Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

çalıkuşuuuuuuuuuuuu canımmmmmmmmmm umutsevgimin söylediği çok doğru isteyene rabbim verir vermiyorsada bi hayır vardır.... opuyorumnanaktan

Mutlaka vardir bir hayir ama benim sabrim tükendi bitti.
Ümidim kalmadi be canim. Ama icimdeki korku geldi basima bastan beri döllenmeyecegini hissediyordum bilmiyorum niye ama gercektende hissettim bunu.
Ya aklim almiyor madem spermler ve yumurtalar kaliteli neden olmadi.
Olmamasinin cok sebebi var dedi doktor telefonda ama aciklama yapmadi.
Bilmemek beni kahrediyor hadi sperm yada yumurtalarda bu sefer bir problem vardi deseydi neyse canim böyle seyler olur derdim ama bu aciksasi Mevlamin bize bunu nasip etmemesidir.
Demekki cilemiz henüz dolmamis. Imtahan devam ediyor ama benim devam edecek gücüm kuvvetim ümidim kalmadi
Evet beterin beteri var.
Bunada sükürler olsun demekten baska birsey gelmiyor elimden
Evet Limburg zaten senin dediklerin bana ümit olmustu.
Dilerim Rabbimden banada böyle bir mucize verir cok gec olmadan

arkadaşlar hepinize iyigünler diliyorum işlerim olduğu için çıkmak zorundayım .öpüyorum sizleri.
ÇALIKUŞUM lütfen iyi ol senin gibi güçlü biri bunlarıda atlatıcak inanıyorum.Şeniz

arkadaşım cok üzüldüm okuduğumda .ama pes etmenede çok kızdım. insanlar kac kere deniyorlar.anladığım kadarıyla senin daha birinci denemen yok öyle pes etmek.allahın bir bildiği vardır.sakın isyan etme.seninde vaktin gelecek ve anne olacaksın.anne sesini yavrundan sende duyacaksın.
sakın sakın umutsuzluğa kapılma.

öncelikle listeye benide eklediğin için teşekkür ederim.
aspiririn olayınada cok takılma.allhın izniyle hiç birşey olmaz.kötüyü düşünüp kötüleri çağırma.doktorunu telefonla arayıp sor.inan stres bebeğini daha cok etkiler.iyi haberleri bekliyorum.

RABBIMIN ENCOK SIKINTI CEKEN KULLARI PEYGAMBERLERIYMIS SONRA SEVDIGI KULLARI CANIM.RABBIM BIR DE KALDIRAMIYACAGIMIZ YUK YUKLETMEZ INSANA SEN UZULME YILMA UMUDUNU KAYBETME ONDAN UMIDINI KESME DUA ET HEP BAK GOR SENDE BENIM GIBI MUCIZENE KAVUSACAKSIN INSALLAH CANIM BEN INANIYORUM SENDE INAN LUTFEN AMA SUAN YASADIGIN COK TAZE OLDUGU ICIN SAGLIKLI DUSUNEMIOSUN BIRAZ ZAMAN GECSIN SENDE GORECEKSIN TOPARLADIGINIopuyorumnanaktan

Saol canim.
Seneler sonrasini düsünüyorumda simdilik esim saolsun bana destek veriyo.
Bu iste ne senin nede benim sucumuz var diyor. Bunu bize mevlam nasip etmiyor.
Acaba seneler sonrada aynimi düsünecek. Bu okadar büyük yükki benim sirtimda ve bunu nasil tasiyacam bilmiyorum. Esime karsi cocuk bekleyen ailesine karsi bu yükün altinda nasil ezilmeden yasayacagim onu bilmiyorum iste.
Ailenin tek erkek cocugu. Benim yüzümden onlarda torunlarini alamadilar kollarina bu beni icten ice kemiriyo

Iste ben onu üzdügüm icin kahroluyom

Saol canim ama iste ümitler bir bir kaybolunca o vaktin yani Anne olacagim ihtimali bana daha cok uzaklasiyor

Ben Rabbimi cok seviyorum ama böyle durumlar yasayinca sanki o beni terk etmis gibi geliyo bana.
Düsünmeden edemiyorum tabi acaba hangi günahimin bedeli diye.
Allahim baska dert vermesinde yine buna boynum kildan incedir

yaa arkadaşlar size bir sorum var... geçmişte ben de boş gebelik yaşadım ama idrar testinde görüp sonra gidip keseyi gördük yani kan tahlili yaptırmadım bilmiyorum.... bu gün arkadaşımda bana şöyle bir soru sordu boş gebelik kan tahlilinde çıkmazmı diye gerçekten yaptırmadığım için ben bilmiyorum bileniniz varsa cevap veririmi... ben boş gebeliği sadece kalp atımını alamayınca öğrendim... sen ne şekilde öğrendiniz.......................

MELEK sakın moralinibozma kuzumkıyamam.
bakben sana ne anlatıcam.
annemben karnında iken apandisit amilyatı geçirmişhemde bilmeden.
ve sonra aldırmaya gitmişler beni sakat falan olur diye.
sonra kadın doğum uzmanının eşide doktor muş onu arayıpsormuşlar bişey olumu bu ilaçlardan diye.oda olmazdemiş.
ve ben doğmuşum:lepi:
doktor dopinkli doğar demişbenden ötürü ve gerçektende öyleyim:lepi:
sporda yaptığım dalda dünya rekorumve dünya 2.liğim var:hooray:
yani diycem bişey olmıycakasa zaten olmaz kuzum:teselli:
sen içini ferah tut.
yarım aspirinle de seni bırakıcaksa minik yaramaz yaptık işi:CüvCüv:
sen genede içini rahatlatmakiçin doktorunu ara nosu varsa.
ama rahat ol bişeycik olmazŞeniz

güzelim boş ta olsa dolu da olsa hem idrar da hemde kanda çıkar.
sonuçta kanda
beta-hcg hormonu salgılanıyor.
umarım yardımcı olabilmişimdirŞeniz

bu belirtiler varsa buyuk ihtimalle iyi haber geliyor demek.ben ilk döllenme günlerinde deli gibi uyuyordum ordan anlıyordum.birde hemen canım hiç sevmediğim bir yiyeceği çekiyordu.var mı böyle belirtiler.

valla sadece bulantı ve baş dönmeleri var.iştah normal canım.ama geçen gebelikte de böle oldu döllenme zamanında oluyor sanırım.
ayyy inşallah hamişimdir yanolurrr.:Saruboceq:

canım 45 gün çok geçmiş.bir doktora görünsen acaba nasılolur...
ayrıca kaç haftalık kürtaj oldun.
ben bilgilerini pek hatırlayamıyorum canım.biraz bahsedermisin.

Gelevera , celen35 , umut _ sevgim , gobete , limburg1985 , canderya , 1emine1

Hepinize çok teşekkür ederim , içim daha rahat artık...Doktora ulaşamadım ( bugün pazar olunca) ,yarın ilk işim doktora sormak olacak...Ne dediğini haber veririm...

Canım yarın eczaneye bir sorayım , şimdilik benim maaşımdan kesinti yapılmadı...Ama her yerde uygulamanın aynı olması gerekiyor...
Canım , yarın lütfü hocanın hemşiresi ile konuşcam , eğer gel derlerse bu hafta , yoksa sonraki haftaya gidicem...11+0 dan önce yapılmıyor heralde...
Bebeğinin ense kalınlığı kaç çıktı ? cinsiyet tahmininde bulundu mu lütfü hoca ?

limburgcum yarınki duanı allah kabul etsin tatlım, bizleri de unutmamışsın sağol allah razı olsunn canım :Saruboceq:

çalıkuşum bitanem benim gerçekten üzüldüm ne desem boş. ama bildiğim birşey varsa o da herşey insan için, ümidin kırıldığı anlar da olacaktır elbet...ama ümid etmeden yaşanmaz. hem bizler ne eksik ne de yarım kadınız, hiç de boynun bükük değil ve olmamalı. dimdik durmaya çalış. biliyorum zor ama sen inadına dik duracaksın. emin ol eşinin de boynu bükük falan değil, o sadece sana üzülüyor çok seviyor seni çünkü. eşin ailenin tek erkeği varsın olsun sen de onun BıRıCıK hanımısın. hem onu üzüyorum ne demek...siz karı kocasınız.karı koca arasına gölge bile giremez, siz allah şahit bir yastıkta uyuyansınız.canım benim...biraz zaman sadece...sonra başla yeniden çalışmalara lütfen çok genciz daha. insanlar 40 lardan sonra bile peş peşe tüp bebişle doğuruyor yeri heliyor. hamdolsun daha bizim yaşımzı ne ki tatlım benim.küçük de olsa bir umudun filzilenmesine izin ver yeter..gerisi kendi gelecek bitanem...

Melekciğim birşey olmaz allahın izniyle içini ferah tut canım :Saruboceq:

Canderyacım allahın izniyle hamiş gibisin sen yaaaaww sositososito allaha emanet ol, hakkında hayırlısı inşallah :Saruboceq:

allah hepimizin ve herkeslerin tez zamanda muradını versin inşallah :Saruboceq: bebiş sesleri dolsun evlerimize allahın izniyle tez zamanda :Saruboceq:

Canderyacım bana hep şöyle olur mesela ilk ilk başlarında döllenmenin: canım mesela birşey ister sonra bi anda istemez, hep ordan anlarım. bi de kokoreç krizine girerim anlamadım nedendir laelaelaelaelae

Canderyacım bana hep şöyle olur mesela ilk ilk başlarında döllenmenin: canım mesela birşey ister sonra bi anda istemez, hep ordan anlarım. bi de kokoreç krizine girerim anlamadım nedendir laelaelaelaelae

ay kıss bende de aynı belirtiler var yauvvvopuyorumnanaktan
canım bişeyler istiyor sonra isteğimyok oluyor...
birde yemek pek yemeyi sevmem ben ama gece rüyamda bişeyler yerim.
dün gece ıspanaklı bişeyler yedim valla.
geçen gebeliğimdede bişeyler istediydi canım.
ayyyyyy gelicekmi ne?
hayırlısı düşük olcaksa hiç olmasın,olmıycaksa olsun:Saruboceq:

çalıkuşu,
canım benim...
senin kadar üzüldüm okuyunca...
ama var mı hemen böyle pes etmek.. hani sen topiğimizin ümitlisiydin... oldu mu şimdi böyle...
çok iyi anlıyorum şu an hissettiklerini.. ama pes etmek yok.... biraz ara ver.. eşinle birlikte etkinliklere katılın, kafanızı dağıtın... sonra kaldığınız yerden daha da inançlı devam... olacak canım... olacak... ama yeter ki sen yıpratma kendini böyle... ben inanıyorum olacak... lütfen topla kendini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…