Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlar sağ kolum zonkluyor aşıdan dolayı yazarken zorlanıyorum. Bu nedenle çıksam daha iyi, iyi akşamlar hepinize:))
iyi akşamlar canım , dikkat et kendine...

slm cnm sebepsiz yere aglama krizleri deyince kendimi hatirladim hamilelikte cok normal aslinda sen yinede bebisini görür rahatla allah hayirlisini versin cnm :1hug:
Sağol canım benimm ...Allah hepimiz içinhayırlısını verir inşaallah...

MELEKCIM YA SU LISTEDE BASARISIZ OLARAK BI BEN VARIM AYY KÖTÜ OLDUM :sinifsinif:ALLAH BÜYÜK RABBIM BENI VE DIGERLERIMIZIDE GÖRÜR INS:Saruboceq:
Canım yaa üzülme lütfenn...Şimdiki hamileliğinde, her şeyin yolunda gideceğine ve çok tatlı , pamuk gibi bir kızın olacağına inanıyorum ben...

melekcimm
amaaaaann dr.da görsünnn canımcımm bebişimiz yok ilk defa gelicek seviniyoruz haliyle ben olsam öpücük bilem atardımmmmm bebişimeee Şeniz
Eveet yaaa hakkaten :)

seydam , canım doktorların sana yeni hamileliğinde uygulayacağı tedavi ne ? Listeye yeni tedavini yazayımm...

Lidyacım , nasılsın ? Çalışmalar başladı mı?Sürenin bitmesine az kaldı diye hatırlıyorum ama ...

kızlar bugun başıma geleni sormayın ignem bitti bulamadık eczanelerde ara ara ara zar zor buldum ama vuruldum..bişey sorcam bu igneler raporluda olsa yüzdesi ödeniyor mu

canlarım benim raporum olduğu için 1 lira bile yüzde ödememiştim.rapor olunca yüzde ödenmez demişti eczacı bayanCADIARZU

Dinamiss geçmiş olsun canım benim, evet pek karşılaşamıyoruz.

Akşamları spor yapıyorum çoğu zaman, yemek yap duş aşl derken geçmişi okuyabiliyorum ama tam cevap yazacakken uyuyakalıyorum mecalim kalmamış oluyor opuyorumnanaktan

Büşracım, ben de düşükten sonraki ilk 1-1.5 ay aynı hisleri besledim.ama insanoğlu çok ilginç işte Allah büyük zaman en güzel ilaç....sonra aynı hevesle devam etmek istiyorsun Allahın izniyle tatlım. Perdeyi görmeleri iyi olmuş, bak bu da bir vesile bence...sen içini ferah tut, o doktorlara da pek bakma, herşeyi bilemiyorlar maalesef, Allah büyük, sabır dilerim canım benim.

Limburgcum tatlım oğlişle allaha emanet olun :Saruboceq:

Melekcim, güzel haberlerle inşallah tatlım:Saruboceq:

Çalıkuşum hep duamdasın, yarın için bool bol şans herşey yolunda gidecek tatlım allahın izniyle :Saruboceq:

seydam , canım doktorların sana yeni hamileliğinde uygulayacağı tedavi ne ? Listeye yeni tedavini yazayımm...
biliyorsun cnm 24 eylülde olmustum kürtaj simdiki doktorum türk o aspirinve folikasit vermisti bana igne önermeyecegini söyledi simdi 20 ekimde baska özel bir hastanede aristirma yapilacak benim bir tane saglikli cocum var allah bagislarsa belki diyorlar onu dogurdugumda rahim icinde bi kasilma baslamistir ve bundan sonraki hamilelikleri istemiyordur diyor yani cnm simdilik onlarda birsey bilmiyor allaha kaldi benim isim insallah birsey cikarda bende artik bebisimi kollarima alirim caresiz bekliyorum

Melekcim merhaba canım benim, aynı anda yazmışız :-))

iyiyim çok şükür, haklısın canım çok az kaldı :-))) bu ay da bir geçsin, şu reglim bir bitsin hayırlısıyla :Saruboceq:

Dinamiss, hulya59, nergis60, seydam+, zeynom_10 ...Nasılsınız kızlar ?

teşekkür ederim canım şimdide prolaktinle savaşıyorum.duygusallığın hamile olduğun o ağlama krizlerin...o yüzden hiç merak etme yarın doktordan için rahatlamış şekilde geliceksin.zemuszemus

evet canım vitamindendir

elevit beni bi ara aynı dediğin gibi yaptı

ben şimdi kestim, onun yerine folbiole ek olarak b6 ve b12 alıyorum e tabi coraspin bi de

bende bu aralar akşamları spor yapıyorum...eşim kilo vermeye çalışıyo bende ona eşlik ediyorum. bu sayede rahat rahat yiyorum.... gerçekten bu aralar topik çok yavaş.

