Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

[ DİNAMİSCİM , hayırlı olsun tatlım bebeğinin ilk cicileri. Allah güle güle güzel günlerde kullanmayı nasip etsin. İyi yapmışsın hazırlıklara başlamaya , ben de o sıralar 24. haftada filan başlamıştım. İyi ki başlamışım. Şu an öyle ağırlaşmış durumdayım ki hiçbişey bakacak halim yok. Ayaklarım fena şişti , fazla yürümek de istemiyorum zaten korkuyorum .
Canım ben liste yapmıştım , o liste bi türlü bitmiyordu , aksine çoğalıyordu sanki. Neyse ki pek bi eksiğimiz kalmadı çok şükür. Ben sora sora bayağı bi fikir sahibi oldum gibi. Tavsiyeleri filan paylaşalım karşılıklı. Ben de Celenciğe soruyorum en çok.

Tekrar hayırlı olsun diyorum canım. Hep böyle mutlu telaşlarımız olsun inşallah. Çok öpüyorum.

Ayy dinamiscim canıım unutmuşum, evet hayırlı uğurlu olsun denizimizin cicileri.

papatyacım nasılsın demiştim ama görmedin sanırım, az kaldı ha gayret, allah sağlıkla aldırsın yavrunu kucağına inşallah, darısı da bizlerin başına.

LıDYACIM , iyiyim canım teşekkür ederim.

Bugün sabah biraz rahatsızlandım. ılk 3 ay bile o derece olmayan bi bulantıhalsizlik oluyor zaman zaman son 10 gündür. B u sabah da oldu , kusma filan da oldu maalesef. Bütün gün sersem gibiydim. Cuma günü kontrolüm var , doktorumla görüşücem bakalım. Şu sıralar eşim de ben de çok heyecanlı ve gerginiz . Benim annem de , kayınvalidem de rahatsız , o yüzden bebek bakımı konusunda onlardan pek yardım alamayacağım. Tek başımızda olsunlar , canları sağolsun da manevi destekleri de çok önemli tabii ki. Bi bakıcı ayarladım ama gene de doğum sonrası için çok fazla korkularım var , nasıl başa çıkıcam diye . Bebek bakımı kitapları filan okuyorum ama uygulamaya gelince nasıl olacak bakalım. ışte böyle duygular içindeyim , heyecan , mutlululuk , stres , bi yandan fiziksel ağırlaşmalar filan hepsi bi arada. Böyle işte canım. Allahım yardım eder herhalde.

Sen nasılsın canım , denemeler başlamış sanırım. ınşallah bu ay müjdeli haberi alırsın. Güzel haberinle mutlu oluruz hepimiz inşallah. Çok güzel ve pozitif düşündüğün için herşeyin senin için güzel olacağını düşünüyorum. Çok öpüyorum canım

Tatlım o sırada sana yazıyordum bak yukarıda.

bugün bebeğimin ultrason fotoraflarını buldum.içim bi hoş oldu.gözlerim doldu.ağlamaktan başka içimden hiçbişey gelmedi.

CELENCıM , mail in gelmedi canım yaa. Bu teknoloji özürlü arkadaşının yüzünden oldu , yoksa adresi mi yanlış yazdım ben.Yaaa kızınla meşgulken seni bi sürü oyalıyorum kuura bakma. Özelden bi daha gönderiyim dur.

papatyacım allah yardımcın olsun, doğru söylüyorsun manevi destekleri de yeter....bakıcıyı ayarlaman iyi olmuş, benim kuzenim de ilk 3 ay falan hem bakıcıyı eğitti hem de yıkamasıydı gece uyanmasıydı bakıcı bayağı bir rahatlattı onu. umarım sen de mis kokulunu neşe ve huzurla büyüteceksin. telaşlar stres bı sıralar bolca vardır tahmin edebiliyorum, şimdi kociş için de bilinmeyen bir durum, bi anda bebişi görünce gerçeklere ancak alışıyor bu erkekler sanırım ))

