Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

14.güne kadar tam gaz.
ama artık en son dün akşam yani 14.gün çok zorla yaptım adamla
mahfoldu adamckafamçokkarıştıaazz
ama dün riske atamazdım.
inşallah bu ay tutar.
13. gün hafif bir akıntım oldu beyaz sümük gibi uzadı böle bakınca alimle kontrol ettim.
acaba yumrtlama günümmüydu:uhm:

hadi hayırlısı bu kadar calışmanın bir mükafatı olmalı.ben yumurtlama zamanlarından pek anlamam önemli günlerde 1 gün ara ile calışma yaptım hemende hamile kalmıştım.iki hamileliğimde de ilk denemede olmuştu.darısı bundan sonrakine inş.sende cok takma hep tuttu diye düşün.cok takıncada olmuyor.iyi haberlari bekliyorum

hadi hayırlısı bu kadar calışmanın bir mükafatı olmalı.ben yumurtlama zamanlarından pek anlamam önemli günlerde 1 gün ara ile calışma yaptım hemende hamile kalmıştım.iki hamileliğimde de ilk denemede olmuştu.darısı bundan sonrakine inş.sende cok takma hep tuttu diye düşün.cok takıncada olmuyor.iyi haberlari bekliyorum

inşallah canım bu ay tutar.
midem bulanyor,başım dönüyor.bu akşamda göğüslerim ağrımaya başladı.
geçen seferde böyle olmuştu.
bakalım haftaya belli olur hamile olup olmadığım.
allah isteyen herekese veriri:Saruboceq:

kızlar biz kocişle ancak eve girdik.çok geç oldu uykum geldi.
bu gece göğüslerimde ağrı var hafiften.
acaba hamilemiyimCADIARZU
inşallah:Saruboceq:
ötüm arkadaşlar.yarına görüşürüz:teytey:

inşallah canım bu ay tutar.
midem bulanyor,başım dönüyor.bu akşamda göğüslerim ağrımaya başladı.
geçen seferde böyle olmuştu.
bakalım haftaya belli olur hamile olup olmadığım.
allah isteyen herekese veriri:Saruboceq:

bu belirtiler varsa buyuk ihtimalle iyi haber geliyor demek.ben ilk döllenme günlerinde deli gibi uyuyordum ordan anlıyordum.birde hemen canım hiç sevmediğim bir yiyeceği çekiyordu.var mı böyle belirtiler.

BÜŞRA sen nasıl oldun.toparlanmaya calış lütfen.hepsi gececek hepimiz anne olup bu kötü günleri atlatcağız inş.

cok gecmiş olsun büşracım.sana tavsıyem bu sacmalıkların hıcbırını dınleme.dunyanın her yerinde boyle gerizekalı dolu.ama sana tavsiyem cok sıkılıyorsan birkacının agzının payını ver birdaha kimse konusamıyor o zaman yoksa asla susmuyorlar.allah ömür vermemiş olay bundan ibaret.lütfen dinleme bu insanları valla hasta oluyorsun sonra olan sana oluyor.ben böyle çözdüm.kimseyi konusturmuyorum.kafam rahat sende öyle yap ve asla umudunu yitirme.saglıklı bebekler dilegiyle.......hoscakal

Canım ya kimsenin ağzının payını veremiyorum ben insanları kırmayı sevmiyorum ama artık çok bunaldım gerçekten bugün yine aynı şeyleri teyzemden dinledim yok çok erkenmiş tekrar hamile kalmam için erken davranmışız ya 4ay bekledik diyorum doktor 2ay bekleyin yeter dediği halde 4ay bekledik diyorum yok doktor öyle desin 1sene bekleyecektiniz diyo bari bunda bekleyin bir sene diyor
sırf bunların inadına hemen hamile kalasım geliyo valla ya

canım sana sonuna kadar katılıyorum daha moral vereceklerine moral bozuyorlar.bide acıyan gözlerle bakıp,duruyorlar.vah vah demeleri beni sinir ediyo.bende artık kapıyı açmıyorum.benim özelime karışmayın diyorum.bu kadar basit.

