Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canim benim destegin icin cok tesekkür ederim.
Toparlarim yakinda kendimi insallah ama iste birden telefon gelince ümitlerim yok oldu bitanem, ama en cok sinir oldugum sey cuma günü doktora acik acik IVF degilde ICSI yapin en azindan kendileri spermi yumurtaya enjekte etseydiler bosuna bu cileyi cekmezdim en azindan döllenme problemi kalmaz rahime yerlestirildikten sonrada belki bir ümit tutardi ama o beni dinlemdi yok böyle deneyelim olmassa birdahaki sefere öyle yapariz dedi.
Sinirimden hala kendimde degilim.
Ama hayirlisi bundada vardir bir hayir.

canim lidyam cok tesekkür ederim.
beni anladigiz icin kendimi yanliz hissetmiyorum Allahtan sizler varsiniz kimselerle konusamadigim problemlerimi sizinle paylasiyorum.

canım 45 gün çok geçmiş.bir doktora görünsen acaba nasılolur...
ayrıca kaç haftalık kürtaj oldun.
ben bilgilerini pek hatırlayamıyorum canım.biraz bahsedermisin.

ilk gebeliğim 8.haftada sonlandırıldı.33 gün sonrada adet olmuştum.ikinci kürtajımda 12 haftalıktım.acaba gebeelik haftası ileri diye mi bu kadar gecikti adetim bilemiyorum.1 hafta daha beklicem olmassa doktora gidecem.sen kürtajdan kac gün sonra adet olmustuun ve kaybettiğinde kac haftalıktın.

Çalıkuşum , umarım daha iyisindir...
Bugün hep aklımdaydın...
Bir gün bebeğinin olacağına inanıyorum ben...Sende anne olacaksın inan buna...Hemde bebeğine çok iyi bakan , örnek bir anne...
Sadece zamanını bilmiyoruz işte...
Umut_sevgimin anlattığı hikaye beni çok etkiledi...Düşünsene canım , hiç çocuğu olmayacak birine , dua etmekten ve ümit etmekten vazgeçmediği için Allah ona bebek veriyor...
Ben bebeğimi kaybettiğim zaman dünya başıma yıkılmıştı sanki...9 ay karnımda büyüttüğüm bebeğimi göremedim , kucağıma alamadım , koklayamadım...Bebeğinin kalp atışları yok dediler ve anında beni kıyafetlerimle ameliyat masasına yatırdılar...Masada kıyafetlerimi doktorlar çıkardı...O kadar acele ettilerki , beni kaybetmekten korkular belkide...Beni ameliyata götürürlerken eşimin arkamdan bakmasını unutaman hiç...Uyandığımda hiç bir şeyin önemi yoktu artık...Bebeğim yoktu...Allah razı olsun eşimden , onun desteğiyle ayağa kalktım ben...Neyse bu konuyu anlat anlat bitmez zaten...ıçimdeki yangını anlatmak çok zor gerçekten...
Toparlanmak ve güçlü olmak zorundaydım...Gece gündüz dua ettim...Namaz kılmaya başladım , önceden 1 yıl kadar süre kılmıştım ama sonra bırakmıştım...Her gün yasin suresi okuyorum bebeğime...
Duayı eksik etmedim , Allaha hep dua ettim en kısa zamanda bana bebek ver diye , ümüdimi hiç yitirmedim...Ve sezeryandan 5 ay sonra da hamile kaldım...ınşaallah şimdi bebeğimi kucağıma alacağım...
Canım inanıyorum ki seninde bebeğin olacak...Lütfen buna inan ve duanı sakın ihmal etme...Ben duanın gücüne inanıyorum...Allah hayırlı zamanda sana bebeğini versin diye dua edicem senin için de...Öpüyorum canım...

ahh cnm insallah bisey olmaz allahin izniyle keske birgün icmeseydin dahami iyi olurdu ?:Saruboceq:

Canım sana katılıyorum , bir gün içmesem daha iyi olurdu galiba Çünkü burda asprin kullanmayıp sadece iğne kullanalar da var...Nasıl göz yanılgısı yaşadım bilmiyorum...Asprin yazısını coraspin diye okudum...
Şu an için iyiyim ama...Bir problem yok...asprin ve coraspin aynı maddeden yapılıyomuş ama evham işte...
İnşaallah doktorum yarın içimi rahatlatır ...

