Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

deryacımm azz önce siteni gezdimm tatlımm maşallah sen neymişsin öle kızzzzz fotolarını hayranlıkla baktımmm nazar değmesin canımmmm başarılarının dewamını diliyorumm bu arada ben senden 20 gün önce evlenmişim canımmm inşalh senden 20 gün öncede bebişim olurrrrrkaydirigubbakcemile3

canım benim bildiğim heterezigotlarda pıhtılaşma 7-8 kat artıyosa homozigotlarda 20-30 kat biliyorum.çok araştırdım ben netten öyle diyodu.o kanıya öyle vardım.
sen yine de doktoruna güven,ben çok güveniyorum.umarım hep böyle de gider.çok dr. gezdim daha önce hiçbiri anlayamamıştı durumumu.

Canım benim MTHFR Homozigot , PAI-1 HETEREZİGOT . Bence doz iyi canım. En azından bana iyi geldi bilmiyorum.

ee gülüm senin mthfr homozigot var 0,6 kullanıyosun. benimde sadece pa-1 de heterozigotluk var 0,6'lık kullanıcam bu ne iş şimdi-tatlicadiarzu- senin kilonmu az güzelim ya. kaç kilo boy ne? vallahi kafa iyice karıştı-tatlicadiarzu-

maşallah bacım bizdede yok yokkaydirigubbakcemile2aynen senin gibi hastaneye bir girince çıkamıyorum ama artıkdoktorlardanda sıkıldım yetti yaniakannehir hani allah başka dert vermesinde doktor yüzü görmek istemiyorum artıkımakannehir sende nodülmü var guatırmı ne zamandır var canım. yani takip edilmesi gereken birşeymiş. bende ultrasonu 6 yıldan sonra çektirtimakannehirne takip etmişim ama dimilaelaelaelaelaeay nebiliyim tırstım ya:1ninca: bakalım haftaya hoca ne diycek. büyük ihtimalle biyopsi ister ama pekte yaptırmak istemiyo gibiyim. 6 ayda bir takip ettireyim diycem bakalım ne diycek:1ninca::bbo: senin trioid hormonları kanda normalmi çıkıyo gülüm.

bu arada sanmam ya bu kadar kolay gelmez bebiş falan hem 10.12. günlerde yumurtlama olmuyoki dimi kıııı:ecrin_bebek:yok anacım sanmam bu kadar az çalışmayla:hulya:hemde bu günlerde yok yani olmaz:kedi: iyi dileklerin için teşekkür ederim güzelim ama önümüzdeki ay bekliyorum dualarınız. şu nodüle doktor birşey demezse inşallah kasımda çalışmalar başlıyoooooooookaydirigubbakcemile2 şimdi iyide çalışma lafını duyunca bizim adama yine kal gelirnaniknanik

canım bu bilgi paylaşımın için çok teşekkürler gerçekten benim bütün araştırmalara rağmen rastlamadığım birşeydi ama sevindirici bir bilgi... çok teşekkürler tatlım..

canımcım geçmiş olsun allah hayırlısıyla kurtulmayı nasip etsin inşallah hem allah korusun ya öğrenmemiş olsaydın ne güzel bak güzelce kurtulacaksın döndüğünde hiç bi sorun kalmamış olucak inşallah şimdiden geçmiş olsun opuyorumnanaktan[/QUOTE]
ne ameliyatı... ben kaçırıyorum böyle mesajları tam anlamıyla takip edemiyorum... ama geçmiş olsun diyeyim... yoksa mesleğinmi bu yönde bilemiyoruma ama ben üzerime düşeni yapayım geçmiş olsunumu diyeyim dimi kaydirigubbakcemile5
süpersinnnnnnnnnn kaydirigubbakcemile5 kilolar ne kadar güzel az almışın...
canım burada verdiğin bilgiler çok güzel... kan dolaşımı ile ilgili test nasıl yapılıyormuş onu tam olarak anlamadım yani koldan alınan bir kan örneğiylemi yoksa başka bir yöntemlemi yapılıyor.... biliyorsun büşra iğnesine rağmen bebeğini kaybetti o testi yapabilmek çok iyi olurdu onun içinde.... paylaşımın için teşekkürler... kaydirigubbakcemile5
yahu şu paı ne yaaa protrombin falanmı ben bilmiyorum... :uhm: :uhm:
kızlar herkese merhaba uzun zamandır giremiyorum umarım hepiniz iyisinizdir
:mymeka: evet uzun zamandır yoksun kızcam ama nneyse hamişsin sen... anlat kendini biraz nasılsın bu beşini nasıl iyisinizdir inşallah...
birazdan komplekse girecem vall.. burda herkes mi 1.70 boylarında ya.....
fıstıııııkkkk hiç girme komplexe sen muhteşem bir kalbe sahipsin boyunu bilmiyorum ama al sana morallllllllll 163 bi rivayete göre 64 boyy ve 67 kilo benimde... ama kilolu durmuyorum pek sallaaa gitsin şeker.... kaydirigubbakcemile5

allahım yaaaaaaaaaaa neler paylaşmışsınız siz böyle delikafadulden valla delircemmmmm delikafadulden

????????????söyleyin bakayım kızlar....... 163 boy 67 kilo en yüksek değerim protrombin heterezigot(mthfr heterezigot ve faktör 13 heterezigot da var ) doktorlar öyle söylüyor sizce benim iğne dozum ne olur bi rivayete göre 04 yeterken bi rivayete göre 06 gerekiyormuş.... benimse snav sorusu gibi oldu ama şaka bi yana bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim... ?????????