Ben onu yapamam canım ya ama kesinlikle bundan sonra eğer hamile kalırsam eşim hariç ve sizler hariç hiç kimse bilmeyecek

toparlan cnm benim kimsenin lafinada kulak asma en iyisini edersin hamile kalinca bencede kimseye söyleme ben öyle yapiyorum en yakin es dosttran haric kimse bilmez benim hamileliklerimi giderim sesiz sedasiz hallederim ne yapacaksin bende sali doktora gidecegim hayirlisi nediyecekler bakalim

Bende salı kadın doğuma p.teside hematolojiye gidecem inşallah ikimizde güzel haberlerle döneriz

BÜŞRA sen nasıl oldun.toparlanmaya calış lütfen.hepsi gececek hepimiz anne olup bu kötü günleri atlatcağız inş.

Biraz daha iyiyim canım yavaş yavaş toparlıyorum kendimi
Yeniden meleğime kavuşmam için toparlanmam lazım
İnşallah yine en kısa zamanda burdan hamile haberlerimizi vercez ve bu sefer bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alıcaz

amin BÜŞRACIM.burda hepimiz aynı olayları yaşadık .zor ama elden birsey gelmiyor.umudunu yitirmemene sevindim.toparlanmalı ve yola devam etmeliyiz.bende kürtaj olalı 45 gün oldu daha adet bile olamadım canım sıkkın.adet olup atlatsam hemen doktora gidecem ama yok yok yok.yani sıkıntı bitmiyor .toparlan ve mücadeleye hazırlan.

Canım . çok teşekkür ederim , bitkisel çözümlere her zaman açığım , merakım da var.Hamileyken sürekli yağ sürmeme rağmen nasıl böyle çatladı yara oldu anlamış değilim. Bir de aklında bulunsun canım . Bu göğüs çatlak kremlerini hamileyken kullanmamak gerekiyormuş , erken doğumu tetikleyebiliyormuş , göğüs uçlarını kesinlikle uyarmamak , masaj yapmamak gerekiyormuş , o da erken doğumu tetikliyormuş. Bazı göğüs kremlerinin kullanım uyarılarında yazıyor zaten. İlerki aylarda , inşallah olmaz ama çatlağın -yaran olursa bile krem kullanma. Ben yazdığın bitkisel karışımı doğumdan önce yapacağım inşallah. Teşekkür ederim tekrar ...Çok öpüyorum..

Sağol Papatyacığım, aklıma yazdım bunu da, krem falan kullanmak yok doğum öncesi:)
Ama mutlaka dene gülsuyu ile ayva çekirdeğini, dediğim gibi arkadaşımın yaralarını öyle güzel iyileştirmişti ki ben de son zamanlara gelince yapıp süreceğim. Önden süreyim de hiç çatlamasın diyorum:))

Öpüyorum seni de güzel kızımızı da, bu arada isim düşündünüz mü Papatyacım, hanfendinin adı ne olacak?

1emine1, ekledim canımm...

DEĞERLERİMİZ VE ÖNERİLEN TEDAVİ ŞEKİLLERİ

(hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)---------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu-----------------???

(bkale) mthfr:heterozigot------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A--------------------???

(reisdevrim37) mthfr:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek-------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot-------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot-------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------0.3 fraxiparine,folik orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot----------------------------------0.6 cexane (yağızımıza kavuştuk)

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot--------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek-------coraspin100lük 1 folicplus1 gebe kalınca fraxparin 1 lik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot----------------------------Coraspin+fo lbiol+0,3 fraxparine

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ---------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot----------- bebek asprini+elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot-------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-ibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot---------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok……………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G-------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot.................... ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10............günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot protein C düşük....... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............???

