Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

hani bende dahil bazı arkadaşlar tedavi görürken düştü ya bebişlerimiz..işte bunun için bi drla konuştuk. tıbbın açıklayamadığı bir çok düşük vardır.hala doktorlarında anlayamadığı karanlık durumlar var diyo. ama şundan da eminim bi dur yeri var sebebi ne onuda bilmiyorum ama işte o zamanı gelince düşmüyo artık bebek diyo.ben bunu kısmet olarak yorumladım yani zamanı o zamanmış ve artık o zaman geldiği için artık bizimde bebişimizin olma zamanı gelmiş demektir.3 kez düşük yapmama rağmen işte o zamanı umutla bekliycem....opuyorumnanaktan

tamamen sana katılıyorum allah ne zaman kısmet ederse o zaman çünkü benimkiler tedaviye rağmen oldu demekki hala zamanları var gelmek için ama ne olur artık bize merhaba desinler.

Offfff canım benim ya inan bilmiyordum okuyunca çok kötü oldum :gitme:
Allahım bu bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Canım rahimdeki perde olayını netten araştırıyorum ama çok bişey bulamadım en iyisi
reisdevrimde geldiğinde ona sormak
Amin canımm , hep birlikte...
Reisdevrim bu hafta Ankarada zaten , güzel haberlerle gelir inşaallah...
hani bende dahil bazı arkadaşlar tedavi görürken düştü ya bebişlerimiz..işte bunun için bi drla konuştuk. tıbbın açıklayamadığı bir çok düşük vardır.hala doktorlarında anlayamadığı karanlık durumlar var diyo. ama şundan da eminim bi dur yeri var sebebi ne onuda bilmiyorum ama işte o zamanı gelince düşmüyo artık bebek diyo.ben bunu kısmet olarak yorumladım yani zamanı o zamanmış ve artık o zaman geldiği için artık bizimde bebişimizin olma zamanı gelmiş demektir.3 kez düşük yapmama rağmen işte o zamanı umutla bekliycem....opuyorumnanaktan

Canım çok doğru düşünüyosun...Bu sefer bebeğin sağlıkla gelir inşaallah...

Çalıkuşummmmm , inşaallah her şey yolunda gider canım , dualarımdasın...
Geleveracım , hamilemisin yoksa , bize sürprizmi yapcan :)

kızlar hepinizi kocaman öpt.büşracım kendini üzme o kadar bizler varız kader arkadaşların herzaman yanındayız sabredelim az kaldı anne olmamıza ne yapalım bizim bebekler biraz nazlılar.kaprisleri bittiği zaman onlar bize hiç beklemediğimiz zamanda biz geldik anne diyecekler...

haklisin cnm doktorlar bile caresiz kaliyor rabbimin bildigi vardir buda bizim sinavimiz burda en cok düsük benmi yaptimn kizlar BEN: 5 ÖZPOR. 4 galiba allah yasatmasin insallah birdaha

Kızlar ,biraz fazla oturdum galiba , bacağım uyuşmuş , biraz dolaşayım evin içinde... iyi gecelerr ...Hepinizi öpüyorum...

haklisin cnm doktorlar bile caresiz kaliyor rabbimin bildigi vardir buda bizim sinavimiz burda en cok düsük benmi yaptimn kizlar BEN: 5 ÖZPOR. 4 galiba allah yasatmasin insallah birdaha

sanırım rekor bizde canım neyse bence hedefe az kaldı...:teytey::teytey:

kızlar az önce arkadaşımla konuştuk onun bi tanıdığı var oda bizim gibi kanpıhtılaşması sorunu varmış 5 düşük yaşamış şimdi sıkı durun beş düşükten sonra tam dört tane sağlıklı oğlu olmuş.pes etmeyin diyo.ve bu kadın tıppın çok ilerlediğini söylüyor.ay!valla bizede moral olsun kızlar.hadi basalım gaza da beni koca olmaz daha diyo

haydi bakalım darısı tüm bebeği olmayanların başına.çok istiyorum yaaaaaaaaaa.

haydi bakalım darısı tüm bebeği olmayanların başına.çok istiyorum yaaaaaaaaaa.

