Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bugün bebeğimin ultrason fotoraflarını buldum.içim bi hoş oldu.gözlerim doldu.ağlamaktan başka içimden hiçbişey gelmedi.

Canım ne olur o kötü ügnleri sana hatırlatacak şeyleri at yak yoket seni hiç bir şeyin üzmesine izin verme o resmi yada sana o kötü günleri hatırlatacak şeyleri görmek seni sadece yıpratır onun için lütfen görsende bakma at hemen
Bak bugünleride geride bırakıcaz stres yapmıycazki tekrar meleklerimiz gelsin bize
Biraz sabır birazda zaman arkadaşım sonrası bizim için çok güzel olacak allahın izniyle

lidyacigim canim benim cok saol, benimde ümidim var Insallah iyi gelir.
15 gün günde ikidefa kullancakmisim sonra 21 gün bir cay geldi bana türkiyeden onu icecekmisim sonra tekrar 15 sogan kürü.
Bakalim hayirlisi.

Canım benim umudunu kaybetmemene çok sevindim
Bence herşeyin başı inanmak eğer sen inanıyorsan ve başarıcam diyorsan ancak başarabilirsin
Bizler umut ettiğimiz kadar varız ve mutlaka birgün allah istediğimizi verecek yeterki inanalım ve umudumuzu kaybetmeyelim yerimseniben

Kıslarrrrr günaydın reisdevrimcim nasıl belli memur olduğumuz sabah 8 akşam 5 burdayız :) geçmişi okudum ay ne çok yazmışlar kıskandım bende gelseydim keşkelerim akşam :)

canım arkadaşa o basur geyiğini çekende kocişi sperm kültüründen yumurtlayacak olanda benimm:kedi: ofiste seni güldürterek delü duruma soktugum için kusura bakmazsın artıkımlülülülülülü:roflol:

reıscım osman hoca mayadakımı yoksa hemotologmu kımyasal geleık yaşadım arka arkaya ıkı defa

canım osman hoca hemetoloji uzmanı. hacettepede aynı zamanda bu alanda bölüm başkanı. çok geçmiş olsun bu arada. senin nasıl oldu kimyasal gebeliklerin. anlatırsan sevinirim. yani günün kaç gün geçmişti. betahcg değerlerin neydi.

zeynom sen bu 60 kiloyla öküzsen biz neyiz kızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:umursamaz:neyse şaka bir tarafada bende evlendiğimde 60 kiloydum tabi o zaman boyla orantılıydı kilo. 1.73 falan boy var. incecik duruyodum. sonra bu folikasitler artı progeston hormonları birde benim bu pis bogazım derken şimdi 73 kiloyumm:sinifsinif: oluyo yani bu kullandığmıız haplarda iştah açıyo ne yazıkkiakannehir

canım benim geçmiş olsun az kaldı öyle düşün gerilme ne olur senin bende yerin farklı aynı zamanlarda hamiş haberi verip aynı zamanlarda kaybetmiştik bu yüzden sen benim ışığımsın rabbim hayırlıyısla kucağına almayı nasip edicek inanıyorum ben a.s.

allahım yarabbim durduk yere bir yerden birşey çıkıyo ya:1ninca:neyse allah dermanı olmayan dert vermesin canım altı üstü 1-2 ayını alır iyileşmen falan çok fazla bir zaman kaybetmezsin bebek için. çok geçmiş olsun. şimdiden çaresine bak bari ileride daha çok uğraşmamak için.

hem düşünüyorum allah o günleri görmeyi nasıp eder mi die ayy kocişle yine kardeş olduk halimi bi görseniz o kanede senin bu koltuk benim kendimi atıyorum tüm akşam kocişe su getir meyve getir öff pöfff :) deli ediyorum :) adamcağız" çok ağırlaştık 3 günden doğurucaz maşallah " die dalga geçiyor benimle :)

daha iyi olmuş işte bak adını vermem. hoca bana lütfü hocamı tavsiye etti dedi. yok dedim internette bir site var orda melek adında bir arkadaş çok memnun sizden doktorluğunuzdan ziyade insanlığınızı çok methetti dedim. sağolsun o onun kendi iyiliğindendir dedi:lepi: kesinlikle öyle bir kadın doğumcum olmasını bende çok isterdim. çok tatlı bir insan. daima güleryüzlü ve ilgili gibi duruyo. şimdi önümüzdeki hafta yine ona gidicem senin tahlillerini bende yaptırdım onları göstericem kıskanmıştım seni bir sürü tahlili var diye:kedi:kaydirigubbakcemile3 birde şu çokkk tırstığım tiroid ultrasonunu göstercem off valla sırf bu yüzden gitmek istemiyorum desem yeridir:bbo:

şu tiroidleri halledersek hamile kalınca zaten önce osman hocaya sonrasındada lütfü hocaya gidicem. tekrar bir iğne dozajı konusunda fikir alıp lütfü hocaya göstericem. ama hala bana 0,6lık fazla gibi geliyo ama hayırlısı bakalım. lütfü hoca bana bebeği görmeye gerek yok keseyi görür görmez iğneye başlarız dedi. demekki herkesin durumu farklı canım. şu tiroidlerde olmasaydı gönlüme göre doktorlarımı bulmuş ve gerçekten rahatlamıştım. ay dua edin nolur şu önemli birşey olmasın:gitme:

canderyacım canım iğnelere o kadar erken başlamanın bir önemi yokmuş hocalar öyle söylüyolar. hem ben son hamileliğimde 3. haftada başladımda ne oldu. önce keseyi rahimde görmek ve dış gebelik falan olmadığnıdna emin olmak lazım diye bizim hoca. zaten aspirin kullanıyosunuz diyo. allah korusun farklı bir gebelik olursa müdahale sırasında sorun yaşayabiliriz diyo. artı hemetoloji uzmanıda bebeğin plesantasının 7-8. haftalar arasında oluştuğunu dolayısıyla kan alışverişinin ancak bu dönemde yoğun olarak başladığı söyledi. erkenden öğrenip bence boşa iğne oluyoruz ve boşa stres yapıyoruz gibi geliyo. inan bana sana samimiyetle söylüyorum korunmayı bıraktıktan sonra allah nasip ederse eğer kesinlikle adetim geçtikten 3-4 gün sonra gidip kanda baktırıcam hamile olup olmadığıma. ondan önce erkenden strese girmek istemiyorum. sonuçta çoğu kadın kimyasal gebelik yaşıyo biliyosun. ya kimyasalsa erkenden öğrenip onu bile düşükten sayarak bebeğimiz gitti diye ağlamıyomuyuz günlerce. rahat ol canım biraz allah nasip ettiyse ve bu dünyada yiyecek ekmeği varsa (büyükler böyle der ya:)) ) o iğneye 3. haftada başlamışsın 5. haftada başlamışsın dinlenmez gelir.

canım allah nasip ettiyse doğumlarınıda görürüz, büyüdüklerinide hiç kafana takma olurmu şimdi böyle şeyleri. şuanın tadını çıkarmaya bak. zaten bu hamile kalınca kocayla kardiş olma durumu çok kötü-tatlicadiarzu-bizimki o yüzden hiç hamilelik için acele etmiyo sanki-tatlicadiarzu-şaka bir tarafada biz diğer hamilelerden daha dikkatli davranmalııyz her konuda diye düşünüyorum.

adama gelince hiççç acıma bacım baksınlar biraz bize kolaymı bak iğneleri yiye yiye doğurucaz onlarıda baba yapıcaz hıhhh:umursamaz:

canım öğleden sonra ameliyata giriyorum zaten hamilelikte daha fazla sıkıntı yaratacağını öğrendiğim için acele karar verdik hepinizi öpüyorum sonra görüşürüz evden girmeye çalışacağım[/QUOTE]

canımcım geçmiş olsun allah hayırlısıyla kurtulmayı nasip etsin inşallah hem allah korusun ya öğrenmemiş olsaydın ne güzel bak güzelce kurtulacaksın döndüğünde hiç bi sorun kalmamış olucak inşallah şimdiden geçmiş olsun opuyorumnanaktan

kızlar lütfü hocaya mail atmıştım. şu boğaımdaki nodül ile ilgili. ultrason sonuçlarını da yazmıştım. gebelik ve düşükle ilgili bir durum değil. ikisinide etkilemez. ama kendi sağlığınız için genel cerrahi ile irtibata geçin demiş. gereken bir işlem varsa halledilsin demiş

reisdevrimcim sana daha öncede söylemiştim zaten annemdede var nodül sıcak yada soğuk diye değişiyor türleri zaman zaman genel cerrahiye gidiyor ultrason ve biopsi yapıyorlar patalojiye gidiyor bu senede kendiliğinden kaybolmuş gebeliğinle bi alakası yok ama senede bir kez genel cerrahiye git kontrol ettir bu önemli hem fazla kafana takma belkim senin nodülde yokolur bi gidip bi geliyo önemli olan takip ettir.

gebelikle alakası yoksa ben gitmesen hiç bir doktora bacım:kedi: 6 yıldır ben bununla yaşıyorum hiçte sıkıntım yoktu sadece arada bir boynumdan kulağıma doğru bir ağrı yapıyodu bide yutkunurken orda birşey olduğunu iltihap gibi yani hissediyodum. başka hiç sıkıntım yoktu. alışmıştım ben nodülüme. ya sülal kötü bir hastalık olsa bu 6 yıldır beni ve kan değerlerimi etkilermiydi acaba canım:kedi: senin annende kaç yıldır var ameliyat falan oldumu. açıkcası dokundurmak ameliyat olmak falan istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…