(smmm06 )protrombin heterozigot --------- 0.6 fraxparine coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) mthfrC677T heterozigot ----------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 )b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20) mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot--------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot...........0,2 fraxparine

(ARUB) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot.................0,4 cexane

(nazlı 03) .......???..............................0,45 innohep

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot.............0,4 fraxiparin

(lal 82) mtfhr homozigot .............0,4 cexane yarım coraspin (bebişimize kavuştuk)

(sido)mtfhr 677 heterozigot ...............0,35 innohep

(FTGG7779)mtfhr 677 heterozigot........0,4 iğne

(lidya79)PAI, MTHFR 1298,677 heterozigot, FOLBIOL, Coraspin 100, elevit, clexane 0,4

(canderya200 ) Protein C EKSİKLİĞİ..........CORASPİRİN100,CL EKSAN 0.4,FOLBİOL0.5 BEMİKSC,ELEVİT

(nergis60) PAI 4G /5G MTFHR677 HETEZİGOT..............ELEVİT+FOLBİOL hamile kalınca Fraxiparin 0.3

(alarahan) ....haşimato troidi- MTHFR 677 heterozigot .......FOLİK+CORASPİN hamile kalınca iğne (dozu belli değil)

(kelebek01) Faktör V: heterozigot .............. Folbiol, Coraspin Bemiks B12... hamile kalınca Coraspin

(aslihan1806) mthfr: homozigot.................. 100 mg corasprin,folbiol,elevit,fragmin 5000

(özpor) 677mthfr heterozigot...........0,2 clexene folbiol,bemiks coraspin hamile kalınca iğne

(zeynom_10)genetikler yapılmadı protein s eksikliği troid.................100mg aspirin,folic plus,hamile kalınca iğne

(seydam) Protein s eksikligi..........................şimdilik asprin + folik asit (hamile kalınca belki iğne , henüz belli değil )

(tuğçe8) heterozigot gen mutasyonu,faktör 5 leiden,protein c ve s bozukluğu......................................aspirin+folbiol+frexiparine0,3+magnezyum+elevit+gyno ferro sanol (sonuçelif sena:)))

(tulun ) PT Homozigot, MTHFR Heterozigot........................................ şimdilik folik asit ve coraspirin, hamile kaldıktan sonra iğneye başlanacak

(umutluyuz) protein s yüksek...................................................0,45 innohep+ coraspin+folbiol

( 1emine1) FAKTÖR XIII V34L HETEROZİGOT, B FİBRİNOJEN-455G-A HETEROZİGOT VE GPIIIaL33P HETEROZİGOT .................................................tedavi şekli belli değil.karyotip sonucları bekleniyor

Limburg canim evet cok sükür gecti ameliyat ,bende simdi gecmisi okuyordum canim.
Korktugum gibi olmadi canim inan 20 dakikada narkosla hallettiler dün o klinikte gördügüm ilgi cok güzeldi. Saolsunlar bana moral vermek icin ellerinden geleni yaptilar.
Önce anestesi doktoru ile görüstüm bayandi kendisi ve cok sicak davrandilar bize.
Sonra benim o ruh dedigim doktor toplama islemini yapti prof. cok cok iyiydi saolsun.
Anestezi doktoru bana en aci cekecegin yer bu igneyi eline batirdigim zaman ve o berbat sandalyeye oturman olucak dedi ondan sonra hicbirsey hissetmeyeceksin dedi ve gercektende öyle oldu gözümü kapatip acincaya kadar hersey olup bitmisti.
Uyandigimda doktor 5 yumurta aldik buda cok güzel dedi.
iki saat falan yattim yatakta cay falan servis ettiler sonrada cikip geldik sonradan biraz agrim oldu hani yumurtlamadan önce kasiklarinda agri olurya iste öyle agri kesici aldim düzeldi. Yani kanama falan olmadi cok sükür.
Pazartesi eger yumurtalar döllendiyse Insallah rahime yerlestirecekler ve ondan sonrada nasipde varsa olsur canim.
Canım çok sevindim , sadece bir işlemin kaldı artık...Hayırlısıyla pazartesiden sonra bebişin sağlıkla gelcek tatlımmm...