bende canım ya herşeyim var sadece bebişim yok ALLAHIM BURDAKİ TÜM KADINLARA EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI SIHATLİ HAYIRLI İKİZ VER ..şimdi diyeceksiniz ki biz bitaneyi doğuramıyoz.ama OLSUN ALLAH CÖMERTTİR.yerimsenibenyerimseniben

bende canım ya herşeyim var sadece bebişim yok ALLAHIM BURDAKİ TÜM KADINLARA EN KISA ZAMANDA SAĞLIKLI SIHATLİ HAYIRLI İKİZ VER ..şimdi diyeceksiniz ki biz bitaneyi doğuramıyoz.ama OLSUN ALLAH CÖMERTTİR.yerimsenibenyerimseniben
AMIN rabbim yar ve yardimcimiz olsun hadi hadi cik artik kocisini bekletme byyybybba.s.

sağlıklı olduktan sonra ikizde olsa üçüzde olsa kabulüm.yeterki gelsinler artık.

Celencik nasilsin canim
canım bitanem ben iiyim.cemre cadısı grip olduydu şükür onuda düzellttik bundan sonra senin ve arkadaslarımın ii haberlerini bekliyoruz opuyorumnanaktan
kızlar bıde hamılelıkte burun kanamaları normal dımı dun gece burnum kanadı esım bı telaslandı sormayın odadan cıkmak ıstedım kapıyı acmıyo habırte bıseyler arıyo sen ac su kapıyı dedım yaaa avucum kanla doldu ama cok sukurr uzun surmedııı..... bıde artık yatamıyorum gecelerı huzursuzluk basıyo bı saga bı sola sırtustude yatmak ıstemıyorum rabbım hepımızın yardımcısı olsun ınsalllahh
cok normal bitanem korkma.diş eti kanamalrı burun kanamaları.bunlar oluır.ama bildiğim kadarıyla 2. trimestr den sonra oluo.istersen ve cok rahatsız diyorsa doktoruna danıs.
iyiyiz canım çok sağol bu arada nice mutlu sağlıklı yıllara canım,,,cem beye gitmiyorum bucada aylin hanıma gidiyorum çok ilgili memnunum şimdilik onunla başlamıştım onunla devam ediyorum canım yoksa gidecektim cem beye,,,,hamileliğimde sıkıntı yok şimdilik çok şükür 8.haftamda 2 gün kanamam olmuştu sonra geçti haftaya cumartesi de 2li tarama testi için gidecez inşallah bir sorun çıkmaz dua et bana şu testini de hayırlısıyla atlatsam biraz daha rahat nefes alıcam
allahın izniyle hersey yolunda gidicek bu sefer.dualarım sizinle :Saruboceq:
canım koltuk altından ölçüyorum.
ve sabah uyanır uyanmaz ölçtüğüm için vücut ısısı biraz düşük oluyor uykudan hemen kalkınca.
ama bugün çok başım dönüyor ve midem bulanıyor.
off yaaa:bbo:
dediğim gibi cok takma.ve calısmalarını sabah yap.
kızlar bugün lütfü beyde son kontrolüm vardı. yaa çok az kaldı ve ben çok heyecanlıyım. kızım gayet sağlıklı imiş. 3 kilo 150 gr olmuş:nazar: doktorun söylediğine göre normal doğum için hiçbir engel yokmuş. bakalım ayın 31ine kadar bekleyeceğiz eğer hanımefendi kendi gelmezse sezeryan olacağım. ama doktor artık doğum şeklini almış o tarihe kadar büyük ihtimalle olur dedi. yani 10 gün falan sonra olabilir dedi. kızlar normal doğum olacağı için heyecan, korku ve kaygı hepsi birbirine girdi. inşallah hayırlısı bekleyen tüm arkadaşlar bebişlerimize kavuşuruz.

funda80 canım seni çok merak ediyorum ne yaptın bi haber ver.

arkadaşlar yazılanları okuyorum ama çok fazla cevap yazamıyorum kimseye malum artık bilgisayarın başında fazla kalamıyorum. kendinize çok iyi bakın öpüyorum hepinizia.s.
ohhh iiyi bir haber şükürler olsun.allahım sağsalim kavsutrusun sizi.rabbim isteyen herkese nasip etsin.allaha emanet olun :Saruboceq:
İnan artık hiç bişeye inancım kalmadı yeniden bebeğim olacağınada inancım kalmadı her seferinde aynı şey hayal kırıklığı artık hiç bir şey istemiyorum acı çekmek istemiyorum

