Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

O bahsettiğin testlerin hepsi yapıldı canım.Onlarda bir problem yok.Sadece benim (sanırım) hamile kaldıktan sonra bazı kadınlarda böyle oluyormuş kanım pıhtılaşmaya meyili artıyor.Dr'da öyle söyledi.İlla genetik birşey çıkmadı ben de pıhtılaşma sorunu yok diyemeyiz yani.

Çalıkuşu hayatım geçmişi mi okuyorsun bana dönmedin canım ben de birazdan çıkmam lazım bizim mesai bitiyor çünkü burada.Benim transferim daha olmadı.Büyük ihtimal yarın olacak.Blastokist embriyo transfer edilecektiya bana.

geçmiş olsun canım inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini alırız

dinamiss valla alınıyorum bak, günlerdir pas atıyorum sana, bi cevap bana atmıyosun yani
:umursamaz:

Muaz, Krizantem, Dinamis, Tulun, Gelevera , Zeynom, PAPATYASUREYYA canlarim güzel dilekleriniz icin cok saolun kizlar

Çalıkuşu arkadaşım nasılsın canım.Sana tüp bebek topiğinde yazdığım cevabı okudun mu acab?Seni çok merak ettim.Biraz dah iyisindir umarım canım.

Hülyacigim evet okudum canim oraya cevap yazmistim sana

çalıkuşu yeniyim ama geçmişi biraz okudum canım lütfen umudunu yitirme...
dünden sonra yarından önce yaşam durur umut bitince....

gulus canim saol,
bu arada sen ve aramiza yeni katilan arkadaslarimiza kendi derdimden bir hosgeldin bile diyemedim.
Kusura bakmayin

ayyyy çok afedersin dynamiss, meğerse yazdığını ben kaçırmışım, bi de üstüne üstlük alınganlık yaptım çok özür :kedi:

sende pıhtı sorunu oluşmuştu ya hani sonra geçmişti, ben iki farklı doktora gittim iki gün arayla, ilki hematom alanında hiç değişiklik olmamış azalma yok demişti ama sonraki doktor, hematom kalmamış, o kese gibi görünen alan bebeğin plesantası oluşuyor dedi, kafam karıştı, hangisi doğru bilmiyorum, dokuzuncu haftada yolk keseden plesantaya devir gerçekleşiyormuş galiba, yani eğer kesede hematom var ise plesanta bundan nasıl etkilenir sende bi sorun oldu mu canım????

cok erken davrandın arkadaşım acele etmeeeeee.1 hafta sonra mutluluktan uçarsın inşallah.

kızlar karyotip sonuçlarım cıkmış eşim almaya gitti.cesaret edip gidemedim.2 saate herşey belli olacak.stresten ölecem gibi hissediyorum.
lütfen dua edin kötü çıkmasın.

iyi akşamlar bayanlar.... yaa öyle hepinizin mesajlarını okudum ama öyle üşengeç olmuşumki inannım parmağımı kıpırdatasım yok kopyalayım iyi dilekler yazayım... benim bayağı bi enerji depolamam lazım....

ÇALIKUŞU canım sana yeni bir haber olup olmadığın sormuştum varmı yeni bi gelişme yeniden konuştunmu doktorunla ya da başka bir doktorla varmı birşey... sanki güzel haberler duyacaksın gibi geliyor bana... öptüm canım hakkında hayırlısı...
dinamis kızın ismiyle yaşasın çok severim deniz ismini bana özel gelen isimlerdendir...
papatyacım seninde az kalmış canım yaa maşallah yakında güzel haberlerini alırız artık buradan...
canderya salla canım yaaa bebek mebek boş işler bunlar naniknanik ayyy bana bi halley oluyoy... vala zaten hiç ısrara gelmiyor bu pis bebişler arsız şeyler umursamayınca hoopp bakmışsın gelmiş konmuş oraya... süprizzzzz o yüzden önümüzdeki ay kural umursamamak :dilcikar: okişmi
esraben nerdesin sen bakıymmm hayırdır
funda cım seni merak ediyorum ve özlüyorum iyi dileklerine ihtiyacım var nerdesin gel gayrı...
melek aspirin bi sorun yaratmadı dimi... bi de senin cinsiyet öğrenmene ne kadar var malum bilmiyorum bu işlerin cahiliyim
kahvelokum çok sürmez hamile kalacak kızlar ahada söylediydi dersiniz... :1rolleyes:

meleeeeeekkkkkkkk yaz lütfen...
protrombin heterezigot
faktör 13 heterezigot
mthfr677 heterezigot

benim değerler böyle tedavi şekli gebe kalmadan folbiol coraspirin 100 _ hamile kaldıktan sonra bunlara ek olarak 04 cleaxane...

sağol arkadaşım.şimdi eşim aradı benimde eşiminde karyotip sonuçları normal çıkış.uçuyorum sevinçten.:sm_cool:
desteğin için çok teşekkür ederim.

merhabalar hoşgeldin... canım ben bu karyotip anlamadım kromozomlarmı sevindiğine göre iyi birşey... maşallah inşallah herşey gönlünce olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…