kızlar midem bulanıyor başım dönüyor
acaba hamilemiyim.
daha 16. günüm ama geçen hamileliğimdede böyle
adetime 1 hafta kala falan midem bulanmıştı.
ayy inşallahkaydirigubbakcemile3
İnşaallah canımmm , hayırlı haberlerini lmaya az kaldı :)

merhabalar kızlar...
sormuşsunuz llimburg melek

size sürpriz yapmak isterdim ama yapmıycam.... bu ara taşınma için hergün biraz ev toparlıyorum o yüzden pek giremiyorum.. ayrıca eşim il dışındaydı 20 gündür yeni geldi onunla vakit geçiriyorum pek giremiyorum özledim sizleri...
herkes için hayırlı güzel günler diliyorum..,
sevgiler
Canım , sana kolay gelsin o zaman , taşınma işi zordur...Bizde sdeni özledik , işlerin bitince hemen gel tamam mı opuyorumnanaktan

MELEGIM canim cidden sana göndermek geldi resmi icimden dua ediyorum sizlere allahim hepimizin yüzünü güldürür ins burdaki arkadaslarimizinda insallah kendine dikkat et cnma.s.
Canım duaların için çok teşekkür ederiz...Ben gönülden inanıyorum artık , o resimdeki gibi bir bebişim olacak :))Sende kendine dikkat et canımm...

MELEK 76
Canım sana bısey sormak ıstıyorum.Ignelerını raporlamı alıyosun?Yoksa ücretlemı alıyosun?Bende ıgne kullanıyom her ay hem doktor muayene ücretı hem ıgne parası bıraz agır oluyor.Bılıyosun Lütfü beyın muayenesı baya pahalı. Devlet karsılıyormu?
Canım ben hacettepeden rapor çıkarttırdım...Raporla iğnelerimi aldım ( 2,5 aylık )...Bu ay maaşımdan para kesilmemiş , zaten bende rapor olduğu için ücret alınmayacak diye biliyordum...Sen ücretmi ödüyorsun ? Ben emekli sandığına bağlıyım...

Melek 76
Ikılı tarama testı yaptırdın mı canım?Ben 12. haftayı bıtırdım.Gecen hafta ıcı ben kan verdım daha sonucunu almadım.Insallah temız cıkar
Canım inşaallah sonucun iyi çıkar , dualarım seninle...
Lütfü bey kalp atımından 1 ay sonra beni çağırmıştı...bu çarşamba 1 ayım doluyor...Ama çarşamba ben 10+1 oluyorum...İkili testi 11+0 dan itibaren mi yaptırılıyor canım...Acaba beklesem mi 6 gün daha...Sen tam olarak ne zaman yaptırdın ikili testini ?

selam arkadaşlar,bir süredir giremedim..umarım herkes iyidir..
doğum yapanlar (varsa) ; tebrik ederim allah analı babalı büyütsün
hamilelere; sağlıklı gebelikler ve doğumlar dilerim
bekleyenlere; en kısa zamanda allah göbüşlerinizi bebeişlerle doldursun sağlıklı gebelikler nasip etsin.

biz gaz sorunu yaşıyoruz maalesef gecemiz gündüzümüz birbirine karıştı..bebeğim bir uyuyor bir uyanıyor gaz sancısı gelince durdurmak için herşeyi yapar olduk..bizde durumlar böyle şimdilik..