güzel dileklerin beni ne kadar mutlu etti anlatamam, evet başlamış bulunduk tatlım ) amin amin amin :Saruboceq: inşallah

ozporcum seni çok iyi anlıyorum...ağlama....kendini de kocişi de daha fazla üzme artık, çok yeni daha aslında biliyorum, kendine azıcık zaman ver...ben de 2 ay önce nasıldım ama bak şimdi ileriye bakmaya çalışıyorum çünkü zaman acımı azalttı. unutuldu mu hayır ama azaldı, şiddeti azaldı.sen de daha daha iyi hissedeceksin rabbimin izniyle

ya bende 3 gündür kabızım sorma 55 kilo oldum ya:bbo: nooluyo kuzum bize-tatlicadiarzu-
bende de iştah maşşallah ama ben tutuyorum çook aşırı yemiyorum.ama kabızlık olduğundan kilo artışı var gibi gözüküyor tartıda.sinir oldum yaaaaklava:

kız benimde sol tarafım sancıyo.bugün ne sancıdı bi bilsen.okulda maff oldum valla.allahım ya bide hamiş olsak kısss.benimde 20.günüm bugün bakalım nolcak 1 haftaya belli olur herşey :Saruboceq::Saruboceq:

kistlerin küçülüyomuş sevindim canım.allah beterinden saklasın.allah hepimize hayırlısını versin

bugün bebeğimin ultrason fotoraflarını buldum.içim bi hoş oldu.gözlerim doldu.ağlamaktan başka içimden hiçbişey gelmedi.
cnm bende senin gibi oluyorum bakamiyorum bile sen kaldir bence onlari hic olmamis gibi say cünkü kaptirinca icinden cikilmiyor allahim acimizi azaltacak zamanla insallah döktügümüz göz yasi sevinc göz yasina döner insallah sabir edelim cnm:1hug:

INSALLAH CANIM BELLIMI OLUR GELICEGI VARDIR YAVRUNUN NASIP BU ZAMANDIR INSALLLLAAAHHHHopuyorumnanaktan

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:21 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........1 aylık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 4haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... 2 haftalık (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................39 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................39 haftalık (kız)
sılaya..........................38 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............34 haftalık (kız)
smmm06.....................30 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................22 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........21 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........20 haftalık (kız)
nilüfersahh....................19 haftalık (erkek)
kardelen86.....................15 haftalık
simge............................15 haftalık
aslgkh...........................15 haftalık
gulsummm....................14 haftalık
_beray_.........................13 haftalık
göbete.........................12 haftalık
umutluyuz ....................12 haftalık
gülay30........................11 haftalık
melek76.......................11 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................10 haftalık
kelebek01.....................9 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................7 haftalık
hummu85......................7 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
sülal.............................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

sağol canım içime su serptin valla.bende bildiğimden değilde üniversitedeki genetikçi söyledi.hep o konu üzerinde yoğunlaştı ondan dolayı kafama takmıştım.sen acıklayınca biraz rahatladım.

büşraaaa
nasıl oldun arkadaşım.rahimle ilgili bir sorunun vardı heralde tekrar kürtaj olacaktın yanlış hatırlamıyorsam.naptın.

büşraaaa
nasıl oldun arkadaşım.rahimle ilgili bir sorunun vardı heralde tekrar kürtaj olacaktın yanlış hatırlamıyorsam.naptın.

Canım benim yanlış hatırlamıyorsun malesef rahmimde pıhtı kalmış doktor pıhtıları düşürmem için ilaç verdi dün sabaha kaadr hiç uyumadım sancıdan ve belimin ağrısından ama az bişey kanamam oldu okadar pıhtı falan düşmedi
cumartesi tekrar bakacak pıhtılar duruyosa kürtajla temizliycek ama bu sefer anestezi olmadan yapacak
Birde bende rahimde septum yani perde olduğunu görmüştü doktorum onun için 1ay sonra operasyon geçircem

Sen nasılsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…