Melekcim merhaba canım benim, aynı anda yazmışız :-))

iyiyim çok şükür, haklısın canım çok az kaldı :-))) bu ay da bir geçsin, şu reglim bir bitsin hayırlısıyla :Saruboceq:

:) İyi olmana sevindim canım...Ayrıca spor yapmakla çok iyi ediyorsun , spor gerçekten insanı rahatlatıyor...İnşaallah hayırlısı olur canım ...En kısa zamana ve sağlıkla gelir bebişin inşaallah...

geçmiş olsun arakadaşım bu sıkıntıları hepimiz yaşadık kendini bırakma sakın.bu dönemde güçlü olunmuyor ama zaman herşeye ilaç oluyor.kromozomlarda birşey yoktur içini ferah tut testlerini yaptır.

İçimi ferah tutamıyorum malesef canım bu benim 3.kaybım oldu ve bu sefer tedavimide olmuştum herşey çok iyi diyordu doktorum ama yine olmadı.

gecmis olsun büsra 44 birdaha yasatmasin rabbim benimde bebegimden parca alinmisti saglikli birkiz cocugu dediler peki saglikliydida neden beni birakip gitti rabbim hepimize sabir versin insan böyle durumlarda tamamen caresiz kaliyor rabbim hayirlisiyla verecek kucagimiza ins baska cocugun varmi?

Banada doktorum bebeğin çok sağlıklı dedi 8haftalık ama gelişimi 10haftalık bebek gibi dedi ama olmadı işte yine kalbi durdu
benim başka çocuğum yok canım senin kaç haftalıkken kalbi durdu bebeğinin

büşracım
canım benim inanki son düşüğümde bende öle diyordum ama 1 ay geçtikten sonraaa yine aynı hasretle istemeye başladım canım inanki kendini toparlayınca böyle düşünmiceksinnn allahım hayırlısını versin herşey cok normal ama belki daha zamnı gelmedii kromozom testlerindede inşlah kötü bişi cıkmaz dr.lar hep böledirr hiç ümit vermezler insanaaa sen yinede moralini yüksek tutmaya çalış canımmm

Bilmiyorum canım şuan hiç bir şeyi sağlıklı düşünemiyorum. İnşallah zamanla toparlarım ve inşallah kromozomlarımızda bişey çıkmaz

Herkese meraba ...
Bugün içimde büyük bir sıkıntı var :KK43: Sebepsiz yere ağlama krizine girdim :KK43: Yarın için sevk aldım , doktora gideceğim , bebeğimi görmek istiyorum...
Aslında 2 gündür doktora gidicem ama randevu alamadım , yarına kaldı o yüzden...

Büşracım , çok üzgünüm canım :KK43: Ne diyeceğimi bilmiyorum...Allah sabır versin arkadaşım...

Saol canım. Sende mümkün olduğunca sakin ol hep iyiyi düşün canım eminim şuan bebeğin gayet iyi ve hiç bir şey olmayacak bebeğine sağlıkla kucağına alcan inşallah

Büşra canım biliyorum henüz çok yeni ve by nedenle de çok zor herşey...Ama elbetteki allahım sabrını da verecek, uğraşlarının sonucunda güzel bir bebek de inşalah:Saruboceq:

İnşallah canım inşallahhhhhhh artık tekrar denemek için gücüm kalmadığını hissediyorum bi 4.yü daha kaldırabilirmiyim bilmiyorum

biliyorsun cnm 24 eylülde olmustum kürtaj simdiki doktorum türk o aspirinve folikasit vermisti bana igne önermeyecegini söyledi simdi 20 ekimde baska özel bir hastanede aristirma yapilacak benim bir tane saglikli cocum var allah bagislarsa belki diyorlar onu dogurdugumda rahim icinde bi kasilma baslamistir ve bundan sonraki hamilelikleri istemiyordur diyor yani cnm simdilik onlarda birsey bilmiyor allaha kaldi benim isim insallah birsey cikarda bende artik bebisimi kollarima alirim caresiz bekliyorum
Canım çok şükürki sağlıklı bir oğlun var...Banada önce asprin ve folik asit yeterli demişlerdi ama sonradan 0,3 ml fraxaparine başlattılar...İnşaallah doğru tedaviyi verecek doktorlarla karşılaşırsın canım...

teşekkür ederim canım şimdide prolaktinle savaşıyorum.duygusallığın hamile olduğun o ağlama krizlerin...o yüzden hiç merak etme yarın doktordan için rahatlamış şekilde geliceksin.zemuszemus
Canım hayıt çayının iyi geldiğini duymuştum...Prolaktini düşürüyormuş ve kolay gebe kalmayada yardımcı oluyormuş...Bir araştır istersen canım , ben bitkilerin gücüne inanıyorumm...Doktordan döndüğümde güzel haberleri paylaşıcam inşaallah...

