Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

selam GELEVERAhiç karşılaşamıyoruz canım sanırım taşınacakmışın allah kolaylık versin canım.bu yeni evinde meleğin kollarına gelir inşallah...
evet ya özledim sende yoktun sanırım bayağıdır nasılsın sağlığın nasıl herşey yolundadır inşallah....
canım evet yaa evi toparlıyorum bi taraftan ama malesef ne olacağım belli deil... eşimin tayini ağrıya çıktı ama gümrükte olacak oraya gidicez diye hazırlık yapıyordum ama eşim orada hastane olmadığı için tayinini yeniden buraya aldırmak için benim durumumla ilgili hemotolojiden rapor alacak evin bi kısmını toparladım ve böyle muallakta bekliyorum. yani bir gebelik durumunda hastanesi olan biryerde bulunmam gerektiğini belgeleyip tayinini istiycek...

inşallah hayırlısı olur tatlım. evet canım bende şu aralar prolaktinle uğraşıyorum.değerim 2004 çıktı.parlodel içiyorum inşallah düşermafoldumben

bende bu konuda hıcbırsey bılmıyorum ıkı dusugum var ve su an tahlıller yaptırıyorum.kan pırtılasmasından supelenılıyor.bu durumda ıgne yapıldıgını bılıyordum ama boy ve kıloyla orantılı oldugunu bılmıyordum.ıgneye ragmen dusuklerın oldugunu ogrendım.ıcımı korku saldı yıne aynı seylerı yasamak ıstemıyorum.allah hepımıze sabır versın.

limburgcum allah kabul etsin bugün yasin okuttun sanırım... rabbim senin ve tüm hamilelerin bebişini korusun olmayanlarada erken vakitte nasip etsin inşallah....
ÇALIKUŞU canım dünden sonra neler yaptın canım doktorunla tekrardan konuştunmu canım... inşallah iyi şeyler duymuşsundur.. dualarım seninle... polyannacık sana üzüntü yakışmıyor sen mutlu olmalısın... yerimseniben

limburgcum canım duaların için öoook teşekkürler. inşallah kabul olur kucaklarımız dolarzemuszemus

inşallah hayırlısı olur tatlım. evet canım bende şu aralar prolaktinle uğraşıyorum.değerim 2004 çıktı.parlodel içiyorum inşallah düşermafoldumben

aaa prolaktin bendede vardı canım ama benim değer düşük 30 ile 38 arası gidip geliyor ilaç kullanmadığım zaman... ben ilk iki gebeliğimde ilk ayda hamile kalmışken üçüncü düşüğüme kadar 7 ay kadar hamile kalamadım bu dönemin 3 ayı prolaktini bilmiyordum hiç bir belirtisi yoktu sonra bir ay gecikmem oldu ve gittim sonra dostinex kullandım ama iki ay kullanmama rağmen hamile kalamadım sonra başka bir doktora gittim gynodel verdi ve kullandığım ay hamile kaldım düşük oldu ama yinede faydasını gördüğüm ilaç bu oldu benim... canım çok geçmiş olsun sakın ihmal etme...

inşallah benimkide düşer aynı anda hayıt tohumu ve adaçayıda kullanıyorum bakalım haftaya tahlil verecem düşmüş mü bi bakayım...kaydirigubbakcemile5

ebrar canım nasılsın nerelerdeydin hesap ver bakalım kaydirigubbakcemile neden yoksun uzun zamandır.... lülülülülülü

