Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım nasılsın?merak ettim.
sana kötü hissettirmek istemiyorum ama söylemek istediklerim var.
sakın ümidin kırılmasın allahtan ümit kesilmez ama hcg yükselmemesi iyi değildir düşmesi de .bir problem var demek.
ama düşükte yaparsan eyer kendini üzme kimyasal gebelik demektir.çünkü daha çok yeni hamilesin yanlış hatırlamıyorsam.
hiç korunmadan tekrar denemen bile mümkün...
sevgiler canım :1hug:

Canım desteklerin için çok teşekkür ederim,haklısın,düşmesi normal değil ama umut işte,en iyisi ben gereksiz yere umutlanmayayım.Adet oldum farzedeyim ve çalışmalara devam ediyim di mi canım?ok,işlem tamamdır.:).

aslıhancım
ne olursa olsun takma kafanı canım ama ben yinede bi dr.a gitmende ısrarlıyım(işine karışmak gibi olmasın ama en doğrusunu sana dr.un söyleyecektir)

kızlar nasılsınız.biz dün eşimle çok kavga ettik.dün bize arkadaşım geldi.onun yeni doğmuş bebeği vardı eşim duramadan o bebeği kucağına alıyodu.bende arkadaşımıda o bebeği de çok kıskandım.onlar gidince eşimle tartıştık.moralim bozuldu.eşimin o bebeği sevmesi beni çok etkiledi.onu o bebeği öperken görmeye dayanamadım.o sırada kendimi bişeye yaramayan kadın olarak gördüm.sabaha kadar ağladım.ve eşime benden ayrılmasını söyledim.onu baba yapamayacağımı söyledim.oda bana tokat attı.senden asla vazgeçmem dedi.kızlar ben atlatamıyacam galiba artık denemek istemiyorum.ellerim titriyo kendimden korkuyorum..
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:ahh canim sen ne yapiyorsun kendine böyle ,seni cok iyi anliyorum ama yapma kocanada yazik sende bunu takinti haline hele hele hic getirme seninde olacagi kucaginin dolu olacagi günü düsün hepimiz bu dönemlerden gectik sen rabbime sigin allah yardimcin olsun dualarim seninle:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar bu ay ben serbest bıraktım canımız ne zamn isterse osamn yapıyoruz 1 yıldır hesapladımda nolduu geldimi eşşek sıpası bu ay cok relaxım hakkımda hayırlısı
hadi hayirlisi cnm bende yetisirim sana ins gelecek annesi kizma :emir_bebek:onun vaktini saatini rabbim koymus önüne gecemeyiz ins hayirlarla gelsin

canım ben bir önceki düşüğümde değil anestezi doktorum uyuşturmamıştı bile kürtaj olurken çok kötüydü neyse şimdi hatırlamak istemiyorum o günlerimi Allah kimseye yaşatmasın bu acıları
ahhh inanmiyorum neyse ogünler gitsin bidaha gelmesin allah yasatmasin cnm tekrarini:Saruboceq:

Kahvelokum canım iyi ki doğdun, sevdiklerinle beraber mutlu bir yaşam geçirmeni dilerim opuyorumnanaktan İnşallah yeni yaşın sana güzel mi güzel bir bebiş getirir :))

Kızlar ben ayrıntılıya girdim geldim.Allaha şükür suyumuz dahil olmak üzere herşeyimiz çok iyi ve de normalmiş.
Boyumuz 27 cm, kilomuz 440 gram olmuş:)
Ayrıntılı ultrason için Dr. Eyüp Ekici'yi kesinlikle hepinize tavsiye ederim, gerçekten çok güzel anlatıyor, gösteriyor bakarken.
Nasıl mutlu oldum anlatamam kızlar herşeyin normal olduğunu, iyi olduğunu duyunca.
Allahım inşallah isteyen herkese bu duyuguyu da kucağa almanın ve sağlıkla büyütmenin mutluluğunu da yaşatsın.:Saruboceq:

Ben şimdi Eyüp beyin verdiği raporu kendi doktoruma götüreceğim, birazdan çıkıyorum, görüşürüz sonra hepinizi öptüm çok:)

Canım gözün aydın, allah tamamına erdirsin inşallah.