hadi öptüm fırsat bulursam gelicem yine

Iste bu benim yikildigim an.
Az önce doktor aradi yarin gelmenize gerek yok 5 yumurtanin hic birisi döllenmedi dedi.
Ben yikildim ama dün gece gördügüm rüya ve birder icim ürpererek uyanmam bu yüzdenmis demek.
Esimde bende artik pes ettik cektigim onca aci bosubosunaymis.
Korktugum basima geldi. O adi doktora söylemistim ICSI yapin yani spermi yumurtaya siz yerlestirin IVF bazen sperm yumurtalar ile birlesmeyebilir diye okumustum beni dinlemedi yok önce böyle deneyelim olmassa ikincide öyle yapariz dedi.
Artik ne ikinci nede ücüncüyü denemek istemiyom.
Esimle sabah aglayarak bir karar verdik artik bitti yeter her gittigimiz yolu Rabbim kapatiyor.
Hakkinizi helal edin kizlar dilerim benim cektigim acilari kimse cekmez.
Bizim kismetimiz buraya kadarmis olmayacagini bile bile bazi seylerin üzerine gitmemek lazimmis demek. Önce kist sonra 4 düsük sonra miyom sonrada kanallarim tamamen kapanmasi bize artik ugrasmayin vermeyince vermiyorum mesajini verdi Rabbimden.
Ya zaten döllense bile ne olacaktiki kesin bende bu sans olduktan sonra oda igneye ragmen düserdi.
Isyan etmiyorum ama artik yoruldum bende pes ediyorum.
Ne yapalim ilk cocuksuz cift biz degiliz.
Ben inanin kendim icin zerre kadar üzülmüyom benim icin ha olmus ha olmamis ama ne yazikki esiminde kaderini ben bagladim onu baba yapamadim.
Ama oda istedigi zaman beni birakmakla serbest, kendi kaderimi baskasina cektirtmem.
Yolun sonuna geldim ben.
Icimdeki o kücücük ümit isigi bugün söndü. Olmuyor iste zorlamanin anlami ne 5 yumurtaninda biri bilemi tutmaz ya sordum spermin kalitesi ve yumurtalarin kalitesi iyiymis eee sorun ne bilmiyoruz dedi doktor. Döllenmedi tekrar gelin ikincisini planlayalim.
Yoooo yeter artik benden bu kadar.
Hadi kendiligimden hamile kalabilsem neyse yine bebek tutana kadar denerim ama dedimya o ümidimde bitti benim hadi ameliyatla kanallari actirsam ama bu seferde o kanallarin calisip calismadigi soru isareti.
Yada kisa bir süre sonra tekrar kapanabilir diye o yolumuda kapatti doktorlar yani benim icin son care tüp bebekti ve oda daha bebekler Rahime yerlestirilmeden sona erdi.
Dedimya demekki olmuyo kismette yok elimizden geleni yaptik artik biryerde yeter demenin zamani geldi oda bügünmüs.

Arkadaşlar moralim çok bozukk :KK43:
Coraspinim bitmiş...Bugün pazar olduğu için eczaneler kapalı tabi , evde 500 mg asprin varmış , ben asprin yazısını coraspin diye okumuşum...500 mglık asprini 100 mg olacak şekilde bölüp aldım :KK43: Böldükten sonra farkettim coraspin olmadığını...
Coraspin ve asprinin etken maddesi aynı diye biliyorum , umarım yanlış bilmiyorumdur...
Sizin bir bilginiz var mı ? Çok üzgünüm...Bişey olmaz dimiiiii....
İnternetten baktım 500 mg asprin hamilelikte kullanılmaz diyo , dozundan dolayı diyo değil mi ? ben 100 mg aldımmmmmmm.... yaaaaaaaaaaaaaaaa....nolcaaakkk