arkadaşlar yeni katıldım ve bende size kısaca başımdan geçenleri anlatmak istiyorum. 07.01.2009 da bebeğim 28 haftalık iken bu pıhtilaşmadan dolayı doğum yaptım bebeğim ancak 10 gün yaşayabildi. çünkü 25 haftalık düzeyindeydi ve biz neyin neden olduğunun bilincinde dahi değildik tabii. bu başımıza gelenler %80 dr hatası ayın 2 sinde dr gitmiştim bir sorun olmadığını belirtti ve karnım ağrıdında dr ulaşamadım cebini kapatmıştı ulaştığımda ise suyumun bittiğini söyledi o halimle o tahlil senin bu dobler benim gezdirdi ki muayenede suyumun azaldığını farketmiş aa size söylemedim mi dedi ve beni daha uzak bir şehre göndermeye çalıştı. doğum için uygun küvöz yokmuş hastanede. bunun mümkün olmadığını her drun kendi hastanesinde ( ki özel hastaneydi) butür acil durumlar için ayırdığı küvözü olduğunu doğum için başka bir dr bulabildiğimizde öğrendim. o gün tam 5 hastane gezdim küvöz bulamadım Allah tan ailede sağlıkçılar vardı sabah başladığımız doğum macerası akşam 10 da bitti.....
doğumumu yaptıran dr göre eğer biraz daha geç kalsaymışız banada olan olacakmış ama çok şükür hayattayım. doğumdan sonra birsürü test yapıldı
gpıııa l22p heterozigot mutasyon
myhfr c677t homozigot mutasyon saptandı
atııı 62
anlaşıldığı gibi aileden gelen pıhtılaşma sorunu var
şimdi hamile kalmaya çalışıyorum ve maalesef kanamalarım 15 günde bir oluyor yeni drum doğum kontrol hapı verdi düzenlemek için 2 ay kullancakmışım sonrasında denemelere başlayacakmışız tabii kanamalarım düzene binerse.. bakalım neler olacak....

öncelikle berhaba ve hoşgeldin ilk kez karşılaşıyoruz... boy kilo oranını bilmiyorum ama iğneye rağmen olan düşükler tekrardan değerlendirilmeli bence iyi bir hemotolog ve iyi bir doktor burada en önemli faktör bence.... sağlıklar diliyorum....

selam canım
hakkınızda hayırlısı neyse o olsun fıstığm inşallah olumlu sonuç alırsınızda taşınmak zorunda kalmazsın.çok zor işler allah kolaylık versin.belirsizlikte kötü insan neyapacağını bilemez .umarım herşey yolunda gider.a.s.

gulus cokcok gemıs olsun.allah bırdaha yasatmasın.artık sebebını bılıyorsun buda bır baslangıc ınsallah bır sonrakı saglıklı uzun omurlu olur

geçmiş olsun ve kolaylıklar diliyorum... herkes aşağı yukarı aynı sorunları yaşıyor burada... ama kanama düzenin bozulmasını alyamadım... tekrardan geçmiş olsun diliyorum... vereliniortak

canım teşekkürler

gelevera buralardayım canım bildiğin gibi hayat telaşı işte .biliyosun kayınvaldem vefat etmişti buara taziyeye gelen çok oldu yani yoğun günler geçirdim .bunun haricinde değişiklik yok canım .sen nasılsın ?herşey yolundadır umarım .

tesekkur ederım.yenı sayılırım zaten.ıkı dısgum var ve henuz net olarak bılmıyorum dusuk sebeplerını.son tahlılımı verdım ve 1 ay sonra gelecek sonuc ve nedenını tam olarak ogrenecegım ınsallah.ama kan pırtılasmasından supelenılıyor.hayatım alt ust oldu her yerde bu konuyu arastıryorum ve sonunda bu sıteyı buldum.yalnız olmadıgımı bılmek ve ıyı sonucları duymak benı mutlu edıyor.allah hepımıze sabır ve saglıklı bebekler nasıp etsın

çok geçmiş olsun canım allah birdaha yaşatmasın .inşallah herşey yoluna girerde yeniden bebişine kavuşursun.

canım ya başınız sağolsun evet taziye ziyaretleri uzun sürüyor yani gelenler bitmek bilmez bilirim... bende iyiyim canım

gelevera bu arada tayın ısın ıcın hakkında hayırlısını dılıyorum.malatya yakın yasadıgım sehre esının ısını bılmıyorum ama buraya gelırsınız ınsallah.:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…