BÜSRACIM evet sali günü sonucunu yaz insallah hayirlisiyla bende yazarim birbirimizi habersiz birakmayalim bakalim ne diyecekler allah a emanet ol cnm

insallah hic birsey cikmazda rahatlarsin su ilaclari ahh hic kullanmasakta bu problemlerle karsilasmasak allah büyük korktuguna ugratmasin ins:1hug:

insallah hic birsey cikmazda rahatlarsin su ilaclari ahh hic kullanmasakta bu problemlerle karsilasmasak allah büyük korktuguna ugratmasin ins:1hug:

iNŞAALLAH canımmmm...Bugün internette bir doktorun yazısını okudum...100 mg coraspin yerine 100 mg asprin alınabilir diyo...Ama bu cümleyi birde doktorumda duyarsam çok çok sevinicemmm...
Canım gerçi iğnemizin içinde de hamileler kullanamaz diyo , coraspinin içinde de...Allaha emanet ediyorum bebeğimi...Hiç kimse bu ilaçların yan etkisini yaşamaz ve sağlıkla bebeğini kucağına alır inşaallah...

cnm kendini bence hemen toparla bu alman doktorlari ben yeterince tanidim bunlarin biseyden anladigi yok bence eger imkanin varsa türkiyede bir doktora git bende burda bir türk doktor buldum 5 düsügümün hic birinde ben detayli bir testten gecmedin bu herseyi denemliyiz diyor alman doktorlar ne yapti hamile kal gel bitti bence sende doktorunu degistir bizim bence tedavi edilmeyecek bir yanimiz yok teshis koyamiyorlar bak sende söyledigin halde yapmadiklarini söylüyorsun sanirim türkiyede cok kaliteli tüp bebek merkezleri var umudunu yitirme nolur rabbim yar ve yardimcin olsun gercekten cok üzüldüm:Saruboceq:

EMİNEcim benim 3 düşüğüm oldu
1.si kimyasal gebelikti kendi düştü
2.si boş gebelik 7.haftada kürtaj oldum 15 gün sonra adet oldum
3.sü ise 11 haftalıktı kalbi durdu kürtaj ile alınde ve 27 gün sonra adet oldum.
benim bildiğim kürtajdan sonra 15-40 gün içinde adet olman gerek sen bence cuma günü falan bir doktora git canım adet olmazsan.
kanaman kaç gün sürdü.içerde parça kalmamıştır demi.
benim en fazla 1 hafta sürdü kanamalarım odda lekelenme gibiydi.

dinamiss merhaba, beni hatırlarmısn bilmiyorum senin özeline 1-2 ay önce mesaj atmıştım, şu an sanırım forumdasın ama burdamısın bilmiyorum?;

parça kaldığını sanmıyorum çunkü 12 haftalık olduğum için dr önce ilaçlarla bebeğin düşmesini bekledi.(bebek düştü hatta kafası hariç ben heryerini gördüm böyle bir üzüntü olamaz)daha sonra temizleme kürtajı oldum .7 gün kanamam oldu ardından 10 dun kahverengi akıntım oldu .dr.pıhtılar atılsın diye ilaçta kullandırdı ama bilemiyorum işte.cumaya kadar bekliyeyim olmazsa gidecem.birde başıma bunlar cıktı dert azmış gibi.

insallah cnm yarin haberini alirsak ins icimiz rahatlayacak:1hug:allahim korusun bütün hamislerini senide

Canım ÇALIKUŞUM , hayalkırıklığı yaşamana çok üzüldüm tatlım. Gönül isterdi ki ilk denemede olsaydı. Ama pes etmek için erken değil mi canım ? Yok hemen öyle pes etmek. Hem zaten kendin de yazmışsın , yanlış bi yöntem uygulanmış. Biliyorum maddi-manevi yıprandın ama bi dahaki denemede istediğin yöntem uygulansın. Hem tüp bebek denemesinde de hamile kalma şansı aynen normal yolla denendiği gibi değil mi ? Bu daha ilk denemen . Lütfen biraz daha şans tanı kendine. Bak Celen tam 7 düşük yaşadığı halde pes etmemiş , 4 ü de dış gebelikmiş üstelik. Dış gebeliği atlatmak da hiç kolay değil , normal düşükten çok daha ağır. Bak Celenin mükafatı ne güzel oldu , sonunda kavuştu kızına.