hadi hayirlisi cnm bende yetisirim sana ins gelecek annesi kizma :emir_bebek:onun vaktini saatini rabbim koymus önüne gecemeyiz ins hayirlarla gelsin

ewt canım haklısn ama beklemek okadar zorkiiiiiiiii
ben cok sabırsız bi insandım herşeyin biran önce olmasını isterim beklemeyi sabretmeyi hiç sevmezdim allah ta al sana dedi şimdi sabretmeyi öğrennn

canım tabikide ederiz, Rabbim en kısa zamanda en hayırlı ve sağlıklı şekilde ne arzun ve muradın varsa versin,umarım yarın işlerin yolunda gider
Tesekkür ederim canim Şeniz
lidyam, çalıkuşumm, krizantem, zeynomm, umutluyuz, ozpor, hummu, canderyammm canlarım ismini yazamadığım tüm arkadaşlarım iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. hepinize kocaman günaydınnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan
bu gece saat 3'de ankaraya yola çıkıyoruz. bu arada cumartesi günü temizlik yaptım hasta oldum:sinifsinif:ankara bu halde nasıl çekilir bilmiyorumakannehir bugün iş yerindede çokkkk yoğunum daha sevk alıcamm offff:bbo: randevularımızı ayarladık. hemen hemen cumaya kadar yokum büyük ihtimalle. dualarınızı esirgemeyin güzel haberlerle dönelim ankaradan ben inanıyorum sizin dualarınız kabul oluyo kızlarşutarafagitti
Reisdevrim canim cok gecmis olsun .Insallah güzel haberlerle dönersiniz opuyorumnanaktan

inşlah çoğalmıştır canım hem çoğalmasada bi tanesi yetio bilee sen canını sıkmaaa taatlımmm
tabikide tüm dualarımız seninle (allahım takma ismi çalıkuşu ismi meçhul olan su cenesi düşük ve bi o kadarda tatlı kızımıza şölee kıvır kıvır saçlı elleri yumuk yumukk ve özelliklede geceleri ağlayan bi bebiş verrr:Saruboceq:gamyoncuiremsu

Zeynommmm aminnnnnn canimmmm Şeniz

çalıkuşu
kahvelokum
esraben
lidya
meryem
limburg
dinamis
melek
celen
selvihan
krzantem
canderya
HEPİNİZE SEVGİLER... İSMİNİ YAZMAYI UNUTTUĞUM ARKADAŞLAR YOĞUNLUKTAN HATIRLAMAMIŞ OLABİLİRİM KIRILMAYIN... HEPİNİZİ ÇOOOOOOK ÖPÜYORUM... HOŞCAKALIN.... EN KISA ZAMANDA YENİDEN TEMPOLU BİR ŞEKİLDE DÖNÜCEM İNŞALLAH.... MUCXXXXXXX
Sen nereye gidiyonki mafoldumben
Leyn yoksa sen birseylermi karistiriyon bizden habersizCADIARZU
Fazla bekletmeden gel emi:çok üzgünüm:

Yine kanamam başladı,dün ve bugün hcg yaptırdım değer düşüyor,yan, bunuda kaybediyoruz,Allah ım sen sabır ver sen yardım et,bana güç ver yorulmak ,pes etmek istemiyorum
Canim gecmis olsun hakkinda hayirlisi olsun aslihancigim
ben hep acım zaten canım :) yiyiyorum yiyorum, doymuyorum :)

Kahvelokumummmmmm
canim iyiki dogdun bitanem iyiki varsin.
Insallah seneye bebisinle kutlarsin dogum gününü canim Şeniz
Meraba arkadaşlar ,
Uykum kaçtı , bende sizlere bir bakayım dedimm...

hadi hayırlısı canım benim..

Saol melegim benim opuyorumnanaktan

ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM INSALLAH HERSEY YOLUNDA GIDER VE SAGLIKLA KUCAGINA ALIRSI BEBISINIopuyorumnanaktan

Limburg saol bitanem Şeniz

KAHVELOKUM iyiki doğduna.s.
dünde benim doğum günümdü:icecream:
30 yaşımı doldurdum:hooray:

Deryacigim canim seninde dogum günün kutlu olsun canim benim.
Insallah sende seneye bebisinle kutlarsin canim.Şeniz

dinamiss nasılsın canım nasıl gidiyor
ravza sen nerelerdesin
çalıkuşu ne yaptı acaba
baharçelik sende hiç görünmüyorsun bi ses ver
hele celen gacısı sen nerdesin hiç gelmiyon buralara
papatya süreyya nasıl gidiyor minik kızın nasıl
ve adını sayamadığım arkadaşlarım hepinizi çok seviyorum öptüm herkesi
Sonuyokcugum sen nasilsin canim yeni isin nasil gidiyor.
Evet celen bosadi bizi sen ve baharcelikte ugramiyorlar artik :çok üzgünüm:

