Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

LİMBURG, UMUT SEVGİM VE ZEYNOM KIZLAR İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN ÇOOOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM.
umut sevgim evet lütfü hoca normal doğuma girmiyor canım. allaha emanet ettim artık ben bebişimi ve kendimi hayırlısı hacettepede başka uzman doktor o anda hangisi denk gelirse o yaptıracak. benim haberim olur dedi lütfü beyde bakalım hayırlısı.

canım ya bişey soracaktım ben de öbür ay allah nasip ederse lütfü hocaya gidecem nasıl bi doktor sanırım memnunsun benim de dört düşüğüm var doğrusu lütfü hoca konusunda tedirginim.

BÜSRACIM cnm 5.düsügümdü benim 10 haftayi tamamlayamayan 4 dünün kalbi durdu, bi tanesinide kanamayla hastaneye gidene kadar düsürdüm allah kimseye yasatmasin cok zor rabbim sana da sabir versin bak 5. düsügüm ve hala yine denemayi düsünüyorum sende kendini birakma eninde sonunda bebislerimize kavusacagiz bunu unutma tatlim karamsar olma asla rabbime sigin :Saruboceq:

Büşracım , umutsuzluğa kapılmak yok tamamı...Düşün canım , ben ilk bebeğimi 37+5 te , sezeryan tarihime 2 gün kala kaybettim ki çok daha kötü durumlar da var...Allah daha beterinden korusun hepimizi canım...Güçlü olmalıyız , dua etmekten başka çaremizde yok canım...En kısa zamanda güzel haberlerle geleceğini düşünüyorumm...Kromozom sonuçların iyi çıkar inşaallah...Rahimdeki perde olayınıda bir araştır canım , reisdevrimde de vardı , onun doktoru düşüklerinin bundan dolayı olabileceğini söylemişti sanırım...

MELEGIM cnm böyle daha iyi olmus buyrunnnnnnnnnenazindan bakinca stres yapmiyorum sagol cnm allah hayirlarla bebisini dogurmayi nasip etsin :teselli:

BÜSRACIM cnm 5.düsügümdü benim 10 haftayi tamamlayamayan 4 dünün kalbi durdu, bi tanesinide kanamayla hastaneye gidene kadar düsürdüm allah kimseye yasatmasin cok zor rabbim sana da sabir versin bak 5. düsügüm ve hala yine denemayi düsünüyorum sende kendini birakma eninde sonunda bebislerimize kavusacagiz bunu unutma tatlim karamsar olma asla rabbime sigin :Saruboceq:

canım allah bir daha yaşatmasın benimde dördüncü ama denemeye devam diyenlerdenim.biliyorum bigün hepimiz anne olucaz.hayat bizede gülecek umtla yaşamak bile çok güzel.alkisalkisalkis

Kahvelokum , birden aklıma geldin...Ve sonra canım fena şekilde kahve ve lokum çekti :) Hep sana denk geliyo aşermelerim , bu iki oldu ama napiiimmmm :))

evet canım bende üç tane düşük yaptım ve korunmayı bıraktıktan 9 ay sonra hamile kaldım şu an 12 haftalık hamileyim ve her gün claxane yapılıyor ama yine de tedirgin oluyorum inşallah sende kalırsın bir an önce insan yine kaybedekcekmiş gibi hissediyor napalım inşallah hepimiz tekrar yaşamayız bu sıkıntıları canım benim sıkma kendini sende.....

kızlar az önce arkadaşımla konuştuk onun bi tanıdığı var oda bizim gibi kanpıhtılaşması sorunu varmış 5 düşük yaşamış şimdi sıkı durun beş düşükten sonra tam dört tane sağlıklı oğlu olmuş.pes etmeyin diyo.ve bu kadın tıppın çok ilerlediğini söylüyor.ay!valla bizede moral olsun kızlar.hadi basalım gaza da beni koca olmaz daha diyo

delikafadulden:1ninca:kızlar az önce arkadaşımla konuştuk onun bi tanıdığı var oda bizim gibi kanpıhtılaşması sorunu varmış 5 düşük yaşamış şimdi sıkı durun beş düşükten sonra tam dört tane sağlıklı oğlu olmuş.pes etmeyin diyo.ve bu kadın tıppın çok ilerlediğini söylüyor.ay!valla bizede moral olsun kızlar.hadi basalım gaza da beni koca olmaz daha diyo

evet canım bende üç tane düşük yaptım ve korunmayı bıraktıktan 9 ay sonra hamile kaldım şu an 12 haftalık hamileyim ve her gün claxane yapılıyor ama yine de tedirgin oluyorum inşallah sende kalırsın bir an önce insan yine kaybedekcekmiş gibi hissediyor napalım inşallah hepimiz tekrar yaşamayız bu sıkıntıları canım benim sıkma kendini sende.....

canım allah bebeğini korusun.:Saruboceq::Saruboceq:

büşracım çok geçmiş olsun bitanem seni çok iyi anlıyorum allah bir daha yaşatmasın bende sen gibi asla bebek düşünmem diyodum şimdi de şu üç ay geçsin diye bakıyorum.daha acın çok yeni.buarada bebekten alınan o sonuçta bişey çıkmaz benim bebeşimden de aldılar ve hiç bişey yok dediler içini reah tut seni çok seviyoruz üzme kendini canım...