Az önce doktor aradi yarin gelmenize gerek yok 5 yumurtanin hic birisi döllenmedi dedi.
Ben yikildim ama dün gece gördügüm rüya ve birder icim ürpererek uyanmam bu yüzdenmis demek.
Korktugum basima geldi. O adi doktora söylemistim ICSI yapin yani spermi yumurtaya siz yerlestirin IVF bazen sperm yumurtalar ile birlesmeyebilir diye okumustum beni dinlemedi yok önce böyle deneyelim olmassa ikincide öyle yapariz dedi.
Esimle sabah aglayarak bir karar verdik artik bitti yeter her gittigimiz yolu Rabbim kapatiyor.
Bizim kismetimiz buraya kadarmis olmayacagini bile bile bazi seylerin üzerine gitmemek lazimmis demek. Önce kist sonra 4 düsük sonra miyom sonrada kanallarim tamamen kapanmasi bize artik ugrasmayin vermeyince vermiyorum mesajini verdi Rabbimden.
Ya zaten döllense bile ne olacaktiki kesin bende bu sans olduktan sonra oda igneye ragmen düserdi.
Ben inanin kendim icin zerre kadar üzülmüyom benim icin ha olmus ha olmamis ama ne yazikki esiminde kaderini ben bagladim onu baba yapamadim.
Ama oda istedigi zaman beni birakmakla serbest, kendi kaderimi baskasina cektirtmem.
Yolun sonuna geldim ben.
Icimdeki o kücücük ümit isigi bugün söndü. Olmuyor iste zorlamanin anlami ne 5 yumurtaninda biri bilemi tutmaz ya sordum spermin kalitesi ve yumurtalarin kalitesi iyiymis eee sorun ne bilmiyoruz dedi doktor. Döllenmedi tekrar gelin ikincisini planlayalim.
Hadi kendiligimden hamile kalabilsem neyse yine bebek tutana kadar denerim ama dedimya o ümidimde bitti benim hadi ameliyatla kanallari actirsam ama bu seferde o kanallarin calisip calismadigi soru isareti.
Yada kisa bir süre sonra tekrar kapanabilir diye o yolumuda kapatti doktorlar yani benim icin son care tüp bebekti ve oda daha bebekler Rahime yerlestirilmeden sona erdi.
Dedimya demekki olmuyo kismette yok elimizden geleni yaptik artik biryerde yeter demenin zamani geldi oda bügünmüs.
Canım yaaaa , ne diyeceğimi bilemiyorummm :KK43: Çok üzüldüm gerçekten :KK43:
Ama içindeki ümit hiç bitmesin lütfenn...
Kısmet işte , bizim istediğimiz zamanda değil , Allahın istediği zamanda oluyor...
Hayal kırıklığı yaşamanız çok normal , çok zor gerçekten...
Canım , bence doktora pazartesi git , İkinci planı bir öğren , sil baştan her şeye yeniden mi başlanacakmış? Belki öyle değildir ?
Hem ibrahim saraçoğlunun kürü var sende...Lütfennnn canımmm yaaaaa , her şey güzel olacak , inanalım buna...

selam arkadaşlar,bir süredir giremedim..umarım herkes iyidir..
doğum yapanlar (varsa) ; tebrik ederim allah analı babalı büyütsün
hamilelere; sağlıklı gebelikler ve doğumlar dilerim
bekleyenlere; en kısa zamanda allah göbüşlerinizi bebeişlerle doldursun sağlıklı gebelikler nasip etsin.

biz gaz sorunu yaşıyoruz maalesef gecemiz gündüzümüz birbirine karıştı..bebeğim bir uyuyor bir uyanıyor gaz sancısı gelince durdurmak için herşeyi yapar olduk..bizde durumlar böyle şimdilik..

hadi öptüm fırsat bulursam gelicem yine
allah sağlık sıhhat versin size allah başka sorunlar yaşatmasın gaz sorunlarıda en kısa zamanda geçer inşallah...

