Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ravzayı çok merak ediyorum.

haber alan var mı acaba?allaha kızını da onu da korusun :Saruboceq:

canım teşekkür ederim ilgilendiğin için. bilmiyorum ya tırsıyorum işte kötü huylu olurda birşey çıkarsa diye nodül ismi kafamı kurcalıyo işte bu nodül varken hamile kalmak ne kadar doğru bilimyorum( yoksa lütfü hoca kasımda korunmayı bırakın dedi ama bu nodül varken ve çözümünü görmeden hamile kalamam gibi geliyo

çok teşekkür ederim papatyacığım.tek dileğim allah birdaha ne bana nede birbaşkasına böyle acı yaşatmasın.allah senin cocuklarınada sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.darısıda bana ve tüm isteyenlere olsun.

canım hiç korkma allahın izniyle kötü birşey değildir .haklısın insan endişe ediyo ama inşallah korkulcak bişey değil canım.tahlillerin çıksın dahada rahatlıycaksın ozaman bebiş çalışmalarına başlarsın tatlım..

insallah cnm yarin haberini alirsak ins icimiz rahatlayacak:1hug:allahim korusun bütün hamislerini senide
Canım 100 mg asprin ve 100 mg corasinin içeriği aynıymış ...Eğer dozunu fazla alsaydım problem olurmuş...Çok şükür , bir şey olmazmış...

Canım şu an daha iyisin ,çok sevindim...Tabi insan ilk duyduğunda duygusal tepki verebiliyor ama zaman geçtikçe daha mantıklı düşünüyor...Canım bu arada iyi dileklerin için teşekkürler...Öpüyorummmm...

bende ilk ay hem iğne hem aspirin kullanıyordum babyprin yani sonra babyprin kalktı dediler coraspin vermişti dr bana canım merak etme sorun olmaz inşallah
Canım çok sağol , öptümm kocamannn...

Canım taramayı nerede yaptırıyor lütfü hoca...Hacettepede mi ?Ense kalınlığını lütfü hoca ölçmüştür mutlaka , bir problem olsaydı söylerdi , merak etme canım...

Canım , ben cinsiyetini sorucam,inşaallah söyler...Ama ultrason iyiyse bu haftalarda cinsiyeti görebiliyorlar diye biliyorum...Keşke öncesinden konuşsaydık , ben hatırlatırdım...Bu arada canım benim maaşımdan 34 tl kesilmiş,hiç farkında değilim,ilaç parası olabilir...Bugün eczaneye gidemedim ,yarın sorucam ilaçtan ne kadar kesiliyo diye...

Canım hayırlı olsunn...Bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşaallah...

Melek76 canım rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Listeye eklediğin için sağol. Aspirin konusunda bişey bilmiyorum ama allahın izniyle bişey olmaz.
Aminn canımmmm , hep birlikte inşaallah...

Canımm sonuçların iyi çıkmış ,çok sevindimmm...Osman hocanın yaklaşımı çok iyi değil mi?İnsanı rahatlatan bir tavrı var...
Bu arada sende mthfr değilde paı heterozigotmuş...Çok şaşırdım , nasıl böyle bir hata yaparlar...Çünkü doz , buna göre belirleniyor...Neyse iyiki yaptırmışsın , listedende senin bilgilerini düzelteyimm...
ravzayı çok merak ediyorum.

haber alan var mı acaba?allaha kızını da onu da korusun :Saruboceq:
Canımm bende çok merak ediyorumm...İnşaallah iyidir ve bir problem yoktur...
Ravzanın düşüğü yoktu yanlış hatırlamıyosum...4 kayıbı var ama 24. haftalarda erken doğum yapıyordu...Canım ravzacımmmm , çok zor aslında onun yaşadığıda...Allahım ravzayı ve bebeğini sen koru...Aminnnnn...

DEĞERLERİMİZ VE ÖNERİLEN TEDAVİ ŞEKİLLERİ

(hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)---------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu-----------------???

(bkale) mthfr:heterozigot------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A--------------------???

(reisdevrim37) paı:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek-------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot-------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot-------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------0.3 fraxiparine,folik orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot----------------------------------0.6 cexane (yağızımıza kavuştuk)

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot--------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek-------coraspin100lük 1 folicplus1 gebe kalınca fraxparin 1 lik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot----------------------------Coraspin+fo lbiol+0,3 fraxparine

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ---------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot----------- bebek asprini+elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot-------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-ibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot---------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok……………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G-------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot.................... ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10............günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot protein C düşük....... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............???