İnşallah dediğin gibi bir şey çıkmaz canım tek sorun pıhtılaşma olsun.
Umarım bende zamanla kendimi toparlar yeniden deneme cesaretini kendimde bulurum

Canım benim ya çok üzüldüm gerçekten çok zor allahım daha beterinden korusun. Peki eşin ve sana genetik testler yapıldımı bebeğin genetik incelemesi yapıldımı

Büşracım , umutsuzluğa kapılmak yok tamamı...Düşün canım , ben ilk bebeğimi 37+5 te , sezeryan tarihime 2 gün kala kaybettim ki çok daha kötü durumlar da var...Allah daha beterinden korusun hepimizi canım...Güçlü olmalıyız , dua etmekten başka çaremizde yok canım...En kısa zamanda güzel haberlerle geleceğini düşünüyorumm...Kromozom sonuçların iyi çıkar inşaallah...Rahimdeki perde olayınıda bir araştır canım , reisdevrimde de vardı , onun doktoru düşüklerinin bundan dolayı olabileceğini söylemişti sanırım...

Offfff canım benim ya inan bilmiyordum okuyunca çok kötü oldum :gitme:
Allahım bu bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Canım rahimdeki perde olayını netten araştırıyorum ama çok bişey bulamadım en iyisi
reisdevrimde geldiğinde ona sormak

canım allah bir daha yaşatmasın benimde dördüncü ama denemeye devam diyenlerdenim.biliyorum bigün hepimiz anne olucaz.hayat bizede gülecek umtla yaşamak bile çok güzel sagol cnm hic birimize göstermesin ins ayyy su 5 düsükten sonra 4 oglu olan kimmis insallah darisi basimiza böyle seyleri duyunca moral oluyor

hani bende dahil bazı arkadaşlar tedavi görürken düştü ya bebişlerimiz..işte bunun için bi drla konuştuk. tıbbın açıklayamadığı bir çok düşük vardır.hala doktorlarında anlayamadığı karanlık durumlar var diyo. ama şundan da eminim bi dur yeri var sebebi ne onuda bilmiyorum ama işte o zamanı gelince düşmüyo artık bebek diyo.ben bunu kısmet olarak yorumladım yani zamanı o zamanmış ve artık o zaman geldiği için artık bizimde bebişimizin olma zamanı gelmiş demektir.3 kez düşük yapmama rağmen işte o zamanı umutla bekliycem....opuyorumnanaktan

Canım , sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşaallah...
[

BÜSRACIM genetik test yapildi sanirim türkiyede yapilan fvl taramasi oluyor,sadece protein s degerim düsük cikti onun icin aspirin kullandim igneyede gerek olmadigini söyledi doktorum , bebektende parca alinmisti söylemistim galiba saglikli raparu cikti senin gibi hersey yolunda gözüküyor ve bebeklerimiz bizi birakip neden gidiyor bilmiyorum allahimin sinavi galiba hayirlisi ins

İçimi ferah tutamıyorum malesef canım bu benim 3.kaybım oldu ve bu sefer tedavimide olmuştum herşey çok iyi diyordu doktorum ama yine olmadı.

Banada doktorum bebeğin çok sağlıklı dedi 8haftalık ama gelişimi 10haftalık bebek gibi dedi ama olmadı işte yine kalbi durdu
benim başka çocuğum yok canım senin kaç haftalıkken kalbi durdu bebeğinin

Bilmiyorum canım şuan hiç bir şeyi sağlıklı düşünemiyorum. İnşallah zamanla toparlarım ve inşallah kromozomlarımızda bişey çıkmaz

Saol canım. Sende mümkün olduğunca sakin ol hep iyiyi düşün canım eminim şuan bebeğin gayet iyi ve hiç bir şey olmayacak bebeğine sağlıkla kucağına alcan inşallah

Büşra canım biliyorum henüz çok yeni ve by nedenle de çok zor herşey...Ama elbetteki allahım sabrını da verecek, uğraşlarının sonucunda güzel bir bebek de inşalah:Saruboceq:

İnşallah canım inşallahhhhhhh artık tekrar denemek için gücüm kalmadığını hissediyorum bi 4.yü daha kaldırabilirmiyim bilmiyorum

yılmayacağız büşra herkes gibi bizimde bebişlerimiz olacak.bende 2 kayıp verdim.40 gün geçti ama birde bana sor unutulmuyor ama hafifliyor acısı.geçecek arkadaşım hepsini unatacağız inşallah.

X