Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

selam kızlarr..biz geldik..
çok şükür biraz uyku düzenimiz güzelleşti..oğlişim artık geceleri rahat uyuyor,gündüzleri sürekli uyandırıp oynatıyorum ki geceleri uyusun diye..birkaç gündür sancı problemleri yaşıyoruz..

sadece eve gelen misafirlerden çok bunalıyorum bazen,kapımı kapatıp kimseye açmamak istiyorum bazen..eşimin ailesinde ilk torun olduğu için birde onların tüm akrabası felan sürekli gelip gidiyorlar..oldukça sıkıldım bunlardan...şuan canımı sıkan bir tek bu var...
onun dışında gayet iyiyiz ikimizde..

fırsat bulursak size geliyoruz işte..

kahvelokum; nice mutlu ve sağlıklı yıllara canım.

canderya200 ; canım benim sana da mutlu yıllar ..bu arada bence böyle ateş ölçmeyi gün saymayı bırak adet günleri dışında canın istediğince ilişkiyi düşün derim. sadece yumurtlama döneminde döllenme olmayabilir..bende erken döllenme olmuştu biliyormusun.. adet bitiminde döllenme olmuş yani yumurtlama döneminden önce olmuş..bu yüzden hiç takvimi takip etme derim.. bu benim fikrim sadece..

Ozpor ; canım benim umarım eşinle aran biran önce düzelir,bizlerde benzer şeyleri çok yaşadık,ben bir süre çocuğu olanların evine gitmedim eşim gezmeye gitmek istediğinde hep bahane uydurup gitmemiştim. bu sadece küçük bi örnek daha neler neler yaşadık hepimiz..bebeğin geldiğinde bugünleri unutup gideceksin canım kendini yıpratma lütfen,sen salıklı ol psikolojini bozmaki bebeğin sağlıcakla gelsin..

Dinamis; canım benim güzel haberlerle dönmeni dilerim..

Limburg1985,aslıhan1806,simge,funda,papatyasüreyye,ravza,reisdevrim,eserizmir,sido... ve diğer tüm arkadaşlar sizleride öpüyorum umarım hepiniz iyisinizdir.

CANIM COK SUKUR GECELERI UYURSA SENDE RAHAT UYURSUN BOYLELIKLE BEBISINLE DAHA COK ILGILENIRSIN GAZ BU DONEMLERDE HER BEBEKTE YASANA BI SIKINTI SANIRIM INSALLAH YAKINDA BUNUDA ATLATIR VE RAHATLAR OGLUSUN MIS KOKULUNU OP CANIM BIZIM ICINopuyorumnanaktan

Kahvelokum canım iyi ki doğdun, sevdiklerinle beraber mutlu bir yaşam geçirmeni dilerim opuyorumnanaktan İnşallah yeni yaşın sana güzel mi güzel bir bebiş getirir :))

Kızlar ben ayrıntılıya girdim geldim.Allaha şükür suyumuz dahil olmak üzere herşeyimiz çok iyi ve de normalmiş.
Boyumuz 27 cm, kilomuz 440 gram olmuş:)
Ayrıntılı ultrason için Dr. Eyüp Ekici'yi kesinlikle hepinize tavsiye ederim, gerçekten çok güzel anlatıyor, gösteriyor bakarken.
Nasıl mutlu oldum anlatamam kızlar herşeyin normal olduğunu, iyi olduğunu duyunca.
Allahım inşallah isteyen herkese bu duyuguyu da kucağa almanın ve sağlıkla büyütmenin mutluluğunu da yaşatsın.:Saruboceq:

Ben şimdi Eyüp beyin verdiği raporu kendi doktoruma götüreceğim, birazdan çıkıyorum, görüşürüz sonra hepinizi öptüm çok:)

CANIM BENIM MASALLAH COK SEVINDIM NE GUZEL MASALLLAH DENIZ'CIGIME AYY YERIM ONU BEN opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Kislar ben dün doktora gittim. Benim uyusuk prof. bakti bakti bakti.... ölctü bicti..kafamçokkarıştı
Ayyy ben zaten o sinir oldugum sandelyede yatiyorum adamda ruh gibi hic gig bile cikarmadan yumurtalarimi ölctü CADIARZU ben saydim 4-5 tane falandi büyüklükleri 27mm 18mm 12mm 10 mm debileyim iste öyle birseydiler galiba.:1shok:
Neyse bittik nihayetinde ben sormasam adam ha bire birseyler yaziyo.
Benim cenemde düsük tabi sordum sordum adam hiiii , hiiii diye kendi kendine söylendi.
Sonunda elime bir kagit tutusturdu .
Sinir oldum, Sordugumda kactande yumurta var diye oda 4- 5 falan iste , ay ne iyi yada kötü demedi.
Kagitta yazilana göre tekrar iki ignede daha aldim dün ve bügün vurulduktan sonra yarin gece 21:30 catlatma igensini vurulacagim :çok üzgünüm:ve Insallah Cuma Sabah Saat 09:30 Narkosla yumurta toplanacak.
Pazarteside rahime yerlestirilecek eger tabiki Insallah :Saruboceq:döllenirse yoksa yok.
Yani döllenmesse bütün cektigin cile bosuna ...mafoldumben Iste böyle kizlar simdi bekliyorum. Allahimda hayirlisini diliyorum.
Yanliz kocis dün moralimi bozdu.:mymeka:
Bunda tutar tutar tutmassa artik bitti :eek:lmaz:: ben senin daha fazla aci cekmeni istemiyorum ,yeteri kadar cektin dedi. Istemiyorum ben cocuk falan dedi.