(smmm06 )protrombin heterozigot --------- 0.6 fraxparine coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) mthfrC677T heterozigot ----------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 )b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20) mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot--------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot...........0,2 fraxparine

(ARUB) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot.................0,4 cexane

(nazlı 03) .......???..............................0,45 innohep

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot.............0,4 fraxiparin

(lal 82) mtfhr homozigot .............0,4 cexane yarım coraspin (bebişimize kavuştuk)

(sido)mtfhr 677 heterozigot ...............0,35 innohep

(FTGG7779)mtfhr 677 heterozigot........0,4 iğne

(lidya79)PAI, MTHFR 1298,677 heterozigot, FOLBIOL, Coraspin 100, elevit, clexane 0,4

(canderya200 ) Protein C EKSİKLİĞİ..........CORASPİRİN100,CL EKSAN 0.4,FOLBİOL0.5 BEMİKSC,ELEVİT

(nergis60) PAI 4G /5G MTFHR677 HETEZİGOT..............ELEVİT+FOLBİOL hamile kalınca Fraxiparin 0.3

(alarahan) ....haşimato troidi- MTHFR 677 heterozigot .......FOLİK+CORASPİN hamile kalınca iğne (dozu belli değil)

(kelebek01) Faktör V: heterozigot .............. Folbiol, Coraspin Bemiks B12... hamile kalınca Coraspin

(aslihan1806) mthfr: homozigot.................. 100 mg corasprin,folbiol,elevit,fragmin 5000

(özpor) 677mthfr heterozigot...........0,2 clexene folbiol,bemiks coraspin hamile kalınca iğne

(zeynom_10)genetikler yapılmadı protein s eksikliği troid.................100mg aspirin,folic plus,hamile kalınca iğne

(seydam) Protein s eksikligi..........................şimdilik asprin + folik asit (hamile kalınca belki iğne , henüz belli değil )

(tuğçe8) heterozigot gen mutasyonu,faktör 5 leiden,protein c ve s bozukluğu......................................aspirin+folbiol+frexiparine0,3+magnezyum+elevit+gyno ferro sanol (sonuçelif sena:)))

(tulun ) PT Homozigot, MTHFR Heterozigot........................................ şimdilik folik asit ve coraspirin, hamile kaldıktan sonra iğneye başlanacak

(umutluyuz) protein s yüksek...................................................0,45 innohep+ coraspin+folbiol

( 1emine1) FAKTÖR XIII V34L HETEROZİGOT, B FİBRİNOJEN-455G-A HETEROZİGOT VE GPIIIaL33P HETEROZİGOT .................................................tedavi şekli belli değil.karyotip sonucları bekleniyor

canım ınsallah rabbım tez zamanda eksıgını verır kocan sen ve yavrunuz bır butun olursunuz ınsallah rabbım hepımızın dualrını kabul etsın ve sonunda yuzumuzu guldursun ınsallah canım

kızlar ben eve yeni geldim.şimdi içli köfte yapıcam ancak gece girerim forum a.
reis cim seni görmek çok güzel.
sen geçmişte olan tartışmayı takma ben takmıyorum zaten.önceden üye oldum diye forum'u sahibi sanan kendini bilmez kişilerle muhatap olamam.
onlarada benle olmasın.engelledim zaten bir-iki kişiyi.
seni çok öptüm canım.byby

melekcim evet osman hocanın insanı rahatlatan çok hoş bir tavrı var ama ben öyle muayene etceğini hiç bilmiyodum. sanada muayee yaptımı. ne biliyim işte tansiyon, elleriyle muayene falan. bana koltuk altlarımdan gögüslere, kasıklara, omurga kemiklerinin aralarına kadar parmaklarıyla baktı. en sonundada yıllardır sakladığım nodülümü buldu(( 6 yıldır farkındaydım bununda söylemiyodum kimseye ve çokta korkuyodum bir gün çıkar diye. ve osman hocam buldu ne yazıkki( ultrason yaptırdım bayağı büyük çıktı. ee 6 yıl az değil epey büyütmüşüm. ek tahliller istedi hattasenin yazdıklarını gösterdim hocaya. güldü. dersine iyi çalışmışsın. hatta ben neymişim yaa ne tahliller istemişim öyle dedi:))) yani sana epey bir tahlil yapmış canım. eksik yazıcaktı seninkini görünce iyi bari bu kadar çalışmışsın sanada yapalım bu tahllileri dedi:))

valla hocada şaşırdı bu duruma. genler değişmez gazide iyi bir hastanedir neden böyle bir şey olmuş dedi. hoş bu durumda benim sadece pa-1 de var. ama hoca kilona göre 0,6lık başlıycaz sana hamile kalınca dedi. bu pa -1 genine de son 2 yıldır bakılıyomuş yeni moda oldu diyo:)) eee o zaman benim sadece bu pa-1de problem varsa0,6lık doz fazla değilmi dedim. koruma amaçlı senin kilon için bu uygun dedi. bakalım artık hayırlısı be gülüm herşey allahtan.

sen naptın nasıl gidiyo hamilelik ?