Canım bak doktorun da bi daha deneyelim demiş . Biraz güç toplayıp yeniden dene nolur . Bu defa o söylediğin yöntemle yaptır. Allahım sabrının karşılığını versin inşallah , çektiğin tüm acıları unuttursun inşallah. Tüm kalbimle dua ediyorum. Bir an önce moralin düzelir inşallah , Allahım güç versin. Kendine iyi bak canım , çok öpüyorum..

ay canım ne üzüntü ya((
allah bi daha vermesin.
evet sen cuma ya kadar bekle sonra bir doktora gir bence de.

canım inan yazdıklarını gözyaşları için de okudum ve kadın olmak ne zor bişey bunu anladım.eşimizin mutluluğu için evliliğimizden bile fedakarlık ediyoruz.bende dört düşük yaşadım.ve defalarca eşime benden ayrıl dedim.ama eşim şiddetle kabul etmedi.ilk başlarda benim de ümidim yoktu.artık denemem diyordum.ama herşeye rağmen allah güç verdiği müddetce deniycem yılma güzelim ne olur.bak ben bu yazıyı yazdıkca bilgisayarın klevyesi gözyaşlarımla doldu.ben namaz kılıyorum hepimiz için dua ediyorum inanıyorum bizde bigün anne olucaz hergün bu umutla yaşıyorum.ne olur allahtan ümidimizi kesmeyelim.:Saruboceq:

LALCİM , senden haber almak çok güzel canım , özlemiştik. Annelerimizden hiç haber alamıyoruz , Sido , Selvihan , Nazlı , Eserizmir , gelgit , mumamu , marguerite . Artık hiç yazamıyorlar. eçen gün bebeği olan bi arkadaşımı ziyarete gittim. Hakkaten kolay değil , o yüzden yazamamanıza hak veriyorum. Tek bebişler de anneleri de iyi olsunlar da..

Canım hematoloğa gittikten sonraki sağlık sorunlarına üzüldüm. Meğer annelik uğruna neleri göze almışız değil mi canım ? Benim de kolesterolüm yüksek çıkmıştı , üstelik o zaman 48 kiloydum , dikkatli beslendiğimi , hareketli bi yaşantım olduğunu düşünüyorum. O yüzden şaşırıp kalmıştım. Hematolog hamilelik denemeseydiniz ilaç başlardık demişti. 6. ayda gebelik şekeri çıktı. İlk aklıma gelen bebek oldu , aslında annenin sağlığını da etkileyen bi durum ama kendimizi unutur olduk artık. Senin de tansiyon sorunun olmuştu sanırm. Hematolog bana pıhtılaşmadan dolayı annenin sağlığını tehlikeye atan durumları anlatmıştı . Eşim çok tedirgin olmuştu , senin sağlığın tehlikeye girecekse istemiyorum çocuk filan demişti. Bense kendi sağlığımı hiç düşünmedim o an.

Ahh Lalcim , ne diyelim. Allah bebeklerimizi bize , bizi de evlatlarımıza bağışlasın. Bayağı bi sıkıntı çektik , fedakarlık yaptık. Allahım hayırlı , kıymetimizi bilen evlatlar versin inşallah.

İyi dileklerin için çok teşekkür ederim. Çok öpüyorum canım. Oğluna özel öpücükler...

canım ya!ben de ikinci kürtajdan kırkbeş gün geçti ve günümden geçtim diye eşim test almış.korunuyoruz diye testi yapmadım bile hatta eşimle dalga geçtim niye aldın diye ve eşimin zoruyla testi yaptım ve hamile olduğumu öğrendim.malesef kullandığım birçok ilaçtan dolayı bebeğimi kaybettim.yani anlıycan bir ayda iki bebek kaybettim.sakın sende öyle olmayasın.bi test yapsan.çünkü kürtajdan hemen sonra kadınlar hemen hamile kalırlarmış.içersi temiz olduğundan.ona göre önlemini alırsın...ben bi uyarayım dedim.benim başıma gelenler kimsenin başına gelmesin diye..

LıMBURGCUM , canım teşekkür ederim iyi dileklerin için. Darısı da başına olsun tatlım. Allahım seni de yaklaştırıyor o telaşlı heyecanlı güzel anlara. Hep güzel haberleri paylaşırız inşallah.Çok öpüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…