SEN HIC MERAK ETME CANIM BIR TANESI BILE DOLLENSE KAR KARDIR INSALLAH OLUR CANIM BU KEZ OLMASADA PES ETMEK YOK SAKIN HAAA:eek:lmaz:

ahanda al sana bebek:emir_bebek:
buda benim olsun:emir_bebek:
:lepi::lepi:

:ecrin_bebek:

kahvelokum canım doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere.

ravza canım galiba bugün gidecektin bebişini görmeye canım inşallah herşey yolundadır. inan hergün aklımdasın ne yaptın diye. ve dualarımdasın. yağmur kızımız en kısa zamanda allahın izniyle toparlayacak kendini. nasıl oldu canım sancın mı geldi suyun mu geldi merak ettim. en güzel haberlerinizi alırız inşallah:Saruboceq: gelişmelerden bizleride haberdar et canım öptüm seni.

canım teşekkür ederim....a.s.

[

nergis60+, ozpor kıslarrrrr nasılsınız bakalımmmmmm

teşekkürler zeynoo bu gün mr sonucum çıktı 4 mm lik adenomum varmış.parlodel yazdı dr.6 ay sonra tekrar mr ile değerlendircekmiş.inşallah ilacı kullanabiliirim(sanırım yan etkileri varmış)...:kedi:

Kislar ben dün doktora gittim. Benim uyusuk prof. bakti bakti bakti.... ölctü bicti..kafamçokkarıştı
Ayyy ben zaten o sinir oldugum sandelyede yatiyorum adamda ruh gibi hic gig bile cikarmadan yumurtalarimi ölctü CADIARZU ben saydim 4-5 tane falandi büyüklükleri 27mm 18mm 12mm 10 mm debileyim iste öyle birseydiler galiba.:1shok:
Neyse bittik nihayetinde ben sormasam adam ha bire birseyler yaziyo.
Benim cenemde düsük tabi sordum sordum adam hiiii , hiiii diye kendi kendine söylendi.
Sonunda elime bir kagit tutusturdu .
Sinir oldum, Sordugumda kactande yumurta var diye oda 4- 5 falan iste , ay ne iyi yada kötü demedi.
Kagitta yazilana göre tekrar iki ignede daha aldim dün ve bügün vurulduktan sonra yarin gece 21:30 catlatma igensini vurulacagim :çok üzgünüm:ve Insallah Cuma Sabah Saat 09:30 Narkosla yumurta toplanacak.
Pazarteside rahime yerlestirilecek eger tabiki Insallah :Saruboceq:döllenirse yoksa yok.
Yani döllenmesse bütün cektigin cile bosuna ...mafoldumben Iste böyle kizlar simdi bekliyorum. Allahimda hayirlisini diliyorum.
Yanliz kocis dün moralimi bozdu.:mymeka:
Bunda tutar tutar tutmassa artik bitti :eek:lmaz:: ben senin daha fazla aci cekmeni istemiyorum ,yeteri kadar cektin dedi. Istemiyorum ben cocuk falan dedi.
cnm insallah sonu hayirli olur tüp bebek senin galiba allah yardimcin olsun almanyanin neresindesin?

inanın benim derdim den sadece siz anlıyosunuz.yazdıklarınız ilaç gibi geldi bana allah razı olsun sizden biraz kendime geldim.:Saruboceq:
cok sevindim cnm tabiki sen güclü olacaksinki bebeginde sana gücle tutunsun, sen güclü olacaksinki kocanda seni tutsun hepimiz icin hayirlisini verecek güzel rabbim bebisin sana gelecek kaybettigin bebislerinde sana ahirette sefatci olacaklar ins rabbim neylerse güzel eyler bundada var bi hayir tatlim güclü ol:1hug:

teşekkürler zeynoo bu gün mr sonucum çıktı 4 mm lik adenomum varmış.parlodel yazdı dr.6 ay sonra tekrar mr ile değerlendircekmiş.inşallah ilacı kullanabiliirim(sanırım yan etkileri varmış)...:kedi:

canım geçmiş olsunnnnnnn
6 aylıkmı verdi sana ilacı dr nergiscim
canım benim ilaç baş dönmesi burnda tıkanıklık mide bulantısı gibi cok şiddetli yan etkileri olduğundan geceleri yatmadan önce almanı tavsiye ederim valla sabah alırsan bütün gününü zehir etmiş olursunnn emilimi 12 saat zaten geceleri alırsan sabaha kadr bişi hissetmiosun rabbim şifanı versin inşlah:Saruboceq:

Nürnberg bize uzak bayagi.
Iyi bir doktor bulabildinmi canim
yokya nerde 4 düsügüm oldu hic doktor degistirmedim son besincide weidende türk dokto buldum kadin onun tedaviside hüsran simdi ayin 20 sinde münchene gidiyorum orda özel bir hastane varmis oraya yönlendirdiler bakalim kismet hakkimizda ne hayirlisiysa o olsun ins:Saruboceq:

yokya nerde 4 düsügüm oldu hic doktor degistirmedim son besincide weidende türk dokto buldum kadin onun tedaviside hüsran simdi ayin 20 sinde münchene gidiyorum orda özel bir hastane varmis oraya yönlendirdiler bakalim kismet hakkimizda ne hayirlisiysa o olsun ins:Saruboceq:
Peki sana hangi testleri yaptilarki simdiye kadar .

kahvelokum ve canderya gecikmelide olsa doğum gününüz kutlu olsun.yeni yaşınızda anne olmanız dileğiyle.........

geçmiş olsun .inşallah co önemli bişey değildir.

X