zeynom
bkalem
kahvemlokumum
kız siz niye triplere giriyosunuz öyle bakıyım boy konusundayerimsenibensiz bizlerin fındık kurdusunuz kızzzzzzzzzalkisalkisalkissırnaşık şey

canım dur kız sen çok panik yapmışsın yazıkkkkkakannehirbizde çok birşey bilmiyrouz sadece hocalardan öğrendiklermizi yazıyoruz buraya. sanırım 0,6 lık gerekebilir sana. yani benim sadece pa-1 heterozigot olduğu halde 0,6 verdi hoca. benden 6 kilo azsın. boyda benden kısa ama 2-3 değerin heterozigot sanırım. ne biliyim kız. osman hoca çok iyi biliyo bu işleri. ne desem yanlış olur şimdi.

hmmmm ben bugün hemotoloğa gittim gebelikte iğnenin dozunun kiloya göre ayarlandığını söyledi boy önemli değil dedi.... bingooo reisidevrimcim hocada bana 06 olur dedi... yaa bende bi güvensizliktir almış gidiyor hemotoloğa güvenmiyorum doktora güvenmiyorum sonum hayır olsun delikafadulden delikafadulden tırlatıyorum

çalıkuşu süper canım yaaa kaydirigubbakcemile5 iyi şeyler duyacağını hissediyorum demiştim yaa ben bugün sabah doktorum programını izledim orda adam diyorki çok az yumurtası kalmış bir insana bile tüp bebek yapabiliyoruz ve hamile kalabiliyor diyor... yahuuuu senin doktorun bunakmı yoksa hemen böyle üzmüş seni... vala gel türkiyeye burda yaptır canım gerçekten tüp bebek konusunda türkiye dünyada bir numaraymış canım... yeni yöntemlerle güzel bir tedavini ol ve çok ta geciktirmeden bebişini kucağına al artık yaniiiii zemuszemus kaydirigubbakcemile2

Gelevera canım sağol :)
Açıkçası ben iğne konusunda birşey diyemeyeceğim, çünkü benim kiloya göre değil değerlere göre iğne dozunu belirledi doktorum.
Hatta bana iğneye gerek yok, sadece aspirin de yeterli olur diyen doktorda çıkmıştı ama kendi doktorum önlem olarak 0.2 clexane başlattı.
Sen de doktoruna güven canım, ben ayrıca hemetoloğa da gitmedim ama buradan böyle okudukça acaba bi gitsem mi ki diyorum sonra vazgeçiyorum bilemiyorum yani ben de...

vallahi bak bacım kız hoca gibi oldum ben sana dedim dimi 0,6lık keser ancakseni diye:lepi: canım o güvensizlik sadece sende değil hepimizde var. ama böyle oldukça kendimizi daha huzursuz ediyoruz ve tam bir psikopata sarıyoruz. aslında işi şansa bırakmak istemiyoruz ve haklıyız kendimize göre. bazen hocalar dalgın olabiliyor gözlerinden kaçanda olabiliyor yinede uyanık olmakta ve sorduğumuz sorularla onları derinnnnn uykularından uyandırmakta fayda var diye düşünüyorum. bolca sorularımızı sorucaz gayet eminlerse söylediklerine çokta kurcalamıycaz sanırım takdir allahtan canım. ondan sonra dua edicez napalım elimizden bu geliyo. önce allah sonra hocalar inşallah sonundada mutlu sonnnnn:ecrin_bebek:

Limburg canım sen gelmişsin ben kaçıyorum maalesef çıkacağım birazdan..Şimdi eve git yemek ye falan filan derken akşam siteye gelemeden uyuyorum zaten:)
Ama seni çokkk öpüyorum tatlım.opuyorumnanaktan

Çalıkuşu canım sen de daha iyisin umarım, kürlere başlamışsın hayırlı olsun, inşallah güzel sonuçlarını alacaksınopuyorumnanaktan

Reis, Büşra, tulun, sülal, sirius sizlere de iyi akşamlar kızlar, görüşmek üzere

Güle güle canım yine bekleriz. iyi akşamlaropuyorumnanaktan

Ahh lidyam benim Insallah canim ya.
Hayal etmeye basladim bile opuyorumnanaktan

Papatyacigim canim benim az kaldi azicik daha sabir annesi.opuyorumnanaktan

bugün bebeğimin ultrason fotoraflarını buldum.içim bi hoş oldu.gözlerim doldu.ağlamaktan başka içimden hiçbişey gelmedi.
Canim ya yapma böyle kaldir sen onlari dolabin enn üst kösesine.
Bakma insan baktikca haliyle kötü oluyor. Herseyi sil bastan basla herseye.
Bak ben ne yaptim biliyormusun icimden gecen bütün acilari bebeklerime olan özlemlerimi ve bu son talihsizligimi bir kagida yazdim yazarkende hüngüt hüngür agladim ve o kagidi aldim bir güzel yaktim o yandikca ben köttü olan seyleri arkamda biraktim icimden attim.
Faydasi oluyo dene bak.
Saol canim daha iyiyim cok sükür ever kürlere basladim birinci bardak hadi neyse ama ikinci bardakta midem bulandi.
Ve artik herseyim sogan kokuyo.:sinifsinif:

çalıkuşu, limburg,zeynepsz iyi akşamlar kızlar bende çıkıyorum.opuyorumnanaktan
Canim sanada iyi aksamlar

Haklisin bitanem valla artik burdaki doktorlara ben tüp falan teslim edemem.
KK da bit tüp bebegi uzmani var onunlada görüstüm saolsun oda bana labaratuarda kesinlikle yanlislik yapilmistir dedi.
Bana dediki düsün seker iyi un iyi su iyi eee helva iyi olmassa bu kimin hatasi diye.
Ben doktora sormustum sperm ve yumurtalar iyiymis ama neden olmadi cevap veremdi bana. Ben cektigim maddi ve manevi sikintiya üzüldüm neyse bundada vardir bir hayir.opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…