Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

slm cnm öncelikle gecmis olsun hersey üstüste gelmis allah yardimcin olsun rabbim yar ve yardimcin olsun :Saruboceq:

gulus yavrum bu fissür denilen ne ya:)) popoda çıkan basurmu:) ay kusura bakma benim sinirler iyice yavşadı bu aralar:))) hayır aynı durum bendede var basur değilde:)) şey çocuk diye gidiyoruz başka yerlerde bişeyler çıkıyo. benim nodül gibi mesela. valla artık sinirden ota b.. güler oldum tekrar özür diliyorum. geçmiş olsun. ya noldu bizim topikteki kızlara böyle. ay hamilelere nazar değmese bari

merhaba ne güzel hamilesiniz rabbim kucaginiza almayi saglikla büyütmeyi nasip eder insallah rabbim bizlerede :Saruboceq:en kisa zaman da bu sevinci yasamayi nasip etsin ins

gulus yavrum bu fissür denilen ne ya:)) popoda çıkan basurmu:) ay kusura bakma benim sinirler iyice yavşadı bu aralar:))) hayır aynı durum bendede var basur değilde:)) şey çocuk diye gidiyoruz başka yerlerde bişeyler çıkıyo. benim nodül gibi mesela. valla artık sinirden ota b.. güler oldum tekrar özür diliyorum. geçmiş olsun. ya noldu bizim topikteki kızlara böyle. ay hamilelere nazar değmese bari

melekcim doktora gittim geldim dün cok yorgundum yazamadim kan aldirdik esim ve ben bide ilk yapiliyor esimden sperm aldilar bakalim bekliycez bu 5 düsügün bi sebebi var muhakkak hayirlisi allahtan

saol canımm bu anlattıklarını değerlendiremama ben osamn hocayıda kadın doğumcu olarak biliyodumm hematolog olduğunu daha yeni duydumm o yüzdende ikisine birden gitmek gerekebilirrr sennn bu diille diil hemşirelerii bütün ankarayı yola getirrisinn ayolllllllll senide söylerim ve melekin yazdığı testleride göstericem inşlah önümüzdeki ayyy

oyy canımm burnunun ve dudakların şişnesi gerçekten sinir bozucu olurr görümcemden biliyorum doğum yaptıktan 2 ay sonra şişliği inmişti vucudunun ama olsunn varsın herbi taraflarımız şişsin yeterki miniklerimiz iyi olsunnnn inşlah en kısa zamanda alırsın kuzunu kollarını hayırlı doğumlar diliyorummm canımmmm

inşlah canımmm bizde o duyguları yaşarızz valla biran bile yalnız bırakmam hele bi gelsin nazlı bebşimm maşallaah oğluşin cok tatlııı allah nazarlardan saklasınnnn doya doya öp kokla bizler içindeeeee

canımm kısmettt bozma hemen moralini erkendirrrr haftaya bidaha baktırırsınnnnnn acele etme bak bende yerimde zor duruyorum ama yapmıcam test filannnn cok maralim bozuluyoooo olursa sürpriz gibi olsunnnn

canımm benimm çalıkuşum allahtan ümit kesilmezz bide senin dediğim gibi denersinizzz şansınn hala bitmedii senin en azından tüp bebek şansın var ya oda olmasaydı allah korusunnn bide türkiyeye gell bakarsın vatan tolprakları uğurlu gelir sanaada evinizeeee 3 kişi dönersinizzzzzz

:)))) kaydirigubbakcemile2 merak etme benimde sinirlerim iyice bozuk bende kopmuş durumdayım ..... canım fissür makatta yırtık demekmiş dahada ilerlerse bağırsağa kadar gidip iltihaplı olabilirmiş. şimdi ne oturabiliyorum ne yürüyebiliyorum müdürüm bi gelse konuşcam ameliyat için

hayırlısı olsun arkadasım benı yanlıs anlama ama sen cok fazla taktın bu ısı bırazcık rahat ol lutfen ınsallah en kısa zamanda hamıle kalırsın

hayırlısı olucaksa olsun zaten canım.olmıycaksa olmasın hep öyle dua ediyorum:Saruboceq:allah hepimize hayırlısını versin.

cok erken davrandın arkadaşım acele etmeeeeee.1 hafta sonra mutluluktan uçarsın inşallah.

aayyy ciddimi kızz.hadi inşallah bakalım.doktorum cuma gene gel dedi.cuma gene bi yaptırayım hcg.inşallah o zaman çıkar.

alla allaa CADIARZU bak bunu hiç duymamıştım.mantıklı.ben cuma progestanı da ölçtüreyim.saol vereliniortak

inşallah dua edin canlarım:Saruboceq::Saruboceq:

canderyaaaa gülümmmmmmmmmm acele ediyosun daha:)))) adetine 1 hafta kala kesin çıkıyo o zaman dene olurmu:)))

ay biliyorum hayatım daha erken olsada zaten çıkmayadabillir diye düşünüyordum zaten ama erken çıkmasını istememin sebebi bir an önce iğnelerime başlamak.bakalım.cuma çıkarsa hemen başlıycam iğnelerime.