Saol canım allahım hiç kimseye yaşatmasın

Toparlayamadım kendimi hala elim hep karnıma gidiyor sonra ağlama krizine giriyorum canım çok yanıyor

Canım salı günü kürtaj oldun kürtajdan sonra doktorum rahmimde perde olduğunu söledi ve bundan önceki kürtajını yapan doktor nasıl görmemiş dedi bundan önce 2kere kürtaj oldum ama ikiside fark etmedi hatta ben ilk gittiğim doktra başka şikayetlerimden dolayı rahmimde şekil bozukluğu olabilirmi dediğimde saçmalıyorsun büşra dedi bana ama rahmim bir perdeyle 2ye bölünmüş 1ay sonra tekrar operasyon geçiricem ama bebeğinin kalbinin durmasının sebebinin bu olduğunu sanmıyorum dedi doktorum şimdi bebekten doku örneği alındı ve bebeğin genetik incelemesi yapılıyor herşey orda ortaya çıkacak doktorum büyük ihtimalle kromozomlarınızda bozukluk olabilir dedi umarım öyle birşey yoktor.

Çok saol canım ama benim inancım kalmadı artık onun için tekrar hamile kalmak istemiyorum.
Allahım inşallah senin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
yazdıllarını okuyunca cok ama cok üzüldüm büşracım.rabbim sabır versin sabbrınında karsılığını versin.ama lütfen inancını kaybetme.zira allah cok buyuk onun isteyipte yapamıycağı sey yok.verende o alanda :çok üzgünüm: bak ben 7 kere kaybettim bebeğimi mafoldumben her seferinde yıkıldım kahroldum mafoldumben bunları yazarken bile hatta bir bebeğe kavsmusken bile gözlerim doluor mafoldumben allahım hiç bir kadına böyle acılar yasatmasın :Saruboceq: hiç ummadığın bir anda eminim senin meleğinde gelicek o sıcacık mis kokulu kucağına :1hug: ve sen mükemmel bir anne olucaksın :1hug: burdan güzel haberlerini okuycaz :1hug:

galiba benim :a015: 7 kere kaybettim 8. de kucağıma aldım şükürler olsun allahıma :Saruboceq: ve umarım bu kahrolası rekor bende kalır :Saruboceq:

CELEN 35 cnm gecmis olsun gecmiste kalmis cok sükür kucagina almissin peki 7 düsügün kac sene icersinde oldu ?

CELEN 35 cnm gecmis olsun gecmiste kalmis cok sükür kucagina almissin peki 7 düsügün kac sene icersinde oldu ?

saol seydamcım.cok şükür bitti ama bende derin izler bıraktı..kızım kucağımdayken hala o günlerim aklıma gelir ağlarım.sonrada şükrederim..
bitanem bunların hepsi 7 sene içinde oldu.her sene şubat ayında hamile alırdım mart ayında kürtaj olurdum mafoldumben.kızımdada subat ayında hamile kaldım.ekimde doğum yaptım.

saol seydamcım.cok şükür bitti ama bende derin izler bıraktı..kızım kucağımdayken hala o günlerim aklıma gelir ağlarım.sonrada şükrederim..
bitanem bunların hepsi 7 sene içinde oldu.her sene şubat ayında hamile alırdım mart ayında kürtaj olurdum mafoldumben.kızımdada subat ayında hamile kaldım.ekimde doğum yaptım.
haklisin cnm insan kolay kolay unutamiyorn neyseki rabbim sonunda yüzünü güldürmüs benimde cok sükürki bir tane yavrum var bende 5 düsügü 4 sene icinde yasadim allahim hic olmayanlarada nasip etsin sonrada bizim gibi isteyenler versin insallah

Celencim naber canım ? Cemrenin doğum gününü kutlar nice güzel yaşlar dilerim. Tatlı yanaklarından da öperim. Canım seni yakalamışken sorayım , hastane çantası için rutin koyulacaklar dışında tavsiyedeceğin , şunu da yap iyi olur diyeceğin bişey var mı ? Şu sıralar gündemimizde hazırlıklar var da. Çok öpüyorum canım..

X