LıMBURG, UMUT SEVGıM VE ZEYNOM KIZLAR ıYı DıLEKLERıNıZ ıÇıN ÇOOOOKKK TEŞEKKÜR EDERıM.
umut sevgim evet lütfü hoca normal doğuma girmiyor canım. allaha emanet ettim artık ben bebişimi ve kendimi hayırlısı hacettepede başka uzman doktor o anda hangisi denk gelirse o yaptıracak. benim haberim olur dedi lütfü beyde bakalım hayırlısı.

DEĞERLERİMİZ VE ÖNERİLEN TEDAVİ ŞEKİLLERİ

(hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)---------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-----------------------------???

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu-----------------???

(bkale) mthfr:heterozigot------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A--------------------???

(reisdevrim37) mthfr:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek-------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot-------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot-------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------0.3 fraxiparine,folik orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot----------------------------------0.6 cexane (yağızımıza kavuştuk)

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot--------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek-------coraspin100lük 1 folicplus1 gebe kalınca fraxparin 1 lik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot----------------------------Coraspin+fo lbiol+0,3 fraxparine

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ---------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot----------- bebek asprini+elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot-------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-ibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot---------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok……………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G-------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot.................... ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10............günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot protein C düşük....... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............???

(smmm06 )protrombin heterozigot --------- 0.6 fraxparine coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) mthfrC677T heterozigot ----------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 )b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20) mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot--------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot...........0,2 fraxparine

(ARUB) 677t hetorozigot 1298 hetorozigot.................0,4 cexane

(nazlı 03) .......???..............................0,45 innohep

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot.............0,4 fraxiparin

(lal 82) mtfhr homozigot .............0,4 cexane yarım coraspin (bebişimize kavuştuk)

(sido)mtfhr 677 heterozigot ...............0,35 innohep

(FTGG7779)mtfhr 677 heterozigot........0,4 iğne

(lidya79)PAI, MTHFR 1298,677 heterozigot, FOLBIOL, Coraspin 100, elevit, clexane 0,4

(canderya200 ) Protein C EKSİKLİĞİ..........CORASPİRİN100,CL EKSAN 0.4,FOLBİOL0.5 BEMİKSC,ELEVİT

(nergis60) PAI 4G /5G MTFHR677 HETEZİGOT..............ELEVİT+FOLBİOL hamile kalınca Fraxiparin 0.3

(alarahan) ....haşimato troidi- MTHFR 677 heterozigot .......FOLİK+CORASPİN hamile kalınca iğne (dozu belli değil)

(kelebek01) Faktör V: heterozigot .............. Folbiol, Coraspin Bemiks B12... hamile kalınca Coraspin

(aslihan1806) mthfr: homozigot.................. 100 mg corasprin,folbiol,elevit,fragmin 5000

(özpor) 677mthfr heterozigot...........0,2 clexene folbiol,bemiks coraspin hamile kalınca iğne

(zeynom_10)genetikler yapılmadı protein s eksikliği troid.................100mg aspirin,folic plus,hamile kalınca iğne

(seydam) Protein s eksikligi..........................şimdilik asprin + folik asit (hamile kalınca belki iğne , henüz belli değil )

(tuğçe8) heterozigot gen mutasyonu,faktör 5 leiden,protein c ve s bozukluğu......................................aspirin+folbiol+frexiparine0,3+magnezyum+elevit+gyno ferro sanol (sonuçelif sena:)))

LİMBURG, UMUT SEVGİM VE ZEYNOM KIZLAR İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN ÇOOOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM.
umut sevgim evet lütfü hoca normal doğuma girmiyor canım. allaha emanet ettim artık ben bebişimi ve kendimi hayırlısı hacettepede başka uzman doktor o anda hangisi denk gelirse o yaptıracak. benim haberim olur dedi lütfü beyde bakalım hayırlısı.
Canım sağlıkla gelir bebişin inşaallah...Lütfü bey seni bir doktora emanet eder diye düşünüyorum canım...

büşracım çok geçmiş olsun bitanem seni çok iyi anlıyorum allah bir daha yaşatmasın bende sen gibi asla bebek düşünmem diyodum şimdi de şu üç ay geçsin diye bakıyorum.daha acın çok yeni.buarada bebekten alınan o sonuçta bişey çıkmaz benim bebeşimden de aldılar ve hiç bişey yok dediler içini reah tut seni çok seviyoruz üzme kendini canım...

X