:hulya:
Herşey yolunda Lidya cım, allah şükür 22. haftanız içindeyiz:))

Ekim'in bitmesine de az kaldı, inşallah en kısa zamanda müjdeli haberler verirsin sen de bize:)

MASALLAH SIZE CANIM HERSEYIN SONUNA KADAR YOLUNDA GITMESI DILEGIYLE OPUYORUM COK

hayırlı olsun arkadasımm allah hayırlısıyla sonuna dek ullastırsın ınsallah

kızlar herkese teşekkür ediyorum iyi dilekleri için rabbim bu sefer hayırlısıyla kucağıma almayı nasip eder inşallah dualarınızı esirgemeyin ne olur. Benim için en gergin zamanlar bu seferde iğne dozum çok mu gelir acaba diye endişeleniyorum Allahım sen yardım et hepimize :) Bu arada 0,8 lik iğne vurulan arkideşler nerdesiniz :)

canım çok özledim sizlerikaydirigubbakcemile5hiştttt sen gergin olma bakalım bu dönemde iyi olalım iyi geçinelim güzelimkaydirigubbakcemile2 diyorum ya bu günlük hayatımızda zaten bir sürü problemimiz var birde burda sıkmayın canınızı tamammı canım:1hug: eeenoldu haberler varmı. çok okuyamadım geçmişi adetin geçtimi ne durumdasın.

bu arada kızlar burayı bana kısaca özetliycek biri varmı ya valla 1 hafta yoktum ne kadarçok yazmışsınız sizi hınzırlar az kaynatmamışsınız:jeyyar:

cok sukur canım asıl bekledıgımız sonuclarda temız ckmıs sen cıkan nodulun takıbını yaptır tabıkı onemlı olan senın saglıgın en basta ınsallah en kısa zamnda hamıle kalırsın mutlu sona ulasırsın canım

iyi dileklerin için binlerce kere teşekkür ederim canım dua edin nolur sizin dualarınız kabul oluoy

GÖZÜNAYDIN REİSCİM tahlilleri iyi çıkmış. nodülüde kafana takma inşallah bir an önce kurtulursun ve çalışmalara engel kalmamış olur....
şu meleğin sana önerdiği tahliller hangileriydi canım ben onları forumda çok aradım . bende tetkiklerimi yeniletecem. çünkü tedvi olmama rağmen bir düşük daha yaptım..eğer o liste varsa paylaşabilirmisin..?:kedi:

tebrik ederim canım gözün aydın.... kaç haftalık hamilesin canım.. eğer hamişler listesine yazılmak istiyosan kahvelokum tutuyo o listeyi özeline bi msj atarsan seni ekler..ve seni oaradan takip ederiz.. allah tamamına erdirsin inşallahopuyorumnanaktan

oncelıkle bebegınızı kutluyorum.hayırla saglıklı sıhatlı kucagına alman dılegıyle. cok yakın bı arkadasımında troıdı var.1 kaybı oldu .o dusukten sonrakı tahlıllere troıd oldugu anlasıldı.su an yıne hamıle ve 6. ayında oda ılac kullanıyor.ve bebegının cok saglıklı oldugunu soyluyor doktorlar.ınsallah sorunsuz saglıklı bebegını kucagına aldıgın haberlerınıde alırız.kendıne ıyı bak

selam GELEVERAhiç karşılaşamıyoruz canım sanırım taşınacakmışın allah kolaylık versin canım.bu yeni evinde meleğin kollarına gelir inşallah...

sülal tebrikler canım allah tamamına erdirsin
reisidevrim canım güzel sonuçlarına sevindim inşallah nodülde aksi birşeye sebep olmaz herşey güzel olur...

kızlar bu arada ben şu iğne boy kilo oranını anlamış değilim bilenler tam olarak açıklarsa sevinirim hastalığımızla ilgili herşeyi bilmeye çalışıyorum araştırıyorum öğreniyorum ama bunu hiç bilmiyorum CADIARZU ???????????????????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…