Coraspinim bitmiş...Bugün pazar olduğu için eczaneler kapalı tabi , evde 500 mg asprin varmış , ben asprin yazısını coraspin diye okumuşum...500 mglık asprini 100 mg olacak şekilde bölüp aldım :KK43: Böldükten sonra farkettim coraspin olmadığını...
Coraspin ve asprinin etken maddesi aynı diye biliyorum , umarım yanlış bilmiyorumdur...
İnternetten baktım 500 mg asprin hamilelikte kullanılmaz diyo , dozundan dolayı diyo değil mi ? ben 100 mg aldımmmmmmm.... yaaaaaaaaaaaaaaaa....nolcaaakkk

canım üzülme allahın izniyle inşallah birşey olmaz tatlım... hem çok az kullanmışsın bölerek kullanman iyi olmuş yinede tetikte olmakta fayda var herhangi bir kanama görürsen hemen dr git... ama birşey olacağını sanmıyorum inşallah olmaz,

çalıkuşu canım mesajın insanı hakkaten derinden yaralayacak türden...
sana üzülme,geçer gibi saçma sapan tesellilerde bulunamam çünkü ateşin düştüğü yeri yaktığını öğretti hayat.
rabbimden en büyük dileklerimden biriydi sana bir bebek vermesi yinede öyle olacak...
çocuğum olmayacak fikrini benimsemen bence iyi olur ama içinde umutları kaybetme yani küçükcük umut olsun.
büyük umutlar yıkılınca daha çok kalıyor insan o ağırlığın altında ama azıcık bir umut olursa herşey daha agüzel olur. nasılmı küçücük bir beklentinin yokolması daha az acıtır. ama küçücük bir beklemenin gerçekleşmesi de ne kadar mutluluk verici olur...
sen yıkılacak bir insan değilsin lütfen kendine gücü ancak kendin verebilirsin.
eşine gelince ayrılık sözleri hangimizin evinde yankılanmadıki hangimiz eşimize bırak çek git demedikki, hangimizin eşi biz böyle dedikçe bin kere daha yıkılmadıki.
ama biliyoruzki onlar kadar da hiç kimse bizi anlayamaz bebekten ziyade bizim üzülmemize onlardan başka kimse üzülemez.
eşimin hep güzel bir sözü var
"ben sana aşık olduğmda çocuk yoktu sen vardın..."
senin eşinde çocuğun tadını bilmiyor özleminide çekmez ama seni yaşadı senin özlemin onu mahfeder..
çocuk yoktu sen vardır canımmmmmmmmmmmmm

Yolun sonuna geldim ben.
bitanem cok üzüldüm ama neden olaya bööle baktın :çok üzgünüm: belkide allahım senin sabrını ölçüyor?kulum bakalım zorlu sınavı mı nasıl karsılıycak? diyor?
yapma bu kadar yıpratma kendini :çok üzgünüm:
belkide klinik paracı dır*ha olamaz mı?bu işlemmi türkiyede yaptırman mumkun dielmi?tüp bebek bakımından türkiye üst sıralarda.
izmirde komsumun oğlunun hiç spermi yoktu.düşünsene sıfır canlı hücre.ama dokuz eylül hastanesinde bacağından hücre alatrak yumurtalıklarına enjekte ettiler ve sperm olusturdular.şimdi ikiz oğulları var.tatlım inan bende cok üzgünüm suan.yapabileceğimiz bir sey varsa yapalım :çok üzgünüm: dediğim gibi türkiyeden bir merkez bakarsan i bir yer buluruz sana?maddi manevi ne gerekiosa :çok üzgünüm:
sakın bu msjıma tskr ederim ama geek kalmadı die cvp yazma yasakkelime senden cvp bekliiyorum.dediğim gibi maddi manevi ne gerekiosa..istanbula gelin eşinle..bakalım burdan ii biyer..bizde kalın istediğiniz kadar..hem transfer olunca bakarım ben sana..cemrede var moral olur size he ne dersin :1hug:

canım bildiğim kadarıyla aspirin kullananda vardı aramızda.internette okuduğun dozundan dolayı olabilir..bişey olucağını sanmıyorum allaha emanet.içim rahat ettsin dersen doktorunu ara yerimseniben

X