kızlar bugün kasıklarım çok ağrıdı yaa.neden kiCADIARZU hamişmiyim kikızlar ben akşam uğrarım şimdi biraz işlerim var.öptümzemuszemus

melekcim doktora gittim geldim dün cok yorgundum yazamadim kan aldirdik esim ve ben bide ilk yapiliyor esimden sperm aldilar bakalim bekliycez bu 5 düsügün bi sebebi var muhakkak hayirlisi allahtan
Canımm , inşaallah sebebi bulunur ve tedaviyle sağlıkla kavuşursun bebişine...kendini yorma , dikkat et kendine ...öpüyorumm...

Canımm çok sevindimmm...İnşaallah benimkide iyi çıkar...
Benide düzen laboratuvara gönderir o zamann...

Canımm osman hocaya benim rumuzumu değil adımı vermişsin ...ha hahaha ha...Benim rumuzum da ,adım da melek canımm...Neyse iyi şeyler söylemişsin hakkımdaaa :))
Bende osman hocayı , lütfü hocaya göre sıcak buluyorum...Osman hoca kadım doğumcu olsa ne güzel olurdu dimi kızzzzz....

Canım , hamile kalınca lütfü hocaya dersin , ben osman hocaya muayene oldum , görüşleri böyle diye...Ben öyle yapmıştım , bişey demedi...
Lütfü hoca keseyi gördü ama kalp atışlarını bekledi iğneyi vermek için...6+2 de başladım iğneye...6+1 de kalp atışlarını gördük bebişimin...
Canım , içini daha rahatlamış görüyorum...Bundan sonra her şey yolunda gider inşaallah...öptüm canımm..

reıscım osman hoca mayadakımı yoksa hemotologmu kımyasal geleık yaşadım arka arkaya ıkı defa

arkadaslar uzun zamandır gıremıyodum..bende kan pıhtılaşması sebebıyle 2 dusuk yaptım.3.de bulundu ve 9 ay clexan iğne oldum kızım dogdu suan 50 gunluk.sizi cok ıyı anlıyorum.saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın allahım cok guzel bısey..ınsan korkuyla gecırıyor..doguma 72 saat kala kestık ıgneyı.sezeryanımda cok saglıklı ve guzel gectı..aklınıza takılan bısey olursa sorabılırsınız ben cok merak edıyodum herseyı..ama ozelden msj atın yetısemıyorum sayfalara nerde kalmıstım dıye kızdan gıremıyorum.sorularınızı cvplarım seve seve

allah analı bablı büyütsünn canımm allah uzun ömürler versinn miniğimizeee inşlah bizde görürürz o günleriiiiiiiii

kızlarrr yaaa ben fena halde obur oldummm ne bulsam yiyorumm neden böle oldu ki valla bu gün kilomu ölçtürdüm 60 kilo:1shok: olmuşummm öküz oldumm vallaaa yaaaaa acilen kilo vermemm lasımmmmm acabaaa folic plus mı yapıoo yani sizde iştah sorunu varmıııııııııcokacimcoook

canım gozunaydın masallah kıznna uzun bı aradan sonra guzel haberlelrle dondun darısı bıze ınsalllahh.....

canım folıc kılo yapıyo dıye duydum benn ıstahıda acıyoo opt

kızlar ya sıze bısey soracam iğnede nezman bacaklara gectınız benım ıgneler artık canımı cok yakıyo gırmıyo hatta cıkarıp baska yere enjekte edıyorum bı sakıncası olurmukı yoksa kolara falan gecsemmiii

kızlar bugün kasıklarım çok ağrıdı yaa.neden kiCADIARZU hamişmiyim kikızlar ben akşam uğrarım şimdi biraz işlerim var.öptümzemuszemus

canderyam benimdeee arada kasığım sancıyo ve arada sol kasığım seğiriyooo acepppppp mi?desemmm ya ümitlenmek istemiyorummmmmm ve deli gibi yiyorummmmm ama bulantı felan yokkkkk adetimedee tam 1 hafta varr acaba test yapsammı yapmasammı yine aldı beni bi sıkıntıııııııııııı:uhm:

umut sevgim
sen ne yapıosunnnn canımm iyisindir inşlahh miniğimizzin keyfi nasılll sen biraz iğnelerden şikayetçisin galbaaa.allah kolylık versin canımm bu iğnelerden dolayı hepimizeeee
ben karın büyüdükten sonraa kollara bacaklara geçiliyo sanıyorum ama tecrübeli arkadaşlarr daha iyi bilerlerrrr ben iğne hiç kullanmadım çünkiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…