kızlar nasılsınız.biz dün eşimle çok kavga ettik.dün bize arkadaşım geldi.onun yeni doğmuş bebeği vardı eşim duramadan o bebeği kucağına alıyodu.bende arkadaşımıda o bebeği de çok kıskandım.onlar gidince eşimle tartıştık.moralim bozuldu.eşimin o bebeği sevmesi beni çok etkiledi.onu o bebeği öperken görmeye dayanamadım.o sırada kendimi bişeye yaramayan kadın olarak gördüm.sabaha kadar ağladım.ve eşime benden ayrılmasını söyledim.onu baba yapamayacağımı söyledim.oda bana tokat attı.senden asla vazgeçmem dedi.kızlar ben atlatamıyacam galiba artık denemek istemiyorum.ellerim titriyo kendimden korkuyorum..
Canim yaaa okurken icim titredi, bende kocisle buyüzden cok kavga ettim.
Bende ona ben seni baba edemiyorum git baska bir kadinla evlen o seni baba etsin benden bu kadar.... Offff Allahim hepimize sabir versin bazen bende kendimi buyüzden eksik hissediyorum ama sonradanda kendimi toparlayip sonucta bu derdi verende Allah bizim elimizden birsey gelmiyorki, varsin millet hakkimda ne düsünüyorsa düsünsün diyorum.
Nasil olsa bizlerin hakkini Rabbim birgün mutlaka verecek... Üzme kendini bitanem , ocisinide üzme inan böyle yapinca onlari daha cok üzüyoruz.

Kahvelokum canım iyi ki doğdun, sevdiklerinle beraber mutlu bir yaşam geçirmeni dilerim opuyorumnanaktan İnşallah yeni yaşın sana güzel mi güzel bir bebiş getirir :))

Kızlar ben ayrıntılıya girdim geldim.Allaha şükür suyumuz dahil olmak üzere herşeyimiz çok iyi ve de normalmiş.
Boyumuz 27 cm, kilomuz 440 gram olmuş:)
Ayrıntılı ultrason için Dr. Eyüp Ekici'yi kesinlikle hepinize tavsiye ederim, gerçekten çok güzel anlatıyor, gösteriyor bakarken.
Nasıl mutlu oldum anlatamam kızlar herşeyin normal olduğunu, iyi olduğunu duyunca.
Allahım inşallah isteyen herkese bu duyuguyu da kucağa almanın ve sağlıkla büyütmenin mutluluğunu da yaşatsın.:Saruboceq:

Ben şimdi Eyüp beyin verdiği raporu kendi doktoruma götüreceğim, birazdan çıkıyorum, görüşürüz sonra hepinizi öptüm çok:)

Canim sonuclarin iyi olduguna cok sevindim.
Allahim kucaginada alamyi nasip etsin

umutluyuz;
seydam;
cherry76;
canderya200
zeynom_10
kelebek01;
tulun
aslihan1806;
sonuyok;
Limburg
meryemmeryem;
Dinamiss;

arkadaşlar, hepinize çookkk teşekkür ederim.. inş gelecek doğumgününe kucağım dolu olur...
canderya, seninde doğum gününb kutlu olsun canım...
hepinizi, sevgiyle ve kocaman öpüyorum....a.s.

dogumgnjpg111jpg222.jpg
[/URL][/IMG]

Kahve lokumummmmm bu kart sanaa canim benim

Kislar ben dün doktora gittim. Benim uyusuk prof. bakti bakti bakti.... ölctü bicti..kafamçokkarıştı
Ayyy ben zaten o sinir oldugum sandelyede yatiyorum adamda ruh gibi hic gig bile cikarmadan yumurtalarimi ölctü CADIARZU ben saydim 4-5 tane falandi büyüklükleri 27mm 18mm 12mm 10 mm debileyim iste öyle birseydiler galiba.:1shok:
Neyse bittik nihayetinde ben sormasam adam ha bire birseyler yaziyo.
Benim cenemde düsük tabi sordum sordum adam hiiii , hiiii diye kendi kendine söylendi.
Sonunda elime bir kagit tutusturdu .
Sinir oldum, Sordugumda kactande yumurta var diye oda 4- 5 falan iste , ay ne iyi yada kötü demedi.
Kagitta yazilana göre tekrar iki ignede daha aldim dün ve bügün vurulduktan sonra yarin gece 21:30 catlatma igensini vurulacagim :çok üzgünüm:ve Insallah Cuma Sabah Saat 09:30 Narkosla yumurta toplanacak.
Pazarteside rahime yerlestirilecek eger tabiki Insallah :Saruboceq:döllenirse yoksa yok.
Yani döllenmesse bütün cektigin cile bosuna ...mafoldumben Iste böyle kizlar simdi bekliyorum. Allahimda hayirlisini diliyorum.
Yanliz kocis dün moralimi bozdu.:mymeka:
Bunda tutar tutar tutmassa artik bitti :eek:lmaz:: ben senin daha fazla aci cekmeni istemiyorum ,yeteri kadar cektin dedi. Istemiyorum ben cocuk falan dedi.

Kislar ben dün doktora gittim. Benim uyusuk prof. bakti bakti bakti.... ölctü bicti..kafamçokkarıştı
Ayyy ben zaten o sinir oldugum sandelyede yatiyorum adamda ruh gibi hic gig bile cikarmadan yumurtalarimi ölctü CADIARZU ben saydim 4-5 tane falandi büyüklükleri 27mm 18mm 12mm 10 mm debileyim iste öyle birseydiler galiba.:1shok:
Neyse bittik nihayetinde ben sormasam adam ha bire birseyler yaziyo.
Benim cenemde düsük tabi sordum sordum adam hiiii , hiiii diye kendi kendine söylendi.
Sonunda elime bir kagit tutusturdu .
Sinir oldum, Sordugumda kactande yumurta var diye oda 4- 5 falan iste , ay ne iyi yada kötü demedi.
Kagitta yazilana göre tekrar iki ignede daha aldim dün ve bügün vurulduktan sonra yarin gece 21:30 catlatma igensini vurulacagim :çok üzgünüm:ve Insallah Cuma Sabah Saat 09:30 Narkosla yumurta toplanacak.
Pazarteside rahime yerlestirilecek eger tabiki Insallah :Saruboceq:döllenirse yoksa yok.
Yani döllenmesse bütün cektigin cile bosuna ...mafoldumben Iste böyle kizlar simdi bekliyorum. Allahimda hayirlisini diliyorum.
Yanliz kocis dün moralimi bozdu.:mymeka:
Bunda tutar tutar tutmassa artik bitti :eek:lmaz:: ben senin daha fazla aci cekmeni istemiyorum ,yeteri kadar cektin dedi. Istemiyorum ben cocuk falan dedi.

Çalıkuşu arkadaşım senin adet tarihin kaçtı canım.Benim de yarın son kontrolüm.Sana tüp bebek topiğinde de yazmıştım.seni takip ediyorum diye.Benim de cuma günü yumurtalar toplanacak.Benim de yumurta sayım bu ay çok az.Ama önemli olan kalite canım.Biliyorsun benim 2. denemem.Ben bayağı tecrübeliyim bu konuda.Moralini bozmana hiç gerek yok.Sonuçta Allah onu karalaştırmıştır.Zamanı geldiyse o san gelicek merak etme.Ben sana kan sulandırıcı iğneyi sorucaktım.Transfer yapıldığı gün iğneye de başlıycakmısın.Yoksa aspirin mi içiyorsun şimdilik?

Çalıkuşu arkadaşım senin adet tarihin kaçtı canım.Benim de yarın son kontrolüm.Sana tüp bebek topiğinde de yazmıştım.seni takip ediyorum diye.Benim de cuma günü yumurtalar toplanacak.Benim de yumurta sayım bu ay çok az.Ama önemli olan kalite canım.Biliyorsun benim 2. denemem.Ben bayağı tecrübeliyim bu konuda.Moralini bozmana hiç gerek yok.Sonuçta Allah onu karalaştırmıştır.Zamanı geldiyse o san gelicek merak etme.Ben sana kan sulandırıcı iğneyi sorucaktım.Transfer yapıldığı gün iğneye de başlıycakmısın.Yoksa aspirin mi içiyorsun şimdilik?
Hülyacigim benim adet günüm gecen ayin 30.
Canim Igneye baslatacak doktorum ben onunla öyle konustum.
Ama dedimya malesef benim kendi doktorum izinde yerine uyusuk bir prof bakiyo ama Allahtan 20 tane ignem var evde ben zaten ona bile sormadan kendim baslayacagim aspirin de kendim aliyom haberi yok.
Ona yaklasik iki ay önce basladim. Cünkü 4. hamisligimde sadece aspirin almistim ve faydasini görmedim simdi ikisini birden kullancam canim.
Senin gecen sefer kacti yumurtan ve simdi nekadar canim

Son düzenleme:
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:ahh canim sen ne yapiyorsun kendine böyle ,seni cok iyi anliyorum ama yapma kocanada yazik sende bunu takinti haline hele hele hic getirme seninde olacagi kucaginin dolu olacagi günü düsün hepimiz bu dönemlerden gectik sen rabbime sigin allah yardimcin olsun dualarim seninle:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

inanın benim derdim den sadece siz anlıyosunuz.yazdıklarınız ilaç gibi geldi bana allah razı olsun sizden biraz kendime geldim.:Saruboceq:

X