Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Celenim, Gelevera , umut Sevgim yazdiklarinizi okurken suan gözlerimdeki yaslardan yazi yazamayacak bir durumdayim.
Canim Arkadaslarim okadar iyisinizki. Ama Inanin cok ümitliydim ve yikildim. Aklima binlerce kötü seyler geliyo. Allahim bari bir tanesi döllenseydide ümidim yikilmasaydi.
Sabah doktor aradiginda sanki yavrumun ölüm haberi verirmis gibi yere cöktüm yikildim.
Agladim Allahim neden neden diye haykirdim neden...

Insallah küre gerek kalmaz diye dolaba kaldirmistim gönderdigi caylari ve sogan kürünün tarifini.
Dolabi acip bakip bakip Allahim Insallah bu Tüp bebek tutarda buna gerek kalmaz derdim hep kendi kendime.
Insanin birdefa ümidi yikilinca artik hersey bos geliyor.

Canım eksı elma yagıyla bebegın karnına masaj yap.Cok faydası oldugunu duydum.Aktarlarda satılıyor.

canım yaa okadar üzgünümki nesöyliyceğimi bilmiyorum mafoldumben
neolur kendini yıpratma ve hemende pes etme .gerçekten bikezde türkiyede dene canım bakarsın vatan toprakları uğurlu gelir sana .bu konuda gerçekten çok ilerlediğini düşünüyorum türk doktorlarının.herşey rabbimden biz inançlı insanlarız .sana şuanda nedesek boş bununda farkındayım ama lütfen bukadar karamsar olma.hem eşlerimizle evlendiğimiz anda aynı kaderide paylaşmıyomuyuz .sorun onda olsa sen bırakıp gidermiydin onu ?bende birçok kez eşime söyledim benim yüzümden sende bunları yaşıyosun ama herseferinde bu ikimizin kaderi sorun ikimizin dedi.allahrazı olsun ondan her umutsuzluğumda yanımda oldu.senin eşinde aynı şeyleri hissediyodur eminim.herşey çocuk değil olsa çok iyi ama elimizden gelen bukadar gerisi allaha kalmış canım.şimdi böyle yıkılman çok normal zaman herşeye çare ben inanıyorumki tekrardan olumlu düşünüp cesaretle başlıycaksın biyerlerden.allahım sana mucizesini tez zamanda hemde hiç tedaviye gerek kalmadan yollasın.kendine iyi bak herzaman yanındayız bunu bil bitanem.öptümmmm

aaaaaa kızıyorum ama öyle ölüm haberi ne demek bak lütfen acıyla pişman olacağın sözler söyleme... şöyle düşün allah yaşayan sevdiklerinin acısını yaşatmasın.... allah korusun binlerce kez korusun diyerek söylüyorum ya eşine birşey olmuş olsaydı ne yapardın bunu düşün ve rahatla canım allah herzaman beterinden saklasın....
bak ben evlendiğim zaman birbuçuk yıldan fazla korunduk o korunma döneminde eşim benden bebek isteyince oturup saatlerce ağlıyordumki ya bebeğim olursa beni herşeyden alıkoyar sinemaya tiyatroya gidemem, alışverişe rahat çıkamam, düğünlerde peşimde mızmızlanan birşey olacak der ve ağlardım hemde deli gibi..... öyle bir gün geldiki çocuğumu kaybetmekten ve çocuğum olmıyacağını düşünmekten ağlattı allah beni...
herzaman diyeceksinki "rabbim götürebileceğimiz kadar yükleme ve daha kötüsünden sana sığınırım
ve istemekten dua etmekten de hiç vazgeçme....
öptm canım seni seviyorum...

Yok canım panık yapma sen 100 mg lık olcak sekılde almıssın ınsallah bısey olmaz.Doktor bana daha önca aspırın yoksa coraspırın olur demıstı.Telas yapma allahın ıznıyle bı sakınca yok dıe bılıyom.

çalıkuşuuuuuuuuuuuu canımmmmmmmmmm umutsevgimin söylediği çok doğru isteyene rabbim verir vermiyorsada bi hayır vardır.... opuyorumnanaktan

çalıkuşum gerçekten geleveranın söyledikleri çok doğru ya sevdiklerimizi kaybetsek bu çok daha acı olur .allah öyle imtihan etmesin .şuanda çok duygusalsın çok iyi anlıyorum .ama beterin beteri var allah taşıyamıyacağımız yükler yüklemesin canım...

canım ya cok uzuldum gercekten ne dıyecegımı bılmıyorum ama olmaz bu kadar da yaa uzme kendını pes etme lutfen anlasılan sen benım dun yazdıklarımı hıc okumamıssın uzulme canım olacak ınsallah bızmde normal yolla sansımız yoktu 4 kez denedım tup bebegı olmadı ama bak bu sefer rabbım nasıp ettı kendılıgınden oldu yanı o nasıp edınce hersey bos sen uzme sakın kendını bak bıraz toparla dualarını eksık etme lutfen canım

melekcım uzme kendını lutfen allahın ıznıyle bısey olmaz ınsallah

Iste herseyden cok esim icin üzülüyorum.
Ben biryerde kaderime raziyim, beni en cok yikan onun boynu bükük olmasi.

Benim dualarimda böyleydi canim ama dedimya gittigimiz yollar pes pese kapaniyor.

Melek 76
Canım ben rapor cıkardım ama %20 sını ödüyorum.Mesala 20 kutu aldım 40 tl para ödedım.Göya rapaorla bedava dıe sanıyodum.Ben ssk lıyım.Hoca benı 11+4 de ıkılı tarama ıcın cagırdı.YANI GECEN CARSAMBA GITDIM.Kan sonucunu beklıyom.Ben 12. haftayı bugün doldurdum.

:gitme:
YA BUNE YA BOYLE SABAH SABAH AGLATICAKMISINIZ SIZ INSANI OKUDUKCA KOTU OLDUM:gitme:

CALIKUSU,
Canım benım kelımeler bulamıyorum.Ne olur pes etme ısyan etme.Rabbımın sakladıgı bı gun vardır.Belkı kendılıgınden hamıle kalacaksın.Bende asılama yaptırdım hıc bırı tutmadı.Ama 1 sene sonra kendılıgınden hamıle kaldım.Esım üzüluoy demıssın sız karı kocasınız böyle düsünme ıyı gunde kötu günde bırlıkte olmak demek.Umudunu hıc kaybetme dualarımız senınle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…