevmıyo onemsemıyo artıkınnn oylemi :a015::a015:

Sayın Neziha hanım,
Bu düşüklerin kesinkes sizdeki mutasyonlara bağlı olduğunu söylemek tabii ki mümkün değil, ancak günümüzdeki bilgiler ışığında bu olasılığı düşünerek gebelik öncesi yüksek doz folik asit ve bebek aspirinini başlayarak gebeliğin erken devresinde heparinizasyon ile takip protokolunu sizde kullanılmasını tavsiye ederim.
Saygılarımla
Prof.Dr.Lütfü Önderoğlu

.........kızlar heparinizasyon ile takip protokolu ne demek yaaaaa..lütfü